Olmar

Opinie o Olmar

AlonzoMorales

Czy ma ktoś jakieś wiarygodne informacje na temat czy obiecane zarobki są dotrzymywane i wszystko się zgadza przy wypłacie?

Kasa
@AlonzoMorales

Z tego co wiem wszystkim co obiecywał kierownik dostawali to Na pewno ja tak mam

xxxxx

nie spotkałem jeszcze nigdy takiej firmy żeby było więcej kierowników niż pracowników porażka

@xxxxx

Po pewnie pracowales w hurtowni zapalek na psiej wulce a do szkoly chodziles do piwnicy po ziemniaki bo liczyc nie umiesz 3 kierwnikow 3 brygadzisto a ludzi 55 . Spoko jestes wielki !????????

xxxxx
@Xxxx

jezeli tam pracuje 55 ludzi to ty musisz zmienić okulary bo chyba widzisz potrójnie

@xxxxx

A jednak inaczej nie masz szkoły! Weź liczydło przyjdź do pracy i poproś kogoś o pomoc w obsłudze tego liczydła. Przynajmniej spróbuj!

xxxxxx
@Xxxx

z tego co widać to szkoła potrzebna jest tobie bo jeżeli są 3 zmiany na ktorej pracuje 9 osóbto jest to bardzo proste żebys sobie policzyl czy to dla ciebie takie trudne jeżeli tak to wróóóóóóóóóć do szkoły

@xxxxxx

Dalej brniesz w matematykę wiejskiego magistra , widze ze detykywa z Ciebie jednak tez nie bedzie . Zapominasz o magazynie , Ur , administracji , sprzataczka , pracownikach na l4 , urlopach ect . Ale szkoda czasu na wymianę informacji z Q3

Ona
@xxxxxx

Po co ci tą wymiana widać że jesteś nastawiony negatywnie a więc idź na detektywa czy kogo kolejek do innej pracy a nie mieszaj nic Ci to nie da ni Ty pierwszy i ostatni a każda firma ma takich kilka osób że są biedni i nieszczęśliwy oceniają innych ale siebie nie potrafią. PS spróbuj w odwiertach !

@Ona

Pewnie

Popo

Dokładnie tak haha

xxxxxxxxx

najmizsza srednia krajowa a reszta to bajka

Robo

Myślę że komentarz jest zbędny. Widać że odpisał ktoś niezmiernie inteligentny , ktoś kto nawet nie wie kim jest pracownikiem czy kierownikiem a może kimś wyżej. Wasz poziom nie sięga dna, wy już zrobiliście w dnie odwiert. Cytuje żeby nie było wątpliwości: Ja w tym miesiącu miałam 700 zł premi bo tyle sobie wypracowaliśmy i co więcej dostałam 200 zł netto od Kierownika za zaangażowanie! Narzekać zawsze będziecie nawet jak wam będę złotem płacić. Jak do tej pory to tylko sam kierownik pisze o sobie przez duże K.

Kasa
@Robo

Widać twój iloraz inteligencji jest na najwyższym poziomie a zapędy na detektywa masz bardzo duże! Może poproś Pana Rut.... o przyjęcie do pracy . On na pewno doceni tak zaj... pracownika .

@Kasa

Mój iloraz inteligencji jest na tyle wysokich że przyćmiewa większość waszych świńskich inteligencji. Jesteś mądra/ mądry to proszę. Proszę o ponowne przeprowadzenie pomiaru głośności na hali. Ciekaw jestem czy będziesz miał/a tyle do powiedzenia. Przed ostatnim pomiarem jak dobrze wszyscy wiemy kierownik anioł podczas zebrania NAKAZAŁ wszystkim zmniejszenie prędkości maszyn podczas pomiarów tak żeby wszystko wyszło zgodnie z normą. O której tak niewiele mówi. W przeciwnym wypadku sami wystąpimy o ponowny pomiar do odpowiedniej organizacji. P. S jak już oszukujecie podczas pomiarów to chociaż dajcie Nam stopery! Nie pozdrawiam

Jacek Poniedziałek
@Robo

Zimno, a do tego sypie się pył z konstru, i potem nasz kierownik Anioł porobiony od tego pyłu, taka jazda. Dobre idzie wiosna i zrobi sięcieplej. W tym higienycznym środowu produkuje się produkt sterylny, a ile jest bakteti w wannach kleju, zbiornik na wodę kto to dezynfekuj e. Anioł weź i ogarnij to a nie pyskuj. Up Archanioł.

Alojzy Wiórkiewicz
@Jacek Poniedziałek

Jesteś strasznie odwazny idź i mu to powiedz m9ze się tym zajmie .

za 4000 tyś to bym z łóżka nawet nie wstał. jak można żyć za taką zapomogę ?

Zenon Osemlak

Szanowni Państwo zwłaszcza mechanicy ur. Znalazłem ofertę pracy na (usunięte przez administratora) " Kierownik utrzymania ruchu".. Jestem inż. technologi i zastosowań maszyn oraz technolog papieru / w tym bibuła / karton., zarządzałem 50 osobami w dziale UR, . Jaka atmosfera panuje na ur? Ile osób tam jest zatrudnionych? Czy są zatrudnione pod firmy do remontów , , wsparcia produkcji, wydzielony mechanik do robót warsztatowych, ? Czy to co jest w opisie chodzi mi opłacę to na początek ,a potem w górę w granicy 8000 do 12 000 brutto .? Czy jest to zakład z perspektywami czy raczej można się rozczarować.Ps proszę o szczere odpowiedzi Pozdrawiam Zenon Osemlak

Jacek Poniedziałek
@Zenon Osemlak

Powiem krótko , takiego bałaganu , awarii maszyn, to świat nie widział. Zapylenie, zimno bo chale nie ogrzewane. Raz na tydzień zebranie z kierownikiem Aniołem , jest to tak nie tuzinkowa osoba, że przerósł pierwowzór, do tego wielki miłośnik monitorów i podglądactwa w końcu 60 % procent jego twórczej pracy. Bardzo lubi używać słowa norma, nie wykonana , brak normy, maicie za małe normy, podnosimy normę. Jednak gdy zapyta się a co to było z Normą a dokładnie co było w Normie to ucieka. Z tego wiem to już jest mechanik pan A.....N, jedyne co szukają to mechaników do roboty wszystkiego do tego jest duża rotacja. Za wszystkim stoi jeszcze jedna osoba i pociąga za sznurki te stoi pacynki, serce człowiek z twoim sercem na dłoni tej trzy palczastej dłoni. Jacek Poniedziałek

Alojzy Wiórkiewicz
@Jacek Poniedziałek

Zmień lekarza ten co nie pomaga ! Albo bierz po pół !

Aplikowałeś do Olmar na stanowisko sprzątanie klatek schodowych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Rita

Każda z nas przyszła zaślepiona obietnicami. A po czasie szkoda gadać. (usunięte przez administratora)Kasa marna bo na akord, wymagania jak z kosmosu. Maszyny się psują nagminnie, w zimniejsze dni na hali wieje chłodem do tego stopnia że większość ludzi pracuje w czapkach a na nocy w kurtkach a jak tylko się odejdźie od maszyny to i tak człowiekowi zimno. Na koniec dodam że podczas rozmowy kwalifikacyjnej nikt nie mówi o obowiązkowych weekendach w pracy a takowe bywają bo kierownik sobie tak umyślił. Generalnie nie polecam.

XXXX
@Rita

Rita przestań obudź sie i zacznij pracować a nie narzekać . Praca super i atmosfera oki . Kierownik do tańca i różańca , czasami musi pogrozić od tego tam jest . A ty jesteś pracownikiem roku żeby oceniać ? co do temperatury to masz trochę racji jest chłodno , ale wiem że ma być ogrzewanie w tym roku .

xxxx

ale ty jestes naiwny siedzisz u kierownika w kieszeni i go chwalisz

Pimpek

Ta już widzę, czy niektórzy mają szansę wrócić, mi chodzi o Normę, szeroki temat się działo.

Sławek
@XXXX

Ma być ogrzewanie no to już pełna profeska. Rękawice już dostajecie czy też jest obiecane. Ludzie pracujecie na 3 zmiany za 2000tyś. Obudźcie się w końcu.

Wtf

Siema praca na produkcji ogólnie luźna większość za ciebie robi maszyna a że trzeba przenieść worek lub Karton o zgrozo kilkukilogramowy na paletę to jest luksus nie robota w takim tempie jak idą te worki haha czasem się coś psuje nawet często no niestety co zrobisz ale ci nie mówią idź do domu tylko coś tam dalej robisz tak? A chłopaki na magazynie nie narzekają z tego co z nimi gadałem robota jak każda inna...

Kocia mordka
@Wtf

Ta jasne magazyn chwali, wózki to prawie pełnoletnie, wiecznie w awarii i ta jazda ciągle tyłem bo nie ma miejsca . Jak straciły się środki , na kamerach nic , to obciążono magazynierów.(usunięte przez administratora) Ps. To by była jazda otwierają karton odbiorcy z ręcznikami a tam gniazdo. W Niemczech dostali by obywatelstwo, w Polsce LGBT uznała by za orientację oraz równo uprawnienia "Wolne myszy , wolne myszy z Olmaru", w Francji podali by na talerzu jako rarytas "Jambes de souris en sauce", w Czechach pomyśleli , że to odpowiednik Krecika," Podívej Petře, máme Krtek a v Polsku mají Myš a dávají v sadě a vypadají naživu, objednávají 300 palet dobře " Brakło mi pomysłów, kto dołoży coś od siebie.

Xxx
@Kocia mordka

Zapomniałeś dodać że na kamerach nic bo nie było na paletach towaru który ładowali magazynierzy .Jazda tyłem z ładunkiem to zgodnie z przepisami tak powinna wyglądać ( poczytaj trochę jeśli umiesz ) . PS ( dwie palety przyjmuje czterech magazynierów , PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU . INNA OSOBA PODPISUJE PZ TRZY POZOSTAŁE BAWIĄ SIE DWIEMA PALETAMI ! POWINIENEŚ DOSTAĆ PRACOWNIKA ROKU ! Ale już wiem pewnie pracowałeś za gd=ranicą i tam byłeś KIMŚ ?

Xoxo
@Xxx

No cóż z tego co wiem to tak niestety tam magazyn robi jeżeli chodzi o sprawdzanie towaru wypiszą pz ale nie sprawdza dokładnie a swoją drogą jak mają sprawdzać dokładnie jak zaladunkow maja dużo a czasem jest jeden magazynier na zmianie i podaj każdemu bibule palety przyjmij towar wydaj towar bóg raczy wiedzieć co jeszcze muszą robić no a że się nie rozdwoją to nic dziwnego że zrobili coś źle to też są tylko ludzie :)

Wtf
@Kocia mordka

Gdzie jest napisane że magazyn chwali? Napisałam/em że mówią że robota jak każda inna

PIP

Wchodzę na stronę (usunięte przez administratora)oferta pracy OLMARZE i co widzę płaca 2500 do 3000 brutto , oj nie ładnie nie ładnie stare metody z N wracają Przypominam praca na umowę stawka minimalna to 2600 zł brutto tu link do rozporządzenia (usunięte przez administratora)

Magaxyn

Hejka Widziałem ofertę pracy na magazynie. Może ktoś szczerze opisać jak wygląda tam praca? Bardzo ciężko? I najwazniejsze, jak wygląda system pracy chodzi o godziny zmiany i weekendy

kino maniak
@Magaxyn

Lubisz retro maszyny, wózki sypią się , magazyny w stylu lat 80, kierownika zakładu, który łączy w sobie cechy gospodarz Anioł , Nikosia Dyzmy ( tylko czy on miał zawiasy czy nie nie pamiętam ) , rozdarty między Waldkiem Kiepskim a idący w kierunku pasji Jana Himilsbacha. Co tydzień teatr groteski , kiczu i megalomani zwany zebraniem gdzie głównym słowem jest (usunięte przez administratora)

Magazyn
@kino maniak

A jak wygląda praca w sensie o zmiany? Soboty pracujące? I jaka firma wózków?

widz
@kino maniak

kino maniak zawiesił ci się kwas czy spadłeś z dywanu na podłogę ?? masz problemy z oglądaniem seriali . myślę że jesteś cwany w sieci a poza nią też ??

Gal
@Magaxyn

Witam nikt Ci tu nie opisze jak wygląda praca tak na prawdę w 100% ponieważ zawsze znajdzie się osoba której coś nie pasuje. Jeśli nie spróbujesz, nie przekonasz się. Natomiast patrząc na opinie na gowork to ja nie znalazłam żadnej firmy, o której piszą w 100% dobrze zawsze są podzielone opinie i w większości są to opinie negatywne.

@Magazyn

Kino maniak!! zapomnialeś dodać o tym że jeśli coś zginie w tajemniczych okolicznościach z magazynu lub podczas załadowanego przez chłopakow transportu to wartość tego towaru dzielona jest przez ilość magazynierów i albo odliczą im to od wypłaty albo muszą to odpracować w weekend dlatego też chłopaki zmieniają pracę. Wózków 4 szt. 2 szt ok 10letnie nastepne 2 szt po wyglądzie sądząc mają ok 15lat lub więcej. Zależy ilu będzie magazynierów do podziału bo narazie jednego będzie brakowało a nie wiem czy nie dwóch. Więc proponuję się przygotować na pracę w soboty.

Kolo

Zastanawia mnie ciągła niemal rekrutacja na niektóre stanowiska. Jedno ogłoszenie na pracownika do biura ma już niemal 15 tysięcy odsłon. Piszą o okresie próbnym. Pytanie: czy po okresie próbnym mówią każdemu bye bye i szukają kolejnego jelenia? Ktoś coś???

@Kolo

Może dlatego że już rozeszła się opinia po okolicy jak wygląda tam praca. Z każdej strony masz kamerę która tylko czycha na Twój błąd( tak to nie żart, nawet w biurze jest kamera) "Kierownik zakładu" mówi jedno, główny mechanik jeszcze co innego a wiceprezes i prezes to już osobna bajka. Przykład z zeszłego tygodnia żeby nie było że pracownik któremu się nie chce pracować wytyka błedy: proszę bardzo. "Kierownik zakładu" kazał w weekend wyłączyć maszyny 30min przed końcem czasu pracy. Kiedy ludzie skończyli pracę i poszli na rampę, przyszedł prezes i odjął wszystkim z wypłaty za godzinę pracy bo za wcześnie zostały maszyny wyłączone. W ciągu stycznia 3 osoby uciekły po przepracowaniu dnia lub dwuch bo widziały co się dzieje. Dodatkowo nie wytrzymało nerwowo 2mechaników a myślę że i 3 nowy już do nas nie wróci bo już go kilka dni nie ma. Myślę że szkoda nerwów. Jest tyle ciekawszych i bardziej rozwojowych zakładów w okolicy które oferują jakiekolwiek możliwości wykazania się. Na pytanie czemu pewne ogłoszenia mają tyle odsłon a ludzi nadal brak odpowiedź nasuwa się sama.

Kolo

Dzięki za odpowiedź.

Kierownik
@Robo

Robo już Ci odpowiem na twoją historie . Kierownik nie kazał nikomu wyłączać maszyn w weekend 30 min wcześniej, tylko na spotkaniu powiedział że możecie wyłączyć maszyny 30 min wcześniej w tygodniu celem doprowadzenie obszaru do porządku, walki umyte, logi z pod ścian ścięte, posprzątane obok maszyn , na całym obszarze , a tu co ? Kamery są w każdym Zakładzie tylko tutaj o tym wiecie , a przeważnie o tym się nie mówi . Pytam rozumiem że na twoim obszarze wyłączyłas /wylaczyles maszyn i sprzatales ? I o to Prezes nie zaplacil calosci ? NIE WYSZLAS/WYSZLES NA RAMPE I CZEKALISCIE DO 14 , PARODIA ! PYTANIE PODAJ ZAKLAD PRACY KTORY TO BY AKCEPTOWAL . ROBO JESTES ODWAZNY/ODWAZNA TO SIE PRZEDSTAW JA TO ZROBILEM . CO DO MECHANIKOW BEZ KOMENTARZA SZKODA ZE NIE ZOSTALI ! A ZE KTOS PRZYCHODZI O NIE WYTRZYMUJE I SIE ZWALNIA PO JEDNYM DNIU NO COŻ PEWNIE JEST TAK CIEŻKO ZE TYLKO NAJWYTRWALSI ZOSTANA . Z TEGO CO PAMIETAM TO KIEROWNIK PODEJMUJW DECYZJE A NIE GLOWNY MECHANIK . BADZ TAK ODWAZNY/ODWAZNA I PRZYJDZ POROZMAWIAC Z KIEROWNIKIEM O TYM CO CIE BOLI ! POROZMAWIASZ NA ARGUMENTY I TO NAPISZECIE RAZEM NA GO .

Coffee99

Witam. Czy ktoś kto pracuje/pracował w OLMAR może mi powiedzieć czy warto tam się zatrudnić? Polecacie lub nie? Dobre zarobki? I czy dają odrazu umowę o pracę i czy w ogóle ją dają-po jakim czasie? Waham się czy tam iść do pracy. Proszę o opinie. Pozdrawiam

Tiki
@Coffee99

Generalnie nie polecam nie ze względu na samą pracę bo ta akurat do najcięższych nie należy ale na kierownictwo. Prezes nie potrafiący odpowiedzieć dzień dobry to najmniejszy problem większym jest nowy "kierownik zakładu" przez którego większość ludzi szuka pracy w ekspresowym tempie byle by tylko uciec. Myślę ze z jego osobą na pokładzie ta łajba zatonie szybciej niż się ktokolwiek spodziewa. Więcej nie ma co się rozpisywać.

@Tiki

Widze że Tiki chciałby leżeć w innej firmie to przecież nikt nie trzyma tam na siłę , a co do szukania pracy kto szuka dzisiaj znajdzie dzień po dniu . A tu co ??? Nie widać żeby ktoś odchodził . Praca może nie lekka lecz wszędzie trzeba pracować .

XXXX
@Tiki

OOOO mocne słowa większość ? Ciekawe jesteś dobrze poinformowany , lub po prostu naiwny . Widze że posiadasz dane które pozwalają ci na takie opinie że łajba zatonie ? super pewnie wiesz jeszcze kto kiedy odejdzie ? Jesteś super !

lena
@XXXX

W 100% zgadzam sie z Tiki. Niestety wiekszość z Nas szuka pracy, jednym to wychodzi lepiej innym gorzej ale wszystko kwestia czasu. Odpowiadajac " pracownikowi i xxx" wszyscy z hali wiedza kiedy, kto i gdzie odchodzi tylko kierownik żyje w niewiedzy do ostatniej chwili.

Misou
@Coffee99

Tzn ? Pracowałeś tam czy pracujesz ? Bo mam zamiar tam iść . Co znaczy że atmosfera nie dobra ludzie? A co z kasą?

Lechu

Badziewiasty zakład pod względem atmosfery i zarobków.Za takie pieniądze to nawet nie ma co z domu wychodzić.Normalnie jakieś totalne nieporozumienie żeby tam pracować,Podziwiam ludzi tam pracujących w takich warunkach za taką kase.Jeszcze trochę nikt tam nie pójdzie pracować hahaha

bobo 84

hej

Lucjan

Cześć ! Czy nie szukają może mechaników samochodowych?

Dariusz

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy ta cisza na forum od dawna jest konsekwencją dobrej pracy?

GOŚĆ

solidna firma, dba o pracowników. Umowy o pracę dostaję się dość szybko

paweł

no teraz to do nich jest potrzebna jakaś osoba jako mechanik samochodowy, ale nie ma w ofercie w sumie żadnych danych, jest tylko przycisk aplikacyjny, wiec to troche dziwne.

irek

to też zależy na jakie stanowisko chce się aplikować, wiem, że mój kolega tam pracował na takiej sezonowej, wakacyjnej pracy do pomocy to ponad 1500 zarabiał, ale to była praca dorywcza, więc podejrzewam, że na regularnej posadzie sporo można zarobić ;)

Zawiercianin

witam napiszcie szczerze jakie tam sa zarobki na poczatek z gory dzieki???:)

Zawiercianin

witam napiszcie szczerze jakie tam sa zarobki na poczatek z gory dzieki???:)

gruby

ten ostatni komentarz to chyba nie o tej spalonej firmie z zawiercia

Zostaw merytoryczną opinię o Olmar - Zawiercie

• Jak się pracuje w Olmar?

Zobacz opinie na temat firmy Olmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olmar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olmar