Olmar

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Olmar

gość

Bardzo dobry zakład. Pieniążki zawsze na czas, nie tak jak na innych zakładach. Praca nie jest lekka ale było powiedziane na samym początku iż nie jest to lekka praca.

gosc

Nie polecam tego zakładu. Trzeba się tam naprawdę narobić a przede wszystkim na dźwigać .Tam kobietą wysiadaja ścięgna i kregoslup.A praca na akord.

jaa

jak tam jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Olmar - Zawiercie

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Olmar?

Zobacz opinie na temat firmy Olmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olmar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olmar
Przejdź do nowych opinii