Opinie o Anna Wojciechowska Conan w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anna Wojciechowska Conan. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Anna Wojciechowska Conan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Wojciechowska Conan w Radom

Na OLX ścianka oporowa L po 120 złotych brutto, przy zamawianiu telefonicznym 186 netto. Sytuacja z dzisiaj. Śmiechu warte, idiotów szukają

Conan Group
@Michał

Szanowny Panie Michale, cena L-ki jest ceną z OLX, ale przez jej wagę ok 150 kg w tym wypadku i gabaryty ponad 1m3 na każdą sztukę dochodzi cena odpowiedniego transportu i dostawy, a nie kuriera który kosztuje 20 zł - gdyż nie jest to zwykła paczka. Przykro nam że ma Pan takie negatywne odczucia i gdyby się dało to byśmy wysyłali towar taniej, ale i tak życzymy dobrego dnia. Pozdrawiamy Conan Group

Czy w Anna Wojciechowska Conan możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Spedytor?

Artur

Na jakie zarobki może liczyć spedytor z kilkuletnim doświadczeniem?

Klient

Polecam tego dostawcę, dostawa tak jak chciałem i ustalałem , było wszystko dobrze

Mariusz, Strabag

Zdecydowanie polecam firmę do współpracy, wszystkie zlecenia i kontrakty realizowane na czas i z pełną fachowością. Grupa Conan nie zawodzi na placu budowy nawet w tych trudnych czasach! Pozdrawiam ekipę z centrali w Radomiu.

Grażyna
@Mariusz, Strabag

No to najważniejsze jak wszystko jest robione na czas. A jak ceny u nich? Są przystępne?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Anna Wojciechowska Conan rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Ślusarz / monter?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marcin, Kobyłka

płyty ażurowe i obrzeża dotarły zgodnie z ustaleniami, nawet wczesniej niż było powiedziane, prace szcześliwie skończone przed weekendem. mimo urlopów dosłaliście mi towar na czas i dlatego was polecam.

Grażyna
@Marcin, Kobyłka

Super. Dobrze, że są terminowi, bo to istotne. A jak ceny u nich? Są przystępne?

Lyudmyla

Nie polecam tej firmy.. Same problemy a klient który robi przedpłatę na towar zostaje z problem sam... Porażka. Nikomu nie polecam i radzę uważać

Bruk-Master

Dzięki za szybką dostawę, Conan zawsze polecimy

Kruca

NIE POLECAM. Uważajcie na ta firmę zamówił 2 tiry kostki i otrzymałam jeden . Nie mogę się doprosić o dostawę drugiego samochodu . Wszyscy mnie olewają i nawet mówiąc szczerze obrażają. Nie wiem z kim tam można rozmawiać. Firma tragiczna a towaru jak nie było tak nie ma !

Joanna
@Kruca

Poważnie? A w jaki sposób niby obrażają i co tak właściwie mówią o tym drugim samochodzie, że czemu dalej go nie ma?

Kruca

Towar dotarł

Joanna
@Kruca

Po tygodniu? To super, ale w sumie jakoś to wyjaśniali? Był w ogóle normalny kontakt już po tym całym "olewaniu"?

Bogdan Z. PRO-BUD

przyznaję bardzo dobrą opinię, wszystkie mury oporowe i płyty drogowe przyjechały na czas, cała inwestycja zakończona wczoraj przed czasem i mamy już weekend. Tak trzymać Panowie z Conan. Dziękuję, obiecane whisky dotrze do Was niebawem.

Bud-Teem Polska

Obiecałem że Was polecę i to robię. Mimo dużych zmian rynkowych cała inwestycja została dokończona sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Polecam gorąco do współpracy Conan Group!!!

Wanda
@Bud-Teem Polska

A nie było żadnych opóźnień?

Zajac

Wszystko ok, trochę dostawa dluga, ale to zrozumiale przez to co sie aktualnie dzieje w Polsce i na swiecie.

Iza

Znalazłam ogłoszenie do pracy jako przedstawiciel handlowy tutaj- czy jakiś były/obecny pracownik może coś napisać o warunkach pracy? Jak z atmosferą, czy wypłaty są odpowiednie i wypłacane na czas?

Beata
@Iza

szczerze mogę polecić tego pracodawcę, pracowałam tam do połowy ubiegłego roku i z bólem serca musiałam odejść ze względu na przeprowadzkę z mężem do Warszawy. Bardzo uczciwy i solidny pracodawca, pensje na czas, normalne warunki pracy, zgrana i młoda ekipa. Wiem że się dość mocno rozwijają więc pewnie szukają nowych pracowników. Pracodawca jakich mało w Radomiu także z czystym sumieniem polecam

Urszula
@Beata

Pewnie pracowałaś w administracji firmy? A jak z pensjami, pytam oczywiście o biurową pracę, nie na produkcji, bo tam pewnie kobiet nie chcą ;)

Elżbieta
@Beata

Co to znaczy dla Ciebie normalne warunki pracy?:)

Aleksander

Aleksander
@Łukasz

Cena i szybkość realizacji

Darek

Polecam! Solidna firma, każdemu polecam i będę polecał. Pozdrawiam Darek z Gdańska!!

Małgorzata
@Darek

Ale z perspektywy klienta czy pracownika?:) Możesz Darku napisać co Ci się najbardziej podobało?

Mariola

Polecam! Po złożeniu zapytania na e mail, otrzymałam szczegółowa wycene z której oczywiście skorzystałam. Mało kiedy spotkam tak miłych i profesjonalnych sprzedawców. Pozdrawiam i dziękuję. M.R

Sławek

moge polecić z czystym sumieniem, towar wycenili mi z dowozem,szybko przywieźli i jest ok,takich to polecam

Klientka z Opoczna

Polecam tę firmę, zadzwoniłam i pani przez telefon doradziła mi płyty z dziurami na podjazd autem wokół domu. Szybko przyjechały, tanio do tego i już założone i o błocie na podwórku mogę zapomnieć, każdemu ich polecę

Firma Anna Wojciechowska Conan poszukuje kogoś na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy proponowane w ofercie zarobki rzędu 4000 PLN mogą potem wzrosnąć?

Conan

oczywiście

kordian machnicki

polecam

Radek G.

super, polecam bardzo, płyty monowskie zamówiłem przed świętami i dziś rano już dojechały, już ułożone i można działać z robotą dalej. bardzo jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Wojciechowska Conan - Radom

• Jak się pracuje w Anna Wojciechowska Conan?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Wojciechowska Conan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Wojciechowska Conan?

Anna Wojciechowska Conan
4.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Skrajna 99A lok. 1
    26-600 Radom