Opinie o Robert Pankowski P.H.U. Zender w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Robert Pankowski P.H.U. Zender. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Robert Pankowski P.H.U. Zender o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Pankowski P.H.U. Zender w Gniezno

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Robert Pankowski P.H.U. Zender?

Daria

Uważacie ze firma szanuje swoich pracowników ?

General
@Daria

Oczywiście!!! Nie pracowałem jeszcze w tak dobrej firmie . Te wywloki co tu płaczą, to(usunięte przez administratora) które nic w życiu nie potrafią tylko beczeć ???? pracuje od miesięcy i wychodzę z założenia co daje to dostaje zarabiam 12.000pln fakt (usunięte przez administratora)jak chce mieć tyle . Super spedytory ukadaja trasy jak trzeba ! Nigdzie tak dobrze nie była poukładane robota .

KR
@General

Marcin przestań pisać sam sobie komentarze pozytywne ;) widać które są Twoje po skromnym slownictwie :D

Unkop
@Daria

Nie stety pracownicy nie są szanowani są wyzywani i nie otrzymują pieniedzy za prace nigdy nie dpodziewaj się całej kwoty 10 wtedy tylko przychodzi zaliczka 2000 zł a reszta musisz die prosić nigdy nie wiesz kiefy będą pieniądze

Halina
@Unkop

A w jaki sposób są wyzywani? Możesz podać jakieś przykłady?

sergi

nie szanują nikogo

Ej Nowy wpis

Nie

Aktualnie pracuje . znam braci długo i nie można powiedzieć złego słowa! Za to napiszę, patrząc na niektórych kierowców z wymaganiami A bez umiejętności to w rzeczywistości slabeusze! Nie wspominajac o alkoholikach ! Wy To taki typ Janusza, nalezy mi sie ! nie wystarczy wam od pierwszego do ostatniego, ale wy chcecie pouczać inny ! Beczeć się chce ze śmiechu , patologia ! nie dziwię się że was boli zobaczcie w swoje cv zmieniacie pracę jak rękawiczki ! więc jaki morał... I tak jak napisał ktoś normalny niżej , podpisuje się! wszędzie wam źle ! A co do ZUS ja mam opłacany! a skoro ktoś twierdzi że nie ,To niech udowadni ! Chyba prostszej sprawy nie ma ? docenci ! jest karta i wszytko zapisane .

Krzo
@Andrzej

Czyżby pisał to sam Pan Marcin !!!! Jestem pewien ze na 100% Aż żal to czytać Haha ZUS wypłacany , gdyby tak było to nie miał byś kontroli i kar człowieku

Do Andrzeja Nowy wpis
@Andrzej

To czemu się zwolniłeś....

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Robert Pankowski P.H.U. Zender?

Ruy

Biorą wszystkich nawet takich co dopiero kupili prawo jazdy na Ukrainie bo tych najszybciej można (usunięte przez administratora)i nie wypłaciç pieniędzy za prace

Julia Nowy wpis
@Ruy

Serio tak można? Ile to kosztuje i jak to się ogarnia? I w Polsce w jaki sposób to prawko respektowane jest?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Robert Pankowski P.H.U. Zender się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Pracuś

Omijać szerokim łukiem zawistnego, niedojrzałego właściciela

Stary
@Pracuś

Zawiść, zazdrość...zamiast starać SIĘ mieć wiecej ????

Pracuś
@Stary

Czego więcej?

Kierowca

Witam, czy jest ktoś na forum kto pracował w tej firmie i był by w stanie wystąpić w sądzie jako świadek ? kontakt na maila: arczibi@gmail.com

Stary
@Kierowca

Ale że jako kto ? Odpłatnie? Czy jako (usunięte przez administratora)

UA

Ja pracujec wsio super. Pan Martin i Ropert tes jest siuper. Skoda ye nasse braca z Ukraina robic tyle złego. Firma Zender nie być zla być super

Pietrek

Firma Zender jest najbardziej problematyczna, szef Martin nie zaprzyjaźnia się z głową, ale najpierw, jak go widzisz, wydaje się, że człowiek jest niezawodny, w rzeczywistości nie jest przyjacielem z głową i traktuje ludzi jak bydło!!!!! Może łatwo nie zapłacić!!!!!

Владислав

Cześć, byłem tutaj stażystą. Pracowałem 2 miesiące, wszystko, co zostało ustalone z Martinem zostało opłacone, ale o wypłatę musiałem prosić przez długi czas.

Karoser

Najgorsza to jest ta spedytorka, odkąd ja przyjął to same problemy. Tylko zeby sie się spieszyć, drze się, no pyskata jakby to jej firma była. A kłamie...... ! (usunięte przez administratora)

trucker
@Karoser

dokładnie... pracowałem zanim przyszła ta pseudo spedytora, przez nią odeszlem ! myślę ze miala duży wpływ na właścicieli!!! słyszałem ze juz nie pracuje moze właścicieli przejrzał ze z nią daleko nie ujedzie ! to co ta furiatka odwalała to nie da się opisać. wcześniej było ok !

Rafał
@trucker

Skoro pracowałeś w tej firmie to pewnie doskonale znasz warunki zatrudnienia, które oni oferują. Tak na dobrą sprawę i na dobry początek chciałbym ustalić właśnie za Twoim pośrednictwem, czy firma ta w Twojej ocenie płaci sprawiedliwie swoim pracownikom? Uważasz, że poziom wynagrodzenia jest adekwatny do ilości powierzonych obowiązków? Twoja opinia będzie dla mnie cenna.

trucker
@Rafał

Ja wcześniej nie miałem problemu, wyplata byla spoko. w zależności ile przejechałem , jeśli chcesz zarobić to zarobisz 0d 9 do 10.500 tylko musisz się liczyć ze to trzeba przepracować sumienie cały miesiąc!

Kazik

Witam za około 4 tyg.(jak wrócę z trasy )będzie składany pozew do sądu pracy o wypłatę należnych diet,magicznych szkód zaległych pensji i nie wypłaconych urlopów itp.jeśli ktoś jest zainteresowany dołączeniem się do pozwu zbiorowego to proszę o info na email lysy2820@wp.pl.Odrazu informuję że nie szukam poklasku i świadków bo jest nas wystarczająco wielu , a takim Andrzejkom jak niżej to z góry dzięki za pochwały dla braci (arzej pierwsza szklane innym będzie picie wytykał)to dzięki.Odrazu informuję że wszelkie grożby itp będą zgłaszane pozdrawiam

Piciu
@Kazik

bardzo dobra decyzja ! tylko musisz mieć dobre dowody żeby im udowodnić wałki Marcina Roberta dwóch braci w jednej osobie.

Brawo!
@Piciu

@Kazik mogę Ci pomoc jako świadek bo niestety nie doczekałem się umowy o pracę... Ale mam ciekawe dokumenty które mogą potwierdzić moją pracę jak i dwóch panów w jednym jak ich wałki (ale to bardziej dla US) :)

Piciu sriciu
@Brawo!

No to jesteś (usunięte przez administratora) !!! skoro masz dowody i nie ZGŁOSZASZ ???????????? raczej widac po twojej nienawiści ze dawno bys to juz zrobil ,ale co można było się spodziewać po docentach takich jak Ty! którzy chcą zarabiać 10.000tys A w głowie kisiel ????????????

Brawo!
@Piciu sriciu

Znów Pan Marcin się odzywa, tym razem pod innym nickiem :). Zgłoszone nie martw się !

@Piciu sriciu

i znów Pan Marcin sie wypowiada :D Widać jego prostackie teksty

Kaziu 2

Pracuje w firmie ponad 6 miesięcy i wszystko w porządku! A Kaziu to pewnie pan Karolek ???? który jeździł nową Scania , robił 8 tyś kilometrów A chciał wypłatę 12 000pln Rumcajs z podlasia, znam Cię z poprzedniej firmy i twoje bajki chyba wszyscy znają kto tylko Cię poznał! Także twoje wypowiedzi trzeba brać przez pół ????

Staszek

A ja uważam, że największy problem jest w braku chęci do pracy oraz dużych chęciach na zarabianie dużej kasy bo firma jest ok

Mikołaj

Czy w firmie są sami Polacy czy też osoby zza granicy?

Ej
@Mikołaj

Ponad 50% Ukrainców

Panelo

(usunięte przez administratora) Auta stare śrupy, strach tym jeździć po drodze, kierowcy sami Ukraińcy nawet cofać nie potrafią. Pensja żenada tyle to zarobisz w MPK. Nie polecam.(usunięte przez administratora)

Krzo

Zgadzam się Robert jest ok tylko szkoda ze on nie prowadzi tej firmy a na niego jest tylko zarejestrowana .

Karola

Dawno nikt się nie odzywał tutaj. Czy z firma wszystko Ok? Działa nadal na rynku?

Kierowca

wszędzie źle gdzie jesteśmy;) ja nie narzekam. alkoholicy i dewianci to zawsze mają do wszystkich pretensje ...

Andrew

Podpisuje się pod komentarzem wcześniejszym, okazało się że nie byłem zgłoszony do ZUSU a uległem wypadkowi i był problem z L4.(sprawa zgloszona do ZUS) Szef to (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacz. Nigdy nie spotkałem sie z takimi odzywkami szefa do pracownika. OMIJAĆ SZEROKIM LUKIEM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Pankowski P.H.U. Zender - Gniezno

• Jak się pracuje w Robert Pankowski P.H.U. Zender?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Pankowski P.H.U. Zender tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Pankowski P.H.U. Zender?

Robert Pankowski P.H.U. Zender
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Starowiejska 55
    62-200 Gniezno