Opinie o Ryszard Kamiński Antix Social Media w Ryki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ryszard Kamiński Antix Social Media. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ryszard Kamiński Antix Social Media na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ryszard Kamiński Antix Social Media w Ryki

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ryszard Kamiński Antix Social Media?

Jakie wartości są cenione w Ryszard Kamiński Antix Social Media?

Pracownik Nowy wpis

Praca przez CAŁY tydzień i nadgodziny <3

Właściciel- Antix Social Media

W związku z otwartą i burzliwą dyskusją, jaka pojawiła się pod komentarzami informujemy, że my jako firma Antix Social Media nie jesteśmy w żaden sposób odpowiedzialni za poniższe komentarze. Każdy nieprawdziwy zarzut w naszym kierunku jest pełen złości i burzliwych emocji, które godzą w dobre imię firmy. Jeśli sytuacja będzie się zaogniać będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne. Każdemu naszemu byłemu pracownikowi życzymy wszystkiego najlepszego!

elo Nowy wpis
@Właściciel- Antix Social Media

Normalna akcja - straszenie sądem. Kilka lat temu też mnie straszyli jako pracownika, bo nie dało się wyrobić tak ogromnej liczby obowiązków. Jak widać, nie trzeba dużo aby firma sama potwierdziła poniższe opinie, do których w końcu każdy ma prawo.

XYZ

Pani Katarzyna Kamińska nie ma za grosz szacunku do pracowników. Jeżeli został Wam obiecany rozwój, zostaliście (usunięte przez administratora) W tym miejscu nie ma szkoleń ani pomocy. Uczycie się sami swojej pracy (kontakt z klientem, pisanie postów, robienie grafik, tworzenie reklam, analiza) żeby i tak zostało wam wpisane stanowisko redaktora, które kole w oczy przy tworzeniu CV. Sama atmosfera to wyścig o bycie lepszym i ma to swoje przełożenie na premie, uwagi od menadżera czy po prostu lepsze traktowanie. W tym miejscu 'profesjonalna firma' nie istnieje i nawet nie stała obok takich słów. Przez drzwi przechodzi i wychodzi więcej pracowników niż w polskim rządzie.

Kecaj

Akurat szefowie nie mają nic wspólnego z tą opinią wręcz przeciwnie. A jeżeli chodzi o was to mam nadzieję, że nowy pracodawca zadzwoni do tych właśnie szefów żeby usłyszeć opinię o waszej pracy i mam nadzieję, że powiedzą prawdę… no nic powodzenia w nowej pracy ;) żeby wam się trafiło szefostwo takie które dopiero da wam popalić może wtedy docenicie co straciliście :)

Patryk
@Kecaj

Pracodawcy po usłyszeniu o warunkach w Antixie raczej nie mają zamiaru dzwonić do was. Wolą cenny czas poświęcić na szkolenia i przekazywanie wiedzy czego tam u was brakuje. Poza tym sami pokazujecie poziom pracy swoimi odpowiedziami, bo pracownicy nie siedzą po nocy i nie czekają na nowe opinie. Mam nadzieję, że każda nowa osoba oraz obecna w firmie zobaczy to co wypisujecie i jak się zwracacie, przejrzy na oczy i odejdzie z szacunku do siebie samego. I nie usuwajcie obraźliwych opini :)

OstatniaProsta
@Kecaj

Tymi odpowiedziami podkreśliliście tylko prawdziwość wystawionych wcześniej komentarzy. No bo przecież odpowiedzi w formie wyzwisk od (usunięte przez administratora) i ameb na pewno zachęcą kogoś do tego, żeby poszedł do Was pracować ????te (usunięte przez administratora)co tu odpisują mają po prostu sprane łby wpajanymi przez menagera i szefostwo głupotami. Co prawda są oni naprawde nieźli w manipulacje. Samo to, że z tej firmy chyba nikt nie odszedł normalnie i bez obrobienia (usunięte przez administratora) przez szefostwo i menagera świadczy o tym, że to chore miejsce i należy je omijać szerokim łukiem. P.S. Jak jesteście tacy pewni tych co zostali to proponuje im się dobrze przyjrzeć, bo chodzą słuchy, że te „wierne i grzeczne pieski” szukają innej pracy. I tu akurat jest mowa o większej ilości osób niż o jednym przypadku, a temat chyba już Wam jest dość dobrze znany????? Titanic jest Waszą doskonałą metaforą. Ze statku tez nie było widać lodowca, ale jak już doszło do zderzenia to sie okazało, że ta cała „bezpieczna i przyjemna” podróż to była iluzja. Tylko tam bylo wiadomo, że Kapitan nie opuści statku przed załogą, a tu… cóż, jeszcze trochę gruntu spod stop sie osunie i wszystko sie okaże ????

Kecaj

A takie mam tylko szybkie pytanie. Czy kiedykolwiek powiedzieliście szefostwu o tych waszych „strasznych” problemach, odczuciach czy tylko w necie tacy odważni jesteście ? Ja jak mam problem w pracy i coś mi nie pasuje to o tym rozmawiam z szefem i wszystko wyjaśniam i albo w prawo albo w lewo… nie zachowuje się jak małe dziecko i nie obrażam bez słowa wyjaśnienia… tak tylko pytam bo być może rozmawialiście ? Albo dobra zachowajcie odpowiedź dla siebie bo w sumie co mnie to interesuje :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ryszard Kamiński Antix Social Media odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Pracownikcyrku

Potwierdzam wszystkie nieprzychylne słowa. Pomijając to co się dzieje w tej firmie w trakcie pracy to jedno, a to co robi szefostwo po zakończeniu pracy to drugie. Stalkowanie social media byłego pracownika, sprawdzanie co teraz robi i gdzie pracuje, wypytywanie o rodzice, partnerów itd. DNO. Przeglądanie stron internetowych pracowników, którzy odeszli i założyli swoje działaności. Do tego komentarze w stylu „ooo strona nie działa- już się zamknęli” ? Nie polecam nikomu. Gwarantuje, ze na takie szefostwo (usunięte przez administratora) nie traficie nigdzie! Menadzer jedna nitka szyty. P.S jak widać ich odpowiedzi na te komentarze tez są na najwyższym PROFESJONALYM poziomie.

Jacek

(usunięte przez administratora) atmosfera. Polecam w 100%!

Wesoły Zyzio

Odradzam każdemu kto chce się podjąć pracy w tym miejscu. Obstawiam jednak że za rok nie będzie w czym pracować. Traktowanie pracowników zarowno podczas pracy, jaki i po jej zakonczeniu jest na poziomie podstawowki co najmniej. Wyobrażacie sobie pracować na kogoś przyjemności i nie usłyszeć słowa dziękuję na pożegnanie? W tym miejscu egoizm i największe polskie (usunięte przez administratora) to codzienność.

Tomasz

Jeżeli chcecie pracować w firmie za najniższą krajową, z żałosnymi dodatkami i odejmowaniem wypłaty za błędy, które nie leżą po Waszej stronie - Antix jest miejscem dla Was! Obowiązki, które nakłada na Was pracodawca nie są adekwatne do wypłaty. Nie wspomnę już o nadgodzinach - tutaj takie rzeczy nie istnieją. Pracę możesz nadrabiać, ale bezpłatnie! :) Dodatkowo, wszystkiego uczysz się sam, a o szkoleniach możesz pomarzyć. Marzenie!

Czas najwyższy, aby pojawił się wreszcie jakiś komentarz o przedsiębiorstwie Ryszard Kamiński Antix Social Media w mieście Ryki. Dodaj opinię o tym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ryszard Kamiński Antix Social Media - Ryki

• Jak się pracuje w Ryszard Kamiński Antix Social Media?

Zobacz opinie na temat firmy Ryszard Kamiński Antix Social Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryszard Kamiński Antix Social Media?

Ryszard Kamiński Antix Social Media
  • Juliusza Słowackiego 35a