Opinie o KD Invest Katarzyna Jagodzińska w Sulejówek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KD Invest Katarzyna Jagodzińska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KD Invest Katarzyna Jagodzińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KD Invest Katarzyna Jagodzińska w Sulejówek

Aga Nowy wpis

Firma nie godna zaufania. Pracowałam u nich dwa dni. Pieniędzy za wykonaną pracę nie otrzymałam. Radzę uważać.

Katarzyna Nowy wpis
@Aga

Agus, a czemu tylko dwa dni ? co sie tam takiego dzialo e tylko tyle wytrzymalas?

Aleksandra Nowy wpis
@Aga

Pracownikowi należy się wynagrodzenie za każdy przepracowany dzień, nawet jeśli to dni próbne. Walczyłaś o swoje czy odpuściłaś?

Dorota Nowy wpis

Panie brygadzistki nie przyjemne a pieniążki za pracę bardzo małe jak na dzisiejsze czasy

Dorota

Skoro tak dużo w pracy Ukrainek i nawet brygadzistka jest Ukrainką to powiedzcie mi proszę czy językiem używanym w pracy jest polski czy ukraiński? Chciałam się tam starać o pracę ale boję się że nie będę umiała się dogadać.

@Dorota

Brygadzistki są Ukrainkami ale b. dobrze mówią po Polsku, przynajmniej 2 które znam. Gorzej z pracownikami.

Krzysztof

Dlaczego firma nie zatrudnia Polaków? Czy warunki zatrudnienia są ta tak słabe, że tylko obywatele Ukrainy zgłaszają się do tej pracy?

Czyli w firmie dużo osób z Ukrainy pracuje tak?

SalaryOutrage
@Ania

Wiosną i latem 2020 były to chyba same ukrainki. Brygadzistka sprzątaczek była ukrainką i wszystkie jej pracownice były ukrainkami też.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KD Invest Katarzyna Jagodzińska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
NIE POLECAM

Wskazana ostrożność. Firma zatrudnia dużo Ukrainek. M.in. do sprzątania pobudowlanego.(usunięte przez administratora) Praca w sierpniu 2020 źle podzielona i bardzo monotonna. Zdarza się, że jeden odcinek przydzielany jest 5 osobom, a zdarza się, że tylko jednej. Za doczyszczenie fragmentu klatki schodowej 45 zł. Za doczyszczanie garażu stawka 14 netto na godzinę. Aż tu nagle kierownik się zdenerwował i zaczął straszyć panie, zupełni bez powodu, bo pracowały dobrze, nie ociągając się, że jak nie wymopują całego poziomu garażu do końca dnia, "to 14 zł za godzinę nie będzie". O ile garaż mopuje się dość fajnie, o tyle fragment klatki schodowej w pojedynkę robi się tak sobie. Nie opłaca się to zupełnie, bo doczyszczanie zajmuje tyle czasu, że wychodzi jakieś 7 zł na godzinę, tylko. Dużo poniżej najniższej krajowej. Ukrainki robią schody i korytarze nie same, a w ileś osób. Pojedynczą panią nieukraińskiego pochodzenia wysłano w odległy rejon osiedla, żeby doczyszczała sama. Musiała bardzo daleko chodzić po wodę, 300 metrów, lub więcej, podczas gdy parę innych pań miało tego dnia do ujęcia wody jakieś 3 metry tylko. Po rezygnacji -- z powodu tych 7 zł na godzinę -- problemy z wypłaceniem zarobionych pieniędzy. Nagle okazało się, że zniszczony został warty jakieś 250 zł zlew w pomieszczeniu gospodarczym i że jest mnóstwo świadków na to, że zrobił to właśnie pracownik nie z Ukrainy, ten, który zrezygnował, wlewając do owego zlewu.... pomyje. Zlew miały zdaniem brygadzistki, też Ukrainki, zniszczyć śladowe ilości kwasu (używanego do doczyszczania) w wiadrze z pomyjami . Czysty kwas, nie nadżarł żadnej z dwóch farb, którymi pomalowany jest garaż (nawierzchnia i linie). Nie nadżarł też gumowego klapka. Nie nadżarł wkładu mopa. Odrobina kwasu w pomyjach rzekomo zniszczyła zlew.... Brygadzistka nie poinstruowała pracowników, jak i gdzie wylewać wodę. Nie powiedziała, że pomyje z kwasem mogą zniszczyć zlew. Pracownicy doczyszczali garaż kwasem w klapkach. Pozostałe Ukrainki kłamały, że wielokrotnie widziały, jak jedna z pań, ta nieukrainka wlewa pomyje do zlewu. Kłamały też, że wielokrotnie zwracały jej uwagę, żeby tego nie robiła. Ona twierdzi, że do zlewu wlała pomyje może raz i że widziała ją, może raz, jedna z Ukrainek. Nota bene, gdyby koszt zniszczonego zlewu podzielić przez ilość pracowników, każdy musiałby zapłacić jakieś 35 zł. Podsumowując, stawki zbyt niskie, dyskryminacja, knucie, jakieś zagrywki zupełnie poniżej pasa, problemy z wypłatą. Szef przy próbach wyjaśnienia sytuacji mówi jakieś bzdety, że niby sprzątająca pani miała jemu, szefowi dostarczyć jakieś zaświadczenia medyczne, i zaświadczenie o ukończeniu kursu BHP.... NIE POLECAM.

NIE POLECAM
@NIE POLECAM

P.S. Pracownik nie z Ukrainy zrezygnował w poniedziałek ok. południa. Tego dnia, nie używał kwasu. Brygadzistka nic o żadnym zlewie nie wspominała. Kwestia zniszczonego zlewu wynikła dopiero w środę. Ze zlewu korzystają regularnie, wiele razy w ciągu dnia, wszyscy pracownicy.

Firma która wchodzi oo zanirzaonych stawkach.nie płaci pracownikom.wycofuje się z umów i wiele innych....nie polecam

Opinia

Firma rzetelna dobrze działająca, nie stwarza problemów w trakcie wykonywania swoich obowiązków, dokładna co do jakości swoich usług.

Zostaw merytoryczną opinię o KD Invest Katarzyna Jagodzińska - Sulejówek

• Jak się pracuje w KD Invest Katarzyna Jagodzińska?

Zobacz opinie na temat firmy KD Invest Katarzyna Jagodzińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

KD Invest Katarzyna Jagodzińska
  • Okulickiego 18