Opinie o Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak w Sulejówek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak w Sulejówek

Czy rozmowa rekrutacyjna w Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak odbywa się również w języku angielskim?

Waldemar K. Nowy wpis

Jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Ceny z kosmosu

Agnes Nowy wpis

Polecam firmę Rafcom Sulejówek. Pan Rafał zrobił przegląd pełny kominów oraz pieca Junkers . Pozdrawiam

lemich Nowy wpis
@Agnes

a czy firma Rafkom Sulejówek przedstawiła wymagane prawem uprawnienia do robieniu przeglądu pieca Junkers i przeglądu pełnego przewodów kominowych do pieców kondensacyjnych? Bo jeśli nie to współczuję. Polecam instalatora p. Krzysztofa Wrzeciana, znanego instalatora współpracującego z fima Rafkom do sprawdzenia bezpieczeństwa, jakości i sensowności instalacji. Telefon podam na prive.

Klient

Witam. Z tego co mi jest wiadomo to firma Rafkom zgłosiła sprawę do prokuratury za oszczerstwa wobec firmy i udostępnianie danych osobowych. Pan Rafał dokładnie tlumaczy zaistniałą sytuację z Panem lemichem zainteresowanym osobom. U mnie prace zostały wykonane sprawnie, dokładnie oraz w cenie przystępnej dla kieszeni. Pan Rafał nocą wykonywał u nas usługę, abym wraz z Rodziną nie został bez ogrzewania.

@Klient

Jeśli tak jest to doskonale bo będzie wiadomy adres pana Rafała bowiem nie odbiera wezwań. Urząd Skarbowy też nie mógł go znaleźć. Z okazji Swiąt życzę dużo zdrowa i nadzieii żeby nocnej roboty nie trzeba było naprawiać w dzień.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Czy w Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak występują paczki/bony świąteczne?

lemich

firma Rafkom, Rafał Cieślak jest trudno dostępna albo zupełnie nie istnieje. Na pewno nie rozdaje bonów świątecznych. Moje wezwania sądowe pozostają bez odzewu. Rafał Cieślak nie tylko nie rozliczył się ze mna za pobrane pieniądze na, nie wykonana robotę, którą miał wykonać wspólne z serwisantem firmy Immergaz, Krzysiem Wrzecianem. OSTRZEGAM

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak w miejscowości Sulejówek, bo dawno nic nie pojawiało się na ich temat? Liczymy na Twoją opinię i wieści odnośnie pracy.

lemich

sprawa zwrotu nieprawnie pobranych pieniędzy jest w sądzie. Będę informował o jej wynikach. Zadamy zwrotu nieprawnie pobranych pieniedzy i rekompensaty, ża to że do dzisiaj nie został podłączony piec

Klient
@lemich

Sądząc po pana wpisach jest pan następnym internetowym trollem szukającym wrażeń w internecie i próbującym zepsuć opinie dobrej firmie. Inne wpisy potwierdzają że firma jest rzetelna. A i rzekomą sprawa w sądzie jak widać chyba jest wyssana z palca...

Antpol

Serdecznie polecam firmę Rafkom Pan Rafał od podstawy postawił nowy komin . Musiał poprawić po poprzednich wykonawcach ,. Oraz fachowo doradził jaki materiał jest lepszy w długiej eksploatacji. Dostslem najlepszą cenę za kompleksową usługę Dodatkowo zainstalował nowy piec Buderusa Polecam serdecznie usługi Rafkom Sulejówek Antpol

@Antpol

A sprawdziłeś czy kominiarz ma uprawnienia firmy Buderus? Moja opinia jest taka, że będziesz miał kłopoty z kontaktów z firmą Rafkom, która nie ma adresu. ŻYCZĘ ZDROWIA

Jaki jest styl zarządzania w Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak?

lemich

z tego co wiem firma Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak zniknęła spod wcześniejszego adresu Ludowa 2, 05-070 Sulejówek i teraz możliwe że ma adres Grabińska 25, 05-070 Sulejówek. W każdym bąż razie nie odbiera sądowej poczty na adres Ludowa 2. Nadal ostrzegam przed korzystaniem z usług firmy ktora ma lewe adresy.

Krystyna P.

Panowie wykonują swoją pracę szybko, sprawnie i zostawiają po sobie porządek. Polecam serdecznie.

@Krystyna P.

Czuję się (usunięte przez administratora) przez pana Rafała Cieślaka z firmy RAFKOM. Straciłem 3 000 zln plus koszty dodatkowe i zyskałem pod koniec lata niewykonaną pracę . Rozpocząłem postępowanie sądowe. Zadnego odzewu zw strony Rafała Cieśłaka oprócz pijackich wyzwisk. O wyniku postępowania sądowego poinformuję na pewno. Oprócz zwrotu nieuczciwie pobranych pieniędzy domagam się też zadośćuczynienia. Chroń nas Boże przed takimi fachowcami.

Krystyna P.
@lemich

To, że Pan jest niezadowolony to nie znaczy, że ja też mam być. U mnie wszystko zostało wykonane prawidłowo i Panowie z racji mojego stanu zdrowia nawet po sobie posprzątali.

lemich

Do dzisiaj pan Rafał Cieślak z firmy Rafkom ( nie mylić z inna formą Rafkom z Warszawy) nie przedstawił ani szczegółów rozliczenia, ani certyfikatów założonych wkładów kominowych ani nawet zwykłego rachunku za wykonaną usługę. Pan Rafał podczas oględzin zobowiązał się do: 1. dostarczenia certyfikowanego wkładu kominowego do komina długośći 7 m 2. zamontowanie wkładu 3. Podłaczenie pieca do komina 4. podłaczenie pieca do CO i zasobnika z cwu wraz z użytym materiałem Za co miałem zapłacić i tak wysoką ceną 3000zln Cenę pochopnie zapłaciłem w sierpniu 2020 Dysponuję nagraniem filmowym i dżwiękowym z ustaleń podczas oględzin oraz podczas płacenia. Według ustalen firma Rafkom - z Sulejówka miała po tygodniu wykonać reszte pracy po dostarczeniu pieca i podłaczenia go do gazu przez innego specjalistę - nie wiem dlaczego bo pan Rafał zapenia, że oprócz karty rzemieślinika ma uprawnienia gazownicze. Życzę panu Rafałowi zdrowia by mógł wywiązać się ze zobowiązań oraz ostrzegam innych na postawie moich doświadczeń przed pochopnym zatrudnianiem firmy Rafkom z Sulejówka. Firma Rafkom z Warszawy jest OK.

lemich

Właściciel firmy Rafkom, Rafał Cieślak, w sierpniu 2020 pobrał ode mnie sumę 3000 zl na założenie wkładu do komina w domku jednorodzinnym i podłączenie pieca gazowego do CO i do CWU Został założony tylko wkład do konina, w dodatku nieprawidłowo Przez dwa miesiące nie podejmowania żadnego kontaktu. Naraził mnie na dodatkowe koszty i szukanie innych wykonawców. 15 pażdziernika 2020 przedsiębiorca odezwał sie pijany i uważał że wszystko jest w porządku. Ja uważam, że zostałem (usunięte przez administratora) i nie została wykonana praca na którą się umówiliśmy. Warto było by sprawdzić czy pan Rafał oprócz koszulki z napisem kominiarz ma jakiekolwiek uprawnienia do prac kominiarskich i pracy z piecami zwłaszcza z piecami gazowymi.

Kominiarz
@lemich

Pan Rafał wykonał rzetelnie swoją pracę. Zamontował wkład kominowy do pieca gazowego że stali kwasoodpornej z materiału spełniającego wymagania przepisów budowlanych. Druga część prac czyli montaż pieca oraz jego dostarczenie miał wykonać inny wykonawca z czego się nie wywiązał. Suma 3000zl była kwota za wykonanie oraz materiał wkładu kominowego. Za wyjątkiem koszulki posiada uprawnienia mistrza kominiarskiego które można sprawdzić w Krajowej Izbie Rzemiesniczej a ich numer to 10732. Dodatkowo posiada uprawnienia gazowe dozoru jak i eksploatacji ale to nie jest tematem tej sprawy.

Kominiarz
@lemich

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak - Sulejówek

Usługi Kominiarsko-Budowlane Rafkom Rafał Cieślak
  • Ludowa 2