Opinie o Inneko RCS Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inneko RCS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inneko RCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inneko RCS Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

baner wywiady
Jjjjjjjjjj Nowy wpis
Pracownik

Nie polecam nikomu pracy w inneko,zarobki pozal się Boże.....atmosfera tragedia (chodzi o kierownictwo),(usunięte przez administratora)

Bożena Nowy wpis
@Jjjjjjjjjj

Czy możesz napisać jakie są te zarobki? Najniższa? Czy łatwo tu o pracę? Potrzebuje na już czegoś i nawet to co piszesz o atmosferze jakoś może bym zniosła - tylko ważne ile płacą?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Danuta

Jakie konkrernie ma się obowiązki tutaj? Wymienisz je? No i jak z wynagrodzeniem? To jest najniższa krajowa czy może więcej? Są tutaj w ogóle jakieś opcje by stawkę podnieść sobie np. nadgodzinami?

anonim Nowy wpis
Były pracownik

Nie zgadzamsie z tom opiniom Kolecki to super szef i bardzojest dobrym dyrektorem.wiem pracowałem tokiem.pozdrawiam wszyztkih pracowników inneko a najbardziej chroscik

Helena Nowy wpis
@anonim

Apropo szefostwa, to jakoś tu doceniają pracowników? Potrafią jakies podwyżki sypnąć? Albo może benefity pozapłacowe jakies fundują?

JBL
Pracownik

Inekko Wywóz Odpadów. Praca za marne grosze. Kierownictwo jeździ nowymi toyotami! Firmowe od salonu TOYOTA. Super mają w (usunięte przez administratora) pracownika fizycznego. A K.Skrzyknowski się mądruje i podlizuje się dyrekcji przy ul:Teatralnej. Dwulicowy polaczek.

Danuta
@JBL

A możesz konkretniej przedstawić ile jest wynagrodzenia na tym stanowisku? Jaka umowa? O pracę czy może zlecenie? Co do samochodów, w końcu to stanowiska kierownicze. Próbowałeś może wnioskować o jakieś podwyżki?

Lenie
Inne

Na Gorzowianin.com. jest opisana praca firmy Inneko.Ul.Walczaka 18 (usunięte przez administratora) przez tydzień.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Inneko RCS Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR ŁADOWARKI? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Operativer Einkauf (referent/specjalista ds. zakupów)
Gorzów Wielkopolski
Inco Sp. z o.o.
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT.C+E
Gorzów Wielkopolski
Woga Sp. z o. o.
(55 opinii)
Wyślij CV
logo firmy SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI (K/M)
Gorzów Wielkopolski
AUDIT HR Sp. z o.o.
(66 opinii)
Wyślij CV
logo firmy SIEM Security Engineer
Gorzów Wielkopolski
SMART-HR
(54 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Adam
Inne

Chciałbym odnieść się do wpisu pewnej pani Gosi na Gorzowianinie tak strasznie się dopominała o udostępnienie osoby która poruszyła temat koszenia chodników kosiarkami do trawy. Otóż droga pani Gosiu jak chce pani wyciągać konsekwencje to tylko wobec siebie i całego kierownictwa. To przecież wy wydajecie polecenia aby pracownicy firmy Inneko i Inwencji robili z siebie błaznów. Zdajecie chyba sobie sprawę że na to wszystko przyglądają się ludzie i oceniają właśnie tylko tych ludzi a nie przecież was. To proszę pani nie są pomówienia tylko stwierdzone fakty że pracownicy Inneko o godzinie 22:30 kosili chodnik na jednym z osiedli jest udokumentowane zdjęcie i jak pani sądzi jak to wygląda. Ludzie pukają się w głowę oglądając taki obrazek zastanawiam się ale rzeczywiście firma Inneko to jest stan umysłu. Szanuję bardzo ludzi którzy ciężko pracują na kawałek chleba więc moja ogromna prośba do przełożonych szanujcie również tych ludzi bo to oni na was pracują i nie wydawajcie takich bzdurnych poleceń.

Hehe he he he hehehe hehehe he
Inne
 Pytanie

Jeszcze ta firma przetargi wygrała? Z jakiej to racji?

Helena
@Hehe he he he hehehe hehehe he

A czemu mieliby nie wygrac?

Hehe he he hehehe hehehe he h
@Helena

Przecież pracownicy mieli olewke na pracę. Ludzie płacą za usługę czyli za wywóz (usunięte przez administratora) Przecież nawet po samych komentarzach widać jakie potrafi być podejście w tej firmie.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Natalia

A po co temu kierownictwu takie stałe donoszenie na każdego? Nie lepiej jakoś inaczej zadbać o atmosferę pracy? :/

Boss
Były pracownik
 Pytanie
@Natalia

Po co kierownictwu donoszenie? Jeżeli ktos nie ma pojęcia o kierowaniem zespołem a musi wykazać się przed przełożonym to wprowadza atmosferę donosicielstwa Tak na marginesie potrzebni kierowcy na ciężarówki do obsługi kibli i oproznianie śmietników na miescie

Taka Prawda.
Inne

Cyrk Na Kółkach. Skacowane Szpicle tutaj pracują. Lenie, lesery.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Kamila

To nie ma tutaj możliwości awansu ani rozwoju ? :/

Szef
Pracownik
@Kamila

Dla pracowitych ludzi nie ma. Chyba że będziesz pić tzw. napoje procentowe, kablować na ludzi, opierdzielać się lub się jak będziesz przyjęta po znajomości.

Stefan
Pracownik

Jak na początku przyjmiesz się tutaj do pracy to dostaniesz używane ubrania robocze po kimś. Buty robocze też dostałem noszone przecież to można grzybicy dostać jak można dać buty czyjeś do noszenia. Pytanie gdzie jest BHP niech się za to wezmą.

Danuta
@Stefan

Serio używane? Mega słabo. Może warto to gdzieś zgłosić? No bo tak nie powinno być...

Komisarz
Pracownik

Brawo już zaczęli przyjmować Ukraińców do pracy a my jesteśmy na gorszych prawach dlatego że zakład pracy dostaje za nich pieniądze. Polak dla Polaka jest najgorszym wrogiem kierownictwo które ma pensję sytą to jeszcze im mało do tego poniżają nas na maxa. Swoją drogą czas zakończyć swój czas antenowy w tym (usunięte przez administratora) nerwowo nie idzie wytrzymać. Ukraińcom nie chce się pracować Polaków gania się do roboty we własnym kraju czuję się upodlony i do tego my musimy na nich (usunięte przez administratora) Teraz szefostwo niech zwolni wszystkich Polaków i przyjmie Ukraińców zobaczycie w jakim bagnie się znajdziecie. Najgorsze że tak naprawdę kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu tą firmą i zrobił się (usunięte przez administratora)

Monika
@Komisarz

A przepraszam niby jakich praw nie masz które osoby z Ukrainy mają? Nie dość ze ludzie uciekają przed wojna to jeszcze musza znosić fochy Polaków

Sprawiedliwy
Inne
 Pytanie
@Komisarz

To nie którym Polakom robić się nie chce. Sam widziałem jak nie którzy Polacy migali się od pracy.Tylko najgorsze jest to że nikt ich nie zwolni.A od kiedy w pracy płacą za leserstwo?

Gabriela
@Sprawiedliwy

gdyby pewnie nie pracownicy z Ukrainy to niedługo nie miałby kto robić no nie? nie potwierdzasz tego info ze Polacy pracuja na gorszych zasadach, wszyscy co pracują mają tak samo ?

Sprawiedliwy
Inne
@Gabriela

Na gorszych zasadach potrafią być jedynie osoby które chcą pracować.

Klient
Inne

Mam pytanie czy ktoś w tej firmie rozsądnie myśli przychodzi godzina 22 kładę się spać bo wstaję na pierwszą zmianę. A tutaj nagle pojawia się samochód Inneko ze szczotkami i szlifuje ulicę. Nie dość że głośno te szczotki szlifują to kretyn który dostał polecenie robić to późno jeździ tam i z powrotem. Jest to irytujące bo nie można spać i ile razy można jeździć po tej samej ulicy czy w tej firmie kierownictwo jest normalne. Niech na swojej ulicy mu tak czyści zobaczy wtedy czy wstanie wyspany od dawna wiadomo że tam pracują nie myślący ludzie.

Hirek
Pracownik

I posypały się opinie na temat kierownictwa dodam coś od siebie docenia się tutaj takich ludzi co się obijają. Nikt tego nie widzi jak jeden z drugim się chowają po kątach majstrowie to jedna wielka żenada. Jak się pójdzie zapytać o cokolwiek to nic nie wiedzą albo udają załatwić też jest ciężko. Kierownictwo to wszystkie rozumy pozjadali a kultura i pomoc dla pracownika na poziomie dziecka z przedszkola. Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie bo zarobki też są najniższe.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracuś 3
 Pytanie

Bardzo dobre określenie "strzelanie z ucha". A ci co strzelają z ucha to między innymi lesery do pracy.Dlaczego firma ich nie zwolni?

Mieszkaniec
Inne
 Pytanie

Czasem Firma Inneko nie przegrała czasem przetargu na wywóz (usunięte przez administratora) ? Przetarg wygrała Firma Komunalnik ?

Zdziwiona
Kandydat

W czasie rozmowy o pracę wprost padają pytania o to czy planuje się ciążę, podkreślając, że jeśli tak, to trzeba poczekać przynajmniej dwa lata, w innym wypadku umowa nie będzie przedłużona. Cała rozmowa dziwna, od niechcenia. Po rozmowie okazało się, że ktoś dostał posadę z przydziału od (jak to usłyszałam) 'zarządcy miasta' . Dziwne wrażenia, dziwne. Szkoda, bo kierownictwo wydaje się być w porządku i chyba nie wiedzą co dzieje się na niższych szczeblach.

Miki
Kandydat
@Zdziwiona

Prawda. Ja też jestem zdziwiona jak tym jak wyglądała moja rozmowa. Ogłoszenie znalazłam na OLX z informacją żeby CV przesyłać na maila. Maila w ogłoszeniu brak więc zadzwoniłam pod podany numer o niego zapytać- maksymalnie opryskliwa kobieta odpowiedziała, że to chyba logiczne, że trzeba przesłać w wiadomości na OLX. Na samej rozmowie jedynie pytanie jakie zostało mi zadane, to czy planuję ciąże. Poza tym rozmowa trwała 5 minut, żadnych pytań do mnie więc nie wiem po co w ogóle mnie wzywali. Posłuchałam 5 minut o tym jak wygląda stanowisko.

Dobek
Pracownik
@Miki

Prawda jest taka że tutaj kierownictwo nie szanuje ludzi odnoszą się do nas jak do wroga. Brak poszanowania jesteśmy tylko po to aby orać a to co mamy do powiedzenia nic ich nie interesuje. Również byłem na rozmowie wstępnej więc od samego początku zauważyłem brak poszanowania dla człowieka inteligencją i kulturą też szefostwo nie grzeszy. Musiałem przyjąć tą pracę ze względu na moją sytuację ale cały czas szukam coś innego jak tylko znajdę bez zastanowienia zwalniam się z tego syfu. Kierownictwo chyba jak wszędzie nie zdaję sobie sprawy że to my zapieprzamy na nich po to aby mogli sobie grzać (usunięte przez administratora)na swoich fotelikach.

Brygadzista.
Pracownik

Szczerze odradzam, zdecydowanie unikać jak ognia i omijać szerokim łukiem. Szajs kiła i mogiła .Nie polecam ostrzegam wszystkich żeby się tam nie pchali chyba że mają z głową coś nie tak. Poza tym zatrudniają wszystkich jak leci ćpunów, alkoholików, leserów i po znajomości. Zgadzam się w 100 % z poprzednimi negatywnymi opiniami. Wśród współpracowników panuje dwulicowość. Za tych którzy piją, ćpają i się opierdalają trzeba pracować. Normalnych pracowników mają w poważaniu. Żałuje że zatrudniłem się w tej firmie, ale nie długo się zwolnie. Pozdrawiam.

Majster
Pracownik
@Brygadzista.

Tak widzę że coraz więcej ludzi dostrzega jak tutaj jest naprawdę. Zatrudnią byle kogo aby tylko pracował czy to żul z ulicy czy pijak biorą jak leci. Jak mocno można pomylić się w stosunku do ludzi i kierownictwa ta firma to jedna wielka żenada. Naprawdę trzeba mieć mocno mózg przetrzepany żeby tutaj pracować a szpicli i kapusiów również nie brakuje. Współczuję pracującym tutaj ludziom zacznijcie się szanować bo jeszcze trochę to będziecie robić za michę ryżu.

Jarząbek
Pracownik

Jak ktoś chce pracować, nie będzie narzekać. Malkontenci, którzy co dwa-trzy miesiące zmieniają pracę mają najwięcej do powiedzenia.. Dobre pieniądze i porządny socjal jak na gorzowskie warunki

Sprawiedliwy
@Jarząbek

No właśnie święta racja. Wcześniej Malkontenci którzy nie chcieli pracować nagadali pewnie na jednego pracusia i dlatego bo wykopali.

Zenek
Pracownik

Ja się zastanawiam jak tutaj zarządza tym wszystkim kierownictwo przecież oni sami nie wiedzą co mają zrobić. A jak pójdzie się załatwić jakąś sprawę to robią wielką łaskę lub wszystko zamiatają pod dywan. Zdanie na ich temat już sobie wyrobiłem i nie zachęcam nikogo aby szukał tutaj pracy. Sam za jakiś czas odejdę z tąd bo tutaj nie ma żadnej przyszłości. Mają swoich pupilków którzy mogą robić wszystko a ty człowieku nie wiem jak byś się starał to mają to gdzieś. Jestem zły na taką postawę ludzi którzy tutaj rządzą więc jeśli nic się tutaj nie zmienia to adios muciacios seniorita. Po co tracić codziennie nerwy lub oglądać jak pupilki są głaskani. Mam tylko nadzieję że szybko znajdę pracę i z tąd się zmyje.

Dino
Były pracownik
@Zenek

Całkowita prawda w tej firemce nie liczy się że dobrze pracujesz tutaj liczy się sianie fermentu wśród załogi a jak donosisz na innych do kierowniczków to jesteś właśnie takim pupilkiem co nic nie musi robić i kierowniczkom to pasuje

Obywatel
Inne

10 przykazań w Inneko : 1.Nie pracować tylko się obijać (usunięte przez administratora) 5.Plotkować na kogoś 6.Donosić na kogoś 7.Nie zabierać (usunięte przez administratora) i gabarytów nawet przez 3 miesiące albo więcej (usunięte przez administratora) 9.Wyzywać kogoś i pyskować do kogoś 10.Przyjąć kogoś po znajomości 10.D

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Inneko RCS Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Inneko RCS Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Inneko RCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Inneko RCS Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inneko RCS Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Teatralna 49
  66-400 Gorzów Wielkopolski
 • NIP: 5993198055 REGON: 366754439 KRS: 0000667717
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Inneko RCS Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii