Opinie o Inneko RCS Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inneko RCS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inneko RCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inneko RCS Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Miro
Inne

4 242 zł brutto dla sprzątaczki, jest aktualnie w ogłoszeniu. Kto już uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej? O czym na niej jest mowa i co na przyszłość wiadomo o zarobkach oraz umowie o pracę? Na początek dają UoP na próbę. A co dalej, kiedy UoP na stałe?

Jimy
Były pracownik
@Miro

Nie polecam sprzątaczka ma 20 funkcji dodatkowych takie jak pracę ogrodnicze i co 3 miesiące nadgodziny wypłacane nie polecam serio

Były już pacownik Nowy wpis
Były pracownik

Praca w firmie Inneko RCS nie była by zła gdyby wywalić na(usunięte przez administratora)prezesa i całe kierownictwo. Atmosfera pracy jest tragiczna, ciągła rotacja pracowników, ilość zadań niemożliwa do wykonania, ciągłe pretensję i tragiczne warunki pracy, stan maszyn i sprzętu tragiczny, i do znudzenia powtarzane " nie podoba się to brama jest tam". Odradzam z całego serca pracę w Inneko RCS

Weronika Nowy wpis
Inne
@Były już pacownik

Kurcze słabo z tymi obowiązkami. A jak jest tyle rzeczy do zrobienia, to czy firma wymaga nadgodzin i czy jak tak, to płaci za nie? Ja pisze głównie w sprawie pracy jako specjalista ds kadr i płac. Jak ktokolwiek wie, to chętnie przeczytam, jak to jest z tym nawałem pracy.

Miro
Inne

4 242 zł brutto dla sprzątaczki, jest aktualnie w ogłoszeniu. Kto już uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej? O czym na niej jest mowa i co na przyszłość wiadomo o zarobkach oraz umowie o pracę? Na początek dają UoP na próbę. A co dalej, kiedy UoP na stałe?

Mamba
Pracownik
@Miro

Jejku...pytasz jakbyś startował na stanowisko jakiegoś dziesiątego kierownika a to chodzi tylko o sprzątanie czyli...naginasz kible ,szatnie,inne pomieszczenia i dostajesz na rękę najniższą krajową.

anonim
Inne
@Mamba

Jeżeli ktoś startuje na stanowisko sprzątaczki to nie może zadawać dobrych, intelektualnych pytań? to przecież raczej dobrze. Widać, że masz wiedzę na temat pracy w firmie, kasa się zawsze zgadza i na czas?

Mamba
Pracownik
@anonim

Tak,akurat w tym temacie nie można firmie nic zarzucić. Tylko jest mały problem, z głodu nie umrzesz ale nie dorobisz się niczego...

Ksenia
Pracownik
@Mamba

Prosty ,brutalny ,nieczytalny rodem z wczesnego kapitalizmu system nagradzania i premiowania ktory np. pod nazwą zmiany warunków premiowania w sumie polega na stopniowym obdzieraniu pracowników/ przeważnie fizycznych / z dodatkow I dobieraniu się im do kieszeni.Niebawem już nawet nie będzie co im zabrać ponieważ...już prawie nic nie zostało...ha,ha.

anonim
Inne
@Ksenia

A za co przykładowo te dodatki są zabierane, jest w ogóle jakiś powód? Co na dzień dzisiejszy macie za dodatki i premie, wymienisz razem z kwotami? Czy system premiowania i nagradzania każdy pracownik ma wpisany w umowę, a w razie ewentualnych zmian dostajecie aneksy?

Jimy Nowy wpis
Były pracownik
@Miro

Nie polecam sprzątaczka ma 20 funkcji dodatkowych takie jak pracę ogrodnicze i co 3 miesiące nadgodziny wypłacane nie polecam serio

Roma Nowy wpis
Inne

Ta oferta pracy sortowacza jest wciąż aktualna u nich na stronie, czy po prostu nie usunęli jej? Bo gdyby była aktualna to ja się chętnie jej podejmę. Co w praktyce oznacza dyspozycyjność, to jest praca na kilka zmian? Ciekawą rzeczą są te dodatkowe dni wolne za niepalenie w miejscu pracy :D Ciekawe ile dni w roku to jest, jak ktoś wcale nie pali.

Pytanie
 Pytanie

Od czego uzależniona jest premia w firmie Inneko RCS Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 5 lutego na Praca.gov.pl ogłoszenie na stanowisko Kierowca b.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Inneko RCS Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK UTRZYMANIA ZIELENI? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
(102 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Opowiecie o tych zmianach? Firma napisała, że praca jako Kierowca kat. C odbywa się w na 3 zmiany. Jakie są godziny zmian? Od której do której i znacie też system rotacji zmian? Jak jest ta zmiana nocna, to jest za to jakiś dodatek finansowy?

Gambri
Były pracownik
@anonim

@Pracodawca nie polecam jako kierowca kat c bo wsiądziesz raz i zaraz cie wyślą na zbieranie (usunięte przez administratora) autem na deptaku albo koszenie lub łopatowanie chodnika więc zamiast jeździć samochodem ciężarowym typu zamiatarka to robisz tysiąc innych rzeczy manualnych już nie wspomnę o blondi co dże (usunięte przez administratora)na pracowników i co chwilę wymyślą zadania przekraczające jej bądź pracownika kompetencje odradza. (usunięte przez administratora)

Jaga
Inne
@Gambri

czy wykonując te obowiązki, które nie należą do tego stanowiska, można liczyć na jakiś dodatek do pensji? czy wszystko robi się za jedną pensję ze stanowiska kierowcy? :x daj znać, jeśli możesz, bo chłopak chce tu zaaplikować.

Administrator

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Inneko RCS Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko operator produkcji?

XYZ
Inne

Jak wygląda tu rodzaj umowy dla Pracownika zieleni?? W necie jest oferta pracy i szukam szczegółów formalnych o tej pracy. Jak pracownik chce umowę o prace od razu na start to firma taka daje? Czy jednak chce na początek inny rodzaj np. zlecenie? Wgl jest tu opcja na UoP nawet później?

@sortowaczka
Pracownik

Witam. Praca na sortowni szok-pracuję bo muszę. Donosicielstwo trzeba uważać szczególnie na koleżanki. Wypłata mizerna ale na czas.

Jjjjjjjjjj
Pracownik

Nie polecam nikomu pracy w inneko,zarobki pozal się Boże.....atmosfera tragedia (chodzi o kierownictwo),(usunięte przez administratora)

Bożena
Inne
@Jjjjjjjjjj

Czy możesz napisać jakie są te zarobki? Najniższa? Czy łatwo tu o pracę? Potrzebuje na już czegoś i nawet to co piszesz o atmosferze jakoś może bym zniosła - tylko ważne ile płacą?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Danuta

Jakie konkrernie ma się obowiązki tutaj? Wymienisz je? No i jak z wynagrodzeniem? To jest najniższa krajowa czy może więcej? Są tutaj w ogóle jakieś opcje by stawkę podnieść sobie np. nadgodzinami?

anonim
Były pracownik

Nie zgadzamsie z tom opiniom Kolecki to super szef i bardzojest dobrym dyrektorem.wiem pracowałem tokiem.pozdrawiam wszyztkih pracowników inneko a najbardziej chroscik

Helena
@anonim

Apropo szefostwa, to jakoś tu doceniają pracowników? Potrafią jakies podwyżki sypnąć? Albo może benefity pozapłacowe jakies fundują?

JBL
Pracownik

Inekko Wywóz Odpadów. Praca za marne grosze. Kierownictwo jeździ nowymi toyotami! Firmowe od salonu TOYOTA. Super mają w (usunięte przez administratora) pracownika fizycznego. A K.Skrzyknowski się mądruje i podlizuje się dyrekcji przy ul:Teatralnej. Dwulicowy polaczek.

Danuta
Inne
@JBL

A możesz konkretniej przedstawić ile jest wynagrodzenia na tym stanowisku? Jaka umowa? O pracę czy może zlecenie? Co do samochodów, w końcu to stanowiska kierownicze. Próbowałeś może wnioskować o jakieś podwyżki?

Lenie
Inne

Na Gorzowianin.com. jest opisana praca firmy Inneko.Ul.Walczaka 18 (usunięte przez administratora) przez tydzień.

Adam
Inne

Chciałbym odnieść się do wpisu pewnej pani Gosi na Gorzowianinie tak strasznie się dopominała o udostępnienie osoby która poruszyła temat koszenia chodników kosiarkami do trawy. Otóż droga pani Gosiu jak chce pani wyciągać konsekwencje to tylko wobec siebie i całego kierownictwa. To przecież wy wydajecie polecenia aby pracownicy firmy Inneko i Inwencji robili z siebie błaznów. Zdajecie chyba sobie sprawę że na to wszystko przyglądają się ludzie i oceniają właśnie tylko tych ludzi a nie przecież was. To proszę pani nie są pomówienia tylko stwierdzone fakty że pracownicy Inneko o godzinie 22:30 kosili chodnik na jednym z osiedli jest udokumentowane zdjęcie i jak pani sądzi jak to wygląda. Ludzie pukają się w głowę oglądając taki obrazek zastanawiam się ale rzeczywiście firma Inneko to jest stan umysłu. Szanuję bardzo ludzi którzy ciężko pracują na kawałek chleba więc moja ogromna prośba do przełożonych szanujcie również tych ludzi bo to oni na was pracują i nie wydawajcie takich bzdurnych poleceń.

Hehe he he he hehehe hehehe he
Inne
 Pytanie

Jeszcze ta firma przetargi wygrała? Z jakiej to racji?

Helena
Inne
@Hehe he he he hehehe hehehe he

A czemu mieliby nie wygrac?

Hehe he he hehehe hehehe he h
Inne
@Helena

Przecież pracownicy mieli olewke na pracę. Ludzie płacą za usługę czyli za wywóz (usunięte przez administratora) Przecież nawet po samych komentarzach widać jakie potrafi być podejście w tej firmie.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Natalia
Inne

A po co temu kierownictwu takie stałe donoszenie na każdego? Nie lepiej jakoś inaczej zadbać o atmosferę pracy? :/

Boss
Były pracownik
 Pytanie
@Natalia

Po co kierownictwu donoszenie? Jeżeli ktos nie ma pojęcia o kierowaniem zespołem a musi wykazać się przed przełożonym to wprowadza atmosferę donosicielstwa Tak na marginesie potrzebni kierowcy na ciężarówki do obsługi kibli i oproznianie śmietników na miescie

Taka Prawda.
Inne

Cyrk Na Kółkach. Skacowane Szpicle tutaj pracują. Lenie, lesery.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Kamila

To nie ma tutaj możliwości awansu ani rozwoju ? :/

Szef
Pracownik
@Kamila

Dla pracowitych ludzi nie ma. Chyba że będziesz pić tzw. napoje procentowe, kablować na ludzi, opierdzielać się lub się jak będziesz przyjęta po znajomości.

Stefan
Pracownik

Jak na początku przyjmiesz się tutaj do pracy to dostaniesz używane ubrania robocze po kimś. Buty robocze też dostałem noszone przecież to można grzybicy dostać jak można dać buty czyjeś do noszenia. Pytanie gdzie jest BHP niech się za to wezmą.

Danuta
Inne
@Stefan

Serio używane? Mega słabo. Może warto to gdzieś zgłosić? No bo tak nie powinno być...

Komisarz
Pracownik

Brawo już zaczęli przyjmować Ukraińców do pracy a my jesteśmy na gorszych prawach dlatego że zakład pracy dostaje za nich pieniądze. Polak dla Polaka jest najgorszym wrogiem kierownictwo które ma pensję sytą to jeszcze im mało do tego poniżają nas na maxa. Swoją drogą czas zakończyć swój czas antenowy w tym (usunięte przez administratora) nerwowo nie idzie wytrzymać. Ukraińcom nie chce się pracować Polaków gania się do roboty we własnym kraju czuję się upodlony i do tego my musimy na nich (usunięte przez administratora) Teraz szefostwo niech zwolni wszystkich Polaków i przyjmie Ukraińców zobaczycie w jakim bagnie się znajdziecie. Najgorsze że tak naprawdę kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu tą firmą i zrobił się (usunięte przez administratora)

Monika
Inne
@Komisarz

A przepraszam niby jakich praw nie masz które osoby z Ukrainy mają? Nie dość ze ludzie uciekają przed wojna to jeszcze musza znosić fochy Polaków

Sprawiedliwy
Inne
 Pytanie
@Komisarz

To nie którym Polakom robić się nie chce. Sam widziałem jak nie którzy Polacy migali się od pracy.Tylko najgorsze jest to że nikt ich nie zwolni.A od kiedy w pracy płacą za leserstwo?

Gabriela
Inne
@Sprawiedliwy

gdyby pewnie nie pracownicy z Ukrainy to niedługo nie miałby kto robić no nie? nie potwierdzasz tego info ze Polacy pracuja na gorszych zasadach, wszyscy co pracują mają tak samo ?

Sprawiedliwy
Inne
@Gabriela

Na gorszych zasadach potrafią być jedynie osoby które chcą pracować.

Klient
Inne

Mam pytanie czy ktoś w tej firmie rozsądnie myśli przychodzi godzina 22 kładę się spać bo wstaję na pierwszą zmianę. A tutaj nagle pojawia się samochód Inneko ze szczotkami i szlifuje ulicę. Nie dość że głośno te szczotki szlifują to kretyn który dostał polecenie robić to późno jeździ tam i z powrotem. Jest to irytujące bo nie można spać i ile razy można jeździć po tej samej ulicy czy w tej firmie kierownictwo jest normalne. Niech na swojej ulicy mu tak czyści zobaczy wtedy czy wstanie wyspany od dawna wiadomo że tam pracują nie myślący ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Inneko RCS Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Inneko RCS Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Inneko RCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Inneko RCS Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inneko RCS Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Teatralna 49
  66-400 Gorzów Wielkopolski
 • NIP: 5993198055 REGON: 366754439 KRS: 0000667717
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Inneko RCS Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii