Opinie o Inneko RCS Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inneko RCS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inneko RCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inneko RCS Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Hirek

I posypały się opinie na temat kierownictwa dodam coś od siebie docenia się tutaj takich ludzi co się obijają. Nikt tego nie widzi jak jeden z drugim się chowają po kątach majstrowie to jedna wielka żenada. Jak się pójdzie zapytać o cokolwiek to nic nie wiedzą albo udają załatwić też jest ciężko. Kierownictwo to wszystkie rozumy pozjadali a kultura i pomoc dla pracownika na poziomie dziecka z przedszkola. Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie bo zarobki też są najniższe.

Pracuś 3

Bardzo dobre określenie "strzelanie z ucha". A ci co strzelają z ucha to między innymi lesery do pracy.Dlaczego firma ich nie zwolni?

Mieszkaniec

Czasem Firma Inneko nie przegrała czasem przetargu na wywóz (usunięte przez administratora) ? Przetarg wygrała Firma Komunalnik ?

Zdziwiona

W czasie rozmowy o pracę wprost padają pytania o to czy planuje się ciążę, podkreślając, że jeśli tak, to trzeba poczekać przynajmniej dwa lata, w innym wypadku umowa nie będzie przedłużona. Cała rozmowa dziwna, od niechcenia. Po rozmowie okazało się, że ktoś dostał posadę z przydziału od (jak to usłyszałam) 'zarządcy miasta' . Dziwne wrażenia, dziwne. Szkoda, bo kierownictwo wydaje się być w porządku i chyba nie wiedzą co dzieje się na niższych szczeblach.

Miki
@Zdziwiona

Prawda. Ja też jestem zdziwiona jak tym jak wyglądała moja rozmowa. Ogłoszenie znalazłam na OLX z informacją żeby CV przesyłać na maila. Maila w ogłoszeniu brak więc zadzwoniłam pod podany numer o niego zapytać- maksymalnie opryskliwa kobieta odpowiedziała, że to chyba logiczne, że trzeba przesłać w wiadomości na OLX. Na samej rozmowie jedynie pytanie jakie zostało mi zadane, to czy planuję ciąże. Poza tym rozmowa trwała 5 minut, żadnych pytań do mnie więc nie wiem po co w ogóle mnie wzywali. Posłuchałam 5 minut o tym jak wygląda stanowisko.

Dobek
@Miki

Prawda jest taka że tutaj kierownictwo nie szanuje ludzi odnoszą się do nas jak do wroga. Brak poszanowania jesteśmy tylko po to aby orać a to co mamy do powiedzenia nic ich nie interesuje. Również byłem na rozmowie wstępnej więc od samego początku zauważyłem brak poszanowania dla człowieka inteligencją i kulturą też szefostwo nie grzeszy. Musiałem przyjąć tą pracę ze względu na moją sytuację ale cały czas szukam coś innego jak tylko znajdę bez zastanowienia zwalniam się z tego syfu. Kierownictwo chyba jak wszędzie nie zdaję sobie sprawy że to my zapieprzamy na nich po to aby mogli sobie grzać (usunięte przez administratora)na swoich fotelikach.

Aplikowałeś do Inneko RCS Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK UTRZYMANIA ZIELENI? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Brygadzista.

Szczerze odradzam, zdecydowanie unikać jak ognia i omijać szerokim łukiem. Szajs kiła i mogiła .Nie polecam ostrzegam wszystkich żeby się tam nie pchali chyba że mają z głową coś nie tak. Poza tym zatrudniają wszystkich jak leci ćpunów, alkoholików, leserów i po znajomości. Zgadzam się w 100 % z poprzednimi negatywnymi opiniami. Wśród współpracowników panuje dwulicowość. Za tych którzy piją, ćpają i się opierdalają trzeba pracować. Normalnych pracowników mają w poważaniu. Żałuje że zatrudniłem się w tej firmie, ale nie długo się zwolnie. Pozdrawiam.

Majster
@Brygadzista.

Tak widzę że coraz więcej ludzi dostrzega jak tutaj jest naprawdę. Zatrudnią byle kogo aby tylko pracował czy to żul z ulicy czy pijak biorą jak leci. Jak mocno można pomylić się w stosunku do ludzi i kierownictwa ta firma to jedna wielka żenada. Naprawdę trzeba mieć mocno mózg przetrzepany żeby tutaj pracować a szpicli i kapusiów również nie brakuje. Współczuję pracującym tutaj ludziom zacznijcie się szanować bo jeszcze trochę to będziecie robić za michę ryżu.

Jarząbek

Jak ktoś chce pracować, nie będzie narzekać. Malkontenci, którzy co dwa-trzy miesiące zmieniają pracę mają najwięcej do powiedzenia.. Dobre pieniądze i porządny socjal jak na gorzowskie warunki

Sprawiedliwy
@Jarząbek

No właśnie święta racja. Wcześniej Malkontenci którzy nie chcieli pracować nagadali pewnie na jednego pracusia i dlatego bo wykopali.

Zenek

Ja się zastanawiam jak tutaj zarządza tym wszystkim kierownictwo przecież oni sami nie wiedzą co mają zrobić. A jak pójdzie się załatwić jakąś sprawę to robią wielką łaskę lub wszystko zamiatają pod dywan. Zdanie na ich temat już sobie wyrobiłem i nie zachęcam nikogo aby szukał tutaj pracy. Sam za jakiś czas odejdę z tąd bo tutaj nie ma żadnej przyszłości. Mają swoich pupilków którzy mogą robić wszystko a ty człowieku nie wiem jak byś się starał to mają to gdzieś. Jestem zły na taką postawę ludzi którzy tutaj rządzą więc jeśli nic się tutaj nie zmienia to adios muciacios seniorita. Po co tracić codziennie nerwy lub oglądać jak pupilki są głaskani. Mam tylko nadzieję że szybko znajdę pracę i z tąd się zmyje.

Dino
@Zenek

Całkowita prawda w tej firemce nie liczy się że dobrze pracujesz tutaj liczy się sianie fermentu wśród załogi a jak donosisz na innych do kierowniczków to jesteś właśnie takim pupilkiem co nic nie musi robić i kierowniczkom to pasuje

Obywatel

10 przykazań w Inneko : 1.Nie pracować tylko się obijać (usunięte przez administratora) 5.Plotkować na kogoś 6.Donosić na kogoś 7.Nie zabierać (usunięte przez administratora) i gabarytów nawet przez 3 miesiące albo więcej (usunięte przez administratora) 9.Wyzywać kogoś i pyskować do kogoś 10.Przyjąć kogoś po znajomości 10.D

Gorzowianin

Czy pan który prowadzi zakład szklarski Rondo na ul Kosynierów ma jakieś układy z firmą Inneko. Dzisiaj pracownicy podjechali pod jego zakład i wysypali prawie pusty pojemnik do śmieciarki. Nawet nie zawiesił tego pojemnika tylko wsypał ręcznie potem sobie pojechali dalej pomijając inne klatki. Widocznie nie tylko tutaj na ulicy są układy bo jak czytam wypowiedzi to jest tak w całym mieście. Jak można zabrać prawie pusty pojemnik i ręcznie wsypać a resztę pominąć. Ludzie przecież ta firma to wogule nie powinna wywozić odpadów lekceważą już sobie wszystko ja proponuję żeby inspekcja pracy odwiedziła firmę na Chróściku i tam przeprowadziła kontrol. Wybrać również parę osób do kontroli miasta jak i gdzie zalegają śmieci w kontenerach. Coraz więcej skarg dojdzie do tego że przestaniemy płacić za wywóz odpadów może się wtedy ockną z pijackiego letargu.

@Gorzowianin

Kolesiostwo i lenistwo .

Potwierdzam co kolega wpisał szefostwo nie ma pojęcia jak zarządzać ludźmi wszyscy powinni pójść na wymianę. Zamienić na lepszy model

Pracuś.

Szefostwo w Inneko chroni skacowanych leserów.

Swój

Ta firma to jedna wielka żenada pracuję tutaj ale gorszego (usunięte przez administratora)nie widziałem rzeczywiście trzeba chować się po kątach i udawać że się pracuję innego wyjścia nie ma. (usunięte przez administratora)

Pracuś

Ja tutaj pracuję i nie narzekam migam się od pracy chowam się po kątach nikt tego nie zauważa więc niech inni robią na mnie. Trzeba mieć głowę na karku a nie tyrać jak wół jaka płaca taka praca i co mi kierownictwo zrobi a przede wszystkim sami nic nie robią tylko łażą z kąta w kąt i szukają wczorajszego dnia. Zarobki są do kitu zwalniać się nie będę bo mi tutaj jest dobrze i rzeczywiście to jest prawda takich ludzi doceniają a ci co myślą że jak pokażą jak to oni ciężko pracują to że dostaną premię żenada dostaną ale kopa. Moje myślenie jak niektórzy pomyślą ale leser jest strzałem w dziesiątkę. Bo po co urabiać sobie ręcę po same łokcie jak mogą robić to inni a mi osobiście jest z tym dobrze.

Gw

Tak zróbmy wszystko aby ta firma już nie wygrała przetargu nie nadają się na wyworzenie śmieci. Wszystko zalega na podwórkach wystarczy przyjść sie po starych kamienicach i nowych blokach tam to dopiero się dzieje. Gdy będziecie widzieć zalegające śmieci łapcie za telefon i udostępniać gdzie się da może to ich nauczy. Tutaj na ul Łokietka to jest masakra z tragedią coraz więcej biega szczurów bo to blisko rzeczki. Jeden wielki syf

Mieszkaniec

Będą nowe przetargi, wcześniejsze przetargi wycofane. Róbmy ludzie wszystko aby Inneko nie wygrało przetargu.

Jaki

W tej firmie traktują ludzi tak jak ten towar który zalega na posesjach. Wszystko zeszło na samo (usunięte przez administratora) co mam opisywać resztę sami sobie dodajcie

Sprawiedliwy
@Jaki

Normalny pracownik będzie w nienawiści,a pijaczek i leser będzie miał się dobrze.Mieszkaniec będzie ukarany finasowo za niesegregacje śmieci,a ekipie śmieciarki za mieszanie śmieci nic się nie robi.Na pracusia będą gadać i zwalniać,a na skacowanego lesera donosów zero i wypowiedzenia brak. Dziwny jest ten świat i ta firma.

Klient

Co to jest za wywóz śmieci panowie sobie przyjeżdżają wejdą na podwórko obejrzą i idą z powrotem do samochodu jak gdyby nigdy nic odjeżdżają a śmietniki pełne. To już jest szczyt głupoty lub lenistwa sąsiedzi zaczną robić zdjęcia i wysyłać do odpowiednich instytucji. Czy wogule ich ktoś kontroluje miasto tonie w śmieciach wystarczy przejść się po dużych osiedlach lub podwórkach starych kamienic. Podam przykład ul. Łokietka zaraz na przeciwko Śnieżki koło rzeczki Kłodawki tam to jeszcze wystarczy zrobić kupę i jest komplet. Na domiar złego segregowanie to jest jedna wielka ściema widziałem i często się to zdarza jak segregowane i nie segregowane biorą i pakują do jednej śmieciarki. Wyciąganie od nas pieniędzy osobiście już nie segreguję śmieci to nie ma sensu jeśli oni podchodzą to tematu lekceważąco to ja również.

Pracuś 2
@Klient

Na Osiedlu Staszica widziałem jak są mieszane śmieci. BIO [ brązowy pojemnik ] mieszane są ze śmieciami z czarnego pojemnika. To samo z jest gabarytami. Gabaryty były mieszane ze śmieciami z czarnych pojemników. Ostatnio wyczytałem w internecie że gabarytów z jakieś posesji nie zabierali podobno przez 3 miesiące,i że biorą podobno dodatkowe pieniądze za wywózkę śmieci. Podobno jednego pracusia kiedyś wykopali i widocznie nie ma kto nadrobić za leniwych pracowników. Tzw. leser nie zabierze gabarytów bo przy gabarytach może idzie się nadzwigać.Tak więc po co dzwigać? Jak tzw.lesery nie chcą pracować to powinni ustąpić miejsca innym. To po co kiedyś wykopali tamtego pracownika?W czym on im przeszkadzał? Po piętach ich nie całował to wyleciał. To po co ta segregacja ? To po co te podwyżki za śmieci? Następna sprawa alkohol. Z wcześniejszych opisów można wywnoiskować że alkohol ma się we firmie dobrze. Ale jak dojdzie do wypadku z pracownikem który jest pod wpływem alkoholu,to firma może mieć przez to problemy.

Obywatel Gorzowa Wlkp
@Klient

Witam serdecznie. To czemu nikt w końcu nie zrobi tak naprawdę interwencji w tych sprawach gdzieś w urzędzie itp.? Porobić zdjęcia itp. i zgłosić w końcu tam gdzie trzeba. Dla zwykłych ludzi są przygotowane kary finasowe za złą segregacje. Podwyżka za śmieci też była. W tzw. łape pracownicy na lewo brali. Za wszystko ludzie płacą a firma na to wychodzi że ma wszystko po dziurki w nosie.Ludzie muszą ładnie segregować. A firma INNEKO musi ładnie mieszać ? Mieszanka śmieci i alkohol rządzi zakładem.U mnie na osiedlu śmieci wywozi firma Komunalnik. Na swoim osiedlu nie zauważyłem jeszcze aby ktoś z Firmy Komunalnik pyskował do ludzi,mieszał śmieci itp.Śmieci wywożą jak narazie w terminie. Zarządajcie ludzie w końcu o zmianę firmy,albo o karę finasową dla firmy. Jak sobie dajecie tak macie. Widzicie jak firma postępuje opisy wcześniej były. Pracowitego i trzezwgo pracownika zwalniają a skacowanego i pyskatego lesera trzymają. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

A jak to wygląda że z powrotem przyjmuje się tych samych pijaków wizerunek firmy już totalnie upadł (usunięte przez administratora)

Mieszkaniec

Osoby pijące są mile widziane w Inneko .

Łysy

Tak zgadzam się tutaj jest to na porządku dziennym ten który chlał i ten który się opierdziela mają poważanie u szefostwa. A pracownik który pracuje uczciwie i się stara jest (usunięte przez administratora) Mamy tutaj parę delikwentów którzy się dobrze maskują na nocce można sobie golnąć, również pościemniać że się pracuję. Takich ludzi się docenia więc nie warto się starać trzeba robić to samo co oni może wtedy docenią

Klient

Otóż chcę tutaj napisać jak w piątek jeden z gości którzy zabierają śmieci się zachowywał. Kiedy przyjechała rano śmieciarka wytoczył podkreślam wytoczył delikwent zabierając śmieci z podwórka przeklinał niesamowicie, rzucał kubłami i przy tym robił wielką łaskę że on te śmieci zabiera. Zachowanie tego gościa było co najmniej dziwne ale na pierwszy rzut oka było widać że jest pod wpływem. Wyszedłem na klatkę na podwórko zwrócić mu uwagę żeby się pochamował z wyzwiskami i przeklinaniem. Rzucił się do mnie powiedział żebym (usunięte przez administratora) i jak mi nie pasuje to smieci będę sam utylizował. Więc wyciągłem komórkę miałem dzwonić na policję jak pijak to zobaczył to uciekł szybko z podwórka i do śmieciarki bardzo szybko odjechali. Czy kierownictwo sprawdza poranny stan swoich pracowników czy prezes wie co się dzieje w tej firmie chyba nie grzeje tylko swój stołek bierze pieniądze a reszta go nie obchodzi. To nie zdarzyło się pierwszy raz kilkakrotnie się takie sceny powtarzały jeszcze takiej patologi to ja nie spotkałem. Rozumiem że to firma która utylizuje śmieci ale może w pierwszej kolejności powinna utylizować pijaków pracujących w tej firmie. Jutro zdecydowanie ruszamy z grupą sąsiadów do Urzędu Miasta spotkać się z prezydentem miasta bo tak dalej być nie może. Wiemy że kolejny przetarg ma odbyć się w sierpniu zrobimy wszystko co w naszej mocy aby firma Inneko tego przetargu nie wygrała. Zdecydowanie trzeba z tym tematem iść to radia i telewizji aby medialnie rozpowszechnić ten pijacki proceder. Mało tego śmieci z pojemników się aż wysypują nie są zabierane wystarczy przejść się po mieście zajrzeć na podwórka. Najlepiej na ulicę Łokietka tam to dopiero się dzieje ja z sąsiadami zrobiliśmy zdjęcia i jutro zostaną dostarczone do Urzędu Miasta.

Mily
@Klient

Czytając te opinie o firmie Inneko to sama prawda. Pan dozorca opisał że firma miała dobrego pracownika który nie pił i dokładnie wykonywał swoją pracę tylko nie pasował do ekipy. Widocznie ma być zrobione szybko i byle jak. A najlepiej po pijaku z trzeźwym pracownikiem nikt nie chciał pracowac a kierownictwo zamiast pijaków to wykopalo pracusia. Samo życie

Obserwator
@Mily

Abstynencja i pracowitość = Wypowiedzenie.

@Klient

I jak jest na osiedlach?

@Mily

1.Pijany i leniwy pracownik to szanowany gość.[ Tacy nie zabierają przez tydzień śmieci. ] I reakcji szefostwa firmy na to zero. 2.A pracusiowi będą dokładać pracy [ którą wykona ] i za to go zwolnią.

Obserwator

Skacowane leniwe byczki.

Papi

W tej firmie chyba nie ma normalnych ludzi godzina 24 niedziela gdzie ludzie śpią bo na rano do pracy gość co niedziela przyjeżdża sobie śmieciarką i czyści ulicę szczotkami. Do jasnej cholery przecież to jest cisza nocna czy ci (usunięte przez administratora) bo inaczej ich nie można nazwać rozumieją że ludzie chcą się wyspać żeby wstać do pracy. Żeby to jeszcze raz przejechał ale nie robi kilka kursów tam i z powrotem jak to wszystko słychać w mieszkaniu oni sobie z tego sprawy nie zdają. Banda schorowanych kretynów to trzeba być idiotą żeby tak ludziom uprzykrzać życie. Uzgodniliśmy z sąsiadami że następnym razem jak będzie jechał obrzucimy go puszkami z farbą dość tego (usunięte przez administratora) ze strony tej firmy.

@Papi

Święta racja.

Zostaw merytoryczną opinię o Inneko RCS Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Inneko RCS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inneko RCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inneko RCS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inneko RCS Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Teatralna 49
    66-400 Gorzów Wielkopolski