Opinie o Sekret Security Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sekret Security Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sekret Security Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekret Security Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sekret Security Sp. z o.o.?

bolo

zapomnij o umowie na stałe, jak Ci się kończy orzeczenie to nie przedłużą Ci umowy

Czy w Sekret Security Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

oko Nowy wpis

Pod kontem pracy nic się nie zmieniło dalej płacą pod stołem, jak się kończy orzeczenie o niepełnosprawności to koniec umowy. Dla właścicieli zmieniło ię na plus ponieważ jednego z właścicieli synowa pracuje w PIP , a drugiego właściciela bratanek pracuje w UKS na wysokim stanowisku - możecie się domyśleć co mam na myśli. Jak chcecie składać skargi to tylko do wyższej instancji

Mia Nowy wpis
@oko

I wtedy podają za oficjalny powód właśnie brak orzeczenia czy jest inna przyczyna? Czy wcześniej dużo osób składało skargi? Jeśli tak to podajcie czego głównie dotyczyły.

najniższe reszta pod stołem

@bolek

Zgadzam się , płacą najniższe wynagrodzenie a resztę pod stołem. Wystarczy aby US sprawdził umowy i godziny pracy pracowników i grafiki. Cały zarząd to jedne wielkie nieporozumienie, zatrudniają swoich słupów im płacą a oni zwracają kasę .

@bolo

To ile wyjdzie tej kasy pod stołem, dużo więcej niż samej podstawy? O ile te godziny się nie zgadzają i grafiki? Co z nimi jest nie tak? Piszesz o umowach, więc muszą je podpisywać z pracownikami, ale pewnie dają śmieciówki?

Właśnie. Może zdradzi ktoś, jakie kwoty tu chodzą, że jak widać są tacy, co się godzą na warunki zatrudnienia?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Sekret Security Sp. z o.o.?

kik

U nich nie możesz na nic liczyć , płacą pod stołem, w Sądzie mają układ z dyrektorem i wygrywają przetargi, zatrudniają byłych Policjantów na 1/8 etatu a niepełnosprawnym załatwiają dokumenty na kwalifikowanego pracownika ochrony którzy nie informują lekarza o swojej chorobie oszukując, dostają uprawnienia jako pracownik ochrony kwalifikowany, I tak a przykład Pan Janek z orzeczeniem niepełnosprawności specjalnym z symbolem P ,U pracuje jako zdrowy pracownik ochrony. Pytam gdzie kontrole ? Panowie wspólnicy Sekretu Panowie Z.K, AK, Z.C jesteście (usunięte przez administratora) oszukujecie urzędy, kombinujecie z wypłatami, zatrudniacie słupów ale to się niebawem skończy, układy wam nie pomogą . Karma wraca (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sekret Security Sp. z o.o.?

bolek

nie dają umowy na stałe, jak się kończy czas to dają na inną firmę - w sumie mają trzy firmy zarejestrowane . Jak Ci się skończy orzeczenie o niepełnosprawności to dalej umowy nie dostaniesz.

nie dają umów na stałe

Karol

A z tym orzeczeniem, to jak tu jest, można i bez tego pracować? Jakie długie wachty tu macie po 8 / 12 czy 24 godziny i jak się finansowo na tym wychodzi?

bolo

Aplikowałeś do firmy Sekret Security Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
roman

Nic nigdy nikomu nie placą a powinni za leki zwracać 6% i łaski nie robią, podejrzewam, że zatrudniają swoich słupów i im wypłacają wysokie kwoty a potem?

Beata
@roman

Za jakie leki? Chodzi o emerytów? Dużo jest teraz pracowników? Pensja normalnie jest na czas?

bobo
@Beata

chodzi o osoby zatrudnione z niepełnosprawnością

Olga
@bobo

Trzeba mieć jakiś określony stopień niepełnosprawności żeby się dostać? Czy ten najlżejszy też moze być? Jeśli chodzi o formę umowy to zlecenia tu są?

Czy w Sekret Security Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

pracownik ochrony

Żadnych szkoleń nie robią , nawet jak zatrudnią pracownika na umowę o pracę to każą podpisać szkolenie z bhp nie dając możliwości z zapoznaniem się pracownikowi i to po kilku dniach od zatrudnienia.

@pracownik ochrony

No jeśli to prawda to słabo. A co takie szkolenie powinno dla takiego pracownika w sobie zawierać?

roko

za fikcyjne szkolenia wyciągają kasę

Rudy

Nie wypłacają z leki nic na święta a sami sobie chyba biorą

Olga
@Rudy

Ale to tylko na te święta nic nie dają? Czy co roku nic nie ma? Bo może nie ma o co mieć pretensji?

ochrona

R. Nie opowiadaj głupot o tym że codziennie widzicie patrol interwencyjny koło waszego domu, ciekawe ko by za to płacił przy tak niskich stawkach za monitorowanie . Oczywiście mają pojazdy oznakowane wle w nich jeżdżą niepełnosprawne osoby, które zajmują się sprzątaniem przeważnie kobiety. Myślę, że ten wis to ktoś z firmy SEKRET Sp. z o.o. pisze na swoje usprawiedliwienie. Jeszcze raz oznajmiam, że nie posiadają ani jednej Grupy Interwencyjnej. Obiekty podłanczają do Komagesa a Grupę interwencyjną mają z Sekret Pro Sp. z o.o. która mieści się na ul. Walczaka. Nie wprowadzajcie swoich kontrachentów w błąd.

obserwator

Panowie z Sekretów Sp. z o.o , Spólki Sekurity i Spólki serwis macie zarejestrowane trzy spółki i nadal okłamujecie klientów,. Napiszcie prawdę że nie posiadacie centrum monitorowania obiektów , Grup interwencyjnych tylko korzystacie z usług innej Agencji Ochrony, nie posiadacie wpisu do działalności gospodarczej regulowanej w zakresie ysług detektywistycznych. Nie chwalcie się o posiadaniu radiostacji w pojazdach bo nie macie uprawnień tj pozwolenia na używanie środków łączności a w waszych oznakowanych pojazdach jeżdżą praciwnice, które zajmują się sprzątaniem . Napiszcie prawdę za co ostatnio zostaliście ukarani wysoką karą finansową to kontrachenci wasi zobaczą wasz profesjonalizm. Nie wypisujcie sami o sobie pozytywnyvh opinii bo ujawnię wasze matactwo, łamanie prawa, zatrudnianie słupów. Na koniec zmiencie waszą odfertębo wypisujecie tam kłamstwa i bzdury.

jola
@obserwator

T wszystko co piszesz jest prawdą wiem coś na ten temat bo jestem pracownicą.

Panie kierowniku ZK czy ma pan wode w mieszkani czy nie, a może Pan oszczędza bo każdego dnia czuć nieprzyjemny zapach potu od Pana i niech pan zmieni ubranie bo ciągle chodzi Panw tym samyym. Niech Pan przestanie . Niech Pan je otręby bo jedzie Panu z(usunięte przez administratora)

Ten Sekret Serwis i Sekret Sp. z o.o. z ul. Elżbiety Zawackiej to niewypał zatrudniają niepełnosprawnych na których wyciągają szmal z PFRON i ZEFRON, wyciągają publiczne pieniądze na ukończenie kursów kwalifikowanych pracowników ochrony dla zatrudnianych osób niepełnosprawnych z niepełnosprawnością ruchową ja i z innymi chorobami ? , ci pracownicy wprowadzają na badaniach lekarskich lekarza w błąd nie informując o niepełnosprawności ci jest poważnym naruszeniem przepisów. Ci niepełnosprawni licencjonowani pracownicy potrzebni są im do obsadzenia w instytucjach takich jak np. Sądy ponieważ zaniżają cenę na przetargach a bez dofinansowania na niepełnosprawnych oraz wyciągania z ZEFRON nie mieli by szans na wygranie przetargu. Czas najwyższy powiadomić o tym Komendę Wojewódzką Policji . Chwalą się na swoich stronach, że posiadają całodobowy monitoring z Grupami Interwencyjnymi co jest kłamstwem gdyż wykorzystują inne agencje jako podwykonawców, chwalą się również że wykonują usługi detektywistyczne co również jest kłamstwem gdyż nie mają do tego uprawnień -wpisu do rejestru działalności regulowanej,

Jak najdalej od nich, za nadgodziny płacą w formie premii a to jest niezgodne z prawem, mają trzy firmy zatrudniają w jednej a te nadgodziny w innej firmie w ramach premii, fałszują grafiki, płacą do ręki za ochronę imprez masowych, gdzie jest Urząd Skarbowy? czas najwyższy ich rozliczyć, mieli mi zapłacić za dojazdy nie zapłacili, Pan JP i ZK traktują nas jak intruzów , jak idziemy na zwolnienie lekarskie z powodu choroby to pastwią się nad nami , przecież wiedzą, że jesteśmy niepełnosprawni ale ich to nie obchodzi, liczy się dla nich dofinansowanie , które na nas dostają. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Security Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Sekret Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekret Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekret Security Sp. z o.o.?

Sekret Security Sp. z o.o.
  • Bierzarina 43
    66-400 Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Sekret Security Sp. z o.o.