counter
5 4 39 5 1
Ciekawy

Słyszałem, że Impuls przestaje wypłacać wynagrodzenie... ktoś może to potwierdzić?

Tak2Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Jaka jest kultura pracy w Impuls Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Uzdrowiony Nowy wpis

Oferty pracy w Gorzowie na ul.Złotego Smoka po 8h pracy ,i po 12 h.To są propozycje pracy ,przedstawiane z uporem maniaka dla ludzi z niepełnosprawnością na OLX, Gorzów to specyficzne miasto.(I nie chodzi o ochronę )Żeeeenaaaaadaaaa.

Gw Nowy wpis

Praca z orzeczeniem staje się fikcją w dzisiejszych czasach, Dla firmy najlepiej mieć dwójkę, kasę fajną wyrwą od państwa ,a pracujesz jak zdrowy..Nie tedy droga ,droga firmo.

Niedoszły pracownik Nowy wpis
Klient

Pytanie do szanownego właściciela i wszystkich osób decyzyjnych w tej firmę.Czy Impuls ,firma która przedstawia się jako firma dla pracowników z orzeczeniem niepełnosprawności rozróżnia grupę inwalidzką między 1 a 2 i 3,Informuje że orzeczenia nie biorą się z księżyca, żenada.Wszyscy 8 h pracy.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przemek

Nie zawsze jest idealnie, są trudniejsze momenty ale więcej wiary w ludzi bo firma jest ok!!

PRACOWNIK

I kolejna firma idzie na zmarnowanie nie dość że mają już bogate doświadczenie w rozwalaniu firemek i w dodatku okradają swoich pracowników, wstyd i hańba, sam przykład co zrobili z Vision Group to jest tego przykład że okradli ludzi i palił się grunt pod nogami to trzeba szukać kolejnej firmy aby móc okradać i nałapać się kasy oczywiście nie swojej tylko pracowników a ludziom opowiadać że błędy w systemie . Ale tak tylko robią byli prezesy z Vision Group u których kiedyś pracowałem . Napewno nie odbierają telefonu albo jak odbiorą to mówią że to pomyłka stałe coś . Żal jest tylko tych osób które pracują w tej firmie i tak naprawdę nie otrzymują wynagrodzenia obiecuję górki mazurki a głupiemu radość , a ludzie łykają wszystko to co oni mówią . A Prezes firmy jeżdzi nowa furą BMW i z ludzi się śmieje...

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 167 dni.

Czy pracownicy Impuls Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

TakNie1

Witam tak to prawda.cos się zaczyna dziać i nic nam nie muwia.od 6 lat zawsze wypłaty były przed czasem A teraz to prawda pierwszy raz dostałam wypłatę z opóźnieniem 11 A z plusa 12 pi telefonach do kard wieczorem wpłynęła.ale co będzie za miesiąc nie wiadomo

Tak1Nie1
pracownik puls impuls

nowość drodzy Państwo dla tych co chcą się zatrudnić właśnie zalegają z wypłatami czekam od 7 lutego, dziś mamy 12 luty i nadal nic i dziwne wymówki, jestem pracownikiem spółki puls. Jak ktoś nie wie są 2 spółki impuls i puls i tak przeżucają pracowników. dla impulsa wczoraj koledzy dopiero otrzymali wypłaty czyli 2 dni opóźnienia a dla pulsa nadal nic. jakaś masakra tragedia coś zaczyna się źle w firmie. szukamy innej pracy firma zaczyna walić w hu....a !!! nie mam zamiaru ciągać się po sądach

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 317 dni.

Czy jest możliwość w Impuls Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Ciekawy

Tak2Nie1
osesek
@Ciekawy

tak prawda, właśnie zalegają z umowami zlecenie i kasą za dojazd ja sam jestem tym dotknięty niestety. mówią że błąd wkradł się w systemie i lada dzień to naprawią. Ja i parę osób szukamy już innej pracy bo nie wierzymy w te bajeczki

Tak4Nie
Www
@osesek

Jaki system? niema żadnego systemu, to kit który wciskają, ktoś już tu opisał jak robili i robią w vision group i tak będzie tutaj. Nie bedą wypłacać wynagrodzeń z umów zlecenia. Sami się przekonacie tak bylo na obiektach ZKZL w Poznaniu czy GDDKiA w calej Polsce i na innych obiektach

sprzątaczka

Uwaga!!! Impuls został zablokowany u swoich dostawców ze względu na nie płacenie faktur!!! dostajemy srodki czystosci na raty bo nie maja skad brac. oby wyplaty wyplacali na czas

jojo

pracuje teraz jako ochrona w legnicy na strefie niczego sobie to co pisza o dofinansowaniu leków to smiech na sali stówa na rok. premia która obiecuje dyrektor k....ki,to jak zawieje przewaznie jest tylko w gatce ida swieta mowi ze dał premie zobaczymy.zaczynasz słuzbe jest fajnie a jak przyjedzie dyrektor i wkurzy to msz ochote zawinac sie na chate. koordynator ciagle zmienia grafiki jak jej sie uda to sa dwie lub trzy zmiany najwiecej miałem szesc zmian

jOLA

Impuls dwoi się i troi w Kostrzynie - tracą obiekty i niemogą sobie poradzic z konkurencją. Kodar i Sekret depczą im po piętach! J.L. wychodzi z siebie.

Tak3Nie
Oaza

Panowie, którzy kupili IMPULS właśnie rozwalają tą firmę. Już przestali płacić dostawcom, odwlekają wypłaty z umów zleceń - czekać tylko jak następna firma pod ich rządami zostanie wyssana i wypluta . Głównie chodzi w tej chwili o wyciągnięcie maksymalnego PFRON - szkoda, że się tym nikt nie interesuje....

upr
@Oaza

Bedzie tak jak w A. O. Vision Group i Interpol Security ( to ci sami właściciele co obecny Impuls) teraz się spóżniają z wypłatami a będzie jeszcze tak że nie wypłacą ostatnich dwóch wypłat wynagrodzenia tak robili i robią w tych firmach

Kurczak

Znalazłem ciekawy artykuł o nowych właścicielach firmie Vision Gruop wpiszcie w wyszukiwarce google vision grup wyrzucone z obiektów zkzl w Poznaniu ludzie strajkowali pod urzędem miasta

pracownik Impulsa

Nowy zarząd Impulsa to masakra!!!! bardzo źle traktują ludzi, to ci sami co Vision Group - poczytajcie opinie o nich. Za chwile będzie koniec Impulsa, zwijajcie się stamtad jak najszybciej tak jak ja to zrobiłem....

Upsa
@pracownik Impulsa

Dokładnie, Zarząd i włascicie to Ci sami co z firmy Vision Group czy Interpol Security dzialają w ten sam sposób co w tych firmach omijając prawo.

Elżbieta
@Upsa

Widzę, że nie macie dobrego zdania o nowym Zarządzie Impulsu. @Upsa, wspomniałeś, ze omija się tam prawo - nie jest to jasne stwierdzenie. Możesz zatem uściślić je? Co dokładnie miałeś na myśli?

Krzysiek

W końcu jest normalnie w firmie jak objął ją nowy właściciel. Ludzie mogą spokojnie pracować.Wszyscy dostali podwyżki i skoczyło się dziwne płacenie za nadgodziny itp. I co najważniejsze zarząd ma szacunek do ludzi którzy pracują na rzecz firmy IMPULS.

Tak4Nie4
Nw
@Krzysiek

Po wpisie widac że jestes z biura firmy

zdzis
@Krzysiek

podwyżki? poważnie? u nas w Kostrzynie żadne podwyżki jakie obiecano nam już pól roku temu. płacą za nadgodziny? haha jak okres rozliczeniowy 6 miesięczny. czasami otworzą na kogoś zlecenie nic się nie zmieniło. Na 1000% jesteś z biura pewnie pupil J. L.

Jarek
@Krzysiek

Stary zarząd pracownika traktował przedmiotowo. Własciciel miał to w nosie ważne że mu się konto zgadzało.Teraz jest ok.

Tak1Nie1
Elżbieta
@Krzysiek

Krzysiek, to co piszesz brzmi bardzo zachęcająco. Firma, która pnie się ku górze jest zawsze dobrą opcją dla osób poszukujących pracy. Możesz napisać cos więcej o zmianach jakie zaszły w Impulsie?

TakNie2
Gorek

Są zawirowania ale wypłata na czas zobaczymy co dalej . Odchodzą że Stilonu z ochroną. Jestem podenerwowany

Tak3Nie
miki
@Gorek

wszystko zabiera z powodzeniem ponoc byly zarzad czyli teraz firma sekret, a to ponoc poczatek odchodzenia obiektow impuslowi. ponoc wrzesien moze byc ciekawy

wiksa
@Gorek

nie tylko stilon już poszedł a wiele więcej obiektów

Bartek
@miki

Ciekawie to bedzie jak sekret w koncu splajtuje czego serdecznie zyczę nowym włascicielom.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 420 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Impuls Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad