Impuls Sp. z o.o.

Adres: Głowackiego 8, 47-220 Gorzów Wielkopolski

NIP: 7491883307 KRS: 0000004380

Impuls Sp. z o.o.

Opinie o Impuls Sp. z o.o.

Łucja

@anty-cieć, możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Co chciałeś nam przekazać za jej pośrednictwem? Na forum GoWork.pl największą wartość mają merytoryczne opinie na temat zatrudnienia, atmosfery czy benefitów pozapłacowych w danej firmie. Jesteś pracownikiem Impulsu i możesz podzielić się nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu?

Łucja

@krzyś Na stronie firmy Impuls pod adresem http://impuls24.pl/praca/ dostępna jest pokaźna ilość ogłoszeń na różne stanowiska. Zapewniają bezpłatną opiekę lekarską dofinansowanie do zakupu leków i turnusy rehabilitacyjne. Czy te warunki rzeczywiście są spełniane?

anty-cieć
@Łucja 10.04.2018 09:34

Pefronowskie pijawy powinny być deptane pod butem.

krzyś

Pracuje od kilku lat jako pracownik ochrony. Wynagrodzenie zawsze na czas. Pełen szacunek do pracowników. Polecam, jestem bardzo zadowolony.

Zostaw opinię o Impuls Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impuls Sp. z o.o.