Opinie o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impuls Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Impuls Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Bogibogiboyghtyyty

10 ty dzien miesiaca wypada w niedzielę ..piątek a wyplaty brak !!.znowu to samo co i od 2 miesięcy prosisz sie o wypracowane pieniądze bo nie ma na czas !!!! (usunięte przez administratora) nic więcej dorabiacie się na chorych ludziach bo dzieki nim nacie zyski !! I chorzy ludzie was utrzmyja moi mili panstwo I to wszystko w temacie !!!

@Michałek
@Bogibogiboyghtyyty

Katastrofa z wypłatami Legnica .(usunięte przez administratora) ludzi niepełnosprawnych.Tylko zgłosić do inspekcji pracy.Kierownictowo (usunięte przez administratora) Jak nie pijaństwa w pracy katastrofa.A cześć pracowników pijana wieczorami z soboty na niedzielę to standart.

Krzysiek

W końcu jest normalnie w firmie jak objął ją nowy właściciel. Ludzie mogą spokojnie pracować.Wszyscy dostali podwyżki i skoczyło się dziwne płacenie za nadgodziny itp. I co najważniejsze zarząd ma szacunek do ludzi którzy pracują na rzecz firmy IMPULS.

@kolo

Cześć, z tymi spawami piszesz całkiem poważnie? Od kiedy jeśli już maja one miejsce? Niby odnosisz się do opinii z ubiegłego roku wiec tym bardziej zastanawiam się czy wtedy może nie było jeszcze inaczej? I w ogóle co z tymi sprawami, czy teraz tak czy siak przyszedł ktoś nowy?

MówMiWiesiu

Czego wy ludzie nie rozumiecie? Firma dwoi się i troi, abyscie mieli wszystko, przeciez dostajecie dodatki za dojazdy, wyplatę na czas, wczasy pod gruszą oraz kilka innych socjali. Żyjecie jak paczki w maśle, a mimo to narzrkacie. Byscie sie wstydzili, że robicie (usunięte przez administratora) we wlasnym gniezdzie. Jak wam sie nie podoba, to sie zwolnijcie, jest dużo osób na wasze miejsce. Najlepiej, żeby firma stawała na rzęsach, a pracownik dostawał pieniążki za nic nie robienie.

iko
@MówMiWiesiu

Co ty za bzdury wypisujesz, toni nie wypłacają na czs wypłaty, nie płacą odpraw po odejściu na emeryturę bo P an G.K kupuje apattamenty w Hiszpanii. Ta firma zalega duże pieniądze podwykonawcom i pracownikom. Pracownicy zgłaszajcie się do ZUS, PIP i US ze skargami na nich.

Joanna Nowy wpis

Dzień dobry, chciałam przyjąć się wstępnie na sprzątanie. Tylko dużo piszecie o tych całych opóźnieniach, niby z ogłoszenia nie wynika aby cokolwiek takiego miało się dziać… czy dosłownie każdy miał taki problem czy może to też od regionu zależy?

Paweł Nowy wpis

Firma tragedia wypłaty ciągle opóźnione o 2 a nawet 3 tygodnie! Brak pieniędzy za nadgodziny czekam już 2 miesiąc!!! Nie polecam tej firmy chyba że ktoś chce chodzić wiecznie bez pieniędzy!

bebe Nowy wpis
@Paweł

Bo Pan G.K buduje przychodnie w szczecinie i inwestuje w hotel w Niemczech za naszą kasę

M.A Nowy wpis

Dość tego mi też wiszą kasę za wykonanie zlecenia, sprawę skierowałem na drogę sądową i chcą się wywinąć ale mam dowody i świadków. Posiadam dużo ciekawych informacji popartych dowodami , że nie płacą wam kasy w terminie, nie wypłacają odpraw po odejściu pracowników na emeryturę . chcę jeszcze je potwierdzić i myślę o przekazaniu tych informacji wraz z nazwiskami do PFRON I ZUS. Niech się tylko zakończy jedna z kontroli to po niej wejdzie ZUS i PFRON. Pan G.K który jest właścicielem nie występującym w spółce wydaje polecenia dla Prezesa jego wszystkie polecenia wykonuje. Jak poleci mu płacić to płaci jak wyda polecenie wstrzymania wypłaty ten ją wstrzymuje.

Biorobot

Nie polecam tej firmy, wypłaty wiecznie opóźnione o dwa lub trzy tygodnie, na pieniądze za nadgodziny czekam już 2 miesiące! Ogólnie porażka!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Impuls Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Marcinn..

No właŝnie kto wypowie sie czy inspekcja z Poznania jest niby w firmie impuls w miejscowości Gorzów Pracuje na zlecenie miałem w styczniu 220 godxin a do tej pory mi nie zapłacili za przepracowane godziny

PYTAJĄCY x IMPULSOWICZ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy to prawda ze w impulsie siedzi inspekcja pracy z Poznania????.. I kiedy wypłacą wszystkie zaległoŝci za styczeñ 2024 (nadgodziny ) Mamy 6 ty marca a kasy brak (wszystko za styczeñ powinno być w lutym zapłacone).....

Beata

Wypłaty brak a Pan prezes (usunięte przez administratora) Sroczynski nic se nie robi nawet z wizyty Inspekcji pracy i nakazu zapłaty,a pani w kadrach ciągle od 3 dni muwi że wypłaty poszły to kpina jakas, nikt nic nie może z tym zrobić, potracili wszystkie już chyba duże obiekty w Gorzowie tylko zapomnieli wypłat zapłacić

on
@Beata

Prezes Sroczyński to słup podstawiony , właściciel jest w Szczecinie i co każe Prezesowi to on musi wykonać , to taki sługa Pan każe Pies musi wykonać . Firma bankrutuje, wyprowadzają kasę , czym prędzej zgłaszajcie sprawy do Sądu bo PIP wam nie pomoże. Zgłaszajcie do PFRON i do ZUS , że wam nie płacą bo próżniej będzie za późno.

Ago

Współczuję ludzia pracującym w firmie Impuls ...Jestem już po I tam nie pracuje ..Pracuje już gdzie indziej i szkoda mi.ludzi którzy tam pracują. Wypłata była zawsze z dużym poślizgiem zawsze kłamią że przelewy już idą itd..Panie z kadr powinny być zwolnione bo są tak opryskliwe i przemadrzale zero szacunku do pracujących.. Totalna porażka jak żyje takiej firmy nie eidzialem/am .Nie polecam ludzie kochani stać Was na więcej nie dajcie się poniżać.. Gdyby nie wy ich by nie było nie dajcie się!Nie polecam.Teraz mam wypłatę na czas nawet z wyprzedzeniem i żyje w końcu bez nerwów i strachu czy przyjdzie czy nie...To koszmar był.Zegnam Ozieble i Was nie żałuję że tracicie obiekty dobrze Wam tak!

MówMiWiesiu

Dominika
@MówMiWiesiu

Ale z tego co czytam to podobno pensji na czas nie ma, prawda to? To jest to "firma dwoi się i troi"?

Piwny80
@MówMiWiesiu

Takich pracodawców to ja na mailu mam 6 na ich miejsce.

Małgorzata
@MówMiWiesiu

wczasy pod gruszą? To jest kasa na wakacje dla pracownika czy też po części dla jego rodziny?

Irena
@Piwny80

A jakie branże? Znalazłeś gdzieś ciekawą pracę?

Julita
@MówMiWiesiu

Bo to bzdury firma nawet wody nie zapewnia w upał.do tego godz po 230 na miesiąc a wypłata tydz po terminie

MowMiWiesiu
@Julita

Moja wypowiedz to byl sarkazm, firma nic nie zapewnia, za dojazdy daja jakies grosze, czlowiek tlucze sie 50km dziennie do prqcy i spowrotem, a Ci mu 40 zloty nanpaliwo miesiecznie dadza,juz wiecej bilet miesieczny kosztuje. Tluczesz nadgodziny? To nimi uzupelnia brakujace godziny w nastepnym miesiacu, ich nie obchodzi, ze rypiesz po 200 godzin jako niepelnosprawny czesto z choroba serca, masz robic az zdechniesz

Wiesiu w umowie jest napisane
@MówMiWiesiu

... że firma wypłaca wynagrodzenie za przepracowany miesiąc do 10 dnia następnego miesiąca, a tego zapisu firma nie respektuje. Nie trzeba się troić tylko dostarczyć mi masło tak jak stoi w UMOWIE. Wiesz na czym polega umowa Wiesiu?????

Zdechlak
@MówMiWiesiu

Chłopie co ty palisz że takie brednie piszesz. Jakie premie? Jaki socjal? Na święta nawet na opłatek nic. A gdzie wypłaty na czas. Żeby chociaż wypłaty były na 10!!¡!!!!!!!! . Puknij się w czoło co wypisujesz i nie rób z siebie błazna.

jan
@MówMiWiesiu

(usunięte przez administratora) byłem tam ,rok temu pracowałem na umowe zlecenie i placili (usunięte przez administratora) nie na czas,wypłaty były opuznione o półtora miesiaca LUDZIE OMIJAJCIE TEN (usunięte przez administratora) ZAKŁAD! DORABIAJA SIE NA NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRACOWNIKACH

Emil
@MówMiWiesiu

Bardzo przepraszam. Firma impuls w obiekcie faurencja Jelcz Laskowice od paru miesięcy powtarza się z opóźnieniem wypłat wynagrodzeń pracowników. Zostało zgłaszane do kierownictwa i dyrektorstwa firma i nie było odzewu. Dopiero interwencja u klienta skutkowało jakimis krokami. Całe szczęście tylko do końca marca ta firma współpracuje bo to jest porażka

Nikt, tak nas tu traktują
@MówMiWiesiu

Nic dla nas nie robią, nie ma wypłat, nie ma ciuchów nie ma nic, mają cię gdzieś, masz robić na nich i tyle, żadnych odsetek, badania i ubranie na własny koszt, tak wykorzystują ludzi z grupą

iko

Mirek A.

BYŁEM DZIŠ W KADRACH PANI MNIE ZBYŁA ZE PRZELEWY JUZ POSZŁY MÓJ KIEROWNIK UNIKA KONTATTU NIE MOGE SIE DODZWONIC A I CIAGLE CZEKAM ZA NADGODZINY ZA GRUDXIEṄ BO OKROILI MNIE I CALOŚĆI NIE WYPŁACILI !!

XYZ
@Mirek A.

Tylko z nadgodzinami jest problem? Ogólny przelew za grudzień został zrobiony? Jak to w zasadzie jest wyjaśniane? Zastanawiam się w jaki sposób firma się do tego ustosunkowała i na kiedy został ustalony ostateczny termin wypłacenia?

Mala

Brak wypłaty kpina jakaś tyle człowiek (usunięte przez administratora) a kasy brak tylko wymagania mają i ciągle wszystko źle .

Wacław

Gorzòw nadal wypłaty brak ,i nie zapowiada sie aby nawet na dniach zapłacili Bez możliwości kontaktu .Nie odbierają tekefonu

Były prcownik
@Wacław

(usunięte przez administratora)wypłat brak a pani w kadrach codziennie muwi że wychodzą wypłaty tylko dojść nie mogą, potrącili wszystkie obiekty w strefie i jeszcze nie chce zapłacić za wykonaną pracę

Waldek Biki

GORZÒW WIELKOPOLSKI Wszystkie obiekty bez wypłaty w terminie -dramat !!!!!

Na jakiej zasadzie można utracić obiekt? Po wejściu we wpisy widzę, że przytaczano sytuacje z Legnicy ale teraz również Gorzowa. Czy w zamian za to będzie przetarg na inne miasto? Gdzie można poznać szczegóły?

Kora

Piszą teraz o obiektach z Legnicy i tym, że są tracone a co przy tym z innymi lokalizacjami? Czy przewidywane są podobne sytuacje czy to tez od lokalizacji w zasadzie zależało? Co z ludźmi z innych rejonów?

Zosia

Nikt z nich jak widać nie udziela odpowiedzi po dzień dzisiejszy, dlaczego? to tak na marginesie wiadomo może ile tych osób tak naprawdę w sumie było?

@Kora

Gorzów Wielkopolski tracą obiekt za obiektem

Czy istnieje możliwość rozwoju w Impuls Sp. z o.o.?

Ale to szanse na rozwój zerowe, tak? Z waszych opinii wnioskuję, że firma ma jakieś problemy finansowe, bo piszecie o poślizgach w wypłatach wynagrodzeń. Z czego te problemy wynikają? Czy właśnie przez to nie ma szans na rozwój?

Nano

Kiedy będzie wypłata łaskawie??Co miesiąc jest zawsze poślizg każdy ma do zapłaty rachunki.ma dzieci w dopiero macie ludzi tylko zerujecie na nich..Czekam do wtorku na wypłatę i będziecie sani sobie robić będziecie się wstydzić.

Wtobiesila

Problem z płatnosciami terminowymi w tej firmie sie nie skonczył Jak zwykle 10 ty a wypłaty brak Mamy rok 2024 najnizsza krajowa w góe a Ci tylko sępią o kase i chca jak najwyzsze stawki w miastach i na obiektach które jeszcze im zostały Nie tędy droga pasożytnicza firmo na ludzkiej niepełnosprawnosci .

Kinga

Dam wam dobrą radę, o zaleganiu z wypłatami piszcie do ZUS i PFRON i to jak najszybciej bo załatwili cofnięci decyzji dla nich niekorzystne z Panią E.R ale jest możliwość że ZUS i PFRON dalej zablokują im dofinansowanie. Impulsem steruje gościu ze Szczecina Prezes Zarządu nie ma nic do powiedzenia bo jest podstawiony.

Wronkowski

Dno nadszedł juž koniec z funkcjonowaniem tej firmy .. Cierpia na comiesieczny brak pieniedzy na wyplaty dla pracownikow i za nadgodziny tez wielki problem wyegzekwowac nie maja na zapewnienie umundorowania dla sprzataczek i ochroniarzy tłumaczac sie ze firma ma nie uregulowane naleznosci to i ubrań nie ma nue no wykwintna reklama Panie prezesie Wszedzie długi specyfika tej firmv

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Impuls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impuls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impuls Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 2 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impuls Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • POLESKA 19 D
    66-400 Gorzów Wielkopolski