Opinie o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impuls Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Impuls Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Nichmoczie z Toba Irek W 64

Uwaga ponoĉ ta firma nie odprowadza skladek juz za pracownikow do Zusu !!!!..... Ciekawe kiedy skarbőwka sie Impulsem zainteresuje a i jeszcze jedno mnie zastanawia Czy pefron sprawdza komu placi dotacje czy nie ma ludzi "słupōw "

Rudy 63

No nie moja cierpliwosc sie skonczyla . Dzis ostatni dzien miesiaca a nie ma za nadgodziny .(POWINNY BYC DO WCZORAJ ) Ide do inspekcji pracy i pefronu razem z grafikami ... Dziadostwo i (usunięte przez administratora) na czele z Prezesem .

Arbajter

Ta firma to dno i wodorosty i 10m mułu, zatrudnili mnie na zlecenie, a teraz kasy nie chcą płacić, dziady, juz 2 miesiac czekam, nie dosc ze placa 30go kazdego miesiaca, ze sie miesiac czeka na kase, to teraz obsowa, żenada. Juz maja podobno sporo w plecy u kontrahentów, na kilka baniek. Firma na dno idzie, zucam w chokere ta robote, alr najpierw ide do inspekcji pracy z umowa, zeby pomogli sprawe zalozyc, zebym kase odzyskal

Walka o swoje? Widzę tez wcześniejsze opinie, które od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać… czy są wśród nich osoby, które mimo wszystko dalej podejmują się zatrudnienia? zastanawia mnie ta sytuacja zwłaszcza z perspektywy mechanika, bo z taką ofertą pracy tu przychodzę. Czy naprawiał ktoś auta pod zakładem i by się odniósł? Jaki tu sprzęt maja i jakie usterki zazwyczaj są do ogarnięcia?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Impuls Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Ja miałem dość Impulsa wrednego kierownika i brak wypłat. To co zrobili na święta Wielkanocne to już szok. Zostawić ludzi bez pieniędzy. Zakład porażka no ale jak chcecie się męczyć to już wasza sprawa. Tyle jest pracy że można w jeden dzień zmienić. Ja miałem dość i teraz pracuje w firmie gdzie wodzu jest człowiekiem i wypłata jest przed czasem. Ludzie szkoda życia i nerwów i tak nie macie zdrowia. Zostawcie tych wyzyskiwaczy niech sami robią albo niech idą do łopaty. Bez Was oni są nikim. Boże broń od takiego pracodawcy,ale to też i wasza wina gdyby dużo ludzi zgłosiło to do PIP i do Pefronu to dostali by po zadku. Spokojnej służby życzę i walczcie o swoje.

Mydłowpłynie 56

Odwiedze pefron i inspekcje pracy. To jakiŝ zart i kpina . Do dnia dzisiejszego nie zostało mi wyplacone wynagrodzenie (wyplata powinna byc zaplacona 10 go PAZDZIERNIKA ) NIE WSPOMNE O WYPĹACIE NADGODZIN .CZEKAM OD SIERPNIA 2023 ROKU I DALEJ CISZA

Jefemenkoaco

(usunięte przez administratora) Ciekawe jaj dlugo jeszcze pociagnie tyle sie o was mowi . Sławni jestescie przez sposõb zarzadzania gburowatego i zbyt pewnego siebie Pana Prezesa wraz z życzkiwymi Panuami z ksiẹgowosci . Ludzie niepelnosprawni a oni migaja sie od zaplaty wynagrodzenia(spory czas opőżnienia i jeszcze z łaska przelew zrobiony ) .Tacy ludzie nie musza jesc i egzystowac . Mimo ze i tak sa wykluczeni w spoleczenstwa przez niepelnosprawnosc

A „ci z biur” jakie maja zdanie odnośnie pracy? ktoś pisał ostatnio, że sami sobie będą pracować i zastanawiam się jak ta praca w zasadzie wygląda? mam doświadczenie w administracji, stąd zainteresowanie. to biuro przy Poleskiej jak wygląda? i jaka atmosfera występuje pomiędzy pracownikami? ciekawi mnie tez gdzie można znaleźć ogłoszenia do niego, bo na stronie widzę tylko te dla fizycznych

prajwpulse xxxx

Znowu to samo 11 pazdziernik a pieniedzy jak zwykle brak . Otrzasnijcie sie prowadzacy ta firme !!!! Odwiedzam pefron i inspekcje pracy w tej sprawie bez dyskusji

Kokos 21101 980222360098 kokos

Znowu to samo jak co miesiac brak wyplaty na czas ..... Ciekawe kiedy ta firma oglosi upadlosc zastanawia mnie to obowiazuje tam zasada . Jak pieniazki z pefroniku to chetnie wezmieny ale jak przychodzi co do wyplaty wynagrodzenia to dla plebsa nie ma wazne ze prezesik ma i sie dorabia Nie macie zadnej godnosci ani wdziecznosci dla waszych kontrachentow i ludzi niepelnosprawnych co na wasze utrzymanie pracuja Mam nadzieje ze pefron wam ukruci jak by wiedzial co wyczyniacie mőwia " karma wraca "i to prawda tak wiec czekamy jak karma wrőci.! Dla was nie ma opcji na slowo "zrozumienie "

Kani

Porażka totalna porażka!Wstyd taka niby firma wielka a wypłaty 2 3 tygodnie spóźnienia wstyd.Bedziecie tak dalej to Ci z biur będą sami sobie pracować (usunięte przez administratora) łącznie z prezesem.Wszystkie obiekty potracicie jak tak będziecie ludzi traktować. ZEGNAM OZIĘBLE!!!

232233Jakobson

Dziady i chieny pefronowskie pasożyty ludzkie ! Już sie zaczyna Nie wypłacanie za nadgodziny na czas . Drogi prezesiku w takim razie niedługo bedziesz pracowal sobie sam albo potracicie obiekty Adijos

A w jakich jeszcze miejscowościach są te wszystkie obiekty? Pisali kiedyś o Legnicy, że parę odpadło. Jak to wygląda w liczbach i co z aktualnymi pracownikami?

Czy Impuls Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Bogibogiboyghtyyty

10 ty dzien miesiaca wypada w niedzielę ..piątek a wyplaty brak !!.znowu to samo co i od 2 miesięcy prosisz sie o wypracowane pieniądze bo nie ma na czas !!!! (usunięte przez administratora) nic więcej dorabiacie się na chorych ludziach bo dzieki nim nacie zyski !! I chorzy ludzie was utrzmyja moi mili panstwo I to wszystko w temacie !!!

@Bogibogiboyghtyyty

Masz umowę o pracę czy zlecenie? Może by gdzieś to zgłosić trzeba?

kita
@Bogibogiboyghtyyty

Wysokość wynagrodzenia się zgadza ??? Co to znaczy 2 miesiące ??? 2 miesiące Panu nie wypłacili wynagrodzenia??? Czy w ratach płacą czy jak , prosiłbym o dokładne wyjaśnienie tego zjawiska, ponieważ też jestem pracownikiem impulsu ????

Piwny80
@Bogibogiboyghtyyty

Potwierdzam, brak wypłaty na czas.

Jolanta
@Bogibogiboyghtyyty

Teraz sierpien i 10 bez wypłaty ale ja jutro dzwonię rano do inspekcji pracy i raz się to skończy email że skarga już poszedł.jeczyc potraficie ale nic poza tym

Jolanta
@Bogibogiboyghtyyty

S czemu nie zgłosisz tego do pip.?

Racja
@Bogibogiboyghtyyty

Drugi miesiąc z rzędu brak wypłaty na czas, kilka dni oczekiwania i dalej nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zapłacą.

@Michałek
@Bogibogiboyghtyyty

Katastrofa z wypłatami Legnica .(usunięte przez administratora) ludzi niepełnosprawnych.Tylko zgłosić do inspekcji pracy.Kierownictowo (usunięte przez administratora) Jak nie pijaństwa w pracy katastrofa.A cześć pracowników pijana wieczorami z soboty na niedzielę to standart.

hallo

Praca w tej firmie to czekanie na wyplaty czesto na jej brak bo słynny prokurent bardzo ochoczo zavlbiera renestyvzlecenia i traktuje ludzi jak kompletne nic nie szanuje nikogo w sposób chamski odzywa się do ludzie także starszych a nie kazde cwaniakowanie trwa wiecznie. Jak chcesz się dowiedzieć dodzwonic to możesz zapomnieć szlachta telefonów nie odbiera.najgorsza firms ludzi którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu firmach z niepełnosprawnymi.. krzykiem pogardą nie zyskuje się powazania. Nie powinno nazywać się to ZPCH. Niepelnosprawni pracuja po 7 dni w tygodniu i swieta . .i to jest chore .jest taka konkurencja na rynku ze nie trzeba sluchac jak na ciebie krzyczą zabierają wyplaty czy zwalniaja za niewygodne pytania Z dala od tej furemki

Ja jestem szczęśliwy że zakończyłem współpracę z tą firmą i że udało mi się wyrwać ostatnią wypłatę. W Legnicy potracili obiekty ludzi traktuje kierownik bardzo wredny człowiek który myśli że zrobi karierę będąc nie napiszę nawet kim. Dyrektor również szkoda słów. Został im jeden obiekt i pracownicy którzy boją się odezwać i potrafią żyć bez wypłaty oraz aby zachować pracę są fałszywi i zrobią wszystko żeby utrzymać się choć nie wiem jak można pracować i nie dostawać wypłaty na czas. W biurze w Gorzowie porażka zakłamanie i totalne olanie pracownika. Mam nadzieję że ta firma padnie i nie będzie krzywdziła ludzi. Mają gdzieś terminy wypłat i nie boją się niczego. Boże jaki jestem szczęśliwy że już nie mam nic wspólnego z tą firmą i szybko o niej zapomnieć. Ludzie szanujcie się oni bez was będą nikim. Szkoda życia żeby pracować w takiej firmie.

Marzena

Jak zwykle wypłaty na czas nie ma, nie szanują pracowników.

Czy nasza firma ma fundusz socjalny a myślę że powinna.Gdzie dofinansowanie tzw wczasy po grusza nikt nic nie wie to nasze pieniążki przecież

Czy można liczyć w Impuls Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Impuls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impuls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impuls Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 2 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impuls Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • POLESKA 19 D
    66-400 Gorzów Wielkopolski