Opinie o POZIOM POLSKA SP. Z O.O. w Gorzów Wielkopolski

counter
4 10 43 5 1
Ania K Nowy wpis

Witam wszystkich ! Pracuje w firmie POZIOM koło 9 miesięcy w mieście Szczecin! Nie mam żadnych zastrzeżeń bardzo dobrze mi się pracuje i puki ta firma istnieje nie zrezygnuje z tej pracy ... kierownik z woj. Zachodniopomorskiego jest najlepszym kierownikiem miły , ugodowy nigdy nie robi problemów zawsze można się dogadać z Panem Darkiem???? Nigdy nie podniósł głosu na pracownika zawsze na spokojnie zwraca uwagę nie nakazuje tylko prosi jak coś źle się zrobi ! Pracowałam na paru obiektach i każdy z pracowników bardzo pozytywnie mówi o Panu Darku! Nie usłyszałam ani jednego słowa o kierowniku ... oby każdy kierownik miał takie podejść do ludzi i szanował to by było SUPER !!!

TakNie

Jakie wartości są cenione w POZIOM Polska Sp.z o.o.?

sławek
@Pytanie

WSZYSTKIE ZGODNE Z KODEKSEM PRACY I BHP

Tak4Nie1
Artur
@sławek

Czy jesteś w stanie napisać coś o warunkach pracy? Interesuje mnie kwestia wysokości wynagrodzenia, które oferuje ten pracodawca. Mam nadzieję, że będziesz w stanie wypowiedzieć się pod tym kątem.

@Pytanie

Żadne ,jeżeli chodzi o uczciwą pracę, można się starać bardzo,i tak cię będą mieli gdzieś.No chyba że wejdziesz w układy z kierownikiem.TAK JEDYNA WARTOŚĆ TO PATRZEĆ I NIE WIDZIEĆ,A DRUGA TO WIDZIEĆ I NIE ODDZYWAĆ SIĘ.

Tak2Nie1
Igons
@EWA

Ewcia jeżeli się dobrze umie grac i jest się na zawołanie to niby dobry pracownik a co on robi poza plecami to nikogo nie interesuje a są tacy dorobić mogą i trzymają się rękoma i nogami

fok Nowy wpis
@EWA

jakie układy który kierownik?

koniuszy

pracuje na budowie =wody szef nie daje

cyk Nowy wpis
@koniuszy

przeciesz to nie budowlanka...

ff Nowy wpis
@cyk

przepisy bhp prosze przeczytac kiedy pracodawca musi zapewnic wode pracownikowi..

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie POZIOM POLSKA SP. Z O.O.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gabi

Pracujemy w firmie poziom od niedawna i jest super szef jest super

Tak1Nie
@Gabi

Napewno nie wszyscy są źli uważaj tylko na jednego który Ci będzie mówił PROSZĘ DZWONIĆ KIEDY JEST POTRZEBA I PROSZĘ PAMIĘTAĆ ,ŻE ZAWSZE JESTEM NA WSZYSTKO OTWARTY.

Endriu 91

Obecnie pracuję w tej firmie i nie narzekam

@Endriu 91

Powodzenia,nie wszyscy muszą trafić pod jednego egzekutora.

@Endriu 91

TO JA ŻYCZĘ POWODZENIA.????????????????????????????

Weronika

Gdzie konkretnie pracujesz? Jakie miasto? Chciałam podpytać o tę ofertę - https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-sprzatajacy-2-.,0ngqyLfZJSqUtMTksJZG9d,gorzow-wielkopolski. Chodzi o Gorzów WLKP.

ENDRIU91
@Weronika

W Gdańsku na Kowalach Czemu pytasz?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 153 dni.

SŁAWEK

DO FIRMY POZIOM = NIE MAM NIC ZŁEDO=KIEROWNICTWO SUPER-JEŻELI JEST WIN TO PO MOJEJ STRONIE -POLECAM

O BYŁEJ FIRMIE -NIE MÓWI SĘ ŻLE--

PRACOWAŁEM NA BUDOWIE-TROCHE NAWALIŁEM SPRAWE-ŻAŁUJE BO FIRMA SOLIDNA-POLECAM

Tak2Nie1
Mariusz

Dodam tylko, że firma ma długoletnie doświadczenie i jest do tego dobrym pracodawcą, polecam pracę.

Tak4Nie2
@Mariusz

A jak wygląda kwestia nadgodzin? Można je później odebrać, czy wypłacają razem z pensja?

Tak1Nie2
LUCJAN

A CZY PŁACĄ ZA DOJAZDY WŁASNYM SAMOCHODEM

@LUCJAN

Podbijam to pytanie. Osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w POZIOM Polska Sp. z o.o. mogą brać pod uwagę taką informację o ewentualnym pracodawcy. W tej chwili na stronie firmy są ogłoszenia o pracę na kilku stanowiskach, np. pracownika ochrony, pracownika usług porządkowych, ale też specjalisty/ki ds. kadr i płac. Może ktoś spośród nas skorzysta: http://www.poziom.com.pl/kariera/

piotr

jkj
@kandydat

produkcja wentylatorów

Gold

Pracuję w Poziom Sp. z o.o. od pewnego czasu. Pierwsza moja firma, w której nie kombinują z godzinami i zatrudniają legalnie. Kasa wpływa w terminie, co też nie u wszystkich jest normą. Kierownicy też ludzie i zawsze można się dogadać. Z ekipą bywa różnie, no ale jak ktoś przychodzi by dostać kasę tylko za podpisanie listy, to sorry ale niech lepiej da se spokój.

Kor-żag

Ja pracuje w Firmie poziom na ochronie i nie narzekam

Tak3Nie2

joanna

Witam pozatym na umowach napisali ze dają nagrodę i premie nikt nic nie dostał chyba że prezes xd oszczędzają na środkach czystości na workach do śmieci pozdrawiam

Tak11Nie5

Nick
@joanna

Na premię i nagrodę trzeba zasłużyć. Podejdź do bezpośredniego przełożonego, porozmawiaj i uzasadnij dlaczego uważasz, że premia Ci się należy.

Olga

Czy ktoś z Was pracuje w firmie POZIOM? Jak prezentuje się aktualna sytuacja w wyżej wymienionej firmie? Widziałam, że szukają obecnie nowych pracowników http://www.poziom.com.pl/kariera/ Zatrudniają pracowników ochrony i pracowników usług porządkowych. Czy ktoś z Was już aplikował i może podzielić się z nami swoją opinią?

Tak4Nie2
@Olga

Olga ja pracuje w firmie Poziom i bardzo sobie chwale ta prace

Tak6Nie4
@Pracownik

Bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie. Piszesz, że chwalisz sobie pracę w POZIOM, ale za co konkretnie? Co wpływa na to, iż chętnie Ci się tam pracuje? Podasz proszę jakieś przykłady?

zuza

Mają nie wiadomo jakie wymagania co do sprzatania Pomiataja ludźmi nikt tam nie chce pracować rotacja jest ogromna Kierowniczka nie ma zielonego pojęcia o sprzątaniu wyrafinowana (usunięte przez administratora) Zatrudniają chore osoby po udach i wylewach a każą pracować jak zdrowemu czlowiekowi

Tak10Nie2
obserwator

Dno Oszustwo okradanie ludzi kalekich i chorych,dla których na nic nie ma pieniędzy,ale na tabor samochodowy są.A o oszustwie w wykonaniu prezesa ,zapytajcie ludzi zatrudnionych w 2017 w Dąbrówce Wlkp.

Tak4Nie1

Nick
@obserwator

Jeśli tak otwarcie mówisz o okradaniu i oszustwie, to zgłoś na prokuraturę, a nie wylewaj jadu i kłamstwna forum. Czyżby wywalili Ciebie dyscyplinarnie za pijaństwo lub obijanie się w godzinach pracy? Czy kierownicy mają jeździć na rowerach, by frustraci zamiast dziamgać w internecie, po prostu wzięli się do roboty?

Gregor

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, może wpłynie na zmianę zachowania?

Zostaw merytoryczną opinię o POZIOM POLSKA SP. Z O.O. - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

POZIOM POLSKA SP. Z O.O.
4/5 Na podstawie 10 ocen.