Opinie o POZIOM SP. Z O.O. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie POZIOM SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POZIOM SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POZIOM SP. Z O.O. w Gorzów Wielkopolski

Gold

Pracuję w Poziom Sp. z o.o. od pewnego czasu. Pierwsza moja firma, w której nie kombinują z godzinami i zatrudniają legalnie. Kasa wpływa w terminie, co też nie u wszystkich jest normą. Kierownicy też ludzie i zawsze można się dogadać. Z ekipą bywa różnie, no ale jak ktoś przychodzi by dostać kasę tylko za podpisanie listy, to sorry ale niech lepiej da se spokój.

@Gold

Witam, byłam na rozmowie rekrutacyjnej na Śląsku z Panią A.S. dwa tygodnie temu, rozmowa przebiegała bardzo pozytywnie po czym Pani A powiedziała że oddzwoni czy się dostałam czy też nie Po czym zamilkła do tej pory. Nie wiem czy to tak ma wyglądać i że przyszły przełożony tak się zachowuje. Opowiedz coś o tym Czy u was też tak jest. Ludzie szanujmy swój i czyjś czas.

Madzia Nowy wpis

Dzień dobry, na stronie są dodane oferty dla specjalistów ds. kadr i płac. Tak się składa ze mam doświadczenie w tym zakresie, chce więc dowiedzieć się w jakiej atmosferze pracuje się w biurze i czy polecacie pracę?

Gold

Luiza
@Gold

Witaj.Z kasą na czas to prawda ale czy sie zgadza? Oto jest pytanie. Może i tak ale nie w oddziale gorzowskim,bo tu na dzień dobry jest nie tak. Mam nadzieje,ze dobra passa Cię w tej firmie nie opuści.

Aleksander
@Luiza

To ile dokładnie można aktualnie zarobić w firmie POZIOM POLSKA? Chodzi mi o realną stawkę, którą pracodawca ten oferuje. Mam cichą nadzieję, że dzięki Wam w wątku ustalę to bezproblemowo. Może Ty Luizo będziesz na tyle dobrze poinformowana, aby mi to napisać? Dzięki.

,,KAJA''
@Luiza

Na Śląsku to dopiero armagedon.

@,,KAJA''

To znaczy? Co dokładnie masz na myśli? Na jakim stanowisku pracujesz w Poziomie i do czego konkretnie się odnosisz?

KOLEŚ
@Gold

Masz racje Poziom to porządna Firma , pracuję i jestem bardzo zadowolony.

Zuza
@Gold

Nie kombinują z godzinami a to ciekawe nigdy w wypłacie nie ma za nadgodziny te sprawy są załatwiane inaczej tzn.nie wpisuje się w kartę pracy zmian a w kolejnym miesiącu nie przychodzisz a wpisujesz w kartę ot taki ideał

Radek
@Gold

Chyba jesteś nieświadomy co piszesz Przecież nie płacą za godzinę nocne . to jest wielka ściema

@Radek

ostatecznie jest tak jak napisano wyżej względem tych wspomnianych godzin? mam na myśli to czy są uwzględniane ale w nieco inny sposób? była wzmianka o tym, że z kiero się dogadasz. a jak się nim tu w firmie stać? awans czy nabory tylko są opcjonalne?

Kandydat Nowy wpis
@Gold

Widzę tu po wpisach, że ludzie chyba znaleźli już wcześniej te ofertę na sprzątanie która mam teraz przed nosem. Jeśli chodzi o kasę to firma nie ma na nią bezpośredniego wpływu? Z Pracodawca musze się dogadywać? Podawali wtedy dwie stówki różnicy w widełkach, dlatego się interesuje

Ja Nowy wpis

Pracowałam obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim w formie POZIOM pani Dyrektor super ale za to pseudo pani kordynator tragedia ludzie po dwóch dniach uciekają nie zero grzeczności do pracowników nic nie ma w tej osobie za grosz szacunku do innych pracownik z Częstochowy pozdrawiam panią Joannę tak jak powiedziałam przez panią kordynator nie ma szans na to by ludzie chcieli pracować tak po za tym wypłata na czas jeśli są potrzebne środki czystości też są przez panią dyrektor zamawiane na czas gdy by nie pani kordynator wszystko było by na 6

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
M.

Polecam firmę sp z o.o , wiarygodna firma, pracuję i jestem zadowolony, wypłata na czas, kadra ok

Olcia
@M.

Cześć, a gdzie robisz? Dasz znać? mój chłopak będzie chciał tez chyba skorzystać, może akurat Twoja oferta mu podejdzie? Jaka to lokalizacja i co robisz? Podkreślasz, że kasa na czas, a to były jakieś opóźnienia kiedykolwiek?

Dusia

Hej, a co z praca bezpośrednio w strukturze? Widzę, że opinie od osób zatrudnianych są różne, pytanie czy można się przyjąć do biura przy Kostrzyńskiej? Jak na razie Gorzów tylko przeglądam ale mam już doświadczenie z pracy o podobnym charakterze. Jakie wiec są zarobki na obsłudze?

Bożena

Pracuję w Bolesławiecu w formie Poziom Serwis jest dobrze wypłata na czas umowa o pracę premia szacunek pracodawcy dla pracownika czego można chcieć więcej

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w POZIOM SP. Z O.O.?

ciekawe to jest

witam firma poszukuje pracownika do sprzatania obiektu zakladu produkcyjnego w katowice panewniki jak wygladaja warunki pracy ,jaka atmosfera w ekipie ilu ludzi czy sprzet jest w miare okej jak brygadzista czy ma ludzka twarz? warto aplikowac ? opinie sa bardzo roznorakie tutaj dziekuje i pozdrawiam

StarszMopowy
@ciekawe to jest

I jak pracujesz tam ? Podaj jakieś szczegóły ????

Oliwia

Chore z dnia na dzień bez umowy,przestają płacić. Innych znów zmuszają do podpisywania porozumień stron tylko dlatego że w firmie (usunięte przez administratora)

Tadeusz

(usunięte przez administratora) na wypłatach. Nie płącą za godziny nocne .tylko gołe najniższe pensje. Okradanie ludzi 20 % wyplaty

Julita

Pracowałam tutaj , pozdrawiam Pana kierowniku Zwolnił mnie bo od początku współpraca z pracownikami była niedobra , chowali przede mną różne sprzęty , a żeby było śmieszniej mnie zwolniono a dwóch pijaków dostali " szansę" pracują dalej wjoki naszego pomieszczenia pełni było pustych butelek po piwie i tzw szczeniaczków, kierownik nie reagował

Arek
@Julita

Jak Cię zwolnił to widocznie miał powód, a Ty wiedziałaś jak piszesz o nieprawidłowościach i zachowaniu Twoich kolesi to czemu nie zgłosiłaś tego Kierownikowi tylko ukrywałaś te fakty, to nie (usunięte przez administratora) tylko obowiązek pracownika poinformować Kierownika o nieprawidłowościach . Tak naprawdę to bzdury piszesz bo kierownictwo Poziom tak by się nie zachowało tylko wyjaśniłoby czy naprawdę pracownicy naruszyliby Kodeks Pracy. Pracuję w Poziomie i wiem, że Zarząd dba o image firmy i jak również o pracowników i z byle powodu nie dają wypowiedzenia pracownikowi.

Ktoś
@Arek

Bzdury to Ty piszesz .Nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj..Owszem ta Pani bez powodu nie została zwolniona sama do tego się przyczyniła,.To nie zmienia faktu ,że kierownik doskonale wie kto z pracowników piję na zmianach i odwala różne numery.Jest to zamiatanie pod dywan i Ci pracownicy nadal pracują. Firma to dba o to,żeby kasa z pefronu się zgadzała reszta jest nie ważna ot taki image firmy.Moglbym wiele ciekawych rzeczy napisać jakie numery w tej firmie się odwala,ale szkoda czasu bo zawsze znajdą się tacy (usunięte przez administratora) jak ty którzy mają klapki na oczach i widza to co chcą widzieć .

Halina
@Ktoś

Kasa z PFRONu, to tam tylko ludzi z orzeczeniem przyjmują czy jak? Nawet nie wiedziałam, jeśli faktycznie tak jest.

Julita
@Arek

Otóż kierownik wiedział o tych pijakach wręcz dzwonił do nas i się pytał i kazał zgłaszać raka sytuację, że dalej są pijani w pracy ale już nie reagował .nie wnikam w sytuację bo już mam dawno dobra pracę nowa.

@Julita

Jeśli faktycznie tak by było to kto jest ponad kiero, żeby dalej tego typu sprawy zgłaszać? jaka jest struktura?

Mako
@Halina

Zatrudniają również osoby pełnosprawne , to bardzo dobra firma ja pracuję , mam umowę na stałe i nie mam orzeczenia o stopniu niepełnosprawności a pracuję na umowę o pracę od trzech lat. Poziom to porządna firma a że czasem trafi się zakała to ? - Ciężko na początku stwierdzić czy pracownik jest lojalny w stosunku do pracodawcy jak się dobrze kamufluje ale w innych firmach też tak się zdarza. Dobrze że właściciele szybko reagują i pozbywają się takich (usunięte przez administratora) Ogólnie jako pracownik daję bardzo pozytywną opinię i polecam wszystkim chętnym którzy chcą zatrudnić się w Poziomie

Arek
@Ktoś

Ktoś ty buraku zamień się w fasole i nie pisz bzdetów. Jak coś wiesz na temat złych pracowników to zgłoś oficjalnie dla właściciela , pomijając kierownika. Ci co piszą tak jak Ty to widać że się nie identyfikują z firmą i nie są lojalni w stosunku do właściciela. Jeśli widzicie że inni pracownicy olewają robotę to zgłoście to tak jak napisałem bezpośrednio do właściciela . Prezes to porządny facet i na pewno Was wysłucha i podejmie stosowne decyzje.

@Mako

o dobrze wiedzieć, że można mieć szanse be z grupy. a czy to jakkolwiek wpływa na wyniki naborów? mam na myśli to czy osoba z niepełnosprawnością mimo wszystko nie ma pierwszeństwa? jak ostatecznie z tym jest?

Firma płaci pieniądze na czas. I urlop daje. Ale premi nie daje i brak socjalu (usunięte przez administratora) Ale jak gdzieś indziej to nie wiem.

Natalia

Niektórzy podobno otrzymali premię, więc to tak trochę zależy? Ten socjal mnie zastanowił, miałeś jakiś zadeklarowany, że takie rozczarowanie wystąpiło? podstawowy jest?

nowy

parę miesięcy temu zatrudniłem się w Poziomie w Gorzowie przy dozorowaniu , czytam te niedobre opinie i nie mogę się z nimi zgodzić Pan kierownik to porządny facet, wszystko o co się zwrócimy załatwia , wypłata na czas, umowa o pracę nie tak jak w innych firmach gdzie pracowałem, Tam miałem 1/8 etatu a resztę do ręki, ale dzięki bogu już ta firma się rozleciała. Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Poziomie, umowę mi przedłużyli na dłuższy czas. Polecam pracę w Poziomie

@nowy

No to ciekawa jestem tych rozbieżności w zdaniach właśnie... Można po prostu czymś podpaść? Nie znasz jeszcze sytuacji, żeby komuś nie przedłużyli bez przyczyny? Zawsze ktoś jest potrzebny?

@nowy

Czyli jeszcze mało wiesz i mało widziałeś skoro jesteś nowy w tej firmie To że kasa na czas i umowa o pracę muszą to spełniać żeby dostać kasę z pefronu.Firna będzie cie za to sukcesywnie okradać z Twojego urlopu,bo w tej firmie to nie ty zarzadzasz swoim urlopem tylko kierownik. Jak sie postawisz ze nie podpiszesz wniosku urlopowego to przekonasz się jaka to jest cudowna wspaniała firma.

Natalia

No i czekaj... ktoś otrzymuje taki wniosek i nawet gdy jest przeciwny to podpisuje i pracuje dalej, tak? Skąd przyzwolenie? i ile tak średnio wynoszą te najdłuższe staże tutaj?

Tycia

Drogi prezesie Seniorze wracaj niech wraz z Tobą wróci porządek i szacunek do pracownika . e

Steve
@Tycia

Powtarzasz to jak mantrę,drugi dzień z rzędu. Ja pracuję w firmie jako kierownik już 4 lata,byłem zadowolony z pracy,warunków i atmosfery za poprzedniego Prezesa, jak i aktualnego.Poszanowanie pracownika to jeden z podstawowych fundamentów firmy Poziom.Wiec tak naprawdę nie wiadomo kim jesteś i o co Ci chodzi.

Laluna Unique
@Tycia

Tycia nie rozbrajaj mnie. Przecież prezes junior realizuje jedynie komendy wydawane przez radę starców z seniorem w roli głównej :D

Ilona
@Laluna Unique

A skąd wiesz że tak jest?

mako
@Tycia

Tycia Ty chyba nie wiesz co piszesz, Prezes Senior i Prezes Junior to porządni Prezesi, mają szacunek dla pracowników, płacą na czas, dają umowy o pracą, pracowałem w innych firmach to to dopiero widać brak szacunku do pracownika np. firma Her....., Sek..., czy Sol..

@Tycia

Oo właśnie dobrze Pani napisała zgodzę się 200% ten co tam nie pracował to nie wie jaka to jest firma .

Ania K

Witam wszystkich ! Pracuje w firmie POZIOM koło 9 miesięcy w mieście Szczecin! Nie mam żadnych zastrzeżeń bardzo dobrze mi się pracuje i puki ta firma istnieje nie zrezygnuje z tej pracy ... kierownik z woj. Zachodniopomorskiego jest najlepszym kierownikiem miły , ugodowy nigdy nie robi problemów zawsze można się dogadać z Panem Darkiem???? Nigdy nie podniósł głosu na pracownika zawsze na spokojnie zwraca uwagę nie nakazuje tylko prosi jak coś źle się zrobi ! Pracowałam na paru obiektach i każdy z pracowników bardzo pozytywnie mówi o Panu Darku! Nie usłyszałam ani jednego słowa o kierowniku ... oby każdy kierownik miał takie podejść do ludzi i szanował to by było SUPER !!!

Luiza
@Ania K

Witaj Aniu. Przyznam się że miałaś szczęście ze pracujesz w Szczecinie bo byś miala inne zdanie pracując w oddziale gorzowskim. Tu jest stosowany mobing , nie zachowuje sie przepisów RODO, praktycznie dzień dobry jest oszukiwany na wynagrodzeniu i na urlopach mając na uwadze,że zatrudniane są osoby niepelnosprawne. Mam nadzieję,że znajdzie się osoba,która odważny się i coś z tym zrobi.

Kontroling Poziom
@Luiza

Witam serdecznie Prosze o kontakt w sprawie, która Pani opisała. Jestem do Pani dyspozycji telefonicznie lub moge się z Panią umówić na spotkanie celem wyjaśnienia zaistniałych zdarzeń które Pani opisała. Firma Poziom chce dbać o pracowników ich komfort pracy i terminowe wypłacane wynagrodzenia. Monika Peter Starszy Kontroler Dział Kontrolingu Poziom Sp. z o.o. ul. Kostrzyńska 89 E 66-400 Gorzów Wlkp. NIP 599-304-65-23 REGON 080254540 Tel. kom. +48 519 804 338 email: monika.peter@poziom.com.pl

Śląsk
@Kontroling Poziom

Tak, tak Pani Moniko. Tak samo jak na Śląsku? Tutaj jak zapewne Pani słyszała, działy się dopiero cuda. Sam Prezes przyjechał, kiedy sprawy już poszły za daleko. Ale po co przyjechał? Aby ludziom ,,zamknąć usta''. Wszystko miało być wyjaśnione, naprawione. Prezes daje słowo,prosi o zaufanie... I co? I tyle jest warte Jego słowo co wszystkie świństwa, które się w firmie działy. Ludzie, bez zezwoleń i umowy pracowali na nocne zmiany, listy obecności podpisane przez kierownictwo i oszukiwanie na wypłatach. Kiedy kierownik został wywalony z jednego z obiektów i dostał zakaz wstępu to coś kogoś na chwilkę olśniło? Nie, nie olśniło.Zmuszanie ludzi ze znacznym stopniem niepełnosprawności do pracy w nadgodzinach, bez wynagrodzenia, (usunięte przez administratora) poniżanie to była norma. A jak sprawy zostały zgłoszone do Prezesa to ze strachu, że sprawy pójda do sądu sam sie pofatygował na Śląsk. Szkoda, że nie uczynił nic, aby sprawy zakończyć honorowo i uczciwie. Do pokrzywdzonych pracowników ,,stulił ogon'', prosząc o zaufanie i obiecywał ,,gruszki na wierzbie''. Podobno Pani była w tym tzw. kontrolingu? Szkoda, że rozmowy nie przeprowadziła Pani z ani jednym pokrzywdzonym pracownikiem. A ci, którzy cokolwiek wiedzieli zostali wysłani na urlop. Taka to była kontrola. Proszę tutaj nie wypisywać głupot. Doskonale wiecie co się wyprawia i nic nie robicie. Zero profesjonalizmu, zero słowa i jakiegokolwiek poszanowania. Tak tylko na koniec dla szanownego Prezesa ,, jeśli udało ci się kogoś oszukasz to nie dlatego, że ten ktoś jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart''. O reszcie już nawet nie wypada tutaj pisać, bo samej mi wstyd, że po tylu świństwach, jeszcze potrafiłam zaufać. Po prostu, byłam przekonana, że Prezes firmy cos sobą reprezentuje, że wyciągnie konsekwencje w stosunku do osób, które się panoszyły w swoim draństwie, podłości, nikczemności. Ale niestety, okazało sie, że to jest zwyczajną normą w tej firmie. Oczywiście, można by było w końcu to wszystko ukrócić i zakończyć drogą sądową i prokuraturą. I pewnie tak sie to skończy kiedyś.

Śląsk
@Kontroling Poziom

Tak tylko dodam, że mój wpis dotyczył Poziom Spółka, ale jak wiadomo to jest jedno.

Monika Peter
@Śląsk

Witam serdecznie Dział Kontrolingu powstał pod koniec września 2020r również w celach wyjaśniania takowych sytuacji jak Pani/Pan pisze. Służę Panu/Pani celem wyjaśnienia powyższych sytuacji. Jestem do dyspozycji po telefonem służbowym jak i emailem. Oczywiście możliwość spotkania również można ustalić ponieważ kontroluje wszystkie Regiony firmy. pozdrawiam Monika Peter Starszy Kontroler Dział Kontrolingu Poziom Sp. z o.o. ul. Kostrzyńska 89 E 66-400 Gorzów Wlkp. NIP 599-304-65-23 REGON 080254540 Tel. kom. +48 519 804 338 email: monika.peter@poziom.com.pl

Monty Python
@Śląsk

Weź się człowieku ogarnij i zjedz Snikersa. Jak to jest, że ludzie pracują w spokoju, a ty wylewasz tu swoje żale i snujesz opowieści z krypty? Mam wrażenie, że masz coś na sumieniu i to właśnie tobie firma podziękowała ci za współpracę. Dajesz sporo do myślenia, kto jest tym wywalonym kierownikiem i kto tak zawalił sprawę list obecności i innych dziwnych rzeczy, o ile rzeczywiście miały miejsce.

Kinia
@Monty Python

Panie Monty, owszem, to wszystko miało miejsce. Powiem więcej, dużo więcej skandalicznych zdarzeń miało miejsce.

Laba
@Śląsk

W gorzowie podobnie, tylko prezes ma sie dobrze a ludzie jak roboty zasuwaja zeby oplywal w kase

@Luiza

Szanowna Luizo nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie oczerniaj firmy o (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniach , urlopach . Jeśli masz dowody to zgłoś to oficjalnie a nie anonimowo. To co piszesz to bzdury i uważaj bo właściciel może ustalić twoje dane po IP i podać Cię do sądu za oszczerstwa - dobrze by było aby to zrobił. Ja pracuję w Poziom od kilku lat i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć , że Poziom to porządna firma, płaci na czas, dba o pracowników rozwiązują wszystkie problemy pracowników a z takimi leserami jak Ty rozstaje się. Powinnaś cieszyć się, że takiego lesera jak TY i tak długo utrzymywali. Myślę, że wiem kim jesteś i cieszymy się, że już nie pracujesz bo olewałaś pracę i nie wykonywałaś należycie swoich obowiązków. Jak jesteś taka mądra to otwórz własną działalność i pokaż co potrafisz.

Olga
@pracownik

No ładnie, kontrolling firmy dwoi się i troi, żeby odzyskać zaufanie załogi i ustalić, kogo skrzywdzono, a Ty jako niby pracownik wchodzisz tu i zastraszasz sygnalistów? Na miejscu firmy to Twoje IP bym ustaliła.

Olga
@Monty Python

Tobie napiszę to samo co pracownikowi - jeśli firma naprawdę wzięła się za kontrolę, to powinna też ustalić kto na forach zastrasza ludzi zgłaszających nieprawidłowości, inaczej nigdy nie ogarnie tej stajni Augiasza.

ona
@Luiza

A ty cwaniaro chcesz się wysługiwać innymi, czemu sama nie zgłosisz , ujawnij się , boisz się bo wiesz, że to co piszesz to bajki wyssane przez Ciebie. Ja pracuje w Gorzowie od wielu lat przy sprzątaniu i pracuje mi się bardzo dobrze w Poziomie, tylko leserzy narzekają bo najlepiej to by si (usunięte przez administratora).....w pracy. Prezes Pan Piotr to dobry człowiek, który pomoże w trudnych sytuacjach. Dobrze że zrobił porządek i rozwiązał umowę z kierownikiem bo ten leser do niczego się nie nadawał poza wyzwiskami pracowników.. Firma płaci w terminie i jest godna polecenia.

@Ania K

To pani chyba szczęście ma bo mnie (usunięte przez administratora)ta cała ich firma jest biedna nawet nie stać ich żeby premierę płacili pracownikom uczyciwie (usunięte przez administratora) kłamią wykorzystywać potrafią ja nie dawno już u nich nie pracuję wody nie dostarczają q czasie letnim kierownicy nie którzy są chamowaci bezczelnie jeszcze odpowiadają z pretensjami żałują zapłacić uczciwie pracownikom a sobie biorą do kieszeni pierwszy raz mi się zdarzyło żebym pracowała w takiej firmie okłamywanej wykorzystywacze .nie mam dobrego zdania o tej firmie niech polepszą tą swoją firmę tylko piękne słówka gadali tylko czarowali biorą ludzi na grupach a oczekują bógwie czego

@Ania K

pani nie ma zastrzeżeń a ja mam kłamią (usunięte przez administratora) w zwykły sposób a ujeżdżają mercedesami i najtańszym kosztem wszystko robią tak żeby oni zarobili

joanna

Witam pozatym na umowach napisali ze dają nagrodę i premie nikt nic nie dostał chyba że prezes xd oszczędzają na środkach czystości na workach do śmieci pozdrawiam

@joanna

Na premię i nagrodę trzeba zasłużyć. Podejdź do bezpośredniego przełożonego, porozmawiaj i uzasadnij dlaczego uważasz, że premia Ci się należy.

@joanna

To prawda na umowach jest premia napisana a kłamią w żywe oczy nagroda rzeczywiście chyba okłamywana oszczędzają na wszystkich srodkach.

sprawiedliwy
@joanna

Premia jest uznaniowa jak dobrze pracujesz to ją dostajesz

olka
@joanna

a skąd ty możesz wiedzieć czy ktoś dostał czy nie, ja dostałam premie uznaniową za dobrze wykonyqanie obowiązków pracownika gospodarczego. Jak nie masz informacji to nie pisz głupot. Chwalę sobie pracę w firmie Poziom

uczciwa
@joanna

Nie wypisuj bzdur , premia jest uznaniowa jak i nagroda - dobrze pracujesz to dostajesz . Środki mamy na bieżąco dostarczane przez kierownika. firma nie może oszczędzać na środkach bo długo by nie miała podpisanej umowy. środki są potrzebne do utrzymania czystości, klienci są wymagający i dawno zwrócili by na to uwagę. Widzę że piszesz głupoty bo widocznie źle pracowałaś i musiałaś odejść . My z koleżankami jesteśmy zadowolone z pracy w Poziomie i cieszymy się, że teraz jest fajna atmosfera po odejściu ?????/?/

X
@joanna

Czy warto podejmowac zatrudnienie w firmie Poziom Sp. Z o.o.?

@joanna

Ty prostaczko nie kłam bo ja pracuje i dostaję premie, widocznie nie zasłużyłaś , a na środkach to Ty oszczędzasz bo sm...d czuć od ciebie nawet przez Internet. Poziom to jedna z najlepszych firm w Gorzowie

Aa
@joanna

Ta firma się kończy brak mundurów chodzimy w wyblakłych o wodzie w upały można pomarzyć, problem z zapłata za nadgodziny,wieczne kombinacje.DNO.Nie docenia się oddanych pracowników najniższa krajowa i do roboty.

Ilona
@Aa

A mówicie o tym co wam nie pasuje? Może daliby wam nowe mundury?

Aa
@joanna

Ta firma się kończy brak mundurów chodzimy w wyblakłych o wodzie w upał można pomarzyć,wieczne kręcenie jeśli chodzi o wypłatę nadgodzin.albo nie każa wpisywać w kartę pracy albo płacą w ryczałcie a było i z ręki do ręki chyba nie tak powinno być.Niech wraca Prezes Senior może wróci normalność.

Miki
@joanna

Prezesie Seniorze wracaj prosimy może wróci normalność i szacunek do pracownika bo teraz tego BRAK

@joanna

skąd ty możesz wiedzieć czy nikt nie dostał premii, nikt się nie chwali bo to jest jego sprawa, Za dobrą pracę dostałem premie i jestem zadowolony a ty jak leserowałaś w pracy to nie dostałaś premii. Premia należy się pracownikowi , który identyfikuje się z firmą i należycie wykonuje swoje obowiązki w pracy

@joanna

Zgadzam się też miałam od nich tak napisane (usunięte przez administratora) kłamią a zarabiają na nas najtańszym kosztem

@joanna

Też obiecywali i kłamią (usunięte przez administratora) i zarabiają na nas najtańszym kosztem

Panie Edwardzie i Pani Katarzyno przestańcie pisać te niewiarygodne opinie. Jako kierownicy musieliście odejść z Poziomu bo brak wam było kultury i zajmowaliście się głupotami, a nie dbaliście o nas pracowników. Poszliście do konkurencji do Im...sa ale tam Was szybko rozszyfrują wywalą na br..k Takich nierobów i pasożytów porządna firma się pozbywa.. Nas pracowników żle traktowaliście i oszukiwaliście, teraz są nowi kierownicy którzy o nas dbają. Poziom to bardzo porządna firma i przestańcie ich oczerniać.

HR

To bardzo miłe, że firma pozbywa się kompetentnych pracowników. Został tam ktoś jeszcze godny uwagi?

Halina
@HR

Co to znaczy "godny uwagi" dla Ciebie? Ciekawe, czy skoro ktoś odszedł albo został zwolniony, to czy są teraz jakieś nowe miejsca pracy z tej racji. Wiesz coś?

ogo
@HR

HR coś Ci się pokręciło firma nie pozbywa się kompetentnych pracowników tylko nierobów

HR
@ogo

Kwestie charakteru pożądanych kompetencji w Państwa firmie nie są przedmiotem naszej oceny...

@HR

a ja teraz to chętnie bym się dowiedziała jakie kompetencje macie tu na myśli po obydwu stronach. można dopytać o szczegóły? komu podziękowali?

Pracowałam w Poziomie w Gorzowie wiele lat do odejścia na emeryturę . Z pracy byłam bardzo ale to bardzo zadowolona , pieniążki płacili zgodnie z kodeksem pracy, zwracali częściowo za lek każdego miesiąca, dostawałam premię na wniosek kierownika za dobrą pracę. Nic złego na tą firmę nie mogę powiedzieć dlatego dziwię się jak czytam złe opinie. Oczywiście jak ktoś nie chce pracować tylko się obija a inni za niego muszą poprawiać to taki długo nie popracował, same zgłaszaliśmy takie osoby do kierownika, praca to nie hotel tam trzeba pracować a nie się obijać pieniążki się bierze za dobrze wykonywaną pracę a nie odpoczynek. .Te złe opinie piszą te osoby które musiały odejść za nie szanowanie pracy. Praca pracownika gospodarczego czy sprzątającego wymaga dużego doświadczenia , znajomości używania środków chemicznych aby nie zniszczyć mebli, biurek, wykładzin, kranów w umywalkach. W Poziom Sp. z o.o. często mieliśmy szkolenia przed wprowadzaniem nowych środków do czyszczenia. Dalej mam kontakt z koleżankami z którymi pracowałam na zmianie i one też nie mają żadnych uwag. Wcześniej pracowałam w innej firmie sprzątającej i musiałam zrezygnować bo płacili nie w terminie , za nadgodziny do ręki, nie dawali potrzebnej ilości środków do czyszczenia a potem mieli uwagi, że jest ,źle posprzątane, czy wykładzina nie domyta. Polecam firmę Poziom to doświadczona firma z długoletnim stażem.

Jolanta
@Marta

A widać po stylu pisania z że to nie napisała sprzątaczka czy prac.gospodarczy .witam kierownictwo

rys
@Jolanta

moim skromnym zdaniem to nie jest tekst kierowniczy. to jest tylko jedna z opinii. a niektorzy kierownicy, ktorych znalem pisali gorzej ..... .

@Jolanta

A co ty myślisz, że osoby sprzątające nie mają wykształcenia. Sprzątaczki, kasjerki w sklepach też mają wyższe wykształcenie i są często mądrzejsze od byłych wyrzuconych kierowników - kieroeniczek

Majka
@Marta

Nie no, błagam.... Chyba Pani pomyliła firmy. No chyba że ktoś Pani płaci za te brednie

@Jolanta

A Ty koleżanko jakie masz wykształcenie, myślisz, że sprzątaczki nie posiadają wykształcenia, myślę że mają wyższe od Ciebie skoro tak myślisz. Ja mam wyższe wykształcenie a pracuję jako osoba sprzątająca bo uwielbiam sprzątać tak byłam wychowana w domu , że żadna praca nie hańbi

Czy zarobki w firmie POZIOM SP. Z O.O. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

onn

Tak Zarobki są satysfakcjonujące, wypłata na czas, pracuję jako osoba sprzątająca w Kronopolu w Żarach i jestem bardzo zadowolona z pracy. Kierownik jest osobą z wysoką kulturą do pracownika , dba o nas i rozwiązuje nasze problemy. Polecam firmę Poziom

@onn

No jeśli można na nim polegać, bo o was dba i rozwiązuje problemy to faktycznie człowiek może się czuć bezpiecznie ale tak w sumie o jakie problemy tutaj chodzi? Co się w trakcie pracy może tutaj dziać?

Zostaw merytoryczną opinię o POZIOM SP. Z O.O. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w POZIOM SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy POZIOM SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POZIOM SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POZIOM SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w POZIOM SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POZIOM SP. Z O.O.
3.2/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Kostrzyńska 89E
    66-400 Gorzów Wielkopolski