Poziom Polska

Poznań

Opinie o Poziom Polska

Obecny pracownik

Jak sie komuś nie chce pracować a firma wymaga to narzekacie? Zawsze można zmienić pracę, może gdzieś będą płacić za leżenie? Ja tu pracuje i nie narzekam!!!

Iza

Pracuje ktoś jako REGIONALNY MANAGER HANDLOWY? Może wypowie się ktoś na temat warunków pracy w tej firmie. Każda opinia jest ważna dla osób które chcą zacząć pracę wPoziom Polska.

ARTUR

To firma, która jak wcześniej ktoś zauważył zapozyczyła coś z PRL. A zwłaszca kontynuuje komunistyczne metody działania. Konkurencję podprowadzić tzw. kulawych wykorzystać i puśćić bez skarpetek. To jest metoda na sukces.

Dariusz

Byłem zadowolony z tej pracy na ochronie.No ale cóż los płata figle w nerwach napisałem parę głupich słów których żałuje.Firma spoko FPG Gliwice.Bardzo żetelna firma.Pozdrawiam wiem że byłem bardzo lubiany.Dariusz Kuźma

ZUR

Poziom Sp. z o.o. ul. Mieszka I 39, 66-400 Gorzów Wlkp. Oceny w skali (1 do 6) Wynagrodzenie: 1 (najniższa) Menadżerowie i zarząd: 1 ( rodzina + znajomi) Motywacja: 1 ( nie ma motywacji premia wg uznania) Klimat w pracy: 2 ( są i fajne osoby , ale długo nie popracują w tym chaosie) Pomoc z ZFRON : 1 ( korzysta tylko chyba rodzina i najbliżsi) Zarządzanie: 1 ( nikt nie ma pojęcia o czymś takim jak zarządzanie, planowanie) Zakres obowiązków: 1 (z każdym miesiącem są dokładane)

nick

Firma Poziom Polska to obecnie Aquila Group Sp. z o.o. , a druga to Poziom Sp. z o.o.

manioek

ole nie tylko widzę że również u nich w firmie jest spore zapotrzebowanie także ja telemarketerów m i do działu handlu ogólnie

danutta

ani premii ani nagrody minio ,ze umowa to przewiduje. A ja mam zupełnie inne zdanie o tej FIRMA

wojtas

Następna banda ktora wyłódza pieniądze z pfron oni mają a pracownik jak się nie podoba to proszę się zwolnić.Żadnej premii goła pensja i nic poza tym.Najniższa znowu nie podniesiona brak wody w lato,niepełne umundurowanie BANDA!!!!!!!!

szyszka

Hey ja mam odmienne zdanie bo gdy pracuje zgodnie z zalozeniami plus dam cos od siebie mam wynagrodzenie plus premie i to jest normalne a znam takich co kreca i uwazaja ze im sie cos nalezy za to ze sa to maja najnizsze i to jest uczciwe wobec tych co chca pracowac i uwazaja pracodawce za pracodawce a nie tylko szukaja negatywow bo on ma firme nikkt nikomu nie broni zalozenia firmy i wtedy sie wypowiedzcie

rozczarowana2

Firma powinna zainwestowac w szkolenie swoich pracowników,zwłaszcza kierowniczki od miotły.Pani o,której mowa nie posiada kultury.Sposób traktowania pracownika,zastraszania,krzyków, gróźb itp..(usunięte przez administratora)

edzio ciekawski

"Tak czy siak - pracując tam - dowiesz się i skonfrontujesz rzeczywistość z opisem, który został Ci przedstawiony podczas rozmowy." Zgadzam się z tą opinią w całości i się pod nią podpisuję. Można dodać do tego,że celowo wprowadzają w błąd podczas procesu rekrutacyjnego. Wzrost gradacji zadań następuje w krótkim czasie z mylnym poczuciem,że ktoś się nie zorientuje. (usunięte przez administratora)

PionRosja

Oceny w skali (-5 do 5) Wynagrodzenie: -5 Menadżerowie i zarząd: -5 Motywacja: -5 Klimat w pracy: -4 Generalnie zdarzają sie tam także miłe i bardzo sympatyczne osoby. Firma na moje oko postanowiła kiedyś do post PRL'owskiego przedsiębiorstwa wdrożyć kulturę organizacyjną poważnej korporacji zaczerpniętą wprost z filmów made by Holywood! Niestety próbowano tego dokonać w dość nieudolny sposób. Niestety metody zarządzania oraz pewne procedury mozna porównać do stylu Pana Staszka prowadzącego straganik na targu i jeżdżącego po towar do Łodzi lub Wawy na stadion X lecia raz na miesiąc, a wprowadzono różne dziwne call centery, dres kody, zomy i zury. W mojej opinii jest i znajdzie się tam jeszcze wielu kreatywnych ludzi - których niestety zablokuje szalony indywidualizm i nieomylność zarządu. Tak czy siak - pracując tam - dowiesz się i skonfrontujesz rzeczywistość z opisem, który został Ci przedstawiony podczas rozmowy.

Alena

Zarząd Poziom Polska nie powinien zabierać głosu!

Yogi

no problem - też miałem takiego pokroju problemy z Moim pracodawcą NIC mi się nie należało jeden mail i jeden telefon i po kłopocie Pozdrawiam i Najlepszego w Nowym Roku BYE BYE

siwy

Yogi dzwoniliśmy ma inspekcie pracy i pomogło mamy nówka mundury zwrot kasy itp dziękuję

jogii

Firma pozal sie boze jest po to aby kase sciagac z pefronu a kierownictwo to juz calkiem porazka a w szczegulnosci (usunięte przez administratora) kierowniczka od miotly

klm

Przestrzegam przed tą firmą....

polo

też pracuję w tej firmie od 9 miesięcy, wyzysk na maksa, przerabiane grafiki, brak umundurowania, zlewka na pracowników ochrony - niepełnosprawnych, nie wywiązują się z umów, w ogóle brak znajomości podstawowych przepisów prawa pracy, kolesiostwo, nepotyzm, ponoszę duże kwoty za leki, z zwrot śmieszny albo w ogóle, obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim mam zdiagnozowanego raka płuc.

pr.ochrony

Firma jest bardzo pomysłowa,w umowie o pracę na 2013 rok, mam płacę zasadniczą 1500zł.żeby było wymagane minimum brutto 1600zł muszę wypracować tyle godzin nocnych, aby rachunek się zgadzał !!! Jeśli się tak zdarzy że brakuje parę złotych, wówczas wyrównują to premią.Radzę wysyłać wszelką korespondencję za potwierdzeniem odbioru,co i tak nie gwarantuje że ją odbiorą.A wszelkie rozmowy przeprowadzać w towarzystwie świadków.

rozczarowana

A ja mam zupełnie inne zdanie o tej firmie. Zatrudnienie za najniższą krajową i nic po za tym. Ani premii ani nagrody mimo, że umowa to przewiduje. Jak napisałam wniosek o refundacje leków (dołączyłam recepty) nawet odpowiedzi nie dostałam. A firma pewnie pieniądze za mnie z PEFRON-u wzięła.

Zostaw opinię o Poziom Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poziom Polska