Opinie o KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gorzów Wielkopolski

klm

Przestrzegam przed tą firmą....

polo

też pracuję w tej firmie od 9 miesięcy, wyzysk na maksa, przerabiane grafiki, brak umundurowania, zlewka na pracowników ochrony - niepełnosprawnych, nie wywiązują się z umów, w ogóle brak znajomości podstawowych przepisów prawa pracy, kolesiostwo, nepotyzm, ponoszę duże kwoty za leki, z zwrot śmieszny albo w ogóle, obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim mam zdiagnozowanego raka płuc.

pr.ochrony

Firma jest bardzo pomysłowa,w umowie o pracę na 2013 rok, mam płacę zasadniczą 1500zł.żeby było wymagane minimum brutto 1600zł muszę wypracować tyle godzin nocnych, aby rachunek się zgadzał !!! Jeśli się tak zdarzy że brakuje parę złotych, wówczas wyrównują to premią.Radzę wysyłać wszelką korespondencję za potwierdzeniem odbioru,co i tak nie gwarantuje że ją odbiorą.A wszelkie rozmowy przeprowadzać w towarzystwie świadków.

rozczarowana

A ja mam zupełnie inne zdanie o tej firmie. Zatrudnienie za najniższą krajową i nic po za tym. Ani premii ani nagrody mimo, że umowa to przewiduje. Jak napisałam wniosek o refundacje leków (dołączyłam recepty) nawet odpowiedzi nie dostałam. A firma pewnie pieniądze za mnie z PEFRON-u wzięła.

Firma KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Poznań- sprzątanie zastępstwo. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Zostaw merytoryczną opinię o KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Mieszka I 39
    66-400 Gorzów Wielkopolski