Opinie o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impuls Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Impuls Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Żabcia

Firma godna polecenia. Wypłaty na czas żadnych niedogodności w umowach. Żadnych ukrytych informacji. To był żart. Bardzo ale to bardzo współczuję każdej pracującej osobie w tej firmie. Wypłaty nigdy na czas nie są wypłacane. Kombinacje alpejskie umowa+Ernest (tych pieniędzy nie ujrzysz no chyba że cudem). Jedna wielka banda (usunięte przez administratora). Żerująca na osobach z grupami. Nadgodziny są bez wynagrodzenia. Umowy to tylko papierki nijak się mają do rzeczywistości. Już za chwilkę za momencik zapuka do Was Skarbówka, PIP, PFRON spokojnie to nie wszystko.... ale jak to mówią... karma jest (usunięte przez administratora) wraca szybko. Bez pozdrowień.

Zibi.

Jak długo trzeba czekać na wypłatę dodatkowej wypłaty po przejściu na emeryturę. Bo nie mogę od Pań z kadr otrzymać żadnej odpowiedzi. Zasłaniają się mecenasem.

Ex pracownik

Powiedzcie mi czy należy mi się ostatnia wypłata gdy już jestem po umowie o pracę???

Zdechlak

Mnie nie interesuje że firma wam nie zapłaciła. Ja mam umowę z wami. Waszym obowiązkiem jest mi wypłacić pobory a potem scigajcie sobie kto wam jest winny.

Julita
@Zdechlak

Że firma im nie zapłaciła? To w Świebodzinie też nie płacą od ponad roku wypłaty na czas i też powiedzą, że im nie zapłaciła firma?!

@Julita

nie wiem gdzie faktycznie jest terminowo czy też nie ale skoro twierdzicie, że to od dłuższego czasu już trwa to jaka jest podawana ostateczna przyczyna? jak osoba zainteresowana pyta, jaką odp otrzymuje i od kogo? gdzie z problemami sie teraz chodzi?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Impuls Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Nimfa

Czy ktoś wie kiedy mają płacić za nadgodziny. Bo miało być do 25 a tu cisza

W Legnicy na jednym obiekcie nadal bez wypłaty. Załoga sprzątająca strajkuje. Panie sprzątaczki pracownicy gospodarczy strajk. Pracownicy ochrony uciekają na zwolnienie lekarskie. Do chwili obecnej nie dostaliśmy wypłaty. Jutro oficjalnie zostanie złożona skarga do PEFRONU DO WARSZAWY i do Inspekcji pracy.

Legnica nadal bez wypłaty i (usunięte przez administratora) że przelewy już poszły tylko dojść nie mogą. I tak drugi miesiąc. Porażka i żenada. Ja kończę współpracę z tą firmą ile można czekać na wypłatę a przyjdzie taki czas że wogule nie wypłacą.

Masz rację. Uciekać z tej firmy i już więcej tego nie przeżywać. Mam już swoje lata i pierwszy raz mam święta bez kasy. Dziadowska firma. Na wtorek jestem umówiony na rozmowę do innej firmy i koniec z Impulsem. Uciekać i zapomnieć o nich żeby ciśnienie nie rosło.

Halina

jak ostatecznie sytuacja z tymi wypłatami wygląda na dzień dzisiejszy? w wielu wątkach ostatnio o tym pisali. dodatkowo co z tą redukcja etatów? ile osób się zatrudnia i w jaki sposób ich liczba jest zmniejszana?

Ex pracownik

Dzwoniłem do Was to perfidnie oszukujecie że pieniądze będą dziś. Wiecie co??? Za bilety nie zwracacie a o słowie to nie wspomnę bo robicie nas w ciula. I Apeluję do każdego pracownika nie dajcie się oszukać bo im oto chodzi. Jedź na pożyczkach i niech Ci prąd odetną przez te bezmózgowie....

Zdechlak

To prawda. W Legnicy kierownik nowy człowiek dopiero zobaczył gdzie i dla kogo zaczął pracować. Zobaczył jak postępuje się z ludźmi w Impulsie. Po co nam ten dyrektor w Legnicy jak ma nas gdzieś. Ważne że on ma. To co zrobili to trudno nawet określić. (usunięte przez administratora)

Trzeba wreszcie się zebrać urlopy na żądanie i chorobowe a do tego zgłosić do inspekcji pracy i sądu pracy oraz do Pefronu. Telewizja interwencja też by mogła przyjechać pokazać to na całą Polskę. Tylko że jedności nie ma i oni to wykorzystują. Mają nas za (usunięte przez administratora) i mają rację.

Masz rację. Człowiek miał taką nadzieję że w marcu dali (usunięte przez administratora) to może już tego nie zrobią. No i kicha zrobili i to jeszcze na święta. Nie chcę pisać jak ich nazywam i cała reszta w Legnicy i co im życzymy. W głowie się nie mieści żeby ludzi zostawić bez kasy tym bardziej na święta. Bydlaki i tyle. Właśnie wertuje ogłoszenia pracy i nie będę pracował na chamów.

No to gratulacje i macie szczęście że wypłacili. Macie chociaż święta a nie jak my w Legnicy. Co może kierownik on jest pikuś jak sam dyrektor ma nas w (usunięte przez administratora) i nawet nie odezwie się. Kierownika mamy nowego i chłop dopiero patrzy jak wdepnął. Dyrektor nic nie wart w Legnicy. Szkoda słów żal tylko bo świata do bani. Panie Dyrektorze z Legnicy gdzie Pan jest????

M

Ludzie łączmy się zróbmy coś z tym nie dajmy z siebie robić frajerów jesteśmy ludźmi i też mamy swoje prawa .To nie od dziś tak się dzieje że się spóźniają nie dotrzymują warunków umowy .Piszcie ludzie kto jeszcze bez wyplaty!

Ktoś

Miala być wypłata co iż kierownik Pan I.F.. zapewniał mnie sms że będzie w czwartek może ale na pewno przed świętami.Jak tak można kłamać skoro wiedzą, że ludzie nie mają pieniedzy. Hamstwo. Do kadr też było dziś dzwonione i niki nie odbierał.Trzeba to jakoś skończyć raz na zawsze tak być nie może.

W marcu 4 dni opóźnienia i teraz w kwietniu na święta też bez kasy. Impuls porażka. Trzeba zgłosić do Pefronu żeby im wstrzymali dopłaty.

Zdechlak

Legnica bez wypłaty. Ostatnie (usunięte przez administratora)że zostawili ludzi bez wypłaty i to na święta. Jeszcze w życiu takiego czegoś nie widziałem. Żeby im jajko w przełyku stanęło.

Nora

Znowu opóźniacie się z wypłatami powtórka z rozrywki znowu się zaczyna

10ego marca miała być wypłata a tu (usunięte przez administratora) i robią z nas (usunięte przez administratora) powiem krótko powiadomię inspekcję pracy za wasze (usunięte przez administratora)

Julita

Ja powiadomiłam pip e sierpniu i nic nie zrobili

@Julita

Jeśli to prawda i niczego nie zrobili to tak w sumie czemu? I co ostatecznie z tą kasą po prostu się opóźniła? Z jakich przyczyn tak naprawdę miałoby się to dziać? Mają problemy z kasą? Jeśli tak to czemu?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Julita

15.03.2023 01:03

Julitaikona wywiad

Chcę opowiedzieć o pracy w Impuls Sp. z o.o. Agencja ochrony, monitoring, firma sprzątająca w Gorzowie Wielkopolskim.

Na jakim stanowisku pracowałeś/pracowałaś i na czym ono polegało?

Julitaikona wywiad

To było stanowisko pracownika dozoru. Polegało ono na ochronie obiektu.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Julitaikona wywiad

Powodów było kilka. Po pierwsze, firma nie respektowała terminowych wypłat na czas. W umowie miałam napisane, że będą one 10 dnia każdego miesiąca. W praktyce każdego miesiąca było około tygodnia opóźnienia. W wypadku, gdy nie zarabia się dużo (najniższa krajowa), takie opóźnienia były dla mnie bardzo trudne. Zdarzyło się, że nie miałam już 'na chleb', a musiałam iść do pracy na cały dzień. Koszty utrzymania, jak wszyscy wiemy, poszły w górę, a wypłata nie była na czas. Kiedy puściły mi nerwy i postanowiłam upomnieć się o moją wypłatę, usłyszałam rozbawienie w głosie osoby z kadr. Nikogo nie obchodziły moje telefony, prośby i ta sytuacja. Dodatkowo jestem osobą z niepełnosprawnością (pierwsza grupa). Firma nastawiła się na zatrudnianie tylko osób z niepełnosprawnością na to stanowisko. Jednocześnie czułam, że nikogo nie obchodzę. Firma nie liczyła się z człowiekiem, tylko na siłę chciała utrzymać stanowisko ochroniarza. Osobom z grupą niepełnosprawności nakazano pracę, która polegała na staniu przy szlabanie od godz. 7 do 19 - bez względu na to, czy był upał, czy deszcz. W wielu firmach wygląda to tak, że portier jest w budce, w której ma podgląd na monitoring, dzięki czemu widzi, co się dzieje na chronionym terenie, tym samym jest to wygodna forma pracy. Tutaj, bez względu na warunki pogodowe, trzeba było stać na zewnątrz i być widocznym. Był duży nacisk na nadgodziny - w ostatnim grafiku miałam ustalone ponad 230 godzin pracy. Nikt mnie nie spytał, czy chcę tyle pracować. Od razu po nocnej pracy były znowu nocki, zamiast dnia przerwy pomiędzy dwiema 'nockami'.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Najniższa krajowa.

Jak długo pracowałeś/pracowałaś w tej firmie?

3 miesiące.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi?

Julitaikona wywiad

Zdecydowanie nie poleciłabym pracy w tej firmie. Atmosfera była niezbyt dobra, czuło się, że firma będzie robić wszystko 'pod siebie', a pracownik jest tylko pionkiem w myśl: "Jeśli Ciebie nie będzie, to przyjdzie ktoś kolejny do pracy". W grafiku na sierpień miałam ustalone 230 godzin, mimo że mam pierwszą grupę niepełnosprawności. Zgodnie z Prawem Pracy powinni zapytać mnie, czy w ogóle chcę tyle pracować. Jeżeli chodzi o obłożenie etatów, brakowało im wówczas jednego pracownika, a mimo tego wysłali innego pracownika na urlop i przez to ja miałam nadgodziny. Latem nie było nawet dla nas wody, mimo że obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie wody do picia przy temperaturze powyżej 25 stopni. Moim stanowiskiem pracy był m.in. nagrzany od słońca blaszak, w którym nie było klimatyzacji, czułam się ciężko i nie było mowy o żadnej zmianie tej sytuacji, poprawie warunków pracy.

Czy pracodawca zapewniał możliwości rozwoju na Twoim stanowisku, w Twoim dziale?

Nie.

Czy firma inwestowała w szkolenia swoich pracowników? Czy były zaplanowane i jak często się odbywały?

Nie.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie?

Julitaikona wywiad

Atmosfera była zła. Gdy przyjechał koordynator i upomniałam się o swoje prawa, bo to nie są czasy, że jak ktoś decyduje się na taką pracę, to nie zna też swoich praw, to zarzucono mi, że śpię w pracy. Jeśli stoję przed szlabanem, to niemożliwe bym spała na stojąco. Obchody nocne były tak ustalone, że niemożliwością było spanie na zmianie. Próbowano mi jednak wmówić coś innego, a ja sugerowałam, żeby sprawdzić to na monitoringu, jednak koordynator nic z tym nie zrobił. Z tego co wiem, do dzisiaj są opóźnienia w wypłatach. Komunikacja w firmie na początku jest pozytywna, a później niekoniecznie. To specyficzna praca, gdzie wykorzystują ludzi chorych. Nie dają też bonów świątecznych, nie ma dodatków socjalnych, za nadgodziny jest tylko ewentualnie wolne. Nikt też nie pyta się, czy chcemy brać nadgodziny.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę?

Julitaikona wywiad

Warunki oceniam źle. Wypłata na umowie ustalona do 10 dnia miesiąca, nigdy nie była na czas. Dopiero w trakcie pracy dowiedziałam się, że kierownictwo będzie 'czepiać się', jeśli nie będę cały czas stać przy szlabanie. Człowiek nie czuł się swobodnie, atmosfera nie była sprzyjająca. Wydaje mi się też, że wieloletni pracownicy mieli tam, mimo wszystko, lepiej niż ci, którzy byli nowi.

Czy pracodawca zapewnił Ci możliwość rozwoju w swoich strukturach?

Nie.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/powiedziała o organizacji i doradził/doradziła, co poprawić w firmie?

Julitaikona wywiad

Zasugerowałabym wypłaty na czas, lepsze warunki socjalne typu: zapewnienie wody, czy zapewnienie lepszych warunków do pracy gdy jest ulewa, zamiast oczekiwania, że pracownicy będą cały czas stać w niepogodę na zewnątrz. Poprawiłabym przestrzeganie czasu pracy po nocce, oraz przestrzeganie przepisów prawa pracy.

Moi drodzy "Impulsowicze" dziś składamy do PIP i do Sądu pracy jak nas (usunięte przez administratora) a jeszcze lepiej telewizja się dowie i cała Polska się dowie i mamy to gdzies te wasze sztuczki..

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Impuls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impuls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impuls Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 2 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impuls Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • POLESKA 19 D
    66-400 Gorzów Wielkopolski