Opinie o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impuls Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Impuls Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Zdechlak

Nie wiem czy czytacie nasze wpisy ale jeżeli tak to jeżeli dzisiaj czyli 14 marca nie będzie wypłaty u pracowników w Legnicy to jutro składamy skargę w PIP i sądzie pracy. Koniec (usunięte przez administratora) i klamst że przelewy już poszły. Tylko gdzie poszły? Bo nie do pracowników. Ludzie bez chleba leków itp.

Julka

Masz rację szkoda, że ludzie nie potrafią walczyć o swoje .ja miesiąc pracowałam do momentu jak dostałam grafik na sierpień a tam 230 godz a ja znaczny stopień grupy, nikt się mnie nie pytał czy dam radę tyle pracować! Grupy znacznej nikt ci nie da na ładne oczy! A potem się okazało, że ponad tydzień czekać na wypłatę trzeba. Poszłam na zwolnienie

Wypada tylko zgłosić do inspekcji pracy i do pefronu że nie płacą pracownikom na czas . Nie dotrzymują warunków umowy. Ciekawe czy wogule zapłacą a może jest coś o czym nie wiemy że firma pada? Kolego lub koleżanko po fachu jak coś wiesz napisz co się dzieje żebyśmy dalej nie pracowali za darmo.

Zdechlak

Legnica też bez wypłaty. Pierwszy zakład mój w którym nie dostałem wypłaty. Trzeba uciekać. Nie płacą to nie ma pracy !!!!! Mają nas konkretnie gdzieś . Pracowałem w różnych firmach wszędzie (usunięte przez administratora) ale wypłaty były na czas a nawet wcześniej a tu porażka. Strach myśleć co będzie w kwietniu na święta.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Impuls Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
232233J

Dziś 10 .11.2022 długi weekend listopadowy a wypłaty nie ma .!!! AUTENTYCZNIE PIJAWKI PEFRONOWSKIE NIC WIECEJ!!!!

@232233J

Osoby wyrzej postawione typu kierownik czy drektor itp ciekawe czy też mają wypłaty po czasie? Raczej watpie

@777839

No to ich pewnie trzeba o to spytać. A wiesz jakie dla każdego z nich byłyby wysokości, bo w sumie ciekawa jestem?

@232233J

A najgorsze jest to że skarga do inspekcji pracy nic nie dała żadnej kary nie dostali tylko , że pip wymusił na terminowe wypłaty ludzie uciekajcie stąd ja się zwolniłam i mam wypłatę na czas w innej firmie

Doświadczona
@Julita

Spokojnie pilnuj ich ;) aby się nie kitrali. Wiesz nie ten dzień nie ten moment i kopara jedzie

@Doświadczona

Oni z tymi opóźnieniami w wypłatach to od dłuższego już czasu? A mimo wszystko znajdują się chętni do pracy. Można wiedzieć dlaczego, pensje są tak dobre, że warto czekać?

@Julita

a oni ogólnie po takiej skardze to zmienili jakoś swój stosunek do ludzi? to były pierwsze odwiedziny ze strony inspekcji? i opóźnienia z czego wynikają, firma ma problemy z kasą?

@Doświadczona

To sobie pilnuj Ja już 3 miesiące mam nowa pracę i wypłata jest przed czasem a nie po kto naiwny to w impuls siedzi aż ogłoszą likwidacje i nic wam nie zaplaca

@Julita

Czy ta sugestia odnośnie jakiejś likwidacji była jakkolwiek słuszna? Nikt do tego się nie odniósł co mnie bardziej zastanawia. Były już jakieś konkretne wzmianki kiedyś na temat zamknięcia?

Kora

Wypłat nie mamy a impul się bawi za naszą wypłatę

Nora

Co z wypłatami ile można czekać mam rachunki do zapłacenia chyba trzeba osobiście jechać do Gorzowa i was porządnie (usunięte przez administratora) żeby wypłata przychodziła na czas

Małgorzata

Firma ma oferte pracy na swojej stronie dla Pracownika Gospodarczego. Ale mnie interesuje czy to praca zmianowa? Czy tylko jedna zmiana w stałych godzinach? Jak to wygląda? Szukam info dla taty

Jik

Ciekawy

Słyszałem, że Impuls przestaje wypłacać wynagrodzenie... ktoś może to potwierdzić?

osesek
@Ciekawy

tak prawda, właśnie zalegają z umowami zlecenie i kasą za dojazd ja sam jestem tym dotknięty niestety. mówią że błąd wkradł się w systemie i lada dzień to naprawią. Ja i parę osób szukamy już innej pracy bo nie wierzymy w te bajeczki

Www
@osesek

Jaki system? niema żadnego systemu, to kit który wciskają, ktoś już tu opisał jak robili i robią w vision group i tak będzie tutaj. Nie bedą wypłacać wynagrodzeń z umów zlecenia. Sami się przekonacie tak bylo na obiektach ZKZL w Poznaniu czy GDDKiA w calej Polsce i na innych obiektach

Potwierdzam

Jolanta

Prawda

@Ciekawy

Tak ja nie mam jeszcze wypłaty ale sprawa zgłoszona do pip

Ochraniacz
@Julita

PiP guzik zrobi, mieli nalot w kwietniu bodajze, czy maju o zgloszeniu, ze robia przewaly z nadgodzinami i zleceniami i sie rozeszlo po kosciach

Bzial
@Ciekawy

Tak to prawda wypłaty są nie wypłacane

Bzial

Dziś 14 i też nie mam wypłaty

Dominika
@Bzial

Zamilkliście, aż ciekawi mnie jak ta sprawa potoczyła się dalej? Zapłacili wam w końcu? Dajcie znać!

Pan Kamil

Niestety nie polecam. Pracuje u tych Państwa osoba Pani Patrycja Tymaszuk która pomawia innych ludzi o (usunięte przez administratora) :)

Gw

Praca z orzeczeniem staje się fikcją w dzisiejszych czasach, Dla firmy najlepiej mieć dwójkę, kasę fajną wyrwą od państwa ,a pracujesz jak zdrowy..Nie tedy droga ,droga firmo.

Sprzątacz
@Gw

Daja Cie na obiekty, na ktore normalny lekarz medycyny pracy by Cie nie dopuscil, abys tam pracowal, ale co tam, lekarz zakladowy z firmy pieczatke przystawi, nawet bez podstawowych badan

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Impuls Sp. z o.o.?

Sprzątacz

Masz robić az padniesz, nie pytać o wyplate, czy podstawowe rzeczy, najlepiej siedz cicho i kapuj na reszte Że zacytuje jednego: wam sie przecież nic nie należy

Nikol

Impuls zatrudnia już bez grupy, i ukrainców. Przyjdą parę dni porobią i uciekają nie którzy czekają do wypłaty jak dostaną na czas

Julita

Dzisiaj już 12 września a wypłaty znowu brak impuls dalej każe cierpliwie czekać na wypłatę Jaka ulga.ze to ostatni miesiąc czekam aż się zlitują żeby zapłacić nie polecam wam impuls jako pracodawcy firma daje ubranie robocze po innych pracownikach.naorawde zniszczone jest aż obrzydzenie bierze aby to ubrać! Druga sprawa to brakuje ludzi co mnie nie dziwi bo kto przyjdzie zobaczy sytuację i brak wypłaty to ucieka a pani kierownik ma to gdzieś z 4 osobowej brygady wysyła jednego i tak na urlop i trójka ciągnie tyle godz że szok no miałam jednego miei 230 godz .poza tym brak wody czegokolwiek.a i jeszcze u nas trzeba było stać do 15 przy szlabanie czy deszcz czy skwar nieważne stój bo tak zakład sobie życzy a impuls zrobi wszystko aby utrzymać ochronę kosztem ludzi .

@Julita

Tyle, że jak publikowałaś to to był już październik i się zastanawiam czy nazwa się pomyliła tylko czy o co chodziło. To jak to właściwie jest, bo piszesz że wypłaty nie ma a te brygady mimo wszystko się zbierają, przecież ludzie odnośnie tych pieniędzy pewnie wszędzie wokół rozmawiają

@Halina

Bo odkąd tu pracuje czyli od lipca każdego miesiąca nie płacą na czas .czego nie rozumiesz?

Emilia
@Julita

A jak duże są to poślizgi? Kilkudniowe czy to kwestia jakiegoś dłuższego czekania na pieniądze?

Julita

Kolejny miesiąc i brak wypłaty w firmie impuls .jak ja się cieszę że już od 1 października tu w tym (usunięte przez administratora) nie pracuje .

Zenon

Niewypłacanie na czas , dopiero 14-15 wypłata...

Julita

Dziś jest 13 września a ja dalej nie mam wypłaty każą czekać cierpliwie a pip ma to gdzieś..ktoś dostał już wypłatę?

@Julita

Coś Ty, a wyjaśniają chociaż skąd opóźnienie?

@Halina

Nic nie wyjaśnia nikt kadrowej to było do śmiechu bo slyszalam rozbawiony głos

@Julita

Bo PiP moze co najwyzej podpowiedziec, ze za brak wyplaty jest odpowiedni artykuł w Kodeksie Pracy, bodajze art nr 55, mozna wtedy natychmiast wypowiedziec prace, bez okresu wypowiedzenia, dziwie sie, ze ludzie tego nie robia, moze jakby poszla masuwka ze zwolnieniami, to by sie ciasno w majtach porobilo firmie

@PANIZOKIENKA

Myślisz? to na Twoje oko chętnych do zatrudnienia to już wcale nie będzie? Bo gdyby tak było to raczej by nie pozwalali sobie na ryzyko utraty aktualnie zatrudnionych?

PRACOWNIK

Czy ktoś dostaje jakiś socjal? Typu wczasy pod gruszą czy świąteczne?

jacipowiem
@PRACOWNIK

Wczasy są po zwolnieniu lub wyrzuceniu z pracy.

@PRACOWNIK

Wczasy pod grusza??? A gdzie wyplata???

@PRACOWNIK

Tak, social i benefity dla ludzi z biura i otoczenia prezia, reszta moze sobie popatrzyc przez szybe jak glonojad

Niedoszły pracownik

Pytanie do szanownego właściciela i wszystkich osób decyzyjnych w tej firmę.Czy Impuls ,firma która przedstawia się jako firma dla pracowników z orzeczeniem niepełnosprawności rozróżnia grupę inwalidzką między 1 a 2 i 3,Informuje że orzeczenia nie biorą się z księżyca, żenada.Wszyscy 8 h pracy.

@Niedoszły pracownik

8h, to chyba jako sprzataczka, w ochronie to i 12 czy 24 porobisz, maja nawet takiego lekarza, ze podvije Ci prace na nocki, nie patrzac w papiery, ze nie mozesz z powodu neurologicznych pracowac na nich

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Impuls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impuls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impuls Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 2 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impuls Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • POLESKA 19 D
    66-400 Gorzów Wielkopolski