Opinie o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impuls Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Impuls Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Impuls Sp. z o.o.?

jacipowiem

Pytanie za 100 punktów. Jaką masz grupę pierwszą czy drugą?

Jolanta

Ile wytrzymasz z opznions wypłata? Tydzień? A może wcale nie chcesz wyplaty

@jacipowiem

Biorą tylko z 1 grupa

Dominika
@Jolanta

Często opóźniają wypłate?

@Dominika

Umnie jusz drugi miesiąc opuznienia z wypłatom i jeszcze tel nie odbierajom a jak odbiorom to przelew jusz poszedł i proszę sie nie denerwować a przelewu nadal nie było

Halina

A to brzydko jakby prawdy nie mówili. Ale skoro tak to wygląda to jak to rozwiążesz?

Czy masz pierwsza grupe

@Dominika

Pracuje od lipca i od lipca opóźnienia sa

Wiśniewski

Wypłaty notorycznie brak w terminie. Pefron na nas biorą a kasy nie płaca. Zgłoszone do PIP ma być kontrola może w końcu zrobia z nimi porządek. Dotarłem do ich histori co robili wcześniej o tam było to samo. Firma Vision Group nie płaca tam na czas a ludzie do sądu idą. Ostatniej wypłaty nigdy nie ma.

Julita

Dziś 12 września wypłaty dalej nie mam zadzwoniłam do kadr ale nie odbierają telefonu to do sekretariatu i pani mi kazała cierpliwie czekać bo przelewy już ponoć idą to jest kpina jak nie mam pieniędzy na rachunki a i na jedzenie też!!!zgłaszacie do pip tak jak ja to w końcu zrobią kontrolę porządną im.

Ochrona

Wstyd i żenada,firma dno.Dziwi mnie ze jeszcze żadna kontrol nie zainteresowała się ta firma.Zwrot za dojazdy to jakaś kpina,zero paczek na święta ani życzeń. Masz pracować o nic nie pytać i cicho siedzieć. A zabieranie urlopu na pokrycie godzin jest nie wporzadku .Szukam nowej pracy.Nie będę bral udziału w tych przekrętach

Małgorzata
@Ochrona

Możesz podać procentowo ile wynosi ten zwrot za dojazdy w stosunku do kwoty, którą trzeba za ten dojazd zapłacić?

@Małgorzata

Jaki zwrot za dojazdy jak nawet wyplaty nie potrafią wyplacic....

Halina

Jak to nie potrafią? Przecież zrobienie przelewu chyba nie graniczy z cudem?

Ochraniacz
@Ochrona

Dokladanie urlopu do grafiku pracownika bez jego zgody, jest na porządku dziennym, nawet nie dają wniosków do podpisania, prawdopodobnie je podrabiają, w tym karty pracy dziwna rozpiske godzin mają. Kradną także bonusy za prace w nocy, z roznych miesiecy raz placa wiecej raz mniej, ostatnio roznica w godzinach wynoszoca 8 godzin przepracowanych na nocce zaplacili o 7 pln wiecej niz w miesiacu poprzednim. Serio 7 pln za 8 godzin pracy? Banda złodziei, wypłaty z poslizgiem lub jej brak to norma, kierownicy to nadete buffony stosujace esbeckie metody zastraszania, mysla, ze sa jedynym zakladem pracy chronionej w Polsce.

Gumabalonowa
@Ochraniacz

Dokładny opis tego co tam się dzieje .zgadzam się!!!!

@Ochrona

To zgłoś to a nie czekasz jak ktoś zrobi to za ciebie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Impuls Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Nikoden

Niestety. Nie mają za grosz wstydu. Jak tak mogą wykorzystywać i (usunięte przez administratora) starszych i chorych ludzi gdzie nawet przyjmują tylko takich którzy w nocy przy okazji ochrony będą palaczami w kotłowni jak to jest w Gubinie na ich obiekcie. Właściciel chce przy okazji mieć ochronę i (usunięte przez administratora) za najniższą krajową. Po co zatrudniać i osobno opłacać (usunięte przez administratora) Jak właściciel nie chce płacić palaczowi żeby mu pieniążki zostały to niech zakasa rękawy i sam pali. A tak zastraszeni z chorobą ochraniarze palą przez noc bo jak nie to ich zwolnią. Niech inspekcja pracy się temu przyjrzy. Powtarzam w Gubinie nakład PKM. Ochrona Impuls Gorzów Wlkp.

@Nikoden

Pracujesz tam, że wiesz o takiej sytuacji? To jest palenie węglem czy jak? Mówisz, żeby inspekcja pracy się temu przyjrzała - ktoś to musi fizycznie zgłosić, przecież PIP nie czyta komentarzy na forum, nie sądzisz?

@Nikoden

To zgłosić do pip.czemu boisz się ktoś ma to zrobić za ciebie? Nigdy nie bedzt dobrze jak się będziesz bal

Cosnietak

Firma to poprostu kpina . Od początku 2022 mają problemy finansowe nie praca na czas pensji Oszukuja .,przy rozliczeniu godzin nocnych ,nie wspomnę juz o godzinach nadliczbowych które rozliczają otwierajac pracownikowi umowę zlecenie .urlopami uzupełniają miesięczna normę pracy dla pracownika .Brak świadczeń socjalnych .o cokolwiek pytasz nic się nie należy. Nie polecam

jOLA

Impuls dwoi się i troi w Kostrzynie - tracą obiekty i niemogą sobie poradzic z konkurencją. Kodar i Sekret depczą im po piętach! J.L. wychodzi z siebie.

@jOLA

I bardzo dobrze, kodar podobno wyplaca wyplaty terminowo

Nikol

W firmie IMPULS, jest pracownik na PTV który dostaje urlop bez problemu w piątek lub poniedziałek. Jak ktoś inny portrzebuje to brak pracowników i nie dostaje.

Ochrona

Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem.. Nie polecam .o wszystko trzeba się prosić i wykłócać, zwrot za dojazdy to jakieś marne grosze.Zadnych dodatków na święta, czy wczasy .Masz robic j cicho siedzieć.

pracownik Impuls

Czy ktoś dostaje przelewy na konto bankowe z Universal Service Poland sp z o o odkąd jest zatrudniowny w Impuls??

Ochroniarz

Pieniędzy za dojazdy brak, choć z PFRON biorą, a ja tych pieniędzy nie dostaje. Ciągle coś nie tak i pod gurke nie robiom łaski ze zatrudniają, bo z umiarkowana grupa wszędzie robotę znajdę. Żegnam się z firmą impuls Gorzów wlkp. W marcu.

Wkurzona
@Ochroniarz

Ile można czekać na zwrot pieniędzy za dojazdy???? Urlopy w ochronie są wliczane w godziny,nie chcesz ,ale masz urlop i płacone za zwykłe godziny!!!! Paranoja,żałuję,że poszłam do tej firmy,aczkolwiek wszystkie firmy podobno wyzyskują niepełnosprawnych,,,,żenujące warunki w tej firmie,nie polecam!!!!!!!!! Impuls jako firma,może nie chce źle,ale kierownicy to (usunięte przez administratora)

Betinka

Czy osoba niepełnosprawna pracująca w Zakładzie Pracy Chronionej może pracować na dwóch obiektach?? Do tego na cały etat? Ja pracuję w Zakładzie Aktywności Zawodowej z orzeczeniem o niepełnosprawności i mogę max 4 godziny pracować. Mam darmowy dojazd do pracy. Nikt mi nigdy nie przerywał urlopu twierdząc że nie mają ludzi do pracy

Uzdrowiony

Oferty pracy w Gorzowie na ul.Złotego Smoka po 8h pracy ,i po 12 h.To są propozycje pracy ,przedstawiane z uporem maniaka dla ludzi z niepełnosprawnością na OLX, Gorzów to specyficzne miasto.(I nie chodzi o ochronę )Żeeeenaaaaadaaaa.

Przemek

Nie zawsze jest idealnie, są trudniejsze momenty ale więcej wiary w ludzi bo firma jest ok!!

PRACOWNIK

I kolejna firma idzie na zmarnowanie nie dość że mają już bogate doświadczenie w rozwalaniu firemek i w dodatku okradają swoich pracowników, wstyd i hańba, sam przykład co zrobili z Vision Group to jest tego przykład że okradli ludzi i palił się grunt pod nogami to trzeba szukać kolejnej firmy aby móc okradać i nałapać się kasy oczywiście nie swojej tylko pracowników a ludziom opowiadać że błędy w systemie . Ale tak tylko robią byli prezesy z Vision Group u których kiedyś pracowałem . Napewno nie odbierają telefonu albo jak odbiorą to mówią że to pomyłka stałe coś . Żal jest tylko tych osób które pracują w tej firmie i tak naprawdę nie otrzymują wynagrodzenia obiecuję górki mazurki a głupiemu radość , a ludzie łykają wszystko to co oni mówią . A Prezes firmy jeżdzi nowa furą BMW i z ludzi się śmieje...

Witam tak to prawda.cos się zaczyna dziać i nic nam nie muwia.od 6 lat zawsze wypłaty były przed czasem A teraz to prawda pierwszy raz dostałam wypłatę z opóźnieniem 11 A z plusa 12 pi telefonach do kard wieczorem wpłynęła.ale co będzie za miesiąc nie wiadomo

pracownik puls impuls

nowość drodzy Państwo dla tych co chcą się zatrudnić właśnie zalegają z wypłatami czekam od 7 lutego, dziś mamy 12 luty i nadal nic i dziwne wymówki, jestem pracownikiem spółki puls. Jak ktoś nie wie są 2 spółki impuls i puls i tak przeżucają pracowników. dla impulsa wczoraj koledzy dopiero otrzymali wypłaty czyli 2 dni opóźnienia a dla pulsa nadal nic. jakaś masakra tragedia coś zaczyna się źle w firmie. szukamy innej pracy firma zaczyna walić w hu....a !!! nie mam zamiaru ciągać się po sądach

sprzątaczka

Uwaga!!! Impuls został zablokowany u swoich dostawców ze względu na nie płacenie faktur!!! dostajemy srodki czystosci na raty bo nie maja skad brac. oby wyplaty wyplacali na czas

jojo

pracuje teraz jako ochrona w legnicy na strefie niczego sobie to co pisza o dofinansowaniu leków to smiech na sali stówa na rok. premia która obiecuje dyrektor k....ki,to jak zawieje przewaznie jest tylko w gatce ida swieta mowi ze dał premie zobaczymy.zaczynasz słuzbe jest fajnie a jak przyjedzie dyrektor i wkurzy to msz ochote zawinac sie na chate. koordynator ciagle zmienia grafiki jak jej sie uda to sa dwie lub trzy zmiany najwiecej miałem szesc zmian

Oaza

Panowie, którzy kupili IMPULS właśnie rozwalają tą firmę. Już przestali płacić dostawcom, odwlekają wypłaty z umów zleceń - czekać tylko jak następna firma pod ich rządami zostanie wyssana i wypluta . Głównie chodzi w tej chwili o wyciągnięcie maksymalnego PFRON - szkoda, że się tym nikt nie interesuje....

upr
@Oaza

Bedzie tak jak w A. O. Vision Group i Interpol Security ( to ci sami właściciele co obecny Impuls) teraz się spóżniają z wypłatami a będzie jeszcze tak że nie wypłacą ostatnich dwóch wypłat wynagrodzenia tak robili i robią w tych firmach

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Impuls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impuls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impuls Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 2 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impuls Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • POLESKA 19 D
    66-400 Gorzów Wielkopolski