Centrum Reklamy i Promocji PROTON

Kielce

Opinie o Centrum Reklamy i Promocji PROTON

Kielczanin

Zdecydowanie odradzam. Szukają głównie \"przedstawicieli handlowych\" którzy mają obejść dany obszar, głównie bardzo wiejski, odwiedzając domostwa [usunięte przez moderatora] gospodarzy o \"cyfryzacji i modernizacji\" a tak na prawdę wciskając telewizję satelitarną n w cenie 850zł. Sama praca polega na wypisani odpowiedniej ilości kwitów- prowizja 100zł za każdy, jak masz niedostateczną ilość, nie ma po co wracać. [usunięte przez moderatora], krętactwo, [usunięte przez moderatora] i kłamstwo.

Zostaw opinię o Centrum Reklamy i Promocji PROTON - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Reklamy i Promocji PROTON