Złotnik Krzysztof Ziemkiewicz

Adres: Niepodległości 4, 74-320 Barlinek

NIP: 5971570895 REGON: 320421432

Złotnik Krzysztof Ziemkiewicz

Opinie o Złotnik Krzysztof Ziemkiewicz

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe wieści na temat przedsiębiorstwa Złotnik Krzysztof Ziemkiewicz w mieście Barlinek, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw opinię o Złotnik Krzysztof Ziemkiewicz - Barlinek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złotnik Krzysztof Ziemkiewicz