Opinie o Prywatna Poradnia Specjalistyczna w Lubaniu Sobota Sylwia w Lubań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prywatna Poradnia Specjalistyczna w Lubaniu Sobota Sylwia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prywatna Poradnia Specjalistyczna w Lubaniu Sobota Sylwia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatna Poradnia Specjalistyczna w Lubaniu Sobota Sylwia w Lubań

Jak to ja

Jestem klientem, pacjentem Poradni od lat. Wspaniała i życzliwa osoba ją prowadzi..profesjonalnie pobiera krew, za pierwszym wkłuciem, nigdy nie pudłuje ;-) do tego jest bardzo mądra, ma ogromną wiedzę, jest po studiach medycznych wyzsze wykształcenie, wytłumaczy i doradzi. Cierpliwa i zawsze uśmiechniętą. :-) Kiedyś bałem się pobierania krwi, teraz to sama przyjemność i maką czynne od samego rana do późnego wieczora, Pani Sylwia pobiera od 8 -18. Nie dosc, ze sama pracuje i pobiera, to ma najlepszych lekarzy specjalistow, którzy są tak samo najlepsi w fanych profesjach. Zgrany zespół !!! POLECAM Z CAŁEGO SERCA Prywatna Poradnia Specjalistyczna i Punkt Pobrań Badań

Ja to ja
@Jak to ja

Niestety nie zgadzam się z tą opinią baba pozjadala wszystkie rozumy myśli że wszystko wie wystawia recepty na co popadnie, przed wystawieniem recepty czyta na co jest w telefonie i kim ona jest żeby je wystawiać sprawa jak najbardziej do prokuratury , jak można krew do badań pobierać w godzinach popołudniowych to chyba jakieś żarty

Wesmir
@Ja to ja

@Ja to ja .Nie masz pojęcia o czym mówisz , korzystałeś z publicznej opieki zdrowia ? tam też lekarz wyszukuje w internecie leki dla ciebie, czym to sie różni od szukania w telefonie ? .Różnica polega na tym że wystawiane recepty przez panią Sylwię są w stu procentach trafione do danej przypadłości pacjenta , co za tym idzie chorujesz krócej . Nie stać cię na prywatną opiekę zdrowotną? lecz sie w publicznych ośrodkach może po 2 latach brania leków i biegania po punktach gdzie wykonują wyniki badań w końcu zmądrzejesz i przestaniesz pisać głupoty . Życzę tobie zdrowia i twojej rodzinie obyście nigdy nie musieli leczyć się na NFZ.

Jaaa
@Ja to ja

Ja również się nie zgadzam nie polecam kliniki, gdyż osoba mi bliska chodząc tam pogorszyła swój stan zdrowia o 100%. Odradzam

Ja to ja
@Wesmir

Na pewno nie w NFZ ale u profesjonalistów TAK , a nie udających lekarza od wszystkiego . Też życzę zdrowia

Daro
@Jak to ja

Niestety nie zgadzam się z tą opinią baba myśli że wie wszystko A w rezultacie wie mało co udaje lekarza i faszeruje lekami nie wiadomo na co człowiek poszedł zdrowy na pobranie A po 3 mc musi szukać specjalistów w leczeniu, z daleka się trzymajcie

Marcin Nowy wpis
@Jak to ja

Współpracuje od początku z Sylwii Poradnia, powiem szczerze, że nie ma lepszej organizacji pracy i zaangażowania. Ona jak Kwiatkowska w 40latku, żadnej pracy się nie boi i chyba potrafi wszystko hehe, ostatnio widziałem jak szybko ściąga szwy, bezboleśnie i klient zdziwiony, że już ;-) fajnie, jakbym miał się leczyć to tylko tu, polecam

Staly Nowy wpis

A ja się zgadzam z opinia, ze tam najlepsza opieka, to co, że prywatnie ale przynajmniej nie czeka się na termin bog wie ile, w dodatku ceny są przystępne, zreszta i tak wszedzie chodzimy prywatnie. Tu kazdy jest zyczliwy, mily, kulturalny, kazdegi traktuja z szacunkiem. Caly zespol wysice wysoce wyspecjalizowany, z szefową na czele. To nie byle jacy ludzie obejmuja nas opieka, nie dosc, ze sa WSZYSCY po studiach medycznych, maja wieloletnie doswiadczenie, to stale sie doksztalcaja. Z tego co widzialem, np pani doktor od zyl ma dodatkowa specjalizacje w leczeniu cholesterolu a pani sylwia dietetykę kliniczną i podologie. Obie specjalizuja sie w leczeniy ran przewleklych. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Bede namawiać wszystkich na wizyty tylko tam. Polecam Poradnie Specjalistyczna Pani Sylwi bardzo

Jaki jest wkład kierownictwa Prywatna Poradnia Specjalistyczna w Lubaniu Sobota Sylwia w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

W zespole Nowy wpis

Czemu ma słyzyć to pytanie i do kogo jest skierowane?? Opinia pracy w zespole??? Haha..nikt nie narzeka, zespół Poradni pracuje razem od 15lat, świadcząc wysokiej jakości usługi w sektorze Prywatnej Służby Zdrowia, tu nie ma pracowników, jest jeden zgrany zespół

Ddd

Nie polecam szok co tam się wyprawia , idźcie lepiej do profesjonalistów, jak badanie krwi można robić po południu co to za wyniki wychodzą, dwa wtedy zaczyna się naciaganie i kasa płynie z kieszeni,

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Prywatna Poradnia Specjalistyczna w Lubaniu Sobota Sylwia? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatna Poradnia Specjalistyczna w Lubaniu Sobota Sylwia - Lubań

Prywatna Poradnia Specjalistyczna w Lubaniu Sobota Sylwia
  • Pl. Stefana Okrzei 6