Opinie o Medispace Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Medispace Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Medispace Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medispace Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Medispace Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Medispace Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Róża Nowy wpis
Klient
@Pytanie

A ktos mial ostatnio rozmowe rekrutacujna w tej firmie jak ogólnie tam praca wyglada?

pracownik01

Absolutnie nie polecam pracodawcy(usunięte przez administratora) Nie wypłacają wynagrodzenia za uczciwe pełnienie obowiązków. Wykorzystanie pracownika w 100% za beznadziejne wynagrodzenie, z którym i tak mają problem żeby się wywiązać. Przygotowanie pracownika do pracy zerowe, gdzie później odbija się to na pracy. ŚMIECIOWE UMOWY, ŻEBY TYLKO WYJŚĆ NA SWOJE ZERO POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKA!

MediSpace Nowy wpis
@pracownik01

Z wielką przykrością przeczytaliśmy opinię na temat naszej firmy, która w naszym odczuciu jest niesprawiedliwa i krzywdząca. Osoba pisząca opinię wykonywała u nas pracę pielęgniarki w punkcie pobrań i była kilkukrotnie szkolona w zakresie swoich obowiązków, wielokrotnie była jej proponowana również pomoc. Mimo tego popełniała błędy, które wpływały na jakość naszej obsługi i rzutowały na profesjonalizm naszej firmy. Na ostatnim pięciogodzinnym dyżurze pielęgniarka popełniła 7 błędów (przy 10 pacjentach), które zaowocowały dodatkową pracą rejestracji i pozostałego personelu pielęgniarskiego, niezadowoleniem Pacjentów, którzy musieli kolejny raz mieć pobieraną krew w innym dniu przez inną pielęgniarkę oraz dodatkowymi kosztami. Nieprawdą jest, że opóźniamy się z jakimikolwiek płatnościami wobec osób, które z nami współpracują. Naszym zdaniem niedopuszczalna jest sytuacja jeżeli ktoś swoją pracę wykonuje niechlujnie i bezmyślnie. Wymaganie od firmy, żeby zatrudniać kogoś na umowę o pracę w sytuacji gdy pracuje 5 godzin w miesiącu, w nienormowanym trybie pracy jest raczej niedorzeczne. W przypadku nie usunięcia opinii, wstąpimy na drogę prawną.

Jak tam z zatrudnieniem w firmie Medispace Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Niestety komentarzy aktualnych nie ma.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Medispace Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Medispace Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.