CENTRUM MEDYCZNE BONIFRATRÓW SP. Z O.O.

CENTRUM MEDYCZNE BONIFRATRÓW SP. Z O.O.

Opinie o CENTRUM MEDYCZNE BONIFRATRÓW SP. Z O.O.

Łucja

Pisaliście wcześniej, że w CENTRUM MEDYCZNE BONIFRATRÓW podejmuje się współpracę głównie na zasadzie umowy zlecenia. Czy coś się teraz w tym temacie zmieniło? Czy można negocjować i postarać się powalczyć o umowę o pracę? Jak ogólnie oceniacie tego pracodawcę - dobrze jest pracować w CENTRUM MEDYCZNE BONIFRATRÓW w Warszawie?

Jesli chodzi o rejestracje to zależy im głównie na studentach i tylko umowa zlecenie. Kto dostal dużo wczesniej lepsza umowe, lepsze warunki to okej. A wyżej wymienionych pracownikow jeśli sie sprawdzą, nie doceniają wogole. Nie polecam.

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie BONI FRATRES VARSOVIENSIS SP. Z O.O.!

Zostaw opinię o CENTRUM MEDYCZNE BONIFRATRÓW SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM MEDYCZNE BONIFRATRÓW SP. Z O.O.