Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Alicja Janowicz

Pracownik firmy - Firma

01.09.2023 11:09

Czym zajmuje się Pani firma?

Alicja Janowiczikona wywiad

Działalność firmy prowadzona jest wyłącznie on-line, a jej misją jest poprawa sylwetek, zdrowia i jakości życia kobiet. Firma, której jestem właścicielem, funkcjonuje tak, aby skutecznie wspierać realizację naszych celów. Jej głównym filarem jest sklep internetowy, w którym każda kobieta ma możliwość zakupu produktów, jakie wesprą ją w walce o lepsze zdrowie i sylwetkę. W sklepie można nabyć też moje autorskie programy (w formie e-booków) diet i treningów, oraz suplementy diety marki KWB, którą stworzyłam. W sklepie sprzedawane są też produkty spożywcze, akcesoria treningowe, zdrowe zamienniki słodyczy, oraz odzież – wszystkie te produkty również należą do marki KWB.

Gdzie zlokalizowana jest firma?

Alicja Janowiczikona wywiad

Nasz magazyn mieści się pod Poznaniem, ale większa część zespołu pracuje zdalnie. W tej chwili działamy jako dziesięcioosobowy zespół, wspierany przez rozbudowany outsourcing.

Pani działalność wiąże się również z social mediami.

Alicja Janowiczikona wywiad

Tak, ważnymi elementami firmy są moje profile w social mediach, gdzie (na Facebooku i Instagramie) śledzi mnie ponad 500 tysięcy kobiet. Prowadzę także blogi pełne merytorycznych treści, gdzie każda kobieta może - zupełnie za darmo - zdobyć wiedzę, inspirację oraz motywację, dzięki którym osiągnie wszystkie swoje cele związane z poprawą jakości życia.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Alicja Janowiczikona wywiad

Początki działalności są zupełnie przypadkowe. Zaczynałam dbać o swoje zdrowie i kondycję, ale porady specjalistów powodowały, że moja sylwetka była daleka od celu, jaki sobie założyłam. Do tego moje zdrowie i samopoczucie, zamiast się poprawiać, jedynie się pogarszały. Po nieudanym początku przygody pod okiem specjalistów, zaczęłam robić wszystko według własnego uznania, zbierając wartościową wiedzę z dostępnych źródeł. Nagle efekty, które osiągałam, stały się lepsze, niż mogłam sobie wymarzyć. W tym samym czasie zaczęła rosnąć popularność social mediów, założyłam więc własną stronę na Facebooku i profil na Instagramie. Po publikacji kilku filmów treningowych i zdjęć, dostałam setki zapytań o to, jak udało mi się tak diametralnie zmienić sylwetkę. Zachęcona do działania przez inne kobiety, zaczęłam wdrażać moją metodę u zgłaszających się do mnie klientek. Rewelacyjne efekty spowodowały, że zaczęłam regularnie prowadzić konsultacje treningowe i dietetyczne. Po roku codziennej pracy, nawet po 12-16 godzin na dobę, okazało się, że w moim kalendarzu nie ma wolnego miejsca na konsultację na następne pół roku. Wtedy postanowiłam wyskalować swój biznes, zakładając malutki sklepik internetowy z produktami spożywczymi, suplementami diety i akcesoriami do treningu. Wtedy też zatrudniłam pierwszego pracownika. Po kilku latach, ten malutki sklepik zajmuje już wielki magazyn, a ja mam markę własnych produktów i daję pracę kilkunastu osobom. Konsultacje on-line zamieniłam na programy w formie e-booków, przez co jestem w stanie zarządzać firmą i tworzyć treści oraz produkty, dzięki którym każda kobieta osiągnie swój cel.

Jak prezentuje się otoczenie biznesowe w branży?

Alicja Janowiczikona wywiad

Branża, w której działamy, jest specyficzna, dlatego zamiast skupiać się na otoczeniu, koncentrujemy się na sobie. Robimy wszystko, żeby dostarczać jak najlepszy produkt, który kompleksowo rozwiąże problemy, z jakimi borykają się nasi klienci. Tylko takie podejście daje nam możliwość konkurowania na rynku, który został przejęty przez duże koncerny, czego może nie dostrzegać osoba obserwująca branżę z pozycji klienta.

Jak wygląda struktura Pani firmy?

Alicja Janowiczikona wywiad

Nasza firma dzieli się tak naprawdę na dwa zespoły: magazynowy, obsługujący sklep internetowy, oraz zespół działający w obrębie marketingu, social mediów i blogów merytorycznych. To właśnie ten drugi zespół przechodzi obecnie największe zmiany, głównie ze względu na fakt, że możliwości i potencjał, jaki mamy w tym obszarze, są ogromne.

Jakie plany związane z zatrudnieniem w firmie ma Pani na ostatnie miesiące 2023 roku?

Alicja Janowiczikona wywiad

Jak już wspomniałam powyżej, intensywnie rozbudowujemy dział odpowiedzialny za marketing, social media oraz blogi. Szukamy inteligentnych osób, potrafiących przyjąć odpowiedzialność, chcących się rozwijać i mających ambicje, aby zostać częścią dużego projektu na dłużej. Szukamy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i juniorów. Stanowiska, na jakie obecnie poszukujemy pracowników, to Social Media Specialist, który byłby odpowiedzialny za nadzorowanie działań w social mediach, tworzenie treści na profile marki KWB, a także koordynowanie działań outsourcingowych w zakresie kampanii reklamowych oraz mailingu. Copywriting i lekkie pióro to dodatkowe atuty, na które zwracamy uwagę w tym przypadku. W dobie AI i szybkiego rozwoju, kluczowa jest jednak przede wszystkim inteligencja, odpowiedzialność, chęci do pracy oraz charakter i sposób zachowania kandydata.

Na jakie jeszcze stanowiska firma poszukuje pracowników?

Alicja Janowiczikona wywiad

Drugi obszar, jaki mamy do zagospodarowania, to dział techniczny. Szukamy osoby dobrze czującej się w środowisku WooCoomerce, znającej podstawy UX/UI i SEO. Zamiłowanie do automatyzacji i procesów będzie dodatkowym atutem potencjalnego kandydata. Oficjalna rekrutacja rozpocznie się z początkiem września tego roku, a aplikacje można przesyłać na adres rekrutacja@alicjajanowicz.com. Jesteśmy w fazie intensywnego rozwoju, dlatego zachęcamy do aplikowania również osoby, które mogą pochwalić się innymi umiejętnościami i doświadczeniem, jakie chciałyby wykorzystać w naszej firmie.

Jak przebiega rekrutacja w Pani firmie?

Alicja Janowiczikona wywiad

Jesteśmy stosunkowo niewielką firmą, w której ważnym elementem są dobra atmosfera i relacje panujące między członkami zespołu. Z tego powodu rekrutację prowadzimy samodzielnie - obecnie za ten obszar odpowiada Robert Ignyś. Jest to mój partner biznesowy, a zarazem od 17 lat partner życiowy, z którym wspólnie prowadzimy firmę od czasu jej powstania.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika?

Alicja Janowiczikona wywiad

Proces wdrożenia pracownika przebiega płynnie i stopniowo. Krok po kroku przedstawiane są pracownikowi obszary, w jakich będzie wykonywał swoje zadania. Pokazujemy, jak działa nasza firma, oraz jakie są jej wartości i cele. Z czasem, nowy pracownik otrzymuje kolejne zadania z większą częstotliwością. Kluczowe dla mnie jest to, żeby każdy członek zespołu miał duże poczucie odpowiedzialności za swoją pracę. Szczególnie w pierwszych tygodniach, staramy się nie obciążać pracownika, ale poświęcać mu możliwie dużo czasu.

W jaki sposób firma dba o rozwój pracowników?

Alicja Janowiczikona wywiad

Każdy z pracowników może korzystać z dowolnych szkoleń i programów, oraz brać udział w kursach i eventach branżowych. Wyznajemy zasadę, że lepiej rozwijać i inwestować w zespół, niż ponownie szukać do niego nowych, wykwalifikowanych kandydatów. W tym miejscu po raz kolejny wspomnę o szybkich zmianach, jakie następują w związku z rozwojem AI i jej zaimplementowaniem w wielu programach przyspieszających czy poprawiających jakość pracy. To powoduje, że bardziej niż kompetencje, które szybko mogą ulec „przedawnieniu”, niezbędne jest posiadanie otwartego umysłu i umiejętności szybkiej nauki, a przede wszystkim odwagi oraz chęci rozwoju. Z naszymi pracownikami dzielimy się również doświadczeniem i całym know-how, które - po latach pracy w marketingu, social mediach i e-commerce - jest naprawdę duże. Zbudowanie dochodowej, stabilnej i odpornej na kryzysy firmy nie jest dziełem przypadku, tylko efektem pracy, wiedzy, konsekwencji i determinacji. Co ciekawe, a zarazem miłe, naszą wiedzę i know-how doceniają też konkurenci oraz topowe firmy z innych branż. Regularnie zgłaszają się do nas po pomoc lub konsultację w zakresie budowania społeczności w social mediach, działań marketingowych oraz tworzenia marek osobistych właścicieli i kluczowych członków firm. Myślę, że to świadczy o tym, iż nasza praca jest zauważona, a umiejętności docenione.

Jakie ma Pani plany rozwojowe?

Alicja Janowiczikona wywiad

Jak już wspomniałam, moją misją jest pomaganie kobietom, dlatego nasze plany rozwojowe skupione są wokół tej właśnie misji. Żeby uzyskać lepsze efekty, musimy dotrzeć do jeszcze większej liczby kobiet, tworzyć kolejne wysokiej jakości produkty oraz przekazywać więcej merytorycznych treści, szczególnie tych dostępnych za darmo. W tym celu chcemy powiększać nasz zespół, poprawiać atmosferę w nim panującą, oraz doskonalić umiejętności każdego z jego członków. Może nie jest to popularne podejście, ale nasze cele skupione są bardziej na poprawie ogólnej jakości naszej pracy, niż na podniesieniu wyników finansowych. Finanse są oczywiście bardzo ważne dla mnie i całej firmy, ale ich poziom jest na tyle dobry i stabilny, że nasza uwaga może zostać skierowana na inne obszary. Osobiście uważam, że najpierw powinno się zwracać uwagę na jakość usług i umiejętność sprostania wymaganiom klienta, a dopiero potem na wyniki finansowe, które mają szansę pojawić się, kiedy skutecznie realizujemy potrzeby klientów i potrafimy rozwiązywać ich problemy.

@A
Inne

gratuluję podejścia

Pracodawca

@@A

Dziękuję :)Zosia Nowy wpis
Inne

Hej. ;) widziałam właśnie te odpowiedź dotycząca możliwości na rozwój wobec osób zatrudnionych. Jak teraz poszperałam w sieci to zauważyłam, że parę miesięcy temu prowadzone były nabory na Grafika Kreatywnego. Niestety się spóźniłam jak widać, ale może bym skorzystała. W przypadku tego konkretnego stanowiska o jakim rozwoju może być mowa? generalnie czy polecacie pracę?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Tak, istnieje możliwość znacznego rozwoju w naszej firmie, zarówno w aspekcie umiejętności zawodowych jak i w strukturach firmy. Oferujemy szkolenia, warsztaty i konferencje branżowe, które pozwalają pracownikom doskonalić swoje umiejętności zawodowe, zdobywanie wiedzy i nawiązywanie kontaktów z profesjonalistami z branży. Dodatkowo istnieje możliwość awansu wewnętrznego dla pracowników, którzy wykazują się zaangażowaniem i osiągają doskonałe wyniki w swojej pracy. Wierzymy, że rozwój naszych pracowników przekłada się na sukces całej firmy, dlatego inwestujemy w ich edukację i umiejętności. Każdy pracownik jest zachęcany do rozwijania się w ramach swoich zainteresowań i celów kariery, a my dostarczamy środków, które wspierają tę ścieżkę rozwoju.

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Mali
Kandydat

Interesuje mnie tutaj praca w dziale reklamacyjnym. Wiecie jakie wymagania trzeba spełnić, żeby tutaj się dostać? Najbardziej interesuje mnie kwestia doświadczenia na podobnym stanowisku. Może ktoś ma wiedzę czy aktualnie poszukują pracowników?

Pracodawca

@Mali

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko specjalisty ds. Social Media oraz Administratora stron internetowych. Osoba wspierająca dział reklamacji, nie jest obecnie poszukiwana. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń. Być może w przyszłości taka oferta się pojawi.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kinga
Inne

Przepisy Alicji wcześniej były fajne i ciekawe, teraz to jakiś żart. Kiedyś można było odwzorować jej przepisy produktami zakupionymi w zwykłych marketach, a teraz większość opiera się z produktów z jej sklepu, które są strasznie drogie, dodatkowo dieta jest stworzona pod nią i jej problemy żywieniowe, nie jest odpowiednia dla każdego.

Pracodawca

@Kinga

Dzień dobry Pani Kingo, dziękujemy za opinię i już tłumaczymy pewne kwestie: 1. model diety propagowany przez Alicję i przedstawiony w e-booku MPTE może być stosowany przez praktycznie każdą kobietę. https://www.sklep.alicjajanowicz.com/produkt/e-book/ 2. tworzone przepisy są z dodatkiem (nie na bazie) produktów z naszego sklepu. Ma to związek z prośbami naszych klientów którzy chcą wiedzieć jak wykorzystać w praktyce produkty marki KWB. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w kwestiach dietetycznych i nie tylko.

Wald
Inne

Dziwne, że w tych czasach istnieje jeszcze sklep, który nie posiada żadnego wsparcia dla swoich klientów. Towar psuje się po kilku tygodniach użytkowania, reklamacje są odrzucane z urzędu. Brak obecności na jakimkolwiek portalu z opiniami. Działalność oparta na nieświadomości klientów i w żaden sposób niezweryfikowanym fejmie z internetu.

Maditt
Inne
 Pytanie
@Wald

Tak sobie myślę że jeśli produkty są na bazie naturalnych składników i bez jakiegoś szajsu który przedłuża termin przydatności to oczywistym jest że te produkty nie będą świeże niewiadomo ile. To tak jakby oczekiwać że sok jednodniowy będzie dobry po 2tygodniach . skąd pomysł?

Pracodawca

@Wald

Dzień dobry, bardzo prosimy o nie wprowadzanie innych osób w błąd. Opinia zawarta przez Pana/Panią jest daleka od rzeczywistości. 1. posiadamy wsparcie w postaci bezpośredniego kontaktu mailowego z Panią Alicją (nikt nie oferuje takiego wsparcia za darmo!) 2. posiadamy wsparcie po zakupowe zarówno mailowe jak i telefoniczne. 3. każdy przypadek indywidualnie rozpatruje nasz dział reklamacyjny. Zawsze podczas reklamacji wykazujemy postawę prokonsumencką. Jesteśmy przekonani też że posiadamy bardzo świadomych klientów którzy mają okazję za darmo korzystać z treści edukacyjnych publikowanych chociażby w tych przestrzeniach internetu: https://www.instagram.com/alicjajanowicz_fitmotivation/ https://www.alicjajanowicz.com/ Na temat niezweryfikowanego fejmu z internetu odpowiemy opiniami naszych klientów. Proszę sie z nimi zapoznać: https://www.alicjajanowicz.com/ebook-opinie-strona-1/ https://www.alicjajanowicz.com/kategoria/przemiany-kwb/ https://www.alicjajanowicz.com/gumy-treningowe-opinie-strona-1/ Mamy nadzieję, że po tych informacjach zmieni Pan/Pani zdanie o naszej firmie, oraz o Pani Alicji.

Paulina
Inne

Jesli miałabym wydać opinie na temat gum, u mnie działały bez zastrzeżeń nie mialam żadnych problemów, co do pomocy od pani janowicz tez nie mogę niczego złego powiedzieć ponieważ starala się pomoc w każdej sytuacji. Ale ... była pod pani Alicji opieka przez pół roku , dieta itp cwiczenia idrzyeki probiotyki wszystko na 100% no ale cóż żadnego efektu:( . Poszlam do dietetyka ujęła to prosto i zwięźle, za mało jadłam kalorycznośc u mnie powinna wynosić 1750 nie więcej.... Także kochane zalecam pójście do dietetyka a nie szukania rozwiązania na portalach które nie sprawdza wam kwi i całej reszty badań, strata pieniędzy ja u pani janowicz wydalam naprawdę duże pieniądze a totalnie się nie opłacało

Pracodawca

@Paulina

Dzień dobry Pani Paulino, jeżeli chodzi o skuteczność Alicji Janowicz i jej diet nie możemy się zgodzić z Pani opinią. Tysiące zadowolonych kobiet pozwalają nam mieć pewność że metody Alicji i jej model dietetyczny MPTE po prostu działają rewelacyjnie. Dowody można zobaczyć poniżej: https://www.alicjajanowicz.com/kategoria/przemiany-kwb/ https://www.alicjajanowicz.com/ebook-opinie-strona-1/ https://www.sklep.alicjajanowicz.com/produkt/e-book/ Jeżeli chodzi o korzystanie z usług dietetyka to każdy ma wybór. Jednak mało który dietetyk ma 10 lat doświadczenia i wykonał kilka tysięcy indywidualnych konsultacji dietetycznych z kobietami. Nie wspominamy nawet o fakcie że mało który dietetyk (lub żaden) nie potrafi utrzymać formy takiej jak Pani Alicja https://www.alicjajanowicz.com/moja-przemiana/ Bez względu na Pani opinię życzymy powodzenia w dalszym dbaniu o swoją sylwetkę, zdrowie i jakość życia.

Angelika
Inne

Gumy pękły a dokladnie 3 pekły po 4 miesiącach użytkowania. Nie uznana reklamacja chcieli mi sprzedać jedną za 19,90 a dwie za 35 zł.

4

Pracodawca

@Angelika

Dzień dobry Pani Angeliko Bardzo nam przykro z powodu rozczarowania naszym sprzętem i produktami. Jednak nie do końca zgadzamy się z przedstawioną przez Panią opinią. Nasze gumy marki KWB mini oraz maxi bands stworzone są z gumy lateksowej, która jest materiałem eksploatacyjnym i w miarę zużycia, oraz nadmiernego rozciągania będzie się odbarwiać, ścierać i najzwyczajniej w świecie kiedyś może pęknąć. Eksploatacja produktów wytwarzanych z lateksu zawsze powoduje zmniejszenie ich wartości lub użyteczności, zwiększając w realny sposób niebezpieczeństwo awarii będącej normalnym następstwem takiej eksploatacji. Jeżeli zaś chodzi o reklamację, to każdy przypadek indywidualnie rozpatruje nasz dział reklamacyjny. Zawsze podczas reklamacji wykazujemy postawę prokonsumencką. Gdy produkt nie nadaje się do uznania reklamacji, zawsze proponujemy zakup pojedynczych gum w bardzo okazyjnej cenie, żeby uzupełnić zestaw klienta, oraz umożliwić mu przyjemne i efektywne użytkowanie naszego sprzętu. Odrzucenie naszej propozycji było Pani wyborem, do którego miała Pani prawo.

Ania
Inne

Beznadziejne gumy. Po miesiącu użytkowania 3 pękły. Nie warte swojej ceny. Zwykle najtańsze badziewie.

Pracodawca

@Ania

Dzień dobry Pani Anno, bardzo nam przykro z powodu rozczarowania naszym sprzętem i produktami. Jednak nie do końca zgadzamy się z przedstawioną opinią. Nasze gumy marki KWB mini oraz maxi bands stworzone są z gumy lateksowej, która jest materiałem eksploatacyjnym i w miarę zużycia, oraz nadmiernego rozciągania będzie się odbarwiać, ścierać i najzwyczajniej w świecie kiedyś może pęknąć. Eksploatacja produktów wytwarzanych z lateksu zawsze powoduje zmniejszenie ich wartości lub użyteczności, zwiększając w realny sposób niebezpieczeństwo awarii będącej normalnym następstwem takiej eksploatacji. Dokładamy wszelkich starań, żeby użyty surowiec był najwyższej jakości, a finalnie oddany sprzęt do dyspozycji naszych klientów jak najbardziej wytrzymały i funkcjonalny. Każda partia gum po wyprodukowaniu jest również poddawana naszym wewnętrznym testom w warunkach, które w realnym i właściwym użytkowaniu nie powinny miejsca. Dopiero gdy wszystkie testowane zestawy gum przejdą nasze wewnętrzne testy, produkty są przeznaczone do sprzedaży. Proszę pamiętać również o możliwości reklamacji gum. Każdy przypadek indywidualnie rozpatruje nasz dział reklamacyjny. Zawsze podczas reklamacji wykazujemy postawę prokonsumencką. Gdy produkt nie nadaje się do uznania reklamacji, zawsze proponujemy zakup pojedynczych gum w bardzo okazyjnej cenie, żeby uzupełnić zestaw klienta, oraz umożliwić mu przyjemne i efektywne użytkowanie naszego sprzętu.

mrn
Inne

Gumy do ćwiczeń pękają po kilkunastu seriach treningowych. Reklamacja oczywiście odrzucona, mail na zasadzie "kopiuj, wklej" wraz z straszeniem paragrafami. Sprzedając chińskie badziewie, należy liczyć się z reklamacjami. O poziomie tego "sklepu" niech świadczy to, że możliwość dodawania opinii jest poblokowana, gdzie tylko się da.

Pracodawca

@mrn

Dzień dobry MRN, bardzo nam przykro z powodu rozczarowania naszym sprzętem i produktami. Jednak nie do końca zgadzamy się z przedstawioną opinią. Nasze gumy marki KWB mini oraz maxi bands stworzone są z gumy lateksowej, która jest materiałem eksploatacyjnym i w miarę zużycia, oraz nadmiernego rozciągania będzie się odbarwiać, ścierać i najzwyczajniej w świecie kiedyś może pęknąć. Eksploatacja produktów wytwarzanych z lateksu zawsze powoduje zmniejszenie ich wartości lub użyteczności, zwiększając w realny sposób niebezpieczeństwo awarii będącej normalnym następstwem takiej eksploatacji. Jeżeli zaś chodzi o reklamację gum, to każdy przypadek indywidualnie rozpatruje nasz dział reklamacyjny. Zawsze podczas reklamacji wykazujemy postawę prokonsumencką. Gdy produkt nie nadaje się do uznania reklamacji, zawsze proponujemy zakup pojedynczych gum w bardzo okazyjnej cenie, żeby uzupełnić zestaw klienta, oraz umożliwić mu przyjemne i efektywne użytkowanie naszego sprzętu.

MN
Inne

Nie polecam zakupu gum ! (usunięte przez administratora) straszne , pękają i oczywiście reklamacja nieuznana. Użytkowe chwile.

Ilona
Inne
@MN

A po jakim czasie użytkowania pękły i dlaczego nie została uznana reklamacja?

Emilia020884
Inne
@MN

Bzdura . Mam od poł roku. Uzywam 5 razy w tygodniu

Renata
Inne
@Emilia020884

A jak ostry trening robisz? Bo to może ona przeholowała i dlatego popękały? ;)

Pracodawca

@MN

Dzień dobry MN, bardzo nam przykro z powodu rozczarowania naszym sprzętem i produktami. Jednak nie do końca zgadzamy się z przedstawioną opinią. Nasze gumy marki KWB mini oraz maxi bands stworzone są z gumy lateksowej, która jest materiałem eksploatacyjnym i w miarę zużycia, oraz nadmiernego rozciągania będzie się odbarwiać, ścierać i najzwyczajniej w świecie kiedyś może pęknąć. Eksploatacja produktów wytwarzanych z lateksu zawsze powoduje zmniejszenie ich wartości lub użyteczności, zwiększając w realny sposób niebezpieczeństwo awarii będącej normalnym następstwem takiej eksploatacji. Jeżeli zaś chodzi o reklamację gum, to każdy przypadek indywidualnie rozpatruje nasz dział reklamacyjny. Zawsze podczas reklamacji wykazujemy postawę prokonsumencką. Gdy produkt nie nadaje się do uznania reklamacji, zawsze proponujemy zakup pojedynczych gum w bardzo okazyjnej cenie, żeby uzupełnić zestaw klienta, oraz umożliwić mu przyjemne i efektywne użytkowanie naszego sprzętu.

Asia
Inne

Zakupiłam gumy od Alicji i po pół roku jedna pękła. Reklamacja nie uznana. Bardzo duże rozczarowanie, poczułam się (usunięte przez administratora), codziennie na profilach Alicji można zobaczyć jej zapewnienia jakie to jej produkty są wysokiej jakości. Alicja prezentuje ćwiczenia na zewnątrz, gumy zaczepia o drzewa, ćwiczy na różnych powierzchniach, widząc to rozumiem, że gumy są naprawdę wytrzymałe. Ja z moim zestawem gum ćwiczyłam tylko w domu i po pół roku jedna z gum pękła, reklamacja nie uznana uszkodzenie mechaniczne. W mojej opinii te gumy niczym się nie różnią od gum z allegro czy z ali poza ceną i logo. Nie polecam. Szkoda kasy gumy pękają i się rolują.

2
domi
Inne
@Asia

Zgadzam się - mi pękły dwie gumy, jedna po drugiej, jakość jak z Ali, nawet kolory te same można dorwać i to za ułamek ceny. Dodam jeszcze, że sklep nie przyjął mi też reklamacji zepsutego, zjełczałego produktu spożywczego, bo najwyraźniej tak miał smakować, taka odmiana. Generalnie póki kupujesz to są zadowoleni, jak zaczynasz 'marudzić' to mają Cię gdzieś. Nie polecam!

1
Ika
Inne
 Pytanie
@Asia

No cóż mam takie same odczucia, moja guma pękła po 2 mc ćwiczeń ???? odp : z czasem kazy sprzęt sie zużywa ???? naprawde po 2 mcach ??? ????

Pat Ka
Inne
@Asia

...z moich gum zostały tylko dwie ...logo natomiast po miesiącu się starło ...siostra z Decathlonu dłużej używała gumy ...kontakt czy prośba o pomoc w rozpoczęciu ćwiczeń (męczyło mnie rozpisywanie na kartkach serii i ciągłe zerkanie na filmik) bez żadnego echa...suplementy, spalacze, probiotyki (kilkumiesięczne stosowanie) - około 1500 zł w błoto - żadnych efektów???? ...skład np. sosów zero - jakaś masakra ????

Mira
Inne
@Asia

Tez sie zgadzam gumy pękają nawet nie przy jakichs mega treningach. Opieka Ali u mnie efektywnisc 0 i wmawianie chorob tarczycy których nie mam... Plus te produkty chyba z samych konserwantów składające się...

1

Pracodawca

@Asia

Dzień dobry Pani Joanno, bardzo nam przykro z powodu rozczarowania naszym sprzętem. Jednak nie do końca zgadzamy się z przedstawioną przez Panią opinią. Nasze gumy marki KWB mini oraz maxi bands stworzone są z gumy lateksowej, która jest materiałem eksploatacyjnym i w miarę zużycia, oraz nadmiernego rozciągania będzie się odbarwiać, ścierać i najzwyczajniej w świecie kiedyś może pęknąć. Eksploatacja produktów wytwarzanych z lateksu zawsze powoduje zmniejszenie ich wartości lub użyteczności, zwiększając w realny sposób niebezpieczeństwo awarii będącej normalnym następstwem takiej eksploatacji. Z argumentem dotyczącym tego że nasze gumy od gum innych firm różnią się jedynie logotypem również nie możemy się zgodzić. Dokładamy wszelkich starań żeby użyty surowiec był najwyższej jakości, a finalnie oddany sprzęt do dyspozycji naszych klientów jak najbardziej wytrzymały i funkcjonalny. Każda partia gum po wyprodukowaniu jest również poddawana naszym wewnętrznym testom w warunkach które w realnym i właściwym użytkowaniu nie powinny miejsca. Dopiero gdy wszystkie testowane zestawy gum przejdą nasze wewnętrzne testy produkty są przeznaczone do sprzedaży. Jeżeli zaś chodzi o reklamację to każdy przypadek indywidualnie rozpatruje nasz dział reklamacyjny. Zawsze podczas reklamacji wykazujemy postawę prokonsumencką. Gdy produkt nie nadaje się do uznania reklamacji zawsze proponujemy zakup pojedynczych gum w bardzo okazyjnej cenie żeby uzupełnić zestaw klienta, oraz umożliwić mu przyjemne i efektywne użytkowanie naszego sprzętu. Jeżeli chodzi zaś o rolowanie gum to również się nie zgadzamy. Jeżeli prawidłowo się z nich korzysta gumy się nie rolują. Informację co zrobić żeby gumy się nie rolowały i długo służyły zawarliśmy w ulotce która jest dodawana podczas zakupu gum. Natomiast na naszym blogu udostępniamy całkowicie za darmo filmy z treningami które można wykonać za pomocą gum. Jest ich już ponad 200 i czerpiąc z nich wiedzę można m.in poprawić technikę która spowoduje że gumy rolować się nie będą na pewno. Link do wspomnianych treningów https://www.alicjajanowicz.com/kategoria/trening/

Pracodawca

@domi

Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu rozczarowania naszym sprzętem i produktami. Jednak nie do końca zgadzamy się z przedstawioną przez Panią opinią. Nasze gumy marki KWB mini oraz maxi bands stworzone są z gumy lateksowej, która jest materiałem eksploatacyjnym i w miarę zużycia, oraz nadmiernego rozciągania będzie się odbarwiać, ścierać i najzwyczajniej w świecie kiedyś może pęknąć. Eksploatacja produktów wytwarzanych z lateksu zawsze powoduje zmniejszenie ich wartości lub użyteczności, zwiększając w realny sposób niebezpieczeństwo awarii będącej normalnym następstwem takiej eksploatacji. Z argumentem dotyczącym tego że nasze gumy od gum innych firm różnią się jedynie logotypem również nie możemy się zgodzić. Dokładamy wszelkich starań żeby użyty surowiec był najwyższej jakości, a finalnie oddany sprzęt do dyspozycji naszych klientów jak najbardziej wytrzymały i funkcjonalny. Każda partia gum po wyprodukowaniu jest również poddawana naszym wewnętrznym testom w warunkach które w realnym i właściwym użytkowaniu nie powinny miejsca. Dopiero gdy wszystkie testowane zestawy gum przejdą nasze wewnętrzne testy produkty są przeznaczone do sprzedaży. Jeżeli zaś chodzi o reklamację gum to każdy przypadek indywidualnie rozpatruje nasz dział reklamacyjny. Zawsze podczas reklamacji wykazujemy postawę prokonsumencką. Gdy produkt nie nadaje się do uznania reklamacji zawsze proponujemy zakup pojedynczych gum w bardzo okazyjnej cenie żeby uzupełnić zestaw klienta, oraz umożliwić mu przyjemne i efektywne użytkowanie naszego sprzętu. Nawiązując do reklamacji na temat "zjełczałego produktu spożywczego" nie możemy się niestety odnieść ponieważ nie pamiętamy sytuacji żebyśmy taką reklamację musieli rozpatrywać. Pani komentarz jest z roku 2021, a my na portalu Go Work działamy dopiero od połowy roku 2023. Na pewno natomiast ze 100% pewnością możemy zadeklarować że zawsze reprezentujemy postawę prokonsumencką i zawsze szanujemy każdego klienta również po jego zakupie. Taka postawa pozwoliła nam właśnie na rozwój firmy w tej bardzo ciężkiej i wymagającej branży.

Pracodawca

@Ika

Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu rozczarowania naszym sprzętem i produktami. Jednak nie do końca zgadzamy się z przedstawioną przez Panią opinią. Nasze gumy marki KWB mini oraz maxi bands stworzone są z gumy lateksowej, która jest materiałem eksploatacyjnym i w miarę zużycia, oraz nadmiernego rozciągania będzie się odbarwiać, ścierać i najzwyczajniej w świecie kiedyś może pęknąć. Eksploatacja produktów wytwarzanych z lateksu zawsze powoduje zmniejszenie ich wartości lub użyteczności, zwiększając w realny sposób niebezpieczeństwo awarii będącej normalnym następstwem takiej eksploatacji. Proszę pamiętać również o możliwości reklamacji gum. Każdy przypadek indywidualnie rozpatruje nasz dział reklamacyjny. Zawsze podczas reklamacji wykazujemy postawę prokonsumencką. Gdy produkt nie nadaje się do uznania reklamacji, zawsze proponujemy zakup pojedynczych gum w bardzo okazyjnej cenie, żeby uzupełnić zestaw klienta, oraz umożliwić mu przyjemne i efektywne użytkowanie naszego sprzętu.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Oliwia
Inne

Nie rozumiem skąd takie złe opinie, ja jestem zadowolona z każdego produktu. Gumy mam ponad rok, przy ćwiczeniach 4 razy tyg, dopiero teraz się zużyły, ale to chyba normalne. Ludzie by chcieli mieć wszystko za darmo i najlepiej na zawsze. Mata jest bardzo miękka i to logiczne, że się odkształci bo zapamiętuje każdy ruch. Tylko twarde maty się nie odkształcają. Dieta według e-booka jest pyszna, bzdurą jest to, że nie można w niej jeść owoców, wystarczy wejść na blog Alicji i pełno w nich przepisów z owocami. Produkty są bardzo dobrej jakości i przy tym dostaje się super gratisy, nie jakieś próbki jak w innych firmach tylko pełne gramatury. Obsługa mailowa też świetna wiele razy prosiłam o dokupienie produktów do paczki którą zamówiłam chwile wcześniej, żeby nie płacić podwójnie za wysyłkę. Nigdy nie było problemów.

Pat Ka
Inne
@Oliwia

....za darmo ❓ ja zostawiłam tam jak dla mnie grubą kasę i nie dość ,że gumy popękały, suplementy, probiotyki, spalacze bez żadnych efektów ...odrzucanie reklamacji - każdy produkt ma okres określony gwarancji - ale nie jest to miesiąc czy dwa ???? za tą kasę mam zestaw gum materiałowych, które się nie rolują i nie pękają ❗❗❗Żadnych problemów z dorzuceniem produktów do koszyka - to akurat mnie nie dziwi - kasą wpada ...proszę coś zareklamować - zaręczam zupełnie odwrotny skutek ????

Renata
Inne
@Pat Ka

A kontakt jest tylko z Panią Alicją czy może ktoś jeszcze tam pracuje? Zastanawiam się, czy ta Pani sama pracuje czy jednak zatrudnia pracowników do obsługi.

Pracodawca

@Pat Ka

Dzień dobry Pani Patrycjo, bardzo nam przykro z powodu rozczarowania naszym sprzętem i produktami. Jednak nie do końca zgadzamy się z przedstawioną przez Panią opinią. Nasze gumy marki KWB mini oraz maxi bands stworzone są z gumy lateksowej, która jest materiałem eksploatacyjnym i w miarę zużycia, oraz nadmiernego rozciągania będzie się odbarwiać, ścierać i najzwyczajniej w świecie kiedyś może pęknąć. Eksploatacja produktów wytwarzanych z lateksu zawsze powoduje zmniejszenie ich wartości lub użyteczności, zwiększając w realny sposób niebezpieczeństwo awarii będącej normalnym następstwem takiej eksploatacji. Proszę pamiętać również o możliwości reklamacji gum. Każdy przypadek indywidualnie rozpatruje nasz dział reklamacyjny. Zawsze podczas reklamacji wykazujemy postawę prokonsumencką. Gdy produkt nie nadaje się do uznania reklamacji zawsze proponujemy zakup pojedynczych gum w bardzo okazyjnej cenie żeby uzupełnić zestaw klienta, oraz umożliwić mu przyjemne i efektywne użytkowanie naszego sprzętu. Natomiast jeżeli chodzi o gumy materiałowe to może nie pękają, ale też nie dają takich efektów jak gumy lateksowe. Nawiązując z kolei do opinii o naszych suplementach diety, probiotykach czy spalaczach nie możemy się zgodzić całkowicie. Suplementy marki KWB to absolutny TOP suplementów w Europie i na świecie. Nasze autorskie kompozycje składników, oraz wysoka jakość surowców gwarantują efekty. Gdyby było inaczej nasza firma i marka nie byłaby w tym miejscu w którym aktualnie się znajduje. Proszę zapoznać się z opiniami na temat naszych produktów w social mediach Alicji Janowicz lub na aukcjach produktów w naszym sklepie. Poniżej zostawiam trzy aukcje z opiniami do wglądu: https://www.sklep.alicjajanowicz.com/produkt/kwb-probio-c-z-dodatkiem-witaminy-c-500ml/ https://www.sklep.alicjajanowicz.com/produkt/kwb-nutrition-slim-burn-120-kapsulek/ https://www.sklep.alicjajanowicz.com/produkt/kwb-nutrition-water-out/ Proszę też pamiętać że suplement diety jest środkiem spożywczym,którego celem jest uzupełnienie normalnej diety, będącym skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny. Jeżeli jest odpowiedniej jakości tak jak suplementy marki KWB to on po prostu musi działać. Jest on jednak nadal tylko uzupełnieniem diety i wsparciem aktywności fizycznej o które również trzeba zadbać.

Renata
Inne

Tak tu ludzie się skarżą na te pękające gumy a ja przegapiłam w tym czasie ogłoszenie na grafika kreatywnego, bo miesiąc temu szukali do siebie. Z tego co widziałam forma umowy jest elastyczna, organizacja pracy także? W ofercie piszą o pracy przy ciekawych projektach, ktoś napisze mi na ich temat coś więcej?

Pracodawca

@Renata

Dzień dobry Pani Renato, jakiś czas temu robiliśmy rekrutację na stanowisko grafika kreatywnego, a aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko specjalisty ds. Social Media oraz Administratora stron internetowych. Poniżej więcej informacji o naszej firmie: Jesteśmy organizacją, która od prawie 10 lat pomaga kobietom w zakresie diety, treningu i suplementacji. Właścicielem firmy jest Alicja Janowicz, jedna z najlepszych specjalistek od metamorfoz kobiecych sylwetek, zdrowia i jakości życia w Polsce. Wspólnie tworzymy zespół ALICJA FITNESS MOTIVATION oraz markę KWB w skład której wchodzą suplementy diety, produkty spożywcze, odzież i akcesoria sportowe. Proszę otworzyć swoją ulubioną przeglądarkę, lub skorzystać z facebooka/instagrama, wpisując frazę "Alicja Fitness" lub "Alicja Janowicz" i przekonać się na własne oczy czym się zajmujemy, oraz jak działamy. Co oferujemy osobom które dołączają do naszego zespołu: - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności - dodatkowe bonusy finansowe uwzględniające wkład w projekt - umowę o pracę lub umowę B2B (do wyboru) - stabilne zatrudnienie - olbrzymie możliwości awansu i rozwoju - dobry sprzęt (chyba że chcesz pracować na swoim) - pracę zdalną, stacjonarną lub w systemie hybrydowym (Ty decydujesz) - dostęp do odpowiednich programów i ciekawych szkoleń - pracę w organizacji która mocno stawia na rozwój i ponad wszystko ceni sobie jakość - pracę przy bardzo ciekawych projektach z bardzo ciekawymi ludźmi - pracę w fajnym zespole i inspirujące integracje - bezpośrednią pracę u boku Alicji Janowicz - 50% rabatu na wszystkie produkty marki KWB i Shelee cosmetics - darmowe konsultacje zakresu poprawy zdrowia, sylwetki i jakości życia Żywi nadzieję że nasza odpowiedź jest dla Pani wyczerpująca :-)

DDD
Inne
 Pytanie

Pierwsze gumy kupiłam w 2019 roku i nie wiem co za głupoty opowiadacie że są takie felerne. Możliwe że źle je przechowujecie albo oczyszczacie, nie wnikam. Mnie strzeliły dwie gumy po 2 latach użytkowania, intensywnego ale strzeliły dlatego że zostawiłam je na stołku przy grzejniku. Kupiłam nowe gumy i światło słoneczne spowodowało że lekko wyblakły, tak więc od siebie mogę dodać to że każde gumy nie powinny leżeć na ekspozycji słońca ani przy źródłach ciepła , inne też top trenerki z insta mi wyblakły po miesiącu. Pytanie inne czy miał ktoś problemy z żołądkiem jelitami po slim Burn?

Pracodawca

@DDD

Dzień dobry :-) w imieniu Alicji i całego zespołu dziękujemy za opinię na temat naszego sprzętu. Bardzo się cieszymy że spełnił on Pani oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań że każdy nasz produkt był najwyższej możliwej jakości. Jeżeli chodzi o problemy po stosowaniu Slim Burn to nie powinny one występować, aczkolwiek spożycie każdego suplementy diety i produktu spożywczego obarczone jest pewną niewiadomą jak zareaguje na niego organizm. W imieniu Alicji zapraszam do kontaktu na maile konsultacje@alicjajanowicz.com - po wnikliwym zapoznaniu się z sytuacją Alicja udzieli Pani fachowej porady, wskaże możliwe powody występujących problemów, oraz ich rozwiązanie. Życzymy miłego dnia, zespół AFM :-)

Werka
Pracownik

No niestety z zakupu nie jestem zadwolona, szkoda ze Alicja nie informuje ze na macie nalezy cwiczyc bez butow przez co ciezkie treningi odpadają, malo tego od cwiczen bez butow tez zostały wielkie wgniecenia, więc mata jest tylko po to zeby sobie na niej polezec i ladnie wygladac. Gumy-myslalam ze jestem jakas szalona i tylko mi sie zsuwają, roluja i nie trzymaja nog, ale po kom widze ze nie tylko mi. Nie polecam.

4
Xoxo
Inne
@Werka

Nie istnieją gumy, które się nie rolują. Możesz sobie kupić materiałowe bandy, ale one są beznadziejne bo ograniczają zakres ruchów. Gumy Alicji są bardzo dobrej jakości tak samo jak na Ali expressie są gumy te same bardzo dobrej jakości tylko o połowę tańsze, więc nie ma tutaj znaczenia czy kupisz to czy to, ale efekt ćwiczeń jest bardzo dobry. I w ogóle piszecie takie bzdury w tych opiniach. Ja nie korzystam z jej gum tylko kupuję sobie sama, ale uważam, że wasze komentarze tylko świadczą o tym, że nie macie w ogóle zielonego pojęcia o sprzęcie do ćwiczeń i oczekujecie cudów. Te gumy nie są wieczne i nigdy nie będą wieczne choćbyście nie wiem ile zapłaciły i gdzie kupiły. To jest lateks drogie panie bardzo dobry do ćwiczeń ale im więcej ćwiczycie tym szybciej się zużyje proste. Ja średnio kupuje co 4 miesiące gumy do ćwiczeń.

Xoxo
Inne
 Pytanie
@Werka

Od kiedy to ćwiczy się w butach na macie??? Normalnie dramat!!! Na macie ćwiczy się na boso!!! W butach się ćwiczy na podłodze, albo specjalnej macie wygłuszającej która jest twarda. Współczuję Alicji bo mimo że nie korzystam z jej usług ale korzystam z jej treningów darmowych i moim zdaniem jest w porządku.

Tosia
Pracownik
@Xoxo

Ale Alicja nigdzie nie uprzedza jaki jest to rodzaj maty i do czego ma służyć, jak ktos macha tylko nogami w tych gumach to może mu wystarcza, mysle ze ktos tu mowi o prawdziwych treningach i faktycznie ta mata sie do tego nie nadaje. No ale poki jej nie kupisz to sie nie przekonasz. A co do darmowych treningow to wspolczuje Ci braku kreatywnosci jezeli je ogladasz, bo mi sie znudziły po niecalym miesiącu, sa od tego lepsze osoby w sieci niz ona.

Maditt
Inne
@Werka

Według mnie gumy są zajebiste.Ćwiczylam już sporo razy i zawsze ćwiczę w długich legginsach i nic mi się nie roluje. Moim zdaniem albo ktoś chce ćwiczyć i to robi albo zawsze mu coś w tym przeszkadza ????????

Dorota
Pracownik
@Werka

Ćwiczę regularnie na macie z gumami i jestem zadowolona. Proponuje cwiczenia w butach wykonywać bez maty. A co do treningów z Alicja… zrobilam z nia sztos sylwetkę????

anonim
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

xyz

Proponuję zobaczyć, jej sylwetkę gdy się przygotowywała do zawodów i zapoznać się z cała historią, a później wyrażać opinię :)

Ania
Inne

Mata zakupiona nie cały miesiąc temu. Jest bardzo miękka przyjemna niestety jest ona tylko na chwilę. Wygniotla się w ciągu nie całego miesiąca użytkowania. Reklamowalam ale niestety moja reklamacja została odrzucona. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz - Stęszew

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz?

    Zobacz opinie na temat firmy Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz?

    Kandydaci do pracy w Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alicja Fitness Motivation Alicja Janowicz
Przejdź do nowych opinii