Opinie o Szulc Marcin Studio 93 w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szulc Marcin Studio 93. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szulc Marcin Studio 93 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szulc Marcin Studio 93 w Lublin

Nadia Nowy wpis

Cześć. z chłopakiem zastanawiamy się po pierwsze czy nie będzie jeszcze ktoś potrzebny na produkcje a po drugie jakie na niej te premie wynikowe z opisu wychodzą. One są tak dla jasności regulaminowe? To nie jest uznaniówka żadna?

Czak NORISS Nowy wpis

Byłem na rozmowie w tej firmie jak spytałem o badania lekarskie kierownik zrobił się bardzo nerwowy i odburknął że dopiero po okresie próbnym wyślą mnie na badania, jak spytałem o ciuchy robocze sytuacja była taka sama kierownik powiedział że jest tam tak czysto że można chodzić w ciuchach prywatnych tak że sami widzicie cały czas poszukują załogi nie wiem kogo oni tam szukają . Firma jest mocno podejrzana i działa chyba na pograniczu prawa.

Administrator Nowy wpis

Szulc Marcin Studio 93 zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Produkcji. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Kamery to atrapy? To po co tam są? chyba ze do dziś już normalny monitoring założono? Co o aktualnych warunkach dla Pakowacza można teraz napisać? wiem, że w zeszłym roku widniała oferta na Energetyków z tym, że nie ma w niej kompletnie żadnych szczegółów takich jak chociażby stawki. Teraz po podwyżkach jakie są?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Szulc Marcin Studio 93? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Księgowy / Księgowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jeśli teraz coś dzieje się w firmie Szulc Marcin Studio 93 w miejscowości Lublin? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Taki komentarz będzie bardzo pomocy!

Ccc

Jakie pieniądze proponują na magazynie czy produkcji

Stary meblowy
@Ccc

Nic specjalnego, oficjalnie najniższą krajową a reszta (usunięte przez administratora).Taki relikt lat 90 tych jeszcze, kombinacja z kasą.Na plus że firma płaci zawsze na czas, minus to jakaś obsesja z monitoringiem bo tyłu kamer to nawet w marketach nie ma, a nikt żadnej zgody nie podpisuje na to.Atmosfera nawet w porządku, zależy z kim pracujesz jak wszędzie,ale generalnie jest dobrze.

Weronika
@Stary meblowy

Może te kamerki to tylko atrapa, dlatego nie ma do podpisywania żadnych zgód? No chyba że wiecie że szefostwo ma faktycznie pogląd na pracowników, to co innego. Zdarzają się jakieś nawiązania do tego co widzieli na kamerce czy nie?

B
@Weronika

Nie są to atrapy.

Marzena

Widziałam, że kilka lat wstecz były staże z urzędu pracy w tej firmie. Wiecie coś, czy przyjęliby chłopaka na staż?

Raul

Witam. Pracowalem dosc krotko w tej firmie ale byl to wystarczajacy czas zeby zaobserwowac to i owo.. Przyjalem sie na magazyn. Praca moze i w miare normalna ale to w jaki sposob i przez kogo jest wdrażany nowy pracownik to jakas porażka. Wprowadzają i szkolą nowego czlowieka ludzie których poziom kultury pozostawia wiele do zyczenia.. delikatnie zjawisko nazywając.. Ogólna dezorganizacja, nikt nie interesuje sie nowym pracownikiem ogólna olewka i tzw róbta co chceta.. Reasumując nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Szulc Marcin Studio 93 - Lublin

• Jak się pracuje w Szulc Marcin Studio 93?

Zobacz opinie na temat firmy Szulc Marcin Studio 93 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Szulc Marcin Studio 93
  • Wójtowicza 9