Opinie o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. w Pruszków ul. 3 Maja 8 B3

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. w Pruszków ul. 3 Maja 8 B3

kosmita

Tonelli przyznaj sie poprostu wpadła ci w oko, połowa odlewni sie w niej podkochuje

młody

wiecie moze czy sa przyjecia na odlewnie?słyszałem że niezle płacą i fajna lekką prace oferują za dobrą kase opyla sie tam isc?proszę o komentzrze

Tonelli

Grzegorek by wypadało pognać , wpakowac ją do kotła i do spalenia ha ha ha . To co sie wyprawia w tym zakładzie to katastrofa . Widac paru pokemonów nowych ale zastraszone to takie az trzęsa sie do roboty znowu tak wysrobuja cele ze ciezko bedzie wyrobic. Głupota ludzka nie zna granic.

kosmita

a spoko na odlewni luzy prawie nic nie robimy olewka na wszystko był dzis u nas jeden kocur ale go pognalismy

Aplikowałeś do firmy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Pruszków
Leszku

A co ta na odlewni słychać ?

nowa

ludzie kto to jest ta duszczykowa?to jakas kierowniczka czy kto?czemu tak o niej piszecie?

Po trupach do przodu , to są zasady młodych . Jeszcze kiedyś i was ktoś potraktuje , życzę wam tego .

Ale to osoby kształtują atmosferę w zakładzie . Widać że dla młodych atmosfera w pracy nie ma żadnego znaczenia . I pomyśleć że tacy ludzie mają pchać ten kraj do przodu , szkoda gadać .

Czyli się potwierdza , to o czym pisałem . A ten kierownik to czym się zajmuje ?

Były inżynier

Pracowałem w oddziale Pruszkowskim 2 lata w dziale technicznym pod przewodnictwem "kierownika" Regulskiego i nie poleciłbym tej firmy, a przynajmniej tego oddziału, nikomu kto choć trochę szanuje swoją niezależność i nie robi z siebie bezmyślnego robota. Poza odpowiednią wysokością wynagrodzenia na którą nie mogłem narzekać, nie ma chyba żadnych wartości dodatnich. W firmie panuje wszechobecne donosicielstwo, tylko jedna wizja firmy narzucana przez kierownika produkcji wszystkich działów i ciągła inwigilacja. Mimo że firma ma potencjał technologiczny, to złe zarządzanie przez managerów rozwala tą sprawność działania zakładu i wprowadza zamęt w atmosferę pracy. Omijajcie z daleka ten zakład...

Ja mówię o Pruszkowie gdzie pracowałem . Social to tam był ale na samym początku , za Tonollego . Teraz tam podobno panuje straszny bałagan i donosicielstwo .

No i gdzie ci optymiści ??? I gdzie te benefity i jakie ?

Ja posiadam inne informacje na ten temat . Szkoda mi tylko tych 23-ech lat przepracowanych w SPES i później TRW .

Miało być social .

Jaki social i jakie szkolenia i dla kogo ???

Słabo to widzę , mam jeszcze pracujących tam kolegów i po rozmowach z nimi dochodzę do wniosku ....... DZIADOSTWO I BRAK SZACUNKU DO STARYCH PRACOWNIKÓW .

A jak ktoś pracował tam 20 lat , to może się wypowiedzieć na temat warunków tam panujących . Słyszeć a pracować to jest różnica . Czego się nauczyć i od kogo ?

Słyszałem że dziadostwo i zatrudnianie gamoni ale po studiach .

Chris

Witam mam pytanko,czy będąc zatrudnionym przez agencję pracy jest szansa na etat w TRW.

dan

Witam ide na rozmowe powiecie jakie sa zarobki i kierownictwo i jakie sa zarobki i czy warto sie starac i szanowac prace

Zostaw merytoryczną opinię o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.