TRW Steering Systems Sp. z o.o.

Pruszków

Opinie o TRW Steering Systems Sp. z o.o.

Joanna

@na szczęście były pracownik :) z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że nie byłeś zadowolony ze współpracy z TRW Steering Systems Sp. z o.o. Piszesz, że byłeś pracownikiem agencji a nie bezpośrednio tego pracodawcy, przez co nie czułeś stabilnej pozycji w firmie. Pracowałeś jednak dwa lata, czy w takim razie istnieje jakiś pozytywny aspekt pracy w Steering Systems?

na szczęście były pracownik :)
@Joanna 09.11.2017 10:13

zapewne sa jakies pozytywne aspekty np taki ze jest to zawsze jakas praca ktora przynosi dochody juz nawet nie wnikajac w to czy wiekrze czy mniejsze ale gdyby moje zdanie na temat tej firmy bylo bledne to ludzie chcieli by tam pracowac a firma nie zatrudniala by obcokrajowcow z ukrainy czy indii :) a z tego co sam zauwazylem ludzie odchodza ztamtad ze wzgledu na niska place napieta atmosfere i brak poszanawania ze strony liderow czy kierownictwa.

na szczęście były pracownik :)

Po ponad dwuletniej przygodzie z TRW/ZF czy zwał jak zwał mogę śmiało stwierdzic ze byl to czas zmarnowany.Podejscie do pracownika ludzi z biura,kierownictwa jest wrecz załosne a firma placac 12 zl brutto ma wygurowane oczekiwania,stawki na rynku pracy w branży produkcja zaczynaja sie juz od 16-18 zl owszem pracowac trzeba ale nie w ZF odradzam kazdemu myslacemu czlowiekowi szanujacemu siebie i majacemu swoje zdanie nie narzucone odgornie z powodu jakiemus widzimisie. Wystarczy ruszyc cztery litery i poszukac pracy w ktorej nie tylko kwestia finansowa bedzie bardziej korzystna ale i otoczenie,szansa na stabilniejsze zatrudnienie a nie jak w tej firmie pracowanie przez agencje latami. Jest to tylko moje zdanie ale mam nadzieje że ludzie zaczna myslec i postanowia cos zmienic w swoim życiu szczegolnie ci mlodzi :) pozdrawiam kumatych.

Grażyna Duszczyk

Lubie kręcić klucze w ZF to moja pasja tylko to umiem pozdrawiam dyrekcje

szatanek z beverly hills

Praca w tej firmie : dno totalne praca bez rozwoju zarządzana przez ludzi niekompetentnych szkoda czasu i energii szukajcie lepszej pracy na poziomie.

Emilia Gil

Praca w ZF w oddziale Pruszkowskim jest cieżka,mało płatna ale wiekrzosc ludzi tam pracujacych jest bez wykrztałenia dlatego nie maja co marzyc o dobrej pracy za godziwa stawke...

były pracownik CRS

jest jeszcze CRS ?

jozek
@były pracownik CRS 11.06.2017 23:19
jest jeszcze CRS ?

Co to jest CRS Praca przez agencje to praca dla studentów anie dla poważnych ludzi do biura przez Crs niech robią na kogoś z firmy Crs

borys

czy tutaj wogole ktos odpowiada konkretnie na jakies pytania typu jakie zarobki na reke mozna srednio uzyskac w takiej firmie na ile pierwsza umowa

BOSKI MARIO

witam ile mozna zarobic na dziale wtryskarek w zf trw w pruszkowie czy oplaca sie tam podejmowac prace na czym ta praca polega prosze o fajny opis i realny zarobek na reke

Joanna

Pracujesz w TRW? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Kasia96

Czy miał ktoś test z elektroniki na stanowisko inżynierskie?

Paweł - Częstochowa

Witam Świątecznie Pruszkowski oddział ZF-TRW. Co tam słychać u przewodniczącego Stanisława C ? Czy nadal negatywnie wypowiada się o atmosferze panującej w fabryce ? Do Częstochowy doszły nas słuchy jak zniechęca pracowników zatrudnionych przez agencje pracy tymczasowej do pozostania w szeregach naszej firmy.Jest albo odważny albo niespełna rozumu bo takie zachowania są karygodne.Jeżeli ten człowiek tak sabotuje to dlaczego sam siedzi tam tyle lat ?

max

Kim jest ta cała Gil ? Muszę ją oblukać na wtryskarkach chyba takiej nie ma ? Jedyna tęga którą kojarze to Natalia z Tampo print.

gośka

Widziałam ostatnio Gil,faktycznie strasznie przytyła.Lubi dziewczyna podjeść sobie nie ma jej co żałować.Nie rozumiem po co wy takie rzeczy tu piszecie,jej tusza to chyba jej sprawa prawda ? O Duszczyk też wypisywaliscie info z jej życia,Kobieta jest już starsza,ma swoje lata i nie ma się co dziwić ze ma jakieś natręctwa swoje,pozatym stara panna dajcie już temu spokój

Midnight Odyssey
@Michał Stępień 06.11.2016 08:58
Witam! Posty usuwane są przez Go Work na moją prośbę. Usuwamy te, które mają podłoże rasistowskie, ksenofobiczne oraz szkalują...

A tak na marginesie jeśli mowa już o cywilizowanych warunkach to może warto zająć się sprawą WC z którego roznosi się odrażający fetor na całą stołówkę ? Samo przejście przez ten obszar do męskiej szatni wywołuję odruch wymiotny a co dopiero spożywanie posiłków.Chyba ewenementem jest że WC sąsiaduje z miejscem spożywania posiłków przez pracowników gdzie są szafki,lodówki z prowiantem czy automaty z kawą,napojami itp. Ciekawe co na to Sanepid.Należało by chyba zamontować instrukcje obsługi WC oraz kamery bo wiele osób tam pracujących chyba nigdy na oczy nie widziało toalety.Myślę że dla osób z zewnątrz które odwiedzają firmę to niezły szok cywilizacyjny :-) Po wyrazach twarzy,minach pań które dbają o czystość stołówki i całego TRW ta praca to kara za grzechy młodości he he

Michał Stępień
@Midnight Odyssey 06.11.2016 09:54

Dziękuję za ten wpis. Idziemy w dobrym kierunku. Wpis jest istotną sugestią, problem i stymulatorem do rozwiązania dla Nas osób z zarządu. Odnośnie toalet postaramy się w budżecie wygospodarować pieniądze na odświeżenie lub nawet remont ubikacji. Niestety nie mam wpływu na ich lokalizacje tuż przy stołówce jest to raczej konsekwencją tego, iż firma ulokowana jest w budynku, który wpisany jest do rejestru zabytków. Jest to duży problem i sanepid mógłby mieć dużo do powiedzenia. Problem z umiejętnościami obsługi toalety ciągnie się niestety już parę lat, z punktu widzenia prawnego możemy tylko prosić, szkolić i liczyć na dobrą wolę. Instrukcja jest rozwiązaniem (jest już od paru lat gotowa) niestety może być tak, że ktoś sie może poczuć się urażony jej zawartością merytoryczną. Temat toalet bierzemy na tapetę mocno w 2017 mogę Cię o tym zapewnić.

beza

Pewnie, że taki specjalista ds. administracji @yah yah oprócz podstawy może liczyć na odpowiednie premie w tym zakresie, ale mnie bardziej zastanawia jakich socjali można się spodizewać, wiecie? Pozdrawiam

Michał

Szanowni byli i obecnie Pracownicy ZF TRW Pruszków! Zwracam się z uprzejmą prośbą do Was o prowadzenie tego formum dotyczącego Naszej firmy w sposób merytoryczny i cywilizowany, polegający na wymianie opinii, doświadczenia i ogólnych sugestii na temat firmy. Obecnie widzimy znaczny przejaw pisanej agresji oraz szyderstw względem jednego z Pracowników oraz bezpośrednie podpisywanie się jego nazwiskiem. Zwracam się z uprzejmą prośbą o zaprzestanie tego procederu i przekazywanie swoich uwag nie odbiegając od standardów. Jeśli ktoś ma pytania i wątpliwości serdecznie zapraszam do mojego biura, a udzielę wszelkich możliwych informacji. Dziękuję! Michał Stępień Kierownik Działu Kadr ZF TRW Pruszków.

Miki
@Michał 18.10.2016 12:37

Chłopie to żart !!!!

marian
@Michał 18.10.2016 12:37

Panie kierowniku Mam pytanie jako jakis operator produkcyjny maszyn czy na odlewni ile mozna w tak globalnej firmie zarobic czy to prawda ze tak licho nie wieze 2500 na reke pewnie letkkojak nie wiecej ale prosze o odpowiedz na ile pierwsza umowe mozna dostac i czy zeczywiscie jest az tak strasznie jak ludzie pisza

Aniela

Witam czy mógłby mi ktoś podać prywatny numer telefonu do Grażynki Duszczyk ?to moja dawna koleżanka wtedy najlepsza przyjaciółka ,pracowałyśmy razem jeszcze w spółdzielni eh co to były za czasy szukam jej od lat aby powspominać stare dobre czasy,miała wtedy olbrzymie powodzenie u facetów pamiętam doskonale!pewnie wyszła za mąz ,moze nawet nie raz pozdrawiam

Leszku

I jednego "specjalistę" mniej , nareszcie . Teraz przydupasy zaczną się bać .

Realista

Jak wypadła integracja w sobotę ?

ONA
@Realista 26.09.2016 17:58
Jak wypadła integracja w sobotę ?

Integracja ? Chyba raczej alkocholowa libacja,awantury,bijatyki,zero kultury poziom zerowy.Połamane kończyny,nosy...Nawet biednemu kierownikowi produkcji dostało sie,że wpadł pod stoł...Jak to nazywa się Impreza Integracyjna to ja dziękuje.Ta firma zatrudnia ludzi z pod ciemnej gwiazdy nie do takich imprez.Przyglądałam sie temu całemu cyrkowi i myslę że bedzie to oststnia taka impreza bo to wstyd na maxa przed dyrektorem Paulem Evansem.Bo co by nie mówić o ludziach z biura jest to człowiek na poziomie czego nie można powiedzieć o co poniektórych pracownikach ZF-Trw...

Suchy

Jaka atmosfera w firmie i jakie plany na przyszłość co do zatrudnienia pracowników ?

Co tu tak cicho ?

Suchy

Dyrektora to już nie ma od listopada zeszłego roku .

zdziś

A czemu to szukają Plant Managera do fabryki? Posunęli dyrektora czy sam odszedł??

Realista

W Pruszkowie jest wspaniale , dla tych co nic nie potrafią . Częstochowska zmiana obstawiła się stadem anty-talentów .

Ślusarz

O co chodzi z tymi szczurami i okrętem ?

Dawny odlewnik

Słyszałem że szczury powoli zaczynają opuszczać okręt , czy to prawda ?

Kiedyś było OK

Ciuchy robocze i buty muszą sać , tak jest w przepisach BHP . Pracowałem tam kiedyś na odlewni , ale musiałem odejść , jak za kierowanie wzieła się osoba z przypadku . Jej się wydaje że się nasaje . Przez takich jak obecna ekipa , zakład się stacza .

Student

A to mogą ubrań nie dawać ???

przm

na odlewnie testów nie ma, niedawno się przyjmowałem

Student

Czy ktoś wie coś o przyjęciach na odlewnię i za jakie pieniądze ?

Ślusarz

Nie wiecie czy w Pruszkowie są miejsca pracy na dziale remontowym dla narzędziowa i operatora CNC ?

samanta

stary odlewnik dziekuje ci bardzo za rade ! nie przyjde to tego obozu pracy szlak niech ich trafi i niech robią se sami barany heheh

crs is okej

dobrze jest , dobrze płaco , pytajo o problemy ja pracuje w dziale wtryskarek ale przez firme CRS ( control rework servise ) na bazie jestem najlepszy wiec mnie sie nie czepiajo zawsze milo rozmawiajo ze mno i chwalo mnie. Składaj cv i pracuj.

stary odlewnik

nie przychodz to tego obozu pracy tu nie ma przyszłosci! poczytaj sobie opinie wczesniej

samanta

witam dzwonili do mnie w piatek i proponuja mi prace na wtryskarkach ,nie wiem czy mam przyjac tą oferte pracy da sie tam pracowac?proszę o opinie i komentarze w tej kwestii zalezy mi na szczerej opinii czy to jakas ciekawa praca? i co sadzicie o przełozonych?

Marek

A co u chłopaków na magazynie , kanbanie ? Wiesia ciągle siedzi w necie i obserwuje kamerki co kto zrobil , kiedy wyszedl ? Co u Michała w okularkach bo widziałem ze na fb wstawił fotki dziecka parzył się z jakąś z produkcji i chyba tata został

młody

witam mam pytanie,czy po samym gimnazjum mogłbym sie dostac na technologa na odlewnie?sora ale nie chce mi sie za ciezko pracowac a slyszałem ze technolodzy mają tam luzy proszę o komentarze pozdro

mlody

czemu piszecie o tej z 222 ciagle ?zawiniła wam cos??

Dawny odlewnik

Kto tam został ze starego składu odlewni ?

Duszczyk

iz ja ci wystawie zaraz opinie TRW to miejsce gdzie trzeba ostro harować nigdzie cie nie posadza trzeba zapier.... ja od 1999 krece klucze na linii 222 a wczesniej robiłam bębenki w warszawie na ul.Chłodnej 3 lata kocham swoja prace mimo ze czasami wracajac do domu ciagne nosem po ziemi ze zmeczenia.

Dawny odlewnik

A kto to jest na odlewni ta Grzegorek ? Kiedyś tam był ( nie pamiętam nazwiska ) też się zwolnił , czy jego zwolnili ?

misia Dominisia

ja tez pracowałam na iveco ale nie podobało mi sie , zrezygnowałam. Poganiali mnie , krzyczeli , za malo placili. Wróciłam w rodzinne strony i zajełam sie pszczelarstwem. Teraz mam spokojna prace na swiezym powietrzu i dogladam moich kochanych pszczólek.

jaś do staś

Gosieńka zmieniła branże robi teraz jako aktorka,odnalazła wreszcie swoje miejsce w życiu czerpie z tego przyjemnosci i nie mała kase, odpowiadam kosmicie : Tak podorabiali sie bo maja łeb na karku i zwine raczki nie koniecznie do pracy he he he młody na odlewni pracuja same fajne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tez młode a zarazem silne i zdecydowane he he he

staś

wiecie moze co sie dzieje z Gosią z Iveco ?zalezy mi na kontakcie z nią

kosmita

słyszałem ze niektorzy sie nawet niezłej kasy dorobili wiec jak tylko bedą przyjecia piszcie na forum Bede sie dowiadywał cały czas

młody

Tonelli sa tam moze jakies fajne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na odlewni?zalezy mi zeby poznac na szybkiego jakas laske zeby w wakacje sie nie nudzic jak cos to daj znac pozdro mordo

Tonelli

młody to prawda na odlewni sa kokosy pod wzgledem finansowym i hawaje jesli chodzi o prace czyli takie małe Pruszkowskie Eldorado dla nowobogackich ^^ praca latwa lekka i przyjemna w dodatku klimat tropikalny :) nie zwlekaj wysyłaj CV

kosmita

Tonelli przyznaj sie poprostu wpadła ci w oko, połowa odlewni sie w niej podkochuje

młody

wiecie moze czy sa przyjecia na odlewnie?słyszałem że niezle płacą i fajna lekką prace oferują za dobrą kase opyla sie tam isc?proszę o komentzrze

Tonelli

Grzegorek by wypadało pognać , wpakowac ją do kotła i do spalenia ha ha ha . To co sie wyprawia w tym zakładzie to katastrofa . Widac paru pokemonów nowych ale zastraszone to takie az trzęsa sie do roboty znowu tak wysrobuja cele ze ciezko bedzie wyrobic. Głupota ludzka nie zna granic.

Zostaw opinię o TRW Steering Systems Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRW Steering Systems Sp. z o.o.