Opinie o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. w Pruszków

Były pracownik Nowy wpis

No i mija nam już roczek od zamknięcia zakładu. Pozdrawiam wszystkich z TRW,Zf i BCS...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.?

Stary Nowy wpis

Styl jest taki że zakład jest w stanie likwidacji, jeszcze tylko miesiąc i fajrant.

Witam czy sa przyjęcia do pracy na produkcję dla kobiet prosto przez firme nie przez agencje tymczasowa i kak mozna aplikowac do państwa ,pozdrawiam

Zolza Nowy wpis
@Ania

Nie ma niestety.

Radek

Firma stosunkowo młoda, co nie znaczy zła. Z całą pewnością zaowocuje dobrą opinią w branży!!

Zolza
@Radek

Młoda? Ludzie po 20lat już pracują a nawet więcej to juz nie młoda....

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno

Dziewczyny jaki styl panuje w BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.?

pracująca 5 lat

Jest okej. Kasa mogłaby być większa, ale poza tym nie narzekam.

Zolza

Styl? Nie rozumie????

Czy jest możliwość w BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. pracy na część etatu?

blady niko

niema, bo się zakład likwiduje.

yarro
@blady niko

Czy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. Pruszków , ma coś wspólnego z Luger Automotive Solutions Białystok?

@yarro

Z tego co mi wiadomo to nie....

6 lipca 2018 od samego rana nastąpi rebranding firmy. Od godzin porannych specjalna firma będzie montować na budynkach Naszej firmy nowe loga BCS.

Stary
@BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.

Dziś tj. 6 Lipca 2020 r. ( około ) specjalna firma będzie zdejmować logo firmy. Hahahaha......

@Stary

I tak pewnie będzie tyle że trochę później....

Bardzo stary
@Stary

Wow. Już zdejmują? No to bardzo się spieszą! A co się stało?

@Bardzo stary

Zakład zamykają-likwidują....

stara/nowa

Co z podwyżkami ? Dlaczego jeszcze nie ma aneksów do umów najniższa krajowa juz dawno weszło a tu zaklad za murzynami :/

@stara/nowa

Po co Ci aneksy jak i tak do września zakład istnieje....

Karol

Przestaliście zamieszczać swoje opinie na forum? Jaki jest tego powód, chciałbym aplikować więc pytam.

Witam Dziś rozpoczynamy rekrutację osób do działu centralnych finanansów i księgowości. Miejsce pracy Pruszków. Wymogi znajomość języków angielski i niemieckim. Poziom - w zależności od stanowiska. Zachęcam do zapoznania się z trescią ogłoszeń. Specjalista w Dziale Księgowości https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-w-dziale-ksiegowosci-pruszkow,oferta,6203395 Financial Planning Analyst https://www.pracuj.pl/praca/financial-planning-analyst-pruszkow,oferta,6203607 AP/AR Supervisor https://www.pracuj.pl/praca/ap-ar-supervisor-pruszkow,oferta,6203727

Witam Informacyjnie. W maju odbył sie w Naszej firmie audyt przejścia na nowe wymagania środowiskowe ISO 14001: 2015. Wynik to wydanie certyfikatu. Gratulujemy!

22 czerwca 2018 Nasza firma przeszła audyt zgodności z nową normą motoryzacyjną IATF! Kolejny krok milowy dla Naszej organizacji. Wszystkim Pracownikom dziękujemy za zaangażowanie w wykonywane obowiązki i przygotowania do audytu. Bez was osiągnięcie tego sukcesu byłoby niemożliwe.

Szanowni Pracownicy! Witamy na profilu Go Work firmy BCS Automotive Interface Solutions Sp. z o.o. w Pruszkowie! Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od dnia dzisiejszego profil BCS-AIS dostępny jest dla wszystkich, którzy będą chcieli podzielić się swoimi komentarzami oraz opiniami na temat Naszej nowej firmy. Firma BCS Automotive Interface Solutions Sp. z o.o. powstała na początku maja 2018 jako całkowicie niezależny podmiot należący do grupy produktowej Body Control Systems, której właścicielem jest chińska korporacja Luxshare ICT z siedzibą w Hongkongu. Nasz organizacja to wieloletnie doświadczenie, profesjonalny i zaangażowany personel oraz elastyczność, która jest tak ważna w branży motoryzacyjnej. Nowy pracodawca to nowe otwarcie oraz możliwości, chcemy podtrzymać Naszą tożsamość oraz nabyte doświadczenie jednocześnie będąc gotowi na nowe wyzwania oraz realizację założonych celów. Jak w każdej organizacji najważniejszy jest otwarty dialog i zwracanie uwagi na szczegóły. Profil na Go Work ma nam w tym wszystkim pomóc. Zachęcamy do dyskusji i zadawania pytań w formie anonimowej. Będziemy starali się czynnie uczestniczyć w powstałych wątkach oraz odpowiadać na pytania. Naszym celem jest być rzetelną i autentyczną organizacją, która ciągle się uczy i doskonali. Życzymy wszystkim Pracownikom BCS - AIS wszystkiego dobrego oraz samych sukcesów w Naszej nowej organizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.