Opinie o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. w Pruszków ul. 3 Maja 8 B3

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. w Pruszków ul. 3 Maja 8 B3

Student

A to mogą ubrań nie dawać ???

przm

na odlewnie testów nie ma, niedawno się przyjmowałem

Student

Czy ktoś wie coś o przyjęciach na odlewnię i za jakie pieniądze ?

Ślusarz

Nie wiecie czy w Pruszkowie są miejsca pracy na dziale remontowym dla narzędziowa i operatora CNC ?

Aplikowałeś do firmy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Pruszków
samanta

stary odlewnik dziekuje ci bardzo za rade ! nie przyjde to tego obozu pracy szlak niech ich trafi i niech robią se sami barany heheh

crs is okej

dobrze jest , dobrze płaco , pytajo o problemy ja pracuje w dziale wtryskarek ale przez firme CRS ( control rework servise ) na bazie jestem najlepszy wiec mnie sie nie czepiajo zawsze milo rozmawiajo ze mno i chwalo mnie. Składaj cv i pracuj.

stary odlewnik

nie przychodz to tego obozu pracy tu nie ma przyszłosci! poczytaj sobie opinie wczesniej

samanta

witam dzwonili do mnie w piatek i proponuja mi prace na wtryskarkach ,nie wiem czy mam przyjac tą oferte pracy da sie tam pracowac?proszę o opinie i komentarze w tej kwestii zalezy mi na szczerej opinii czy to jakas ciekawa praca? i co sadzicie o przełozonych?

A co u chłopaków na magazynie , kanbanie ? Wiesia ciągle siedzi w necie i obserwuje kamerki co kto zrobil , kiedy wyszedl ? Co u Michała w okularkach bo widziałem ze na fb wstawił fotki dziecka parzył się z jakąś z produkcji i chyba tata został

młody

witam mam pytanie,czy po samym gimnazjum mogłbym sie dostac na technologa na odlewnie?sora ale nie chce mi sie za ciezko pracowac a slyszałem ze technolodzy mają tam luzy proszę o komentarze pozdro

mlody

czemu piszecie o tej z 222 ciagle ?zawiniła wam cos??

Dawny odlewnik

Kto tam został ze starego składu odlewni ?

Duszczyk

iz ja ci wystawie zaraz opinie TRW to miejsce gdzie trzeba ostro harować nigdzie cie nie posadza trzeba zapier.... ja od 1999 krece klucze na linii 222 a wczesniej robiłam bębenki w warszawie na ul.Chłodnej 3 lata kocham swoja prace mimo ze czasami wracajac do domu ciagne nosem po ziemi ze zmeczenia.

Dawny odlewnik

A kto to jest na odlewni ta Grzegorek ? Kiedyś tam był ( nie pamiętam nazwiska ) też się zwolnił , czy jego zwolnili ?

misia Dominisia

ja tez pracowałam na iveco ale nie podobało mi sie , zrezygnowałam. Poganiali mnie , krzyczeli , za malo placili. Wróciłam w rodzinne strony i zajełam sie pszczelarstwem. Teraz mam spokojna prace na swiezym powietrzu i dogladam moich kochanych pszczólek.

jaś do staś

Gosieńka zmieniła branże robi teraz jako aktorka,odnalazła wreszcie swoje miejsce w życiu czerpie z tego przyjemnosci i nie mała kase, odpowiadam kosmicie : Tak podorabiali sie bo maja łeb na karku i zwine raczki nie koniecznie do pracy he he he młody na odlewni pracuja same fajne (usunięte przez administratora) i tez młode a zarazem silne i zdecydowane he he he

staś

wiecie moze co sie dzieje z Gosią z Iveco ?zalezy mi na kontakcie z nią

kosmita

słyszałem ze niektorzy sie nawet niezłej kasy dorobili wiec jak tylko bedą przyjecia piszcie na forum Bede sie dowiadywał cały czas

młody

Tonelli sa tam moze jakies fajne (usunięte przez administratora) na odlewni?zalezy mi zeby poznac na szybkiego jakas laske zeby w wakacje sie nie nudzic jak cos to daj znac pozdro mordo

Tonelli

młody to prawda na odlewni sa kokosy pod wzgledem finansowym i hawaje jesli chodzi o prace czyli takie małe Pruszkowskie Eldorado dla nowobogackich ^^ praca latwa lekka i przyjemna w dodatku klimat tropikalny :) nie zwlekaj wysyłaj CV

Zostaw merytoryczną opinię o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.