MAAN Sp. z o.o.

Opinie o MAAN Sp. z o.o.

Ida Nowy wpis

Hej, jest teraz dostępna oferta dla asystenta zarządu, w zakresie obowiązków podkreślona została współpraca ze wszystkimi działami firmy. możecie opisać jak ona docelowo teraz wygląda? po niektórych negatywnych komentarzach tutaj zastanawiam się czy jest z tym ciężko

rekruxx Nowy wpis

Nie polecam aplikować do tej firmy, 2 długie rozmowy telefoniczne (o jednej pani rekruterka zapomniała i kandydat musiał sam się przypominać), później rozmowa w firmie z dwoma Panami z czego Pan dyrektor buc bardzo zarozumiały i ciężki do rozmowy. Podejście do pracy bardzo PRL-owe włącznie z wynagrodzeniem. Siedziba firmy zlokalizowana daleko od Warszawy, a po tak długim Procesie rekrutacyjnym cisza- kompletny brak szacunku do kandydata który stracił czas, paliwo i nerwy na ten cyrk. Po rozmowie tam wiedziałem, że nie będzie to moje przyszłe miejsce pracy ale szkoda mi osób które zostały analogicznie potraktowane a zależało im na posadzie. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA PRACY

... Nowy wpis

Dzień dobry. W sumie pracuję od niedawna w tej firmie , ale już zauważyłem samowolkę. Na przykład na prasach Filipińczycy mieli przyjść do (usunięte przez administratora) ma godzinę 6.00 a podobno przyszli około 4.00. Niektórzy ukraincy też bumelują. Przykładowo ten co poleruje szyby calyczas chodzi do pomieszczenia gdzie kleją szyby i siedzi,a jego kolega cały czas je .

Czy w MAAN Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Larysa Nowy wpis

Ok, dzięki za info. Ale czy możecie napisać, czy ta umowa na miesiąc jest na każdej posadzie, czy na niektórych? Bo ja widziałam w sieci, że szukali magazyniera. Dajcie znać, czy tu też tak jest i czy kolejna umowa po tej miesięcznej jest na czas nieokreślony.

O co chodzi z tymi warunkami? Chodzi mi, jakie warunki są zapisane w umowach, a z których firma się nie wywiązuje? Bo mnie ciekawią konkretne zapisy, Czy dotyczą one pensji? Kwestii urlopowych? Czegoś innego? Co do dobrej atmosfery, to firma o to nie dba, nie organizuje np. imprez firmowych, czy to raczej pracownicy nie chcą się integrować i są do siebie wrogo nastawieni?

ME_01

Firma raczej nie dba o dobrą atmosferę, żadnych wyjść integracyjnych. Wyzysk pracownika i brak rozwoju, śmieciowe umowy.

AW

@Pracodawca Czemu usuwane są wpisy?

Rysiu
@ME_01

A koledzy z pracy z kolei jacy są? zależy jak trafisz? Faktycznie po przyjrzeniu się ofercie dla magazyniera nie widzę by pisano w niej o integracjach ale za to są chociażby paczki świąteczne. Nie pisaliście chyba co w tym roku wpadło?

@AW

Lili
@ME_01

Mi się dobrze pracowało w maanie lata temu. Zwolniłem się bo chciałem pracować na jedną zmianę a nie na dwie . Teraz widzę, że też są dwie zmiany tylko, że jedna do 16 a nie do 22 jak kiedyś i chętnie bym wrócił do tej firmy;) @Pracodawca

@Lili

A czy przy swoim stażu pracy mogłeś już mieć jakieś większe przywileje lub cokolwiek lepszego względem warunków? ciekawi mnie czy gdybyś wrócił to na identycznych zasadach jak wraz z odejściem czy jednak wszystko rozpoczyna się na czystą kartę?

@ME_01

Tak zgadzam się , pracowałem ponad miesiąc tam . Zła atmosfera i straszenie tylko . I tylko z tych tak zwanych liderów łaziki oni najlepiej mają

@Rysiu

Raczej nie licz na wiele . Na umowe dadzą ci 250zł na świeta a tak to nic zero czego kolwiek tylko masz normy pracy wykonać i naginać

Sama podstawa ile wynosi w zakładzie? Minimalna krajowa, czy jednak trochę więcej oferują? Wyżej w sumie ktoś pisał, że dają umowy smieciowe.. to prawda? Bo coś nie chce mi się wierzyć, żeby tak duzy zaklad nie dawal uop.

(usunięte przez administratora) Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż zarówno my jak i zespół administratora Go Work na bieżąco i z zaciekawieniem obserwujemy Państwa wkład w nasz Profil zarówno ten pozytywny jak i negatywny. Odpowiadając na Państwa wątpliwości dotyczące form zatrudnienia w naszej firmie to w zdecydowanej większości są to UOP, aczkolwiek pojawiają się także UZ - dziś to ta niewielka już część. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem: rekrutacja@maan.pl

Nie polecam pracy w tej firmie . Przerwa tylko 15 min , bramki na każdym kroku trzeba odbijać kartę . Praca niby lekka a trze cały czas naginać i tylko przerwa 15 min szok . Multikulti wszędzie . Pracownicy zastraszeni i nie ma żadnego socjalu tym na stałe skapnie na święta 250 zł . Owoce w wtorek w cudzysłowie znikają że nawet nie zdążysz wziąć . Płaca słaba i straszą że premię ci zabiorą jak normy nie wykonasz i odrazu jak jesteś nowym pracownikiem chcieli by żebyś w jeden dzień pracował jak stary kilku letni pracownik . Odradzam pracy w tym zakładzie

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż zarówno my jak i zespół administratora Go Work na bieżąco i z zaciekawieniem obserwujemy Państwa wkład w nasz Profil zarówno ten pozytywny jak i negatywny. Z chęcią odpowiemy na pytania osób potencjalnie zainteresowanych rekrutacją pod adresem e:mail: rekrutacja@maan.pl Pozdrawiamy

Account Manager? Czy opowie mi ktoś o warunkach? teraz niedawno została dodana oferta, interesują mnie szczegóły z nią związane. Zastanawiam się czemu widełki placowe nie są podane jeśli na przykład dla specjalisty ds. zaopatrzenia są wpisane?

Dzień dobry, niezmiernie nas cieszy zainteresowanie naszą ofertą dotyczącą stanowiska Account Managera. Chętnie udzielimy brakujących Państwu informacji pod adresem: rekrutacja@maan.pl

@Pracodawca Czemu nie dotrzymujecie warunków umowy? Atmosfera w pracy podszyta humorem jednej ważnej osoby,

@Anonim

Dzień dobry, z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, A zatem jeśli pojawiły się wątpliwości związane z jakimiś nieścisłościami związanymi z warunkami podpisanej już z nami umowy prosimy o kontakt z nami pod adresem mailowym: rekrutacja@maan.pl

To jest właśnie to, nigdy nie będzie idealnie ;) Czy ty tu pracujesz? Polecasz się przyjąć i spróbować? Mnie tam słaba ocena nie zniechęca, ile pracowników tyle opinii. Mam na oku stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia, wiesz coś więcej o nim? Podane widełki wynoszą 5 500–8 000 zł brutto / mies. Są prawdziwe, faktycznie tyle oferują? Da się wynegocjować pensję bliżej tej 8? ;)

Jaka atmosfera jest między działami w MAAN Sp. z o.o.?

Hej, wspominacie, że praca w firmie sprawdzi się dobrze jako pierwsza. Jak to teraz jest, przyjmują osoby bez doświadczenia? Chodzi mi o dział sprzedaży :) Kiedyś szukali Młodszego Specjalisty, ale mnie by nawet jakiś staż zadowolił, oczywiście jeśli byłaby szansa na stanowisko wyższe po pewnym okresie. Jakie widełki oferują w tym roku? Firma może się pochwalić jakimiś ciekawymi benefitami dla pracownika? :) Dział sprzedazy działa jak należy, dobrze wam się w nim pracuje?

Wiecie, czy MAAN Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

...

Tak udostępnia

@...

I na których stanowiskach praca w 100% zdalna będzie możliwa? teraz jak widzę, że są prowadzone nabory dla speca ds. zaopatrzenia to nie widzę by była wzmianka chociażby o hybrydzie, jest ona możliwa do wdrożenia?

Szanowni Państwo, w świetle obowiązujących przepisów nie wykluczamy tej formy zatrudnienia i jest ona każdorazowo indywidualnie rozpatrywana przez pracodawcę. Nie mniej jednak jeśli chodzi o wspomniane stanowisko Specjalisty ds. Zaopatrzenia to jest nam ta osoba potrzebna fizycznie na miejscu tu w biurze. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji także pod adresem: rekrutacja@maan.pl

@MAAN Sp. z o.o.

Jasne, ale jeszcze jedno, to stanowisko ma elastyczne godziny pracy, czy raczej sztywny grafik? I czy taka osoba to jest posada tylko biurowa i administracyjna, czy też fizyczna i trzeba nosić ciężkie rzeczy? Jest to też taka wysiłkowa praca właśnie związana z noszeniem, dźwiganiem itd.?

Nasze biuro pracuje w godzinach 8:00 - 16:00 i są to godziny stałe. Odpowiadając na dalszą część pytania osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia pracuje głownie systemowo i tak, jest to praca stricte biurowa. Dostawy przyjmuje magazyn, dział zaopatrzenia zajmuje się dalszą alokacją i najogólniej rzecz biorąc pilnowaniem stoków i zapewnieniem ciągłości produkcji.

Nabuchodonozor

Dzień dobry, szybko streszczę jak wygląda praca w firmie MAAN. To jest idealna praca dla: a) ludzi szukających pierwszej pracy/doświadczenia b) ludzi szukających czegoś w miarę spokojnego c) ludzi po prostu mających blisko W innych przypadkach praca w tym miejscu nie ma większego sensu z kilku powodów: a) duża rotacja w działach (właściwie z tym jest w każdym dziale różnie) b) pruszkowskie płace (nie są złe, ale też to nie jest stolica) c) możliwość wystąpienia absurdalnych sytuacji Sam pracowałem w MAANIE kilka lat i to była pierwsza praca i jako pierwsza praca była naprawdę dobrym doświadczeniem, gdzie spotkałem dużo super ludzi i nauczyłem się wielu rzeczy i uważam, że firma ma spory potencjał. Jednakże ludzie stąd odchodzą nie dlatego, ze mają źle lub mają z kimś konflikt tylko na koniec końców przeszkodą są pieniądze i to właściwie był mój jedyny powód odejścia. Jeszcze dodam, że pracowałem w części biurowej, więc nie jestem głosem z produkcji i nie do końca wiem jak oni (ludzie z produkcji) oceniają warunki do pracy oraz rozwoju. Sam nie mogłem na to narzekać i wykonywałem swoje obowiązki do końca. Mimo wszystko mam stąd wiele dobrych wspomnień i mogę firmę polecić jako miejsce do pracy.

Arti

Prawda

@Nabuchodonozor

chciałabym dopytac o ten punkt c - absurdalne sytuacje, rozwiniesz swoją myśl ?

@Marzena

Ciężko wyróżnić pojedynczą sytuację, przez te kilka lat trochę się widziało w pracy, ale mam na myśli takie sytuacje po których się zastanawiasz: "Czy powinieneś/powinnaś się tym zajmować? Czy to wchodzi do moich obowiązków? Czemu ja to robię?" Jednakże nie byłem specjalistą od takich sytuacji w biurze, natomiast inne osoby już prędzej i je tutaj pozdrawiam.

@Nabuchodonozor

ciekawe czy do zestawu pytań dochodzi jeszcze "co ja tak właściwie robię"... czyli zdarza się, że robisz za kogoś np? a te rzeczy, których się tak wielu nauczyłeś to jakie? wymienisz najważniejsze?

@Agnieszka

Moim zdaniem to oczywista sytuacja jak ktoś idzie na urlop i musisz za tą osobę wykonać jakieś rzeczy za kogoś, ale też nie zostaniesz z tym sama na lodzie, ponieważ zawsze można liczyć na czyjeś wsparcie w danej dziedzinie. Natomiast jeżeli chodzi o te najważniejsze rzeczy to zdecydowanie być gotowym na wszystko (ponieważ sytuacja potrafi być dynamiczna i może się coś zmienić w bardzo krótkim czasie) oraz w związku z tym umieć reagować na takie sytuacje, zawsze mieć tzw. plan B jak coś nie wypali.

Szanowni Państwo, niezmiernie cieszy nas fakt zainteresowania naszą firmą. Osoba o której jest tu mowa nie współpracuje już z nami, a wpis ten zdecydowała się zamieścić już po ustaniu stosunku pracy. Zarówno my jaki i zespół administratora Go Work na bieżąco i zaciekawieniem obserwujemy Państwa wkład w nasz profil. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e-mail: rekrutacja@maan.pl

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w MAAN Sp. z o.o.?

kandydat

Witam chciałbym sie dowiedzieć czy obecnie są przyjęcia na produkcję i jakich stawek mozna się spodziewać oraz czy praca jest zmianowa

@kandydat

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy żadnego naboru jeśli chodzi o pracowników produkcyjnych. Odpowiadając na pytanie dotyczące zmian to tak jest to praca zmianowa: w godz. 6-14/14-22. Celem uzyskania jakiś dodatkowych informacji na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@maan.pl

@MAAN Sp. z o.o.

czyli w obecnym czasie rotacji a produkcji nie ma? a ile osób obecnie na niej mniej więcej się zatrudnia, kiedy w ostatnim czasie powiększano zespół?

@Agnieszka

Dzień bobry Pani Agnieszko, niezmiernie nas cieszy zainteresowanie naszą ofertą. W razie szczegółowych pytań dotyczących samych rekrutacji, czy kwestii rotacji zachęcam do kontaktu pod adresem: rekrutacja@maan.pl

Xxx

Ile w tej firmie można zarobić na magazynie?

Prawdę Ci powiem

Niewiele.......

Byly magazynier

Absolutne minimum Ci zaproponują. Nic więcej

@Xxx

z tego co się orientuję to podobnie płacą jak inni ale praca przynajmniej bezstresowa.

Agnieszka

A to co konkretnie się robi, że taki luz?

@Agnieszka

Nie luz tylko bezstresowo. Miła atmosfera i porządek.

Agnieszka

można w zasadzie dopytać o szczegóły odnośnie samej pracy a maga tutaj skoro taka luźna? mam na myśli jej organizację, czynności itp., jak to w praktyce wychodzi?

@Agnieszka

Szanowni Państwo, ogromnie nas cieszy zainteresowanie naszą ofertą. W kwestii pytań dotyczących szczegółów zatrudnienia są one udzielane kandydatom na etapie spotkania a tym samym prezentacji oferty. W razie zainteresowania zachęcamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@maan.pl

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Maan. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Misio Pysio

Chyba nie czytałeś poprzednich postów. Rozwój zawodowy w tej firmie jest niemożliwy, mimo szumnych obietnic w ogłoszeniach. W ramach wyjątku potwierdzającego tę regułę na ewentualny awans może liczyć ktoś, kto ma bezpośredni dostęp do zarządu i umie dobrze kadzić.

Vision

Mam pytanie. Czy tam jeszcze pracują Polacy?

Ewelina
@Vision

Nie mam pojęcia, ale przypuszczam, że na pewno w Maan pracują także i Polacy. Ostatnio, na jednej z bardziej znanych stron, natknęłam się na ich oferty pracy. Na ten moment szukają: Technologa, Specjalisty ds. badań i serwisu oraz Kupca. Piszą, iż oferują motywacyjny system wynagrodzeń. Możesz mi powiedzieć, na czym konkretnie opiera się ten ów system?

Misio Pysio
@Ewelina

System ten polega na 20% premii uznaniowej. Czyli przyznanie tej premii zależy od humoru zarządu. Uważaj przy podpisywaniu umowy. Wynegocjowana kwota będzie zawierała tę niby premię. Ale może się tak zdarzyć, że będzie kiepski miesiąc w firmie i premii nie będzie, mimo że wszystko zrobiłaś co do ciebie należy. A ostatnio kiepskie miesiące zdarzają się często.

Pomocny

Nie, nie istnieje, chyba że chcesz się rozwijać we własnym zakresie

Eks
@Misio Pysio

I ważna informacja, że najczęściej premii nie przyznają wszystkim. Tak sobie "zarabiają na wypłatach pracowników"

@Ewelina

Ze bedziesz sama siebie motywowac do lepszej pracy, zeby zrobic wiecej niz placa, alba zmotywuja cie gadka, ktora w ogole nie motywuje

@

tak jest możliwość awansu

Awans jest możliwy a przy zatrudnianiu na wolne stanowiska wręcz preferowany.

@Misio Pysio

Zmieniło się. Awans jest możliwy.

Justyna
@Mari

Po jakim czasie pracowania w tej firmie jest możliwość awansu? :)

@Justyna

Ciezko powiedzieć. Zależy od zaangażowania pracownika i czy będzie wolny vacat. Jako takiej ścieżki kariery nie ma ale możliwości się pojawiają.

@Mari

A awanse finansowe? ;)

Tez są.

Peter

Taki pracodawca, ktory powinien sam sobie latac w swojej firmie i wszystko robic samemu, bo nie zasluguje na to, zeby ktokolwiek u niego pracowal. Zenujace, ze takie miejsca jak MAAN nazywa sie miejscem pracy. To raczej miejsce udreki i kpina z ludzi, bo sprowadza sie ich tam do bardzo niskiego poziomu, a poszanowaniu nie ma co marzyc

Mirosław
@Peter

Hmmm, opowiesz o tym coś więcej? Jakieś konkrety podasz? Bo nie wiem na czym opierasz to zdanie teraz

@Mirosław

Zima, na dworze -10 stopni Celsjusza. W biurze (części dla inżynierów i sprzedaży) niewiele cieplej. Jak wychodziliśmy na koniec dnia to dobijało do 16, rano 5-6. Syn prezesa chodzi i skręca grzejniki, jak dogrzewasz klimatyzacją to zabiera pilota. Latem na odwrót, na dworze 30, w środku 26, bo 20 to za zimno! Sufit kuchni wyłożony wełną, na resztę zabrakło chęci lub szacunku. Pensja w formie 80+20 premii, żeby zaoszczędzić. Nadgodziny w formie umowy zlecenie ze spółką córką. Wystarczy tej kpiny z ludzi?

Agnieszka

No z tą temperaturą to troszkę zabawna sprawa.xd Serio tak robią? I o co z nadgodzinami tymi chodzi tak w ogóle. Jak to płacone w takim razie jest?

@Agnieszka

@Agnieszka, dostajesz umowę zlecenie z ilością nadgodzin jakie wypracowałeś ze spółką córką. Nadgodziny w cenie zwykłych godzin. Jedni uważają, że to w porządku, inni nie. Każdy musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie czy mu to pasuje.

Marzena

A czy zamiast kasy mozna odebrać wolne z tych nadgodzin?

tak

@Agnieszka

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż zarówno my jak i zespół administratora Go Work na bieżąco i z zaciekawieniem obserwujemy Państwa wkład w nasz Profil zarówno ten pozytywny jak i negatywny. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e:mail: rekrutacja@maan.pl Pozdrawiamy

Witaj latoooo... zaczął się sezon letni i jak zawsze pot lejący się nie tylko po czole masakra ,gdyby to było możliwe my pracownicy fizyczni chętnie zapraszamy wszystkich pracowników biurowych ,właścicieli do hali produkcyjnej może gdyby poczuli się tak jak my może coś by się zmieniło pozdrawiamy GORĄCO????????????????

Marzena

A temperatura u was się mieści w normach BHP? Macie wodę tam jakąs?

@Marzena

Woda jest tylko przy takiej ilości pracowników...kto pierwszy ten ma zimno ą później leci już tylko ciepła temperatura na hali produkcyjnej ponad 30 stop.lato lato lato

dyzio

Mam pytanie, czy praca kierowcy w Maan jest ok?

@dyzio

Praca kierowcy jest ok - 8 godz. Zazwyczaj dwa kursy dziennie między Podolem a Pruszkowem. Bezstresowo, stabilnie.

Zostaw merytoryczną opinię o MAAN Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w MAAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAAN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAAN Sp. z o.o.