MAAN Sp. z o.o.

Opinie o MAAN Sp. z o.o.

....

Czy tam na szybach to pracują normalni ludzie? Bo po odgłosach sądzę że półgłówki i barany.

Corona
@....

Nie ocenia sie książki po okładce. To że chłopaki się czasami wygłupiają nie świadczy o tym że są półgłówkami czy baranami. Najlepiej to pracować i oglądać się na tak zawna swoja (usunięte przez administratora) a nie czyjąś

@Corona

Jak cię widzą-tak cię piszą. Skoro chłopcy traktują miejsce pracy jak oborę. Wulgaryzmy , głośne rechoty i rozmowy...o .d. Maryni- sami wystawiają sobie wizytówkę.

@....

po prostu umilają sobie czas w pracy.Ale żeby od razu barany?jak dla mnie to takie bardziej owieczki;) mi osobiście w żaden sposób to nie przeszkadza w pracy.

zbieramnapiwo
@....

Widocznie boli innych pracowników że chłopaki są zgrana paczka. Najważniejsze że robota jest zrobiona. Chyba innych w oczy razi że na szybach chłopaki mają dobrą atmosferę. A czemu nikt nie powie im swoich zastrzeżeń w oczy? Boicie się wszyscy w tej firmie powiedzieć komuś wprost, nie wylewacie swoich żalów na forum bo nie do tego jest to miejsce

@zbieramnapiwo

I tu się mylisz. Takie wpisy dają obraz ludzi z danej firmy co dla poszukującego pracy może być też istotne.

...
@Sowa

To następnym razem wejdę i nagram ich zachowanie i przedstawię dyrektorowi , jak to nie przyniesie efektu pójdę dalej.

@...

Hm..to nie moje klimaty "wojenko wojenko cożeś ty za pani...'' poza tym dla tych pszennoburaczanych twój wpis to woda na młyn

Becia
@...

Troszkę to przykre żeby dorośli ludzie musieli załatwiać sprawy przez skarżenie, to nie przedszkole.To dorośli i jak by się nie zachowywali to napewno wystarczyło by podejść i poprostu zwrócić uwagę,by trochę przystopowali bo komuś może to przeszkadza w skupieniu się nad pracą i rozprasza.Na pewno by to pomogło.

1916
@...

A to dyrektor jest gluchy?często zaglada tam i jakoś jemu nie przeszkadza.odrazu do Pana Adama lec ze swoją zdobycza.co się dzieje?pracują sumiennie,zarabiają i się dobrze przy tym bawią... Ps.mozesz wejsc przynajmniej bedzie wiadomo komu to przeszkadza

Gggg
@....

Barany to nie wiem, ale na montażu kolorowym na pewno wielbłąda jedno garbnego mają

÷)

Ciekawe się dzieje. Wczoraj na drugiej zmianie pod namiotem (usunięte przez administratora)jeden z pracowników i podobno jeszcze namawiał żeby się z nim napić. A oczywiście nadzór ŚLEPY, albo nie chciał wiedzieć. Wiadomo!!! Trafiło by na innego pracownika to od razu kopa w (usunięte przez administratora) i cześć.

÷)

No i po co panie Dariuszu K. Było to gadanie o niemieszaniu zmian? I tak Ukraińcy robia dłużej i tak. Żenada.

C19
@÷)

Bo pan Dariusz.K to robi to co jego wybranym pupila na rękę, ja już nie długo opiszę całą sytuację, o przekretach na które Dariusz daje przyzwolenie ,bo nie wiem czy on jakieś datki do ręki dostaje ,bo sytlacja jest taka ,jeden robi co chce,i on tego nie widzi ,a do drugiego się za to samo czepia

mixx

Pracował ktoś jako magazynier może się podzielić się opinią na temat praca zarobków i atmosfery.

Vision
@mixx

Tak, a do tego jeszcze pozwalają okapy składać w domu ????

÷)

Pani Agnieszko!!! Rękę na temblaku nosi się cały czas, a nie jak Pani dopiero w pracy .

@÷)

Oooooo pani Agnieszka nic dodać nic ująć ręka ręką ale zastanawiam się czy boki jej nie bolą od obija się po zakładzie ale widać Agnieszki już tak maja wystarczy popatrzeć jeszcze na panią Agnieszkę z pakowni pierwsze miejsce w szwendaniu się ,jej ulubiona trasa przez większość dnia to palarnia ,szatnia i tak cały dzień :}

Zainteresowana

Cześć. Mam pytanko czy to prawda że wasza firma ma się przenieść albo przejąć hale po Bcs-TRW bo zakład likwidują? Wiecie coś o tym? Pozdrawiam.

@Zainteresowana

Nic mi na ten temat nie wiadomo ale kto wie....

Zainteresowana

A jednak Maan po TRW-Bcs....

Podobno zatrudniaja do nas ludzi. Znajoma mi powiedziała że chcą z TRW że im zaproponowali by cv wysyłali...

Starszy

Długo nie po pracują...

@Zainteresowana

Co Wy na to że nas przenoszą?

Clario

Jak tam Szefostwo??? Słyszałem że jeszcze bardziej robi co chce i kradnie ludziom pieniądze?

????

Kiedy nad przenoszą na tą hale obok?

Asia

Szukaja kontrolera jakości, czy warto?

@Asia

jesli tylko masz ochotę pracować to pewnie że tak

C19

A co i gul skoczył że ktoś może sobie dorobić, zawistniaku, pewnie do ZUS poinformowales????

....

Widzę że można już przychodzić pod wpływem. Alkomat już nie obowiązuje?

Reus

Dlaczego dziś nie sprawdzano temperatury pracownikom? :(

....

Tak sobie patrzę, i widzę że pracuje tu elita. Z tego co wiem, to jest obowiązek noszenia masek ( zostały rozdane), ale wybrańcy nie muszą w nich pracować np.: Panie z kj na linii, nadzór, montaż finalny i inni. Powinno się zabur6cześć premii za to!!!

xyz

Widzę, że sporo rozżalonych osób pisze komentarze w związku z sytuacją z koronawiruesm. Ja uwazam, że każdy jest teraz w kiepskiej sytuacji i problem maja zarówno pracownicy jak i właściciele. Pracuje w Maan od jakiegoś czasu i jestem zadowolona.

Wirus

Czy wiadomo coś o kierowcy z Podola ?

...

Jego żona miała styczność z osobą u ktorej stwierdzono wirusa. Więc logiczne że może być nosicielem . Niestety chciwość prezesa jest ponad zdrowiem ludzi którzy na niego robią.

Wirus

Proszę się nie martwić ,ta pani ma się bardzo dobrze .jeśli chodzi o kierowcę to miał kontakt z większą liczbą osób, przecież dostarcza towar do firmy.

MAAN

Proszę nie siać paniki i nie pisać plotek. Pracownik został przebadany i nie posiadał gorączki.

Daniel
@MAAN

A kto go przebadał? Lekarz? Pielęgniarka?

????

Ooo!!!! To trzeba wziąć pare dni wolnego...

Daniel

Dobrze mistrzu ????

Wizzar

Zarząd swoją stroną, A pracownicy polaczki mam na myśli kilka konkretnych osób dorobkowicze byle czyimś kosztem się dorobić jeden na drugim

Prawda

Potwierdzam. Nie polecam

Ciekawy.

W Kongsbergu wszyscy pracownicy przy wejściu do zakładu badani są w kierunku podwyższonej temperatury. A tu co? Płynik antybakteryjny i już. Kasa ważniejsza od zdrowia pracowników. Żenada!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MAAN Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w MAAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAAN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAAN Sp. z o.o.