MAAN Sp. z o.o.

Opinie o MAAN Sp. z o.o.

Jak dużo osób pracuje w MAAN Sp. z o.o.?

naspokojnie

Wszystkie

Agnieszka
@naspokojnie

Haha, zabrzmiało ciekawie. W sensie, że wszyscy tutaj tak pracowici? To akurat super, rozumiem, że tak super do pracy was motywują tutaj? ;)

Bystrzacha

Kierownik R&D znowu szukają co to za częste zmiany ? Warto aplikować ? Jaka płacą?

....

Dzisiaj znowu był problem ze skorzystaniem z toalety. Trzeba było iść do damskiej szatni żeby się załatwić. Dlaczego w męskiej szatni nie ma toalety? To jest wbrew przepisom bhp i kodeksowi pracy!!! Szatnie, umywalnie, natryski i sanitariaty powinny być oddzielne dla kobiet o mężczyzn. W zakładach pracy powyżej 20 pracowników, firma MUSI zapewnić toalety wraz ze stołówką oraz szatnią, gdzie jest możliwość przechowywania odzieży prywatnej i odzieży roboczej. Niestety u nas w firmie szatnia męska nie posiada toalety, co będzie trzeba zgłosić do sanepidu. Ponieważ wielokrotnie widziano filipińczyków sikających do kabin prysznicowych.

Wiadomo kto...
@....

Z tego co mi wiadomo to zabezpieczenie socjalne typu toalety, szatnia czy stołówka są zgodne z przepisami. A to że czasami występuje problem z odbiorem nieczystości z toalet związane jest prawdopodobnie z kanalizacją na zewnątrz budynku. Sprawa jest zgłoszona do zarządcy terenu. A co do dalszej części związanej z zachowaniem innych, to należy zgłosić do nadzoru, a nie wylewać tego tutaj. Pozdrawiam

Pracownik produkcji

Widzę że dział klejenia szyb to osobny świat. Jedni pracują od czwartej lub piątej, a niektórzy od ósmej. Wychodzą o dwunastej. Przerwy mają po dwóch godzinach pracy i cały dzień słychać darcie ry...ja!!! Proszę o sprawdzenie nagrań jak wykonują swoją pracę. Bo wydaje mi się że niezbyt solidnie.

Pracownik maan
@Pracownik produkcji

To się zwolnij jak ci nie pasuje. A jak nie to też przyjdź rano i też wyjdziesz o 12. Zajmij się swoim życiem. A jak ci się nie podoba to idz do dyrektora czy kogoś A nie piszesz głupoty tutaj. Co za (usunięte przez administratora)

@Pracownik produkcji

Żeby się nie okazało ,że polecisz w pierwszaj kolejności po sprawdzeniu nagrań. ????.Chłopaki róbcie swoje i pamiętajcie guwna się nie rusza bo śmierdzi.POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALNYCH PRACOWNIKÓW, mimo wszystko jeszcze tacy są.

@Pracownik maan

Wolę być baranem, niż osłem takim jak ty matole. Nie mów mi co mam robić. Pracuję uczciwie 8 godzin i dostaje za to godne wynagrodzenie. Nie pije alkoholu w pracy jak ty i nie ćpam jak parę osób w tej firmie. Żegnam ozięble...

R...
@Pracownik produkcji

To że niektórzy chodzą na przerwę o 8.00 to betka. Najlepszy jest brygadzista z pras. Zamiast przypilnować roboty, wysuwa śniadanko zaraz po 6.00. Prawda Artem?

Becia
@R...

Każdy ma różne potrzeby w życiu,nawet jeśli chodzi o jedzenie????(siły do pracy trzeba nabierać od rana????)najważniejsze to by praca była wykonana na czas i żeby nikt nie musiał na nikogo czekać z towarem????

@Becia

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż zarówno my jak i zespół administratora Gowork na bieżąco i z zaciekawieniem obserwujemy Państwa wkład w nasz Profil zarówno ten pozytywny jak i negatywny. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e:mail: rekrutacja@maan.pl

Pracownik maan
@R...

I co mu zrobią jak to pupilek dyrektora. W tej firmie bardzo dzielą ludzi na tych lepszych i gorszych.

@Pracownik maan

Podobno tłumaczył się że może pokazać orzeczenie od dietetyka że może zjeść o każdej porze. Ale dietetyk to nie lekarz medycyny. A tylko takie orzeczenia zwalniają z przestrzegania regulaminu i godzin przerw śniadaniowych. Za prasami też widać ja je.

Poszukująca

Cześć. Czy mogła bym prosić o info jak praca na stanowisku "Pracownik biurowy – praca na produkcji" chcę aplikować ale opinie mnie troszkę odstraszają. Z góry dzięki.

@Poszukująca

Konstruktor

Dział konstrukcyjno technologiczny, jak się pracuje? Jakie zarobki?

Maciek

Hejka. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Mam nadzieję, że dowiem się więcej o firmach z Pruszkowa. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie MAAN? Czy mają wysokie stawki? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Maciek

Maniek

Konstruktor/technolog Grójec. Warto aplikować? To w wyniku rotacji, ktoś odchodzi czy rozwój firmy? Jaka stawka? Jak atmosfera, kierownik itp. ?

....

Od Kiedy można pracować na L4 ?

@....

Pytasz z troski o bliżnich?.... Czy to może z rodzaju " uprzejmie donoszę"?

C18
@....

A co gul skacze zawistniaku że ktoś może sobie dodatkowo zarobić. Jeżeli chcesz to długopisy do skręcenia ci załatwię. Jedyni poczciwi ludzie co tam pracują to są filipinczycy bo Polak Polaka za darmo by sprzedał Polak Polaka za darmo by zajeb.a jak już drugi od drugiego 20zl więcej zarobi to najlepiej donieść ze by po premię pojechać.tak jak ja się odniosę do swojej osoby skąd z kolorowej mieli takie informacje że cały czas żre mefedron.niepowiem spróbowałem parę razy i mi to nie przypadło do gustu i jeszcze bezczelnie za plecami obgadywali. Niech się zajmna tym jak wykorzystują pracowników godzinowych .którzy zapierdzielaja że by ci mieli co wpisywać A im w raporty wpisują lakiernia albo pakownie beszczel i pazerstwo.i postanowiłem. Co jakiś czas wrzucać takie ciekawostkipozdrawiiam

@....

Malo rzeczy w zyciu widziales...Oj malo.

Na jakie benefity można liczyć w MAAN Sp. z o.o.?

Na żadne. Nawet nie ma ciepłej wody w kranie. No chyba, że mówimy ogolnie o niskim poziomie płacowym i innych negatywnych elementach pracy zawodowej, bo w Maan jest ich sporo.

Praconik produkcji

Witam. Jeżeli chodzi o ludzi na dziale klejenia szyb, to pracuje tam istna chołota!!!! Bekanie, klnięcie, wydawanie dziwnych "zwierzęcych" dźwięków, w ogóle ich nie interesuje że może to przeszkaszać innym osobom . Dyrektor nawet nie zwraca im uwagi na takie zachowanie i momentami głośną "muzykę". Ale kulturę wynosi sie z domu. Widocznie mama nie nauczyła i wychowała takie coś.

Bbbb
@Praconik produkcji

Na pewno mowa o Małym ????

@Bbbb

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż zarówno my jak i zespół administratora GoWork na bieżąco i z zaciekawieniem obserwujemy Państwa wkład w nasz Profil zarówno ten pozytywny jak i negatywny. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e:mail: rekrutacja@maan.pl

Pracownik produkcji

Mam tylko pytanie. Czy dział szyb oraz montażu finalnego jest lepszy od innych pracowników? Jeżeli inni mogoą pracować na dwie zmiany to oni chyba też? Mam rację? Wtedy nie będzie zaległości.

@Pracownik produkcji

Wytłumacz co zmieni że 5 osób przyjdzie raz na jedną raz na drugą zmiane? Rąk im nie przybędzie.

@Pracownik produkcji

Skąd przypuszczenie ze praca na dwie zmiany oznacza gorszy sort pracowników? Masz w związku z tym jakieś kompleksy? To idz pracować w biurze.

@Sowa

Kiedyś robili na dwie zmiany i nie bylo problemu.

@Pracownik produkcji

Zauważ ze na 2 zmiany pracują działy z dużą obsadą . Chyba po to żeby jeden drugiemu nie " deptał po piętach". A. Ty chcesz żeby było porówno jak w komunie?????

@Sowa

Nie raz na jedną raz na drugą. Chodzi o podzielenie na dwie grupy. Bez wykorzystywania pracowników godzinowych do robienia czegoś za co inni mają zapłacone w akordzie.

Jhg
@Sowa

Ja jak robiłem to robiliśmy na 2 zmiany. Plus jak były zaległości to nocki. Teraz podobni jest mało osob

Bob

Ciekawe gdzie był rząd i kierownicy jak Panie na 2 zmianie się na wózkach kładły i w kartony. Brak słów...

Truskawka
@Bob

A żal ci, chcesz to i ty poleż ????????

@Bob

Hej Bob ty ludzka gnido :) szkoda że nie napiszesz jak te panie pracują ciężko każdego dnia i to w jakich warunkach ja osobiście podziwiam je i gratuluję poczucia chumoru ....oby takich więcej ludzi w naszym maanie

@Bob

Mało czytasz to słownictwo ubogie. A rząd to w Warszawie na Wiejskiej. ????????

nn

pracowite i wesołe;]

@ja

Ciezko pracują chyba żartujesz sobie. (usunięte przez administratora) boli ze napisałem co się dzieje i teraz Panie obrażone odpisują.hahaha

@Bob

No i odezwał się gej w rurkach, (usunięte przez administratora) behawioralne.Obiektywnie rzecz biorąc, percepcja mojej mentalności, nie obliguje do dalszej konwersacji z tobą patrząc przez pryzmat wizualnych aspektów tej kwestii." - "Ty władco kurzu tzw. (usunięte przez administratora)

Denardo per Kapriy

Czy wypłaty są na czas? I jak kwestia umowy czy wszystko na przelew?

Hkbdyr
@Denardo per Kapriy

Tak wypłaty są zawsze w terminie. Wynagrodzenia wypłacane są na konto pracownika zgodnie z zawarta umową.

Eks
@Denardo per Kapriy

Wypłaty były terminowe ale w umowie jest haczyk. Uzgodnioną kwotę wynagrodzenia pracodawca dzieli na dwie składowe. Wynagrodzenie zasadnicze i 20 % premii. "tak ma być, tak mają wszyscy, to tylko zapis na umowie, zawsze dostaniesz pełne wynagrodzenie". Zapis jest furtka dla pracodawcy na pomniejszenie wypłaty. I papierowo jest wszystko ok, przecież nie zawsze musisz mieć premie. Ale ta premia to dżentelmeńska umowa która w 80% nie była dotrzymywana przez pracodawcę. Przestrzegam, nie zgadzajcie się na taką umowę.

tatko
@Eks

ale można się nie zgodzić i wywalczyć lepszą, czy też oznacza to kopa w d?

@Denardo per Kapriy

Nie są na czas, kilku pracowników o pieniądze do sądu musiało iść, taka sytuacja

@Bob

Wypłaty wypłacane są w terminie, do 10 kolejnego miesiąca.

C18

Mam pytanie czy pani Łucja nadal pracuje czas wyjaśnić sprawę co do mojego zwolnienia miało być za po rozumieniem stron ,A to co ona mi napisała że wygląda to na zwolnienie dyscyplinarne ,Chyba pani wie że trzeba mieć nie zbite dowody .A ja nie jestem taki głupi na jakiego wyglądam więc kupiłem multi testy i zrobiłem je przy lekarzu. Jako wiarygodnej osobie teraz to pozostało mi jedno nie mam nic do zazadu tylko pani stanowi dla mnie problem.ale to samo gburowate zachowanie dużo po pani pokazuje nawet ciężko odpowiedzieć dziedobry.a jeżeli już to tylko odburknacnie wiem gdzie tacy prości ludzie się chowają. Przesyłam dla pani ironiczne pozdrowienia i mam nadzieję że jeżeli do czegoś dojdzie to tylko pani zostanie obcjazon

@C18

A przeczytałeś dokumenty? Jeśli umowe rozwiązano za porozumieniem stron to będzie to wyrażnie napisane. A może masz na myśli opinię którą pracodawca czasami wystawia?

@C18

Ja wiem że polski to trudny język, ale chłopie, ty naucz się POPRAWNIE SKŁADAĆ ZDANIA. Bo jak czytam twoje wypociny to odnoszę wrażenie że jesteś GŁĄB DO POTĘGI !!! Ale czego można sie spodziewać po takim matole który ćpa. A tak na marginesie, to Łucja nie raz ratowała twoją (usunięte przez administratora) i nawet o tym nie wiedziałeś.

Jednego matoła mniej. Ciekawe który z wieśniaków będzie następny? Hahahaha

1916
@....

Skoro uważasz chłopaków z szyb za wieśniaków to czemu nie powiesz tego w oczy albo/i sie podpiszesz imieniem??Kozak w necie (usunięte przez administratora) w swiecie...

Czy zdarzają się nadgodziny w Maan?

Misio Pysio

Ludzie pracujący na umowie-zlecenie często zostają "po godzinach", ale pracują za normalną stawkę godzinową. O dodatkach za nadgodziny możesz zapomnieć.(usunięte przez administratora)

Bogdan

Moja opinia dla tej firmy jest taka ,alkoholicy są ok,od roku nikt nie był badany alkomatem ,co do mojej sytlaci to biorę anty depresanty na co mam papier od lekarza, który mogłem przedstawić gdyby mnie oto poproszono ,dostałem warunek że do dwuch tygodni mam zrobić testy ,fakt jest taki że czasami pale ziulko i to normalne że zostaje w organizmie parę dni,druga sprawa jest taka że kobtaktowalem się z prawnikiem i jeśli pracodawca ma podejzenie że, jestem pod w wpływem powiden wysłać mnie na badanie krwi,więc sami oceńcie w pracy nic nie brałem, A co robię po pracy to moja sprawa ,firmę polecam alkoholikom

@Corona

Nie rozumiem takich ludzi. Nie płacisz nie przychodzę wiecej i tyle po co to (usunięte przez administratora) godziny jak się nie ma pewności czy będą zaplacone. Przychodze ze dwa razy zaplaci ide więcej nie to ide na rozmowe i wyjasniam nic nie da sajo nara więcej na nadgodzinach mnie nie zobaczycie i tyle a zwolnic za to nie mogą

Wirus
@Bogdan

I z tego powodu czujesz się lepszy od tych jak sam nazwałeś alkoholików.żenada .powinieneś dziękować Bogu ,że Cię firma zatrudnia .na szczęście to nie moja firma bo wyleciał byś na zbity łeb .zresztą sam możesz się zwolnić .na co czekasz ? Zmień lekarza.

Portorykanka

(usunięte przez administratora)Obecnie toczy się tam proces rekrutacyjny do księgowości - a więc informacja głównie dla tych, którzy się zastanawiają czy tam składać CV. W rozmowach telefonicznych zgadzają się na twoje warunki ustalone na rozmowie kwalifikacyjnej, a jak przychodzi co do czego, to w dniu rozpoczęcia pracy dowiadujesz się, że z umowy o pracę jest umowa zlecenie, a z ustalonej pensji jest zdecydowanie niższa kwota. I jesteś człowieku pod ścianą w dniu zatrudnienia. Nie informują wcześniej, że u nich warunki się zmieniają, czy sytuacja się zmienia.

Misio Pysio
@Portorykanka

W tej firmie jest tak zawsze. Już wcześniej pisałem, że to co ustalone w czasie rozmowy rekrutacyjnej jest pomniejszone o premię uznaniową, zwykle 20%. Ale premia uznaniowa jest przyznawana w zależności od humoru prezesa. Umowa-zlecenie jest po to, by w razie czego wyrzucić pracownika (a właściwie zleceniobiorcę) natychmiast bez podania ważnej, prawdziwek przyczyny, z reguły jest to zarzut złej pracy, ale w żaden sposób nie można zmierzyć jakości tej pracy mimo zapisów w umowie. Znowu jesteś na łasce lub niełasce zarządu. Człowiek pracujący w tej firmie na umowie-zlecenie jest nikim dla zarządu. W każdej chwili może ktoś przyjść z papierem od zarządu i kazać Ci natychmiast się wynosić. Kategorycznie odradzam nawiązywanie jakiejkolwiek pracy w tej firmie, mimo że w ogłoszeniu wygląda to dość zachęcająco.

covid-19
@Portorykanka

Covid-19 uderzył we wszystkich i tak trzeba patrzeć pozytywnie, że w firmie są prowadzone jakieś przyjęcia a nie tylko zwolnienia.

Obły
@covid-19

Zapłacili Ci za tą opinię, czy życia nie widzisz poza Maan?

Eks
@Misio Pysio

Na umowie o pracę przed czasami covid owymi było podobnie. Podczas podpisywania umowy dostajesz mniejsza podstawę i premie która jest nieprzyznawania wszystkim w firmie pod pretekstem niskiego zysku (nawet w miesiącach kiedy była baaardzo duża sprzedaż)

Ewelina

Widziałam na stronie internetowej, że poszukują akurat kogoś do pracy na parę stanowisk takich jak: przedstawiciel handlowy, pracownik magazynu oraz pracownik produkcji. Czy ktoś ma na takowych jakieś doświadczenie? Chętnie poczytałabym coś więcej o warunkach pracy na każdym z nich.

New
@Ewelina

Szukają kierownika. Stabilna firma, ile na rękę można dostać? Dba firma o rozwój pracownika?

Bożena
@Ewelina

Firma poszukuje na stanowisko magazyniera i na produkcję, przed firmą wisi baner

@Bożena

Firma poszukuje pracowników na produkcję oraz do pracy w magazynie. Oferta pracy na stanowisko magazyniera znajduje się w ofertach na Gowork, praca.pl oraz OLX. Zainteresowane osoby mogą przesłać swoją aplikację bezpośrednio na maila: rekrutacja@maan.pl

C19

To jest Polska pisz po polsku

Zostaw merytoryczną opinię o MAAN Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w MAAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAAN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAAN Sp. z o.o.