Opinie o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Maria

Polecam Globmedical

Mateusz

Urządzenia które kupiłem ok polecam!

Jerzy

Sprzęt najwyższej jakosci

Lenart

Mam od firmy zakupiony autoklaw 3 rok wszystko działa poprawnie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław.
Leszno
Bardzo polecam Globmedical

Polecam

Czerwińska

Polecam firme.

Nicko

Sprzęt doskonały, jakość serwis ok

Emilia

Autoklaw , frezarka bez zarzutu.mpge polecić.

Sandra

Na rynku urządzeń medycznych firma jedna z najlepszych.

Szymon

Witam polecam, sprzęt ok

Krzyś

Rzetelna firma polecam.

Franciszek
@Krzyś

Super, że jesteś zadowolony z produktów firmy i je polecasz. Taka opinia na pewno wpłynie pozytywnie na jej wizerunek. Często korzystasz ze sprzętu jaki oferuje firma, czy był to jednorazowy zakup?

KRYSTIAN

Współpraca wzorowa dziekuje.

Janusz

100% Polecam asortyment bez zarzutu

Dardziel

Polecam firme 100% satysfakcji

Kupidyn

masakra , mialem kupic ale na szczescie weszedlem tutaj, wspolczuje panstwu bardzo!

Marcin Laktorzyk

Dostalem sprzet stary a w rozmowie niewiadomo jak to nie zachwalal ze 2 letni ze dopiero po leasingu! Okazalo sie ze rok produkcji 2009! Panstwo to czysta kpina tak zagrywac! (usunięte przez administratora)

lek. sto

Dostalem sprzet stary a w rozmowie niewiadomo jak to nie zachwalal ze 2 letni ze dopiero po leasingu! Okazalo sie ze rok produkcji 2009! Panstwo to czysta kpina tak zagrywac! Dalsze postepowanie bedzie na drodze sadowej bo pan nie odbiera telefonow po probach kontaktu!

kupilem na (usunięte przez administratora), nie zgodne z oferta, sprzet wogole inny,niemoge sie doprosic o zwrot

Alicja

kupilam frezarke, przyszla nawet ok ale po 3 dniach przestala dzialac, (usunięte przez administratora) Jak najdalej od takich firm

nie polecam l. stom

Sprawa z przed roku nadal nie zakonczyla sie zwrotem a nawet naprawa sprzetu. Dostalem sprzet zepusty, mimo iz zapewniali mnie o dobrej kondycji i gwarancji! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław - Konin

• Jak się pracuje w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Zobacz opinie na temat firmy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław
4.9/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Ks. Jerzego Popiełuszki 2
    62-510 Konin
  • NIP: 6652078907 REGON: 300453749

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław