Opinie o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Marzena

Nie polecam,(usunięte przez administratora).Nie uznaje gwarancji Opinie pozytywne pisze sobie sam

Leon Nowy wpis
Klient

Dziekuje za wieloletnia współpracę zakupiłem autoklaw ostatnio kolejny sprawuje się perfect.

Jarek Nowy wpis

Polecam!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Bartek Nowy wpis
Klient

Autoklaw spisuje mi się znakomicie dziekuje.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Autoklaw Melag kupiony pol roku temu dziala bez zarzutu polecam.

Ortomedix
Klient

Mialem ogromna przyjemność współpracy z firmą Globmedical i stanowczo stwierdzam że wiedza w zakresie urzadzen sterylizacyjnych , obsługa klienta , kultura na 6 .polecam.

Lijewski
Klient

Siwetny autoklaw kupiony rok temu za małe pieniądze a stan znakomity dziekuje.

Leszek
Klient

Sprzet kupiony w firmie z Globmedical bardzo.udany polecam.

Madzia

Polecam 100%

Malik
Klient

Melag autoklaw spisuje mi się doskonale polecam.

Madmed
Klient

Autoklaw kupiony w firmie Globmedical sprawuje się bardzo dobrze, dziękujemy i polecamy.

Leon

Swietna firma rzeczowy właściciel asortyment ok.

Polecam 100% firme.

Edward

Polecam firme asortyment super

Kamil

Polecam firme

Krystian

Polecam firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku urzadzen medycznych , sprzedanych 2500 urzadzen , wielu zadowolonych klientów i jedna osoba na cały portal , ktora obsługiwana mimo ze zakończyła się gwarancja priorytetowo , malo tego urządzenie które oddawała na serwis bylo urządzeniem sprawnym 100% które do dziś pracuje bez zastrzezen w Centrum Stomatologii w Lodzi. PRZYPADEK PANI JEST ZENUJACY ZWAZYWSZY ZE NIBY USTERKI BYLY USUWQLANE JUZ PO OKRESIE GWARANCYJNYM I NIE MUSIALO BYC TO ROBIONE. Malo tego została wynajeta osoba do stalego nękania firmy , xo zostalo zgłoszone odpowiednim instancjom. WPISY TEJ PANI SA ZENUJACO SLABE I BARDZO PROSZE OSOBY ODPOWIEDZIALNE W TYM PORTALU ZA KULTURE O REAKCJE.

Krzysztof
Klient

Współpracuje z firmą Globmedical 3 lata bez problemów , tematy zalatwiane od reki.

Lucja

Autoklaw sun kupiłam wystawowy w 2019 roku do tej pory bez zarzutu , polecam.

Day spa
Klient

Fotel podologiczny , autoklaw tip top jestesmy bardzo zadowoleni z zakupu.

Urbanczyk
Klient

Polecam , rzetelna firma .

Zostaw merytoryczną opinię o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław - Konin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław
4.9/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ks. Jerzego Popiełuszki 2
    62-510 Konin
  • NIP: 6652078907 REGON: 300453749
Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław