Opinie o Sat-Mar Mariusz Kręcikowski w Ozorków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sat-Mar Mariusz Kręcikowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sat-Mar Mariusz Kręcikowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sat-Mar Mariusz Kręcikowski w Ozorków

Ewal Nowy wpis

12 kwietnia kupiłem tuner uclan ustym 4k twin.tuner z zainstalowanym openatv 6.4.Wszystko działa i jestem zadowolony.Jedyne co to zabardzo nie jestem zadowolony z pilota przez kilka lat użytkowałem zgemmie i może dlatego.W opisie nic nie ma jak skonfigurować tego pilota.Ogolna ocena z kupna pozytywną Ewal

Tomasz klient Nowy wpis

Witam Zdecydowanie nie polecam sprzedawca majstruje przy sprzęcie i zostawia sobie w nim tylna furtkę. Może dalnie kontrolować sprzęt oraz kraść z niego dane. Nie polecam. Ps. Resinstalacja czystego softu pomaga !

Tomasz klient Nowy wpis
@Tomasz klient

Witam nie wiem skąd to pan wymyślił pisząc takie kłamstwa.Domyślam się że za panem stoi konkurencyjna firma która zazdrości naszej firmie Sprzedaży i wsparcia dla klientów.Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiedniego działu ,jeżeli myśli pan że jest pan nie do odnalezienia to na prawdę jest pan naiwniakiem Do Zobaczenia

rap.instal@op.pl Nowy wpis

Jak najbardziej polecam sprzęt wstępnie skonfigurowany gotowy praktycznie do użytku polecam bardzo sprzedającego wszystko jest ok pozdrawiam

Ufo

Sprzedawca konkretny towar tez szybka wysylka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sat-Mar Mariusz Kręcikowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Kos102

Polecam szybko sprawnie bezproblemowo

eran

Kupiony USTYM 4K PRO, dotarł następnego dnia. Wszystko co potrzebne jest już zaprogramowane, wystarczy podłączyć aby oglądać programy SAT-FAT, po skonfigurowaniu OSCAM wszystko rusza bez problemu. Polecam Sat-Mar !!!

Tadeusz

Polecam tego sprzedawcę, wszystko zgodnie z opisem przesyłka doszła na czas jestem zadowolony, napewno wroćę .

geniuk1@wp.pl

Jestem zadowolony z transakcji. Wszystko zgodne z opisem oferty.

Sep

Sprzedawca słowny, tak jak się umówiłem tak było. Polecam w 100%

Iwona
@Sep

Ale na coś konkretnego się umawiałeś, że tak zachwalasz czy po prostu kupiłeś sobie coś i tyle?

andrzej

to już mój 3 zakup w tej firmie . wszystko ok. polecam , tym razem kupiłem ustym 4k pro jestem zadowolny

Katrin021

Polecam tego sprzedawcę,zakupiony tuner był dobrze zabezpieczony i przygotowany do użytkowania,robię zakupy u tego sprzedawcy kolejny raz i wszystko jest ok.

Edward
@Katrin021

Czyli wystawiasz pozytyw, a jak tam jest cenowo? Bo jak masz zamiar robić zakupy jeszcze raz to chyba ceny nie odstraszają i są w miarę konkurencyjni, co?

Garus

Polecam Sprzedawcę 100% zadowolenia????

Ilona
@Garus

Co kupowałeś? :D

Grzegorz

Wszystko zgodne z opisem. Polecam

Mariusz

Niestety to zwykły (usunięte przez administratora) dekoder wysłałem na reklamacje ponad dwa miesiące temu i żadnego kontaktu z firmą. Telefonów nikt nie odbiera a na e-meile nikt nie odpisuje. Firma (usunięte przez administratora) sprzedać , a gwarancja do bramy (potem się nie znamy). Proponuje osobą, które chcą coś kupić z sat-mar, sprawdzić czy odbierają telefony.

Krisstof

Szybka wysyłka. Tuner USTYM 4K PRO zgodny z opisem, bardzo dobry w swojej kategorii cenowej. Bezproblemowa pomoc techniczna ze strony sprzedawcy po zakupie. POLECAM

Katarzyna
@Krisstof

może się orientujesz ile osób tam pracuje? chciałabym dołączyć do zespołu skoro tak chwalicie :)

WK

Bardzo dobry sklep. Polecam gorąco wszystkim. Jestem zadowolony z zakupu. Szybka wysyłka i kontakt to sprzedawcom.

Janek

Kupiłem ustym 4k pro jestem zadowolony

Mir

100 % polecam

Julia

A oprócz klientów może ktoś zamieścić opinie o firmie od strony pracownika?

Keri

Sprzedawca konkretny, rzetelny. Bez problemów fachowo podpowiedział. Polecam. Warto u ww kupowac czy zlecać realizację danego przedsięwzięcia . Zamowiony towar wysyła szybko. Towar zgodny z opisem. POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM.

Zostaw merytoryczną opinię o Sat-Mar Mariusz Kręcikowski - Ozorków

• Jak się pracuje w Sat-Mar Mariusz Kręcikowski?

Zobacz opinie na temat firmy Sat-Mar Mariusz Kręcikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sat-Mar Mariusz Kręcikowski?

Sat-Mar Mariusz Kręcikowski
  • Wyszyńskiego 41