Opinie o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Polecam 100 zadowolenia

Bardzo prosze nie obrazac ww firmy bo ludzka zawisc nie zna granic. Mam do czynienia z Globmedical 11 lat , kupiłam 7 urządzeń i zawsze kontakt, kultura osobista, reakcja serwisowa , pomoc przy każdym telefonie Perfect. Prosze nie utrudniajcie rzetelnym pracować w tym kraju.

Bardzo polecam firme !!

lek. stom.

Odradzam wszystkim zakup czegokolwiek w tej firmie, kupiłam autoklaw, który nie działa, przed zakupem zapewniano o gwarancji na sprzęt, natomiast po dokonaniu zakupu właściciel staje się nieosiągalny i nie odbiera nawet telefonu, wypiera się wszystkiego.

@lek. stom.

A jaki to autoklaw ??? Proszę o wycofywanie oszczerstw w przrcyliwnym razie będę zmuszony kierować sprawy do sądu.

Majka
@lek. stom.

Ja również odradzam kupować czegokolwiek w tej firmie. Pan Przemysław na początku bardzo miły dostępny gdy jednak jest nie po jego myśli to zaczynaja się schody. Oddałam autoklaw do tej pory nie odzyskałam pieniędzy.

stomatolog
@lek. stom.

Proszę o kontakt jeśli jest to możliwe w sprawie firmy Globalmedical. Moją sprawę oddaję do sądu .. adres do kontaktu kat.ska@wp.pl

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław.
Ireneusz

Firma zaopatruje nasze gabinety od 2010 roku , korzystamy również z serwisu polecam serdecznie, wszystko na najwyższym poziomie , pełen profesjonalizm świadczonych usług.

Dionizy

Polecam sprzęt najwyższej klasy.

Leon

Witam serdecznie, jestem bardzo zadowolony z zakupów w ww firmie. Kupiłem 3 autoklawy , zaopatruje się 6 lat w Globmedical , zdarza się nie serwisowac sprzętu 3,4 lata mimo to chodzi Perfect polecam!!!!

Przemyslaw

Proszę pani kupiliśmy od Pani sprzet zapłaciliśmy 220 zł zgodnie z życzeniem nie za bardzo rozumiem pretensje . Trzeba mieć niezwykły tupet wpisując jskies brednie na forum. CZY ja mam opisać że kupiłem kompletny zlom ...który leży do dziś I wydałem pieniądze to poniżej klasy Sprzęt odebrany zaplacony I po sprawie A Pani kwestie z dpd nie należą do nas pozdrawiamy

Przemyslaw

Jeszcze jedno nr 886 54 77 64 nie istnieje w naszej firmie 0d 2010 roku!!!

Polecam 100%

Kurek

Polecam tego sprzedawce

Dariusz

@Ewa Czy możesz dodać więcej informacji o pracy, zarobkach i ogólnie?

Polecam firmę!!!

Iza

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z firmą, maja działający prawie w całej Polsce serwis, dobry sprzet , zawsze przyjaźnie nastawieni do klienta. Mam kilka urządzeń i sprawy ja mi się bardzo dobrze. POLECAM!

Leon

Autoklawy kupione bez zastrzeżeń polecam dziekuje za współpracę

Radek

Polecam firmę sprzęt najwyższej jakości, dobrze Działający serwis.

Klaudia

Jestem dwa tygodnie po zakupie bardzo fajny autoklaw, spisuje się bez zarzutu oby tak dalej polecam.

Zenek

Fachowo , rzetelnie polecam w 100%

Klaudiusz

Polecam firmę bardzo miły kulturalny właściciel pomocny , doradzi asortyment dobry służy mi 3 rok

Tobiasz

Polecam firmę miły rzeczowy facet zna się na autokkawach jak nikt w Polsce

Jakub

Polecam firmę, urządzenia używane ale dobrej jakości mam wh chodzi idealnie

Zostaw merytoryczną opinię o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław - Konin

• Jak się pracuje w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Zobacz opinie na temat firmy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław
4.9/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Ks. Jerzego Popiełuszki 2
    62-510 Konin
  • NIP: 6652078907 REGON: 300453749

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław