Opinie o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Człowiek DRAMAT. Zero kontaktu, zero gwarancji, nie opłaca faktur, jestem bardzo ciekawa kto jest autorem tych pozytywnych opinii? Czyżby sam adresat? Kupiliśmy autoklaw na olx. Pan przywiózł autoklaw (musiałam z nim wnieść na górę bo nie miał wózka). Zabrał stary na części ( nie rozliczył się). Po kilku miesiącach kupiony autoklaw wymagał naprawy, po niezliczonych telefonach pan umówił się z miejscową firmą na naprawę ( daje rok gwarancji) i miał zapłacić za naprawę tejże firmie. Niestety minęło 8 miesięcy i ani widu, ani słychu. Kłamczuch, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Omijajcie szerokim łukiem.

Leo
@Anna

Mam podobne odczucia co do tego człowieka. Zero kontaktu. Zero porozumienia. Było miło w trakcie zakupu urządzenia a raczej szrotu. Po zakupie Zero kontaktu. Ignorant.

ŁysyBrazzers Nowy wpis

Człowiek porażka ! Zero pojęcia i wiedzy nie polecam !

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Darlicki Nowy wpis

Chciałbym podzielić się na tym forum swoją opinią co do firny Globmedical. Zauważyłem czasami niepochlebne wpisy i rozumiem pewnie niezadowolenie , czasami coś nie do końca może odpowiadać. Można mieć sprzeczne oczekiwania ale przyzwolenie na chamstwo , prostactwo zwykle , ordynarne oszczercze komentarze powinny być usuwane. Znam firme i Pan Przemysława lat 15 , często korzystamy z porad , fachowego oka i opinii a także kupowaliśmy same urządzenia i nigdy przez tyle lat nie doświadczyliśmy niechęci, braku rzetelności więc dziwią mnie niektórzy. Można mieć inne zdanie , oczekiwania ale brak kultury wypowiedzi i obrazy nie powinny być tutaj akceptowane pzdr .

Piotr Nowy wpis

Autoklaw zakupiłem 2 lata temu chodzi bardzo dobrze . Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław.
Leszno
Mdj

Frazerka działa mi idealnie dziekuje polecam.

Luxmed

Mamy od firmy Globmedical autoklaw nowy i drugi zakupiony okolo 6 lat temu i nie mamy żadnych problemów. Jesteśmy zadowoleni że współpracy, polecamy.

Zart
@Luxmed

Firma jest zamknięta. Widzę że Przemysław próbuje ratować się opiniami. Chyba że dopiszcza się (usunięte przez administratora) i sprzedaje mimo, że nie ma do tego prawa…

Kijanski

Moge polecić firme , autoklaw pracuje beż awarii , serwis na czas , kontakt beż uwag .

Ula

Sprzet najwyższej jakości!!!

Ciekawe
@Ula

To ciekawe. Firmą się zamknęła w październiku 2023.

Przemyslaw
@Anna

Witam jestem właścicielem firmy i nigdy taka sytuacja nie miała miejsca , nie wiem kom Pani jest i przez kogo podstawiona ale nawet jsk ktoś zabiera stary sprzet z mojej firmy to za to ma pewno nie płaci. , bo to ukłon z naszej strony żeby pomóc się pozbyć staroci. CO do. Serwisu mamy swój więc nie musimy posiłkować się kimś innym , to stek kłamstw złośliwej konkurencji może,,,,

Julia
@Anna

Autoklaw spisuje mi się znakomicie , uzytkuje 3 lata .

Leo

Alicja

Autoklaw zakupiony w 2022 roku sprawuje mi się idealnie , polecam.

Remek

Dzien dobry na wstępie chciałbym zaznaczyć że współpracuje z firmą już 12 lat i zawsze rzetelnie , sprawnie bezproblemowo zarówno serwis jak i zakup nowych urządzeń Nie wiem skąd te czasami nieprzychylne komentarze , ponieważ właściciel jest tak elastyczny , zawsze pomocny, polecam z całą stanowczością.

Skończony (usunięte przez administratora) Nie wystawia faktur, nie naprawia sprzętu mimo gwarancji której udziela pisemnie i w ogłoszeniach. Szuka jeleni. Zebrało się ich zatem trochę w ostatnim czasie i wszyscy czując się pokrzywdzeni składamy pozew zbiorowy. Pozytywne komentarze są od pacjentów syna dentysty. Nowa firma działa pod podobną nazwą ale założona na kogoś innego. Żart i kpina.

Dramat. Jakiś list dostałam od komornika,ze jest wszczęte postępowanie wobec tego Pana. Musiałam się tłumaczyć. Same problemy

Kurek

Dzien dobry , chciałbym podzielić się swoją opinią na temat firmy ww . Kupiłem do przychodni RTG i stół operacyjny, działają bardzo zadowalająca i śmiało moge polecić.

Czy w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Lucyna

Kupiłam frezarke od Oana Przemysława jestem bardzo zadowolona.polecam.

Halasz

Polecam firme zaopatruje sie 10 lat w sprzet.

Polecam , autoklaw i frezarka spisują mi się bardzo dobrze.

Nowak

Chciałbym podzielić się swoimi odczuciami co do firmy Globmedical , mam 3 urządzenia które sprawują mi się bez zarzutu, serwisowane są raz do roku , przeglądy na czas polecam i pozdrawiam.

Maxmed

Urządzenia, unit autoklaw piaskarka działają idealnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław - Konin

• Jak się pracuje w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Zobacz opinie na temat firmy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław
4.9/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Ks. Jerzego Popiełuszki 2
    62-510 Konin
  • NIP: 6652078907 REGON: 300453749

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław