Opinie o MJM Magdalena Szymiczek w Pszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MJM Magdalena Szymiczek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MJM Magdalena Szymiczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Magdalena Szymiczek w Pszów

Alies Nowy wpis

nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Wyzysk, obrazy i wizyty na policji z tym wiąże się praca w tej firmie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MJM Magdalena Szymiczek?

Pracownik II Nowy wpis

Niestety potwierdzam, że szefowa chodzi i nadaje na innych pracowników. Że ta/ten to jest taka/i i owaka/i, że tego nie umie zrobić, że takie coś powiedziała, i co głupiego kto zrobił. Chodzi i opowiada, nie wiem czy o prawdziwych, błędach, zaniedbaniach i głupotach jakie kto w pracy zrobił. To jest przykre, bo na początku się myśli, że ale Ci pracownicy są beznadziejni i w ogóle jakieś głąby a potem się orientujesz, że ludzie sa normalni a to Pani Madzia ma pożywkę dla jakiejś swojej chorej fantazji. Niestety za plecami szefowa obgaduje każdego, łącznie z szefem, który akurat był całkiem neutralny a przynajmniej takie wrażenie sprawiał. Więc jeśli wydaje Ci się, że jesteś okey traktowany, to pomyś co usłyszałeś od Magdy o innych, to dowiesz się co mówi o tobie! To jest żal słuchać jak wypluwa z siebie (usunięte przez administratora) na ludzi. No chyba, że Magda to ty pracowniku ? Nie znam nikogo, na kogo nie najeżdża, więc nie wiem kto mógłby ja tak bronić jeśli nie Madzia sama????

Pracownik Nowy wpis

Nie wiem skąd te jedne osoby się biorą. Praca naprawdę jest fajna. Pani Magdą i Pan Marek zawsze we wszystkim pomogą. Atmosfera z innymi pracownikami jest na bardzo dobrym poziomie. Także polecam w 100 procentach

Firma MJM Magdalena Szymiczek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ziomek

Moja opinia wyparowala, wiec sie powtórze. Troche kiepsko ze pracownicy chcac bronic szefa jada po bylych pracownikach. Sorki ale jako podwladniy nie powinienes chyba wiedziec o takich rzeczach jak listy obecnosci, L4 i jakie kto ma problemi intelektualne czy emocjonalne. No chyba ze szefo tworzy zla atmosfere i jedzie po wszystkich przed wszystkimi i napiernicza co go boli? U chyba tam macie cudna atmosferke! Jesli ktos sie nie sprawdza w danej firmie, to sie z nim rozwiazuje umowę, tak raczej prywanie nie? No wiesz szef i czlowiek i raczej bez obsmarowywanua go przed zespolem?

@nick

Nie rozumiem skąd tyle nienawiści w tych komentarzach. Pracuje już w firmie od kilku lat i nic z tych rzeczy o których jest tutaj wypisywane się nie wydarzyło więc ciężko jest mi w to wszystko po prostu uwierzyć. Ostatnie panie które tutaj pracowały to nawet nie wiem skąd się urwały. Jedna, która udawała że jest wielce chora a jeździła na L4 po wielkich galach i i jeszcze wszędzie gdzie to możliwe udostępniała i się chwaliła a totalnie nic nie potrafiła sprzedać! Wielka Pani dama a nawet standardu obsługi na pół strony nie potrafiła się nauczyć… kolejna gwiazda to dodawać prostych rzeczy nie potrafiła i nawet poprawnie listy obecności wypełnić więc nie wiem po co to wypisywanie. Pracowała parę dni w tygodniu a wpisywała całe tygodnie myląc daty a listy obecności nie potrafiła nawet do kadr w maila wysłać. Prostując tez o godzinach i listach kazdy pracownik z poczatku miesiąca deklaruje kiedy przychodzi i ustala sobie sam grafik, wypalenia listę obecności i sam wysyła do kadr wiec jak ktos nie potrafi liczyc i poprawnie uzupełniać to jego problem…

Czy w MJM Magdalena Szymiczek zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Greg

Jak wygląda sprawa wizowa kto to załatwia i jakie są procedury?

Venom

Jeżeli chcecie być nagrywani i bez żadnych praw to polecam. Rozliczanie z każdego słowa, wieczne pretensje, wyzysk, zakaz wychodzenia do toalety, namowy do donoszenia na innych pracowników to w tej firmie codzienność. Na początku zarobki super, po pewnym czasie nie dostałem ani grosza za nadgodziny bo nagle zniknęła moja karta z godzinami. Chcesz pracować charytatywnie to polecam

@Venom

Dodam jeszcze ze właściciela jest bez skrupułów. Praca polega na oszukiwaniu ludzi i wciskaniu im czegoś czego nie chcą i nie mówieniu prawdy co dostają. Nie zrobisz wyznaczonej ilości umów w dany dzień zabiera ci pieniądze z wypłaty

Weronika
@Venom

A te super zarobki to ile wynoszą - bez nadgodzin? Co do nagrywania to chodzi o kamery w miejscu pracy?

Vero
@Venom

A kiedy byłeś pracownikem tej firmy ?

Vero
@Venom

W jaki sposób z wypłaty były zabierane pieniądze? W sieci nic nie ginie i bardzo łatwo można szykanować bezpodstawnie a wtedy jest to karalne. Szybko mozna zweryfikować adresata wypowiedzi. Jestem pracownikiem firmy i nigdy nie zabrano mi grosza z wynagrodzenia nie wspominając o szykanowaniu nigdy takie działania nie miały miejsca.

@Weronika

Było to kilka lat temu i na początku zarobi naprawdę były super bo wynosiły około 4 tys. A w nagrywaniu chodzi o to ze rozpoczynając prace uruchamiasz program do nagrywania rozmów. Przy biurku na którym pracujesz i odbywasz rozmowy z klientami masz zamontowany mikrofon. Jesteś rozliczany z każdego słowa

@Venom

Jesteś rozliczany bo to sprzedaz wde więc tak to musi wyglądać i wyglada w każdym Aps Rozmowy są rejestrowane jak przy każdej pracy trzeba trzymać standardu podpisujesz na to zgodę. Chyba nie byłeś pracownikiem firmy skoro takie tematy są dla ciebie problemem to proponuje pójść na produkcję :) A ocena tajemniczego klienta który cię nagrywa i za to otrzymujesz premie ? Takie są wymogi pracy w korpo, bankach itp

@Dido

A nie mogliby zrezygnować z tego tajemniczego klienta na jakąś inną alternatywę? Bo to, że gdzieś indziej tak robią to nie znaczy od razu, że tu tak trzeba?

@Renata

Te badanie są odgórnie przez operatora ustalane. Firma pracuje dla korpo nie ma innej możliwości aby sprawdzić standard u pracowników bez przeprowadzenia badania

Krzysztof
@Dido

A często takie wizyty się odbywają?

Dido

Ludzie skąd w was tyle hejtu i jadu. Może zazdrość? Czym sie kierujecie wypisując nie prawdziwe bluzgi

@Dido

Może to jakiś syndrom po-lockdown'owy. Ale to większą pulę ludzie raczej dotyka. ;p Przykre, że zamiast napisać "mnie się podoba" i "mnie się nie podoba" to takie rzeczy się dzieją. A Ty jaki masz ogólnie stosunek do tej całej sytuacji, która jest opisana?

@Renata

Ja bardzo dobrze wspominam praca dała mi spore doświadczenie, wyciągnęła z problemów. Zawsze miałem wynagrodzenie na czas pracowałem bardzo długo. Praca w korpo gdzie kładzie się nacisk na wynik, ale pomaga nam się rozwijać i daje spore zarobki.

@Dido

I jakie wyniki udawało Ci się tu osiągać? Jest coś z czego serio jesteś bardzo dumny odnośnie tego?

Orka

Wyzysk i tyle. Właścicielka bez skrupułów

Irena
@Orka

Nie do końca wiem co masz konkretnie na myśli mówiąc, że wyzysk i że właścicielka jest bez skrupułów. Możesz bardziej rozwinąć swoją myśl? Czym się przejawiał u niej ten brak skrupułów?

Weronika

Ludzie, no weźcie coś więcej piszcie jak już wystawiacie opinie, bo takie ogólniki to niestety nic nie mówią przyszłym pracownikom :( Jakie te wynagrodzenie jest konkretnie? Jak wygląda praca, atmosfera? Czemu jest ta praca bardzo ciężka?

Przemek

Byłem bardzo zadowolony z pracy jak i z wynagrodzenia. Sporo się nauczyłem

Negatyw

Praca bardzo ciężka :)

wielbiciel_89

...

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Magdalena Szymiczek - Pszów

• Jak się pracuje w MJM Magdalena Szymiczek?

Zobacz opinie na temat firmy MJM Magdalena Szymiczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJM Magdalena Szymiczek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MJM Magdalena Szymiczek