Opinie o Drew-Lux Bednarski Damian w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drew-Lux Bednarski Damian. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drew-Lux Bednarski Damian o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drew-Lux Bednarski Damian w Częstochowa

Rozczarowany

Witam chciałem potwierdzić że pan Damian Bednarski jest nie złym aktorem pobiera od ludzi zaliczki na domy a tak naprawdę jeszcze żadnego nie skonczyl. Ja również dałem się nabrać a raczej oszukać przez Pana Damiana. Gość nie ma żadnych umiejętności, narzędzi oraz odpowiednich pracowników którzy coś potrafią zrobić. Materiał z jakiego robi to najgorsze dziadostwo. Szkoda że w tych czasach są tacy nieuczciwi ludzie. Panie Damianie niech się Pan zajmie czym innym a nie budowa domów i oszukiwaniem ludzi. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych klientów Pana Damiana

Proszo o dowody ? Zdjecia

@Rozczarowany

Jakie dowody? Proszę pokazać mi dom który Pan skończył od początku do końca a na dowody może się zebrać kilku niezadowolonych klientów których Pan oszukal

@Rozczarowany

Chętnie służę dowodami. I my daliśmy się nabrać. Pan Bednarski podpisał umowę, wzioł zaliczkę, termin wykonania dawno minął. I nic nie powstało. Jak do tej pory wpłaconej zaliczki nie zwrócił. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Że też tacy ludzie prosperują w branży.

Rozczarowany

Dlatego trzeba się zebrać i zniszczyć jego żeby już nikogo nie oszukiwal bo ludzie przez niego kupę nerwów stracili. Jak Pan Damian chce konfrontacji to możemy się wszyscy którzy zostali (usunięte przez administratora) z nim spotkać plus jego pracownicy którzy nie otrzymali pieniędzy za wykonanie roboty

@Rozczarowany

Dlaczego pan nie poda swojego nazwiska ? Bo to proste oczernia Pan tylko jest pan daremny

@Janusz

Ja nikogo nie oczerniam tylko stwierdzam fakty opinie na forum mówią same za siebie nikt sobie tego z palca nie wyssal ja tylko swoją opinią ostrzegam ludzi żeby się nie dali oszukać przez Pana Damiana ludzie nie dawajcie mu zaliczki!!!!

@Rozczarowany

Potwierdzam mnie tez (usunięte przez administratora)

Kamikadze
@Rozczarowany

Wszystkich którzy tu piszą o panu Bednarskim negatywy niestety to prawda. Wiecie co jest w tym najgorsze, że on wogóle w poważaniu głębokim ma czyjeś pieniądze, potrzeby i marzenia. Jest zwykłym chamem i oszustem z którym nie można w ogóle dojść do jakiegokolwiek porozumienia. Zawala termin, bierze kasę i bezczelnie zwala na wszystkich i na wszystko inne zrzucając z siebie winę. Jest ogólnie mówiąc bezczelnym facecikiem, który gra na emocjach, konfliktowy nieudacznik. Słabe referencje, znajomość sztuki budowlanej i ciągły bezczelny optymizm z ukrytą chęcią oszukania i wyżebrania pieniędzy na swoje rozrywki........bo cóż on innego robi z tą kasa którą rozkradła ludziom. Odradzam odradzam współprace nie ze względu na to,że i tak stracone pieniądze ale ze względu na szacunek dla siebie samego i własnego zdrowia.

Pan zlotopolski to bednarski lub jakiś kolega/koleżanka. (usunięte przez administratora)

Złotopolski

U mnie wszystko było ok, daliśmy klucze od działki i wszystko jest na swoim miejscu. Przeczytaliśmy z żoną te opinie już w trakcie realizacji, trochę się wystraszyliśmy, domek stanął i wszystko poza opóźnieniem terminu było ok. Czytam tej hejt i nie wierzę!

Krystyna
@Złotopolski

Ze względu na duże rozbieżności pomiędzy opiniami odnośnie efektów pracy tej firmy mam pytanie - czy Drew-Lux przedstawia gdzieś realizacje swoich projektów? Jakieś portfolio domów wykonanych przez firmę, dla potwierdzenia skuteczności swojej pracy?

@Złotopolski

Ja także chciałbym zobaczyc jakieś zdjęcia domów zrobionych przez Pana Bednarskiego

@Anonim

dlaczego nie podasz swojego nazwiska ?????Boisz sie ze tylko oczerniasz Pana ???

Niestety te wszystkie negatywy to prawda. Mój dom buduje się od połowy 2018 i nadal jest nieskonczony. Pytam damian przepadł. Zresztą już go nie chcemy, musimy dokończyć sami. BARDZO BARDZO ZŁA FIRMA.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Drew-Lux Bednarski Damian.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nadi

Złe materiały i brak umiejętności budowlanych. Nie polecam. Tanio ale bardzo kiepsko. Na pierwszy rzut oka wszystko ok potem zaczynają się problemy. Opóźnienia i błędy budowlane.

Janus

Dlaczego Panie obraza człowieka ? To Pani ma zła opinie i kłamanie

UWAGA!!!!
@Janus

Może byłeś jednym z tych partaczy którzy nic nie potrafili zrobić tylko bałagan aktor cię kupił

Wood
@Janus

Proszę pamiętać ze wszystkie pozytywne kom daje on sam. Nie dajcie się nabrać

Pan z broda
@Janus

Pani (usunięte przez administratora) nie Kłamie i nikogo nie obraża mówi prawdę!!!!przez 50 godzin ratowałem jej dom letniskowy jak mogłem ale ze tak powiem z gówna pejcza nie ukrecisz!!!!! Całe szczęście ze pan Sławek (inwestor)był na miejscu bo chodź on pomógł!!!!! Wykonawca miał w głębokim (usunięte przez administratora) robotę i albo jeździł chu...j wie gdzie albo go nie było a jak był to obil 1 słownie (jedna) ścianę szczytowa!!+!!! Zresztą pytajcie się Pani Agnieszki jak wyglądała robota wszystko powie!!!!pozdrawiam inwestorów i dziękuję za pomoc przy budowie waszego domku bez was nie dał bym rady

Wood

Potwierdzam ze to zła firma.jak macie do wyboru bierzcie kogoś innego u mnie juz inna firma kończyła bo dom był zniszczony i mam na to swiadkow

UWAGA!!!!!

UWAGA UWAGA!!!!!!!!! Ludzie nie dajcie się nabrać temu oszustowi ja podpisałam umowę w listopadzie 2018 miał powstać mój domek zostac wykonany pod koniec czerwca 2019 niestety mimo wszelkich starań nerwow telefonow kupowania materiału za wlasne pieniadze budowa zakonczona a raczej wywalony wykonawca 28 .08 zmarnowane pieniądze i nerwy pracownicy nie potrafią wbić gwoździa materiał najniższej jakości deska podłogowa nadaję się na budę psa tysiace poprawek jesli macie ochote zobaczyć to partactwo zapraszam nastepny domek który jest od maja budowany u mojego kolegi jest w fazie rozbiórki dramat omijać szerokim łukiem tego tandetnego aktora !!!!!!!!!!!!!!!

Gosc

Pilnie potrzebny nr telefonu do tego Pana.

@Gosc

A można wiedzieć dlaczego?

draco

pozytywne komentarze sa od niego. nie dajcie sie nabrać. jest już spore grono oszukanych którzy się kontaktują ze sobą tak samo było u mnie. ja znam kilka poszkodowanych osób a domu to on żadnego nie wybudował. jak nie wierzycie niech wam pokaze 2, 3 domy i porozmawiajcie z tymi zadowolonymi niby. on nic nie skończył u nikogo.

Xxx

Proszę o komentarz ludzi ktorzy u niego pracują badz pracowali.

Tomtom

Solidnie i wszystko ok -polecam

Gomdi
@Tomtom

Bednarski nie udzielając sie juz. Pojdziesz siedzieć

Tomtom

Wszystko ok - polecam

Ktosss
@Tomtom

Brednie

Ktosss

Człowieku zacznij swoim pracownikom wypłacać pensje,ludzie pracują u niego na czarno,nie dostają pensji. Sa poprostu wykorzystywani. Bo w koncu ktoś sie Tobą zajmie.

To jest zwykły (usunięte przez administratora) Nie dotrzymuje terminów. Nie trzyma się warunków umowy. Dobry tylko z gadki. Ewidentnie minął się z powołaniem bo talent aktorski ma ogromny. Nie dawać pieniędzy na materiały z gory! Bo wtedy juz jesteście do tylu. On łata waszymi pieniędzmi poprzednich dłużników. Jedyna szansa kupować materiały samemu i płacić po robociznie. Ale i tak będzie walka. Nie polecam.

Sląsk

Pokazuje nie swoje realizacje lub takie z ktorych zostal wyrzucony za partactwo. Uczy sie budowy chyba z youtuba. Jak nie wierzycie sprobujcie sie spotkac z kims osobiscie komu budowal dom. Podjedzcie i pogadajcie. Naprawde odradzam ta firme. Wszyscy odradzaja. Opinia pozytywna to raczej on sam lub kolega itd

@Sląsk

Dzień dobry, czy mogę prosić o kontakt w sprawie Pana /Pani doświadczenia z tą firmą? (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Anna

Proszę o namiary. Ja tez znam temat

Doris
@Grzegorz

Czy mogę prosić o kontakt w sprawie tego pana? Pilne. Z góry dziękuję. 530 567 505

Wiktor

Omijać szerokim łukiem! (usunięte przez administratora) Udają wykształconych i odbytych z budowlanką a to wszystko ściema. Nie dawać kasy i uciekać. Nie patrzeć, że tanio.

kiepski

firma amatorska, dopiero się uczą budowy domów, zdecydowanie NIE POLECAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Drew-Lux Bednarski Damian - Częstochowa

• Jak się pracuje w Drew-Lux Bednarski Damian?

Zobacz opinie na temat firmy Drew-Lux Bednarski Damian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drew-Lux Bednarski Damian
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wielkoborska 11A
    42-202 Częstochowa