Opinie o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak w Wschowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak w Wschowa

Super sesja ciążowa, równie zadowolona jestem z noworodkowej. Fachowe oko, subtelny dobór kolorów i dodatków. Szybka edycja i niezbyt wygórowana cena. Luźna atmosfera w studio. Ogólnie polecam ! Widać pomysłowość inną od reszty przeciętnych fotografów.

Angelika

Korzystam z usług fotograficznych często. Pierwsza sesje ciążową robiłam u kogoś innego, dziecięcą również i tak w przypadku kolejnych dwóch ciąż. Niewiele razy spotkałam się z takim profesjonalizmem jak u Pani Pauliny. W tej ostatniej ciąży stwierdziłam ze tyle razy już byłam na sesji ze tym razem nie jest mi potrzebna i bardzo się cieszę ze koleżanka która również była w Nieulotne mnie namówiła i poszłam. To są jedyne fotografie którymi z chęcią się chwale, dopieszczone w każdym calu. Pani Paulina jest dużą perfekcjonistką, zwracała nam uwagę nawet na źle odwrócony guzik czy przekrzywioną stopę :) Widać, ze w swoją prace wkłada Naprawdę dużo serca i stara się zadowolić każdego. Oczywiście wiemy ze jest to ciężki kawałek chleba przy pracy z rozchwianymi emocjonalnie Paniami w ciszy ale po zgłoszeniu dwóch poprawek bezproblemowo nam je za darmo wykonała. Sesja noworodkowa przed nami. Mam nadzieje ze pójdzie równie fantastycznie jak w przypadku sesji ciążowej. Na marginesie mamy już obrobione zdjęcia, otrzymaliśmy je po tygodniu! Bardzo polecam

Maki
@Angelika

Chyba jest pani wyjątkiem, bo ja takich odczuć nie miałam, poprawki... chyba pani zartuje. Kompletny brak profesjonalizmu, pierwszy i ostatni raz u tej pani. Nie polecam, dziewczyny uważajcie, mysle ze pozytywy pisze sama pani paulina badz jej manager...

@Maki

Skoro uważa Pani w ten sposób to być może mierzy Pani wszystkich swoją miarą. Tak jak Pani ciężko uwierzyć ze jestem zadowolona tak mnie ciężko uwierzyć ze Pani nie jest. Wniosek jest jeden - gdyby wszyscy byli niezadowoleni to firma już by nie istniała a jednak Pani Paulina ma sporo pracy :)

@Angelika

A może firma działa dlatego że wciąż ma nowych klientów (robi naprawdę ładne zdjęcia) ale potem pani fotograf robi ich w konia - biorąc kase a niedostarczając zdjęć i innych rzeczy z oferty? Ja miałam taka sytuacje. Oczywiście komentarza na fanpage nie można dodać bo jest to zablokowane a te negatywne pod zdjęciami są usuwane:/

@.

Czyli rozumiem ze zapłaciła Pani i totalnie nic nie otrzymała ? Sama pracuje w usługach i wiem jak często Klienci wyolbrzymiają pewne kwestie, mając do czynienia z obsługa wiem ze wszystko można załatwić. Trzeba tylko chcieć :)

@Angelika

Brak odpowiedzi myślę o czymś świadczy.... Napisać negatywny komentarz anonimowo potrafi każdy. Uargumentować problem już nie.

Agata

(usunięte przez administratora) Pani Paulino dużo cierpliwości życzę i samych kochanych Klientów ! My jesteśmy zadowoleni i ze współpracy i z obsługi i z przepięknych zdjęć które do dzisiaj zdobią nasze ściany.

@Agata

Chyba za dużo tu negatywnych komentarzy... szkoda że pani nieulotna nie ma możliwości komentowania na fb, a negatywne natychmiast usuwa. Z chęcią mnóstwo osób ostrzegloby innych przed nią.

Agata

Przecież normalnie ludzie komentują u niej na Facebooku, zdjęcia, posty, relacje. Wszyscy się udzielają bez problemu. Problem jest inny - tam nikt nie jest anonimowy a tutaj tak, wiec na Facebooku jest cisza a tu jak widać.

@Agata

No proszę sobie wyobrazić że tam wszystkie negatywne komentarze pani nieulotna usuwa... niespodziewane no nie? :p:/

Agata

Nie ma sprawy nie do rozwiązania. Próbował Pan/Pani najzwyczajniej się dogadać ?

@Agata

Niejedna osoba już komentowała zdjęcia ale Pani Paulina zostawia tylko takie które stawiają ją w dobrym świetle. Dogadanie się z tą Pania? Śmieszne... ???? Każda wersja inna od poprzedniej.

Aga

Dokładnie, mój negatywny komentarz zniknął po 10 min od publikacji. Pani Paulina ogólnie jest miła i odpisuje na wiadomości do czasu sesji i zapłaty za nią, a potem to lepiej nie mówić.

@Aga

Dziwne, bo ja czy dzwoniłam czy pisałam kontakt był świetny :) Dogadać trzeba się chcieć :D

Magdalena

Na sesji byłam w ramach warsztatów prowadzonych przez p.Paulinę. Mimo tego, że nie zapłaciliśmy za usługę ani grosza Pani Fotograf była bardzo miła. Największe wrażenie zrobiła na nas wiedza posiadana i wykładana w trakcie spotkania a uważam, że odgrywa ona dużą rolę podczas powierzania swojego kilkudniowego dziecka obcej osobie. Z wielką delikatnością i czułością obchodzono się z naszą pociechą, co było również później przekładane na zdjęcia. Widać, że p.Paulina pracuje z pasją i myślę, że to przyciąga Klientów - nas przyciągnęło. Co do obsługi również nie mam zastrzeżeń o których tu pisano, sympatyczna, troskliwa, dokładna osoba. Przedstawiono nam oczywiście umowę, zdjęcia dostarczone w wymienionym w niej czasie. Współpraca bez żadnych problemów :) Będziemy korzystać i polecać! Pozdrawiamy Magda, Krzysztof i mały Bruno

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Emila

Sesja ciążowa wykonana z wielką starannością, precyzją i przede wszystkim w świetnej atmosferze. P.(usunięte przez administratora) rozluźniłaby chyba nawet skałę, jej poczucie humoru oraz luźny sposób przebiegu sesji pozwolił mi się zrelaksować i co najważniejsze puściły nerwy i stres. Nie wszyscy dobrze czuja się przed obiektywem ale tutaj fotografka spisała się na medal! Garderoba od wyboru do koloru, bez problemu znalazłam coś dla siebie. Makijaż bez zarzutu w super cenie. Już jesteśmy zapisani na sesje noworodkową. Polecam.

Marta C.

Miła dziewczyna dobrze znająca się na fachu, który wykonuje. Nasza współpraca przeszła szybko, sprawnie, profesjonalnie i bez żadnych dziwnych sytuacji. Wszystko zgodnie z umową, zdjęcia na czas, fotografie przepiękne (nie mogłam znaleźć odpowiedniego fotografa w promieniu 100km!). Cieszę się, że na czas Cię znalazłam, bo z sesji ciążowej robionej u innej fotografki nie jestem w ogóle zadowolona. Na pewno będę wszystkim polecać, z resztą nie muszę bo już i tak mojego Facebooka zalewają pytania gdzie robiłam te cudne zdjęcia. Powodzenia kochana bo jak widać praca z ludźmi do najłatwiejszych nie należy Trzymam kciuki za Ciebie ! Pozdrawiam z małą Zosią

Andżelika

Serwis rewelacja! Widać naskok na Pani firmę bo nie zgadzam się z żadnym negatywnym wpisem. Na sesje umówiliśmy się spontanicznie, Pani Paulina zadzwoniła opowiedziała nam o wszystkich możliwościach / nie było zadnego nacisku ! Pakiet mini zrealizowany z taka starannością ze czuliśmy się jak byśmy kupili premium :) Do sesji otrzymaliśmy kilkustronicowy poradnik- pełen profesjonalizm. Fotograf był przygotowany na wszystko zanim weszliśmy do studia ! W środku schludnie czysto piękne duże studio. Podkłady chusteczki pieluchy octanisept wszystko dosłownie ! Sesja przebiegła sprawnie dzięki cierpliwości i opanowaniu Pani Pauliny. Po sesji otrzymaliśmy po 2 dniach galerie i po tygodniu odbitki. Tak wiec określenia ze wybiera sobie Klientów premium a resztę traktuje inaczej to bzdury wyssane z palca. Polecam ta przemiła dziewczynę ! Wie co robi i kocha dzieci.

Całkowite lekceważenie klienta. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na SMS, sesja zrobiona w październiku 2019 zdjeć nadal nie ma, a mamy 21 luty 2020!!! Nie Polecam! Z chęcią dodałbym print screen-y ale nie ma tutaj takiej możliwości. Nigdy więcej i każdemu odradzam!

Barbara
@Michał

Rozumiem Pana, mnie spotkało to samo że strony tej pani, brak profesjonalizmu, po prostu jedna wielka porażka, nigdy więcej u tej pani☹️

QUeb

ja proponuje tej pani zatrudnić kogoś od kontaktu z klientem bo ma niewątpliwie z tym problem... Wydaje mi się, że ta pani zarobiła już tyle, że nie musi dalej być miła do klienta, a to wielki błąd

Wszystkie komentarze negatywne od razu są usuwane z profilu na fb. A osoby które miały nie przyjemne sytuacje z Pania fotograf są zapominane przez nią i udaje że nie miała takich klientów. Przecież dużo osób ma wiadomości gdzie to kilku krotnie był przekładany termin odbioru czy chodzby nawet historie różne wymyślane. A jedna klientkę która dodała niezbyt korzystne komentarze pod zdjęciem co do współpracy po sesji straszyla prawnikiem. Profesjonalizm pierwsza klasa. Zdjęcia są piękne, większość negatywnych opini tyczy się traktowania klientów po sesji. Byłam na dwóch sesjach, pierwsza ok ale druga to brak słów.Pani zawsze ma mnóstwo wytłumaczeń tylko później już myli się w swoich kłamstwach. Zdecydowanie nie polecam.

@.

Czyli wszystkich traktuje podobnie. Właśnie mam prawie taką sytuację- wszystko się zgadza. Brak słów.

Miał
@..

Miałem wysłać swoje nagie fotosy :D dla klientki ale byłem zbyt ciekaw jak zareaguje bez nich !

@.

Czy w jakikolwiek sposób oprócz publikacji tego próbowaliście załatwić to między sobą ? Ja tez na jednej z sesji miałam dwie uwagi i zostały one bardzo szybko poprawione, bez żadnego niesmaku czy żalu. Do tego otrzymałam rekompensatę małą i wszyscy byliśmy zadowoleni ze współpracy. Pamiętajcie w tym hejcie ze to tez jest tylko człowiek, nie robot a człowiek. Z uczuciami, z przeżyciami i prawem do pomyłek i popełnianych błędów. Kwestia jak się z tego wychodzi ale jeśli ktoś nie daje nam nawet takiej możliwości wylewając wiadro pomyj to odechciewa się wszystkiego. Pomyślcie najpierw czy wy zrobiliście tez wszystko aby współpraca przebiegła pomyślnie i czy Pani Paulina tez nie poszła wam z czymś na rękę, albo nic nie powiedziała na spóźnienie czy jakieś inne niedociągnięcia. Naprawdę więcej ludzkości w Was ludzie .....

Dorota

Poziom tego komentarza świadczy nie o Pani Fotograf a o osobie która go napisała. Wydaje mi się ze nikt tu nie ma żadnych zastrzeżeń co do tego ....

Dorota

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, skoro tak bardzo jesteście nie zadowoleni faktem, ze nie ma opiniowania na Fb gdzie nie ma możliwości dodania anonima dlaczego nie pojawiają się tu wasze żadne dane ? Imię? Data sesji? Nazwisko lub pierwsza litera jak na Google. Pod pseudonimem łatwo rzucać hejtem (bo obok konstruktywnej krytyki to nawet nie leżało) niż się ujawnić i napisać opinie. Pani Paulina na pewno tez to czyta, mi ciężko na to wszystko patrzeć bo byłam u niej na sesji kilka razy i nigdy nic podobnego się nie wydarzyło, biorę udział w jej sesjach od 3 lat i widzę ile rzeczy się dzieje. Jak o wszystkich sytuacjach losowych wszystkich informuje, żeby być na bieżąco. Jak dodaje zdjęcia na stronę codziennie wiec o jakim braku kontaktu wy piszecie. Zawsze jak miałam jakiekolwiek pytania do sesji czy po sesji nigdy nie spotkałam się z odrzuceniem! Na moje to wyglada to na tanią zagrywkę konkurencji lub kilku niezadowolonych osobek którym być może czegoś nie zrobiła tak jak chcieli i teraz wylewają tu swoje frustracje. Braku talentu nie można jej zarzucić to przyczepmy się podejścia do Klientów. Bardzo polecam i życzę dużo wytrwałości Pani Paulino!

Niepolecam

Dramat. Zdjęcia piękne ale atmosfera i kontakt z Pania fotograf to porażka, kłamie, ciągle kręci, nie dotrzymuje słowa.

Potwierdzam
@Niepolecam

Potwierdzam- ta pani kłamie i nie dotrzymuje słowa.

Pani była bardzo nieprofesjonalna podczas wykonywania sesji i do dzisiaj jej nie otrzymaliśmy, a była to sesja świąteczna...

Nieulotne

Nie wiem z kim się Państwo kontaktowali ale chyba nie ze mną, codziennie odbieram telefony i robię sesje będąc w stałym kontakcie ze swoimi Klientami. Chyba ze nimi Państwo nie są :) Ciężko udawać, że mnie nie ma publikując systematycznie posty. Dodam również że wg systemu wszystkie galerie są na bieżąco tego samego dnia wysyłane. Pozdrawiam serdecznie

Marysia

My też byliśmy na warsztatach, które organizowało studio Nieulotne w naszym mieście i jesteśmy bardzo zadowoleni. Super atmosfera, rewelacyjne podejście do dziecka, wszystkie informacje nam potrzebne przekazane jak należy. Pierwszy raz spotkaliśmy się w ogóle z poradnikiem noworodkowym dla rodziców gdzie bardzo obszernie opisane jest przygotowanie do sesji i w ogóle jak ona wyglada, jak przebiega. Świetna sprawa! Zdjęcia prze piękne oddane po tygodniu. Gorąco polecamy usługi p. Pauliny wszystkim osobom w jej okolicy. Pozdrawiamy z małym Staśkiem

Inwigilacja

Też niektórym to nie pasowało PALANTY FIRMOWE... a że wyszło jak wyszło cóż śmiać się tylko chce hahah

Martyna

Miałam przyjemność obserwować prace p.Pauliny podczas warsztatów fotografii noworodkowej jedyny odczucia jakie posiadam to takie, że dawno nie spotkałam tak opanowanej i cierpliwej osoby pełnej pasji i zaangażowania w swoją pracę. To w jaki sposób zajmuję się dziećmi, odciążając tym samym rodziców i pozwalając im na chwilę wytchnienia jest niesamowite. Przez całą sesję informowała nas co będzie robić z naszym synem tłumacząc w jaki sposób oddziaływuje to na niego samego, dzięki temu mieliśmy bardzo duże poczucie bezpieczeństwa i tego że nasze dziecko jest w dobrych rękach. Pani Paulina cały czas była bardzo miła i konkretna. Zdjęcia mamy już w na mailu co było dużym zaskoczeniem dla nas bo mowa była o miesiącu a dostaliśmy je po 2 tygodniach. Bardzo żałujemy ze kilometry nie pozwolą nam skorzystać z jej usług ponownie i ze w naszej okolicy brak takich usługodawców ale mamy nadzieję że być może kiedyś przy ponownych odwiedzinach naszej miejscowości przez panią Paulinę będziemy mogli przy okazji się spotkać. Polecamy gorąco ! Martyna, Krzysztof i Antoś

Natala

Czytając to jestem ciekawa ile osób faktycznie miało styczność z Pauliną, jesteśmy po sesji ciążowej, noworodkowej i niemowlęcej. Za każdym razem współpraca bardzo owocna i sprawna. Rewelacyjne podejście do dzieci i widać duże doświadczenie. Otacza te dzieci bardzo dużym spokojem i ciepłem. Zdjęcia na mailu po tygodniu, wywołane po 2,5 tygodnia wiec jak dla nas w porównaniu przy poprzedniej Pani fotograf ekspresowo. Polecamy i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy!

Klient?

Mam pytanko, czy ktoś na forum jest w stanie mi podpowiedzieć ile ta pani bierze za sesje foto z niemowlakiem?, może być w kilku ujęciach

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak - Wschowa

Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak
4.2/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Boczna 7 lok. 5
    67-400 Wschowa