Opinie o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak w Wschowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak w Wschowa

Klient

Tak nieodpowiedzialnej osoby nie poznałem nigdy. Kłamstwa - to jedyne co pani Paulinie wychodzi najlepiej. Mam dość czekania na opłacone przeze mnie zdjęcia. Sprawa ładuje u rzecznika praw konsumenta.

@Klient

Bo Paulinka nie dotrzymuje terminu zdjęcia oddaje po 3 miesiącach. Tłumacząc się jaka to jest chora, a oddaje innym szybciej. Bierze dużo zleceń bo pieniążki pieniążki nie patrzy na jakość tylko na ilość. Miałam u Palony sesje ciążowa i noworodkowa nie polecam zdjęcia które otrzymałam w druku koszmar schodzi praktycznie nadruk...i kratki widać naprawdę tragedia

Sylwia

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z sesji ciążowej jak i noworodkowej! Zdjęcia do wyboru dostaliśmy tego samego dnia! Po szybkim wyborze obrobione kadry otrzymaliśmy po tygodniu a odbitki odebraliśmy po dwóch. Expresowo :) Nie mówiąc o wyposażeniu studia i przemiłej Pani Fotograf Na pewno wrócimy na sesje świąteczne

Hahah
@Sylwia

No to super tego samego dnia czyli znajomi Paulinki. Teraz do wszystkich nie znajomych Paulinki my czekaliśmy na zdjęcia do wyboru ponad dwa tygodnie. Po wyborze zdjęć 4 miesiące na gotowe zdjęcia sesja ciążowa i sesja noworodkowa. Odbitki tragedia na tle widać niedoskonałości masakra nawet nie chciałam już tego zgłaszać bo kolejne miesiące byśmy czekali. Komentarz wyżej dobrze napisane 100% prawdy pieniążki się tylko liczą dla Paulinki. Traktuje niektóre klientki strasznie po chamsku jak (usunięte przez administratora). Nie dajcie się zwieść sztucznemu uśmiechowi.

exklient
@Klient

Zdjęcia na stronie ładne i zachęcające, atmosfera na sesji fajna i potem się zaczyna... czekasz na zdjęcia w nieskończoność. Jakie argumenty? 'mamy 45 dni roboczych', 'jest kolejka, robimy zdjęcia po kolei' - i tutaj nie mogę sie zgodzic bo co chwila na instagramie dodaje pani zajawki wykonywanych sesji, i juz na drugi dzien sa wystawione gotowe zdjecia z tych sesji z dennymi podpisami typu 'nie moglam sie powstrzymac' czy 'piekna mala modelka wiec zdjecia raz dwa musze wam pokazac'.... a wiec jakas tam kolejka to FIKCJA, pani finalizuje sesje ktore chce, a reszta sobie czeka i czeka na szarym koncu. moze nasz synek nie taki ladny jak ta 'modelka' wiec mozemy sobie poczekac jeszcze kilka tygodni az ktos te zdjecia w koncu obrobi......... placi sie za sesje niemalo, oj niemalo, a traktowanie klienta PO usłudze to niestety zero profesjonalizmu, przykre!!!!

@exklient

Witam, nie wiem kiedy Pan korzystał z naszych usług natomiast czas realizacji nigdy nie był tajemnicą. Regulamin współpracy jest przypięty na samej górze strony od zawsze i jest w nim ujęty m.in. czas realizacji. Rozumiem oczywiście, że dla jednych osób warto czekać, liczą się z czasem i nie mają potrzeby pisania do mnie codziennie "kiedy będą ich zdjęcia" a dla innych ten czas jest zbyt długi i to szanuję. Wkładam natomiast w każdą sesję dużo czasu, serca i pasji i nie lubię pracować ani szybko ani pod presją, mam dwójkę dzieci, życie prywatne i takie są moje moce przerobowe.Mam nadzieję ,że szacunek idzie w dwie strony. Nie oddaje sesji po terminie, z wyjątkiem sytuacji losowych co zawsze rekompensuje. Tak więc jeśli dla kogoś ten czas jest zbyt długi a jest z nim zapoznany przed wybraniem usługodawcy ma prawo wybrać kogoś innego i jest to całkowicie zrozumiałe. Natomiast jeśli wybiera świadomie mnie, musi liczyć się z tym okresem edycji. Co do kolejnego zastrzeżenia wybranie przeze mnie 3-4-5 zdjęć do zapowiedzi na Fb a obrobienie starannie całej sesji, która liczy kilkanaście zdjęć ? Myślę, że nie Panu oceniać, co jest szybsze i rozliczać mnie z dodawanych zdjęć na media społecznościowe. Pan mógł być na sesji miesiąc wcześniej ale nie wybrać zdjęć, Pani X mogła być 3 tygodnie po Panu ale szybko dokonała tego wyboru więc logicznym jest, że do kolejki trafi przed Panem. Także uważam, że sarkazm jest tu niepotrzebny bo żeby się porozumieć potrzebna jest chęć z obu stron :)

@Klient

Korzystałam z sesji całkiem niedawno, wyraźnie określiłam na czym mi zależy i pokazałam screen. Po wykonanej sesji do zdjęć mialam kilka próśb- żadna z nich nie została zrealizowana. Kontakt był wymuszony a odpowiedzi wręcz chamskie. Miała poprawić zdjęcia, po miesiącu mojego czekania pani przestała odpisywać i odbierać ode mnie telefon. ZERO PROFESJONALIZMU. Jak widać nie tylko ja zostałam (usunięte przez administratora)

Tak
@Klient

Najzabawniejsze że teraz pseudo celebryci są szybciej obsługiwani trybalscy czy trybunscy galeria dzień później do nich wysłała. Normalnemu człowiekowi każe czekać 2 tygodnie. Polecam Celebryta tak ludzie z dużym zasigiem są priorytetem obsługiwani na pewno zdjęcia dostaną po tygodniu. Nie polecam normalnym ludzia którzy marzą o takiej pamiątce bo się nie doczekacie, jedynie wieczne pisanie i proszenie. Niech się najlepiej radca prawny temu cyrkowi przyjrzy bo idzie się uśmiać. Każdy powinien być traktowany an równi(usunięte przez administratora)

Kasia Nowy wpis

Dorota

Za każdym razem bardzo profesjonalna sesja :) zdjęcia wychodzą cudowne i można się nimi cieszyć przez lata. dziękuję Wam za kolejną cudowną sesję :*

Ciekawe
@Dorota

Hmm tylko czemu tak długo czeka się na zdjęcia nawet 4 miesiące? Czemu nie ma kontaktu z Paulinka jeżeli osoba pisze do niej na portalach społecznościowych i w SMS? Nie chodzi o jedna wiadomość tylko co tydzień z zapytaniem kiedy będą zdjęcia gdzie Paulinka nie odpowiada więc trzeba dzwonić do gwiazdy. Czemu zdjęcia są na słabym papierze po miesiącu widać rysy nadruk schodzi? Wstyd nie polecam!! Naprawdę uważajcie na tą wielce fotograf, nie jest godna zaufania, nie jest szczera i kompetentna. Jest zapatrzona w pieniążki wziąć jak najwięcej klientów tylko żeby pieniążki się zgadzały a zdjęcia z sesji oddać po paru długo wyczekiwanych miesiącach. Nie polecam!

Dorota Nowy wpis
@Dorota

Wie Pani co, korzystam z usług już 3 lata i z pierwszej sesji do dzisiaj żadnej druk mi nie zszedł.. proszę nie opowiadać bajek. Zamawiałam zdjęcia, plakaty, mam 2 obrazy-wszystko jak było 3 lata temu tak wygląda dzisiaj. Wyolbrzymiać w sieci spod jakiegoś wymyślonego nicku niestety umie każdy. A żeby wykonać telefon to jest problem ? Po co pisać tyle razy skoro można zadzwonić i odpowiedź ma Pani od razu. Jest jedna a rzeczy do zrobienia dużo, więc to, że prosi o kontakt tel zamiast facebookowy to naprawdę nie taki problem żeby wylewać gorzkie żale w sieci Pani „Ciekawe” :) Ja tam kontakt z Pauliną zawsze mam super i na Facebooku i telefoniczny. Pozdrawiam

Czy urlop w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak jest płatny 100%?

Sylwia

Ciekawe
@Sylwia

Tego samego dnia a my po dobrym proszeniu po 2 tygodniach i jeszcze obróbka ponad 40 dni! Jeżeli ma swoich ludzi to tak szybciutko dla znajomych, dla znanych ludzi. Hipokryzja poziom max???? Nie polecam, jak ktoś ma stalowe nerwy to jasne miłego czekania

Nieulotne-Fotografia
@Ciekawe

Pani Ciekawe, szkoda, że nie ma Pani odwagi podpisać się z imienia i nazwiska tylko tak łatwo przecież obrzucać kogoś błotem z zacisza domu spod jakiegoś pseudonimu. Nie rozumiem Pani frustracji skoro regulamin jest ogólnodostępny na Facebooku cały czas, przecież jeśli ten czas oczekiwania był dla Pani zbyt długi mogła Pani wybrać innego fotografa. I bardzo proszę sobie darować te pomówienia, że dla znajomych czy znanych osób robię coś szybciej jeśli nie ma Pani takiej informacji. A gwarantuje ze tak nie jest, wszyscy czekają tak samo.

Hahah Nowy wpis
@Sylwia

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak odbywa się również w języku angielskim?

Czy w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Klient

Nie polecam. Przed sesją wyraźnie i kilkukrotnie wskazałam czego oczekuję, pokazując screen z wykonywanych sesji innych osób. Po wykonanej sesji dodałam kilka komentarzy do zdjęć, które jak się okazało później totalnie Panią przerosły. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką sytuacją, że moje prośby stanowią dla fotografa źródło niesamowitych frustracji, kompletnie na nie nie reaguje i nawet nie przedstawia żadnego stanowiska. O wszystko musiałam ponownie dopytać i nie były to przyjemne rozmowy. Jakość zdjęć do wydruku jest tragiczna, 3 MB - więcej mają moje wykonane telefonem komórkowym. Próbowałam wypracować jakieś porozumienie, pani miała poprawić dosłownie 3 zdjęcia, jednak po miesiącu mojego cierpliwego oczekiwania okazało się, że nie zamierza odpisywać ani na messengera, ani na SMS a telefony odrzuca. Wówczas zaczęłam czytać opinie i jak się okazało osób potraktowanych tak jak ja jest całe mnóstwo. Moja wiara w profesjonalizm i uczciwość tej osoby pękła jak bańka mydlana. Dodam, że dopłaciłam za odbitki, których nigdy nie otrzymałam. Strasznie żałuję, że nie przeczytałam opinii innych osób przed dokonaniem wpłaty. Zmarnowany czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy.

Jaka jest kultura pracy w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak?

Weronika

Bardzo nie polecam. Po sesji nie otrzymaliśmy zdjęć wydrukowanych, za które zapłaciliśmy. Z Panią fotograf nie ma kontaktu, przestała odpisywać. Sesja odbyła się w grudniu 2021, do tej pory brak odbitek i kontaktu. Poza tym, na sesji miała być makijażystka, którą Pani fotograf zapomniała poinformować. Na sesji byłam więc nieumalowana, mimo wcześniejszych ustaleń. Bardzo nieprofesjonalne podejście, zdecydowanie odradzam.

Ewelina
@Weronika

Przykro mi że coś takiego Cię spotkało, a wcześniej widziałaś jakieś negatywne opinie? Może po prostu to jakieś losowe wydarzenie, warto osobiście się przejść do studia albo też kontaktować się przez media społecznościowe.

@Weronika

Witam Pani Weroniko, bardzo mi przykro, że ma Pani takie odczucia natomiast nigdy nie zdarzyło mi się nie poinformować o usłudze wizażystki. Czasem zdarzają się różne zdarzenia losowe z ich strony ale ja zawsze informuje Klientów, że nie odpowiadam za to, ponieważ to firma zewnętrzna. Owszem współpracuję z dziewczynami na stałe, dzięki czemu moje Klientki mają niższą cenę ale nie mogę brać odpowiedzialności za ich nie stawienie się w wyznaczonym terminie. Poza tym odbywa się to zawsze u nich w salonie, więc chyba nastąpiło jakieś nieporozumienie, bo na sesji nigdy ich nie ma. Co do kontaktu, codziennie odbieram telefony a jak nie mogę rozmawiać proszę o SMS dlatego zapraszam do wiadomości na Facebooku lub do rozmowy telefonicznej na pewno uda nam się dojść do porozumienia a Pani zdjęcia z pewnością czekają na odbiór. Pozdrawiam

Nieważne

Dramat. Abstrachujac od tego ze zdjęcia wysłane do wyboru po bóg wie jakim czasie są takiej jakości ze nawet nie wiesz co wybierasz bo nie widzisz własnej miny… pol zdjęcia zasłoniete znakami wodnymi.. nieostre, jakieś kosmiczne kadry.. doproszenie się o zdjęcia tez graniczy z cudem ..

Bardzo niesłowna Pani Fotograf , kłamstwa wychodzą jej baaardzo dobrze, na zdjęcia czeka się o wiele dłużej niż ustalony termin w umowie, brak jakiejkolwiek obróbki graficznej !!! Strata czasu i pieniędzy !! NIE POLECAM

Czy w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak panuje luźna atmosfera?

Joanna

Jak najbardziej tak! Pani Paulina zaraza swoim pozytywnym nastawieniem ;) sama zagaja rozmowę aby czas na sesji zleciał szybciutko. Przy okazji przepyszna kawa!

basia
@Joanna

tak, zaraza... to napewno, wiekszej nie znam

Klientka

Zdjęcia piękne, bogaty asortyment ubranek i stylizacji. Niestety Pani fotograf bardzo niesłowna., ,,zdjęcia będą jutro" już kilka razy słyszałem i nadal ich nie otrzymałem. Pani fotograf przyjmuje mnóstwo zleceń i się chyba już nie wyrabia...

Panie Paulina ma rewelacyjne podejście do dzieci, na sesji synek nie chciał usnąć i na początku był dość trudny do współpracy, ale Pani Paulina świetnie sobie z nim poradziła, wyciszyła maluszka i uspokoiła tak że udało się wykonać większość ujęć, szczerze polecam ;)

Sandra

Najlepszy fotograf na świecie !!! Nigdy nie pójdę do innego fotografa. Zdjęcia piękne ,atmosfera bardzo przyjazna. ❤

Ola

Korzystałam z usług Nieulotne wczoraj, byliśmy z synem na sesji świątecznej i nie mogę powiedzieć złego słowa! W studiu bardzo przyjemnie, czysto i pachnaco. Scenerie przygotowane z pomysłem i stylowe, do każdej scenerii p.Fotograf miała mnóstwo stylizacji dla dzieci w każdym wieku. Widać ze wkłada w to dużo pracy i inwestuje w Klienta. Zdjęcia dostaliśmy tego samego dnia. Dzwoniłam w kilku sprawach i kontakt bez zarzutu, nawet jak nie odebrała to oddzwoniła. Współpraca wzorowa ! Polecamy przesympatyczna Ciocie Paulinkę ❤️

Patrycja

Przepiękne studio. Od tego zacznę. Mieliśmy przyjemność być zarówno w Poznaniu jak i w Lesznie i jesteśmy oczarowani. Tyle ile pracy i serca p.Paulina włożyła w oba miejsca jest niebywała! Korzystaliśmy z Pakietu Brzuszka i Maluszka, na sesji ciążowej otrzymałam możliwość stylizacji z bardzo bogatej garderoby, co cieszy chyba każdą prawdziwą kobietę bo suknie są przepiękne oraz wizaż do sesji. Pani kosmetyczka również przemiła. Sesja odbyła się w studio i plenerze. Mnóstwo ciekawych kadrów. Sesja noworodkowa w Lesznie w ramach warsztatów była dla nas ogromnym zaskoczeniem. To jak Pani Fotograf profesjonalnie dba o rodziców jest niesamowite. W studiu jest wszystko, od pampersów po octanisept. Dziecko bez niepewności oddane w ręce p.Pauliny która ma w sobie tyle ciepła i spokoju, że maluszek od razu zrelaksowany zasypia. Galeria różnorodna, piękne zdjęcia. Szybki czas realizacji. Gorąco polecamy !

Główne zastrzeżenie to kontakt, a raczej jego brak. Przed sesją nie otrzymałam żadnych informacji dot przygotowania się do zdjęć, a nawet miejsce i godzina sesji nie była mi znana do dnia sesji. Na samej sesji czułam się poganiania i aby szybko, bo kolejne osoby już czekają. Brak informacji podczas sesji np. Jak się ustawić, jakieś niestandardowe rozwiązania. Po sesji szybko otrzymaliśmy zdjęcia.

@Karolina

Witam Pani Karolino. Jeśli mogę spytać kiedy była Pani u nas na sesji ? Wszyscy Klienci otrzymują od Nas PDF ze wskazówkami jak przebiega sesja i w jaki sposób mogą się przygotować. Na sesji zawsze zwracamy uwagę na to jakie ustawienia są korzystne dla Klienta :) Każdy pakiet ma swoj określony czas, wiec jeśli nie został przekroczony z powodu spóźnienia lub dodatkowych rzeczy które wyniknęły w trakcie sesji to nie wydaje mi się aby ktokolwiek był popędzany :)

Paulina jest bardzo ciepłą osobą. Bardzo cieszę się, ze trafiliśmy na jej studio bo dawno nie widziałam kogoś tak wypełnionego spokojem i cierpliwością. To w jaki sposób zajmuje się tymi kilkudniowymi maluszkami jest wprost niebywały! Nasza córeczka po wyjściu ze szpitala przez kilka nocy bardzo mocno dawała nam w kość, spaliśmy tyle co nic. Na sesję udałam się z przeświadczeniem że na pewno nic z tego nie wyjdzie i tylko zmarnujemy czas. To co się tam wydarzyło jest dla mnie magia po dzisiejszy dzień! To co się tam wydarzyło jest dla mnie magią po dzisiejszy dzień. Dzięki temu że zaufałam i oddałam się Paulinie w całości mamy najwspanialszą pamiątka jaką mogłam sobie wymarzyć. Na pewno wrócimy ! Polecam

Joanna

Bardzo dobra organizacja miejsca pracy, ciągła dezynfekcja i dbanie o środki ostrożności oraz czystości. Studio piękne, duże i schludne. Profesjonalne podejście do dziecka i wzorowy serwis. Zdjęcia oczywiście zdobią już nasze ściany choć od sesji minęły dopiero 2 tygodnie. Gorąco polecamy !

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak - Wschowa

Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak
4.2/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Boczna 7 lok. 5
    67-400 Wschowa