Opinie o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak w Wschowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak w Wschowa

baner wywiady
Klient
Inne

Tak nieodpowiedzialnej osoby nie poznałem nigdy. Kłamstwa - to jedyne co pani Paulinie wychodzi najlepiej. Mam dość czekania na opłacone przeze mnie zdjęcia. Sprawa ładuje u rzecznika praw konsumenta.

Tak
Inne
@Klient

Najzabawniejsze że teraz pseudo celebryci są szybciej obsługiwani trybalscy czy trybunscy galeria dzień później do nich wysłała. Normalnemu człowiekowi każe czekać 2 tygodnie. Polecam Celebryta tak ludzie z dużym zasigiem są priorytetem obsługiwani na pewno zdjęcia dostaną po tygodniu. Nie polecam normalnym ludzia którzy marzą o takiej pamiątce bo się nie doczekacie, jedynie wieczne pisanie i proszenie. Niech się najlepiej radca prawny temu cyrkowi przyjrzy bo idzie się uśmiać. Każdy powinien być traktowany an równi(usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak odbywa się również w języku angielskim?

Sylwia
Inne

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z sesji ciążowej jak i noworodkowej! Zdjęcia do wyboru dostaliśmy tego samego dnia! Po szybkim wyborze obrobione kadry otrzymaliśmy po tygodniu a odbitki odebraliśmy po dwóch. Expresowo :) Nie mówiąc o wyposażeniu studia i przemiłej Pani Fotograf Na pewno wrócimy na sesje świąteczne

Ciekawe Nowy wpis
Inne
@Sylwia

Tego samego dnia a my po dobrym proszeniu po 2 tygodniach i jeszcze obróbka ponad 40 dni! Jeżeli ma swoich ludzi to tak szybciutko dla znajomych, dla znanych ludzi. Hipokryzja poziom max???? Nie polecam, jak ktoś ma stalowe nerwy to jasne miłego czekania

Nieulotne-Fotografia Nowy wpis
Inne
@Ciekawe

Pani Ciekawe, szkoda, że nie ma Pani odwagi podpisać się z imienia i nazwiska tylko tak łatwo przecież obrzucać kogoś błotem z zacisza domu spod jakiegoś pseudonimu. Nie rozumiem Pani frustracji skoro regulamin jest ogólnodostępny na Facebooku cały czas, przecież jeśli ten czas oczekiwania był dla Pani zbyt długi mogła Pani wybrać innego fotografa. I bardzo proszę sobie darować te pomówienia, że dla znajomych czy znanych osób robię coś szybciej jeśli nie ma Pani takiej informacji. A gwarantuje ze tak nie jest, wszyscy czekają tak samo.

Klient
Inne

Tak nieodpowiedzialnej osoby nie poznałem nigdy. Kłamstwa - to jedyne co pani Paulinie wychodzi najlepiej. Mam dość czekania na opłacone przeze mnie zdjęcia. Sprawa ładuje u rzecznika praw konsumenta.

exklient
Inne
 Pytanie
@Klient

Zdjęcia na stronie ładne i zachęcające, atmosfera na sesji fajna i potem się zaczyna... czekasz na zdjęcia w nieskończoność. Jakie argumenty? 'mamy 45 dni roboczych', 'jest kolejka, robimy zdjęcia po kolei' - i tutaj nie mogę sie zgodzic bo co chwila na instagramie dodaje pani zajawki wykonywanych sesji, i juz na drugi dzien sa wystawione gotowe zdjecia z tych sesji z dennymi podpisami typu 'nie moglam sie powstrzymac' czy 'piekna mala modelka wiec zdjecia raz dwa musze wam pokazac'.... a wiec jakas tam kolejka to FIKCJA, pani finalizuje sesje ktore chce, a reszta sobie czeka i czeka na szarym koncu. moze nasz synek nie taki ladny jak ta 'modelka' wiec mozemy sobie poczekac jeszcze kilka tygodni az ktos te zdjecia w koncu obrobi......... placi sie za sesje niemalo, oj niemalo, a traktowanie klienta PO usłudze to niestety zero profesjonalizmu, przykre!!!!

Nieulotne
Pracownik
 Pytanie
@exklient

Witam, nie wiem kiedy Pan korzystał z naszych usług natomiast czas realizacji nigdy nie był tajemnicą. Regulamin współpracy jest przypięty na samej górze strony od zawsze i jest w nim ujęty m.in. czas realizacji. Rozumiem oczywiście, że dla jednych osób warto czekać, liczą się z czasem i nie mają potrzeby pisania do mnie codziennie "kiedy będą ich zdjęcia" a dla innych ten czas jest zbyt długi i to szanuję. Wkładam natomiast w każdą sesję dużo czasu, serca i pasji i nie lubię pracować ani szybko ani pod presją, mam dwójkę dzieci, życie prywatne i takie są moje moce przerobowe.Mam nadzieję ,że szacunek idzie w dwie strony. Nie oddaje sesji po terminie, z wyjątkiem sytuacji losowych co zawsze rekompensuje. Tak więc jeśli dla kogoś ten czas jest zbyt długi a jest z nim zapoznany przed wybraniem usługodawcy ma prawo wybrać kogoś innego i jest to całkowicie zrozumiałe. Natomiast jeśli wybiera świadomie mnie, musi liczyć się z tym okresem edycji. Co do kolejnego zastrzeżenia wybranie przeze mnie 3-4-5 zdjęć do zapowiedzi na Fb a obrobienie starannie całej sesji, która liczy kilkanaście zdjęć ? Myślę, że nie Panu oceniać, co jest szybsze i rozliczać mnie z dodawanych zdjęć na media społecznościowe. Pan mógł być na sesji miesiąc wcześniej ale nie wybrać zdjęć, Pani X mogła być 3 tygodnie po Panu ale szybko dokonała tego wyboru więc logicznym jest, że do kolejki trafi przed Panem. Także uważam, że sarkazm jest tu niepotrzebny bo żeby się porozumieć potrzebna jest chęć z obu stron :)

anonim
Inne
@Klient

Korzystałam z sesji całkiem niedawno, wyraźnie określiłam na czym mi zależy i pokazałam screen. Po wykonanej sesji do zdjęć mialam kilka próśb- żadna z nich nie została zrealizowana. Kontakt był wymuszony a odpowiedzi wręcz chamskie. Miała poprawić zdjęcia, po miesiącu mojego czekania pani przestała odpisywać i odbierać ode mnie telefon. ZERO PROFESJONALIZMU. Jak widać nie tylko ja zostałam (usunięte przez administratora)

Tak Nowy wpis
Inne
@Klient

Najzabawniejsze że teraz pseudo celebryci są szybciej obsługiwani trybalscy czy trybunscy galeria dzień później do nich wysłała. Normalnemu człowiekowi każe czekać 2 tygodnie. Polecam Celebryta tak ludzie z dużym zasigiem są priorytetem obsługiwani na pewno zdjęcia dostaną po tygodniu. Nie polecam normalnym ludzia którzy marzą o takiej pamiątce bo się nie doczekacie, jedynie wieczne pisanie i proszenie. Niech się najlepiej radca prawny temu cyrkowi przyjrzy bo idzie się uśmiać. Każdy powinien być traktowany an równi(usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy B2B Sales Engineer
Oleśnica
debesto.com
(91 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Export Manager z językiem niemieckim
Źródła
Pro-Inżynier sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca ds. OZE
Szczecin
MULTIOZE Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Klient
Inne

Nie polecam. Przed sesją wyraźnie i kilkukrotnie wskazałam czego oczekuję, pokazując screen z wykonywanych sesji innych osób. Po wykonanej sesji dodałam kilka komentarzy do zdjęć, które jak się okazało później totalnie Panią przerosły. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką sytuacją, że moje prośby stanowią dla fotografa źródło niesamowitych frustracji, kompletnie na nie nie reaguje i nawet nie przedstawia żadnego stanowiska. O wszystko musiałam ponownie dopytać i nie były to przyjemne rozmowy. Jakość zdjęć do wydruku jest tragiczna, 3 MB - więcej mają moje wykonane telefonem komórkowym. Próbowałam wypracować jakieś porozumienie, pani miała poprawić dosłownie 3 zdjęcia, jednak po miesiącu mojego cierpliwego oczekiwania okazało się, że nie zamierza odpisywać ani na messengera, ani na SMS a telefony odrzuca. Wówczas zaczęłam czytać opinie i jak się okazało osób potraktowanych tak jak ja jest całe mnóstwo. Moja wiara w profesjonalizm i uczciwość tej osoby pękła jak bańka mydlana. Dodam, że dopłaciłam za odbitki, których nigdy nie otrzymałam. Strasznie żałuję, że nie przeczytałam opinii innych osób przed dokonaniem wpłaty. Zmarnowany czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy.

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak?

Weronika
Inne

Bardzo nie polecam. Po sesji nie otrzymaliśmy zdjęć wydrukowanych, za które zapłaciliśmy. Z Panią fotograf nie ma kontaktu, przestała odpisywać. Sesja odbyła się w grudniu 2021, do tej pory brak odbitek i kontaktu. Poza tym, na sesji miała być makijażystka, którą Pani fotograf zapomniała poinformować. Na sesji byłam więc nieumalowana, mimo wcześniejszych ustaleń. Bardzo nieprofesjonalne podejście, zdecydowanie odradzam.

Ewelina
Inne
@Weronika

Przykro mi że coś takiego Cię spotkało, a wcześniej widziałaś jakieś negatywne opinie? Może po prostu to jakieś losowe wydarzenie, warto osobiście się przejść do studia albo też kontaktować się przez media społecznościowe.

Nieulotne
Pracownik
@Weronika

Witam Pani Weroniko, bardzo mi przykro, że ma Pani takie odczucia natomiast nigdy nie zdarzyło mi się nie poinformować o usłudze wizażystki. Czasem zdarzają się różne zdarzenia losowe z ich strony ale ja zawsze informuje Klientów, że nie odpowiadam za to, ponieważ to firma zewnętrzna. Owszem współpracuję z dziewczynami na stałe, dzięki czemu moje Klientki mają niższą cenę ale nie mogę brać odpowiedzialności za ich nie stawienie się w wyznaczonym terminie. Poza tym odbywa się to zawsze u nich w salonie, więc chyba nastąpiło jakieś nieporozumienie, bo na sesji nigdy ich nie ma. Co do kontaktu, codziennie odbieram telefony a jak nie mogę rozmawiać proszę o SMS dlatego zapraszam do wiadomości na Facebooku lub do rozmowy telefonicznej na pewno uda nam się dojść do porozumienia a Pani zdjęcia z pewnością czekają na odbiór. Pozdrawiam

Nieważne
Inne

Dramat. Abstrachujac od tego ze zdjęcia wysłane do wyboru po bóg wie jakim czasie są takiej jakości ze nawet nie wiesz co wybierasz bo nie widzisz własnej miny… pol zdjęcia zasłoniete znakami wodnymi.. nieostre, jakieś kosmiczne kadry.. doproszenie się o zdjęcia tez graniczy z cudem ..

Marta
Inne

Bardzo niesłowna Pani Fotograf , kłamstwa wychodzą jej baaardzo dobrze, na zdjęcia czeka się o wiele dłużej niż ustalony termin w umowie, brak jakiejkolwiek obróbki graficznej !!! Strata czasu i pieniędzy !! NIE POLECAM

Pytanie
 Pytanie

Czy w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak panuje luźna atmosfera?

Joanna
Inne
@Pytanie

Jak najbardziej tak! Pani Paulina zaraza swoim pozytywnym nastawieniem ;) sama zagaja rozmowę aby czas na sesji zleciał szybciutko. Przy okazji przepyszna kawa!

basia
Inne
@Joanna

tak, zaraza... to napewno, wiekszej nie znam

Klientka
Inne

Zdjęcia piękne, bogaty asortyment ubranek i stylizacji. Niestety Pani fotograf bardzo niesłowna., ,,zdjęcia będą jutro" już kilka razy słyszałem i nadal ich nie otrzymałem. Pani fotograf przyjmuje mnóstwo zleceń i się chyba już nie wyrabia...

Marta
Inne

Panie Paulina ma rewelacyjne podejście do dzieci, na sesji synek nie chciał usnąć i na początku był dość trudny do współpracy, ale Pani Paulina świetnie sobie z nim poradziła, wyciszyła maluszka i uspokoiła tak że udało się wykonać większość ujęć, szczerze polecam ;)

Sandra
Inne

Najlepszy fotograf na świecie !!! Nigdy nie pójdę do innego fotografa. Zdjęcia piękne ,atmosfera bardzo przyjazna. ❤

Ola
Inne

Korzystałam z usług Nieulotne wczoraj, byliśmy z synem na sesji świątecznej i nie mogę powiedzieć złego słowa! W studiu bardzo przyjemnie, czysto i pachnaco. Scenerie przygotowane z pomysłem i stylowe, do każdej scenerii p.Fotograf miała mnóstwo stylizacji dla dzieci w każdym wieku. Widać ze wkłada w to dużo pracy i inwestuje w Klienta. Zdjęcia dostaliśmy tego samego dnia. Dzwoniłam w kilku sprawach i kontakt bez zarzutu, nawet jak nie odebrała to oddzwoniła. Współpraca wzorowa ! Polecamy przesympatyczna Ciocie Paulinkę ❤️

Patrycja
Inne
 Rekomendacja

Przepiękne studio. Od tego zacznę. Mieliśmy przyjemność być zarówno w Poznaniu jak i w Lesznie i jesteśmy oczarowani. Tyle ile pracy i serca p.Paulina włożyła w oba miejsca jest niebywała! Korzystaliśmy z Pakietu Brzuszka i Maluszka, na sesji ciążowej otrzymałam możliwość stylizacji z bardzo bogatej garderoby, co cieszy chyba każdą prawdziwą kobietę bo suknie są przepiękne oraz wizaż do sesji. Pani kosmetyczka również przemiła. Sesja odbyła się w studio i plenerze. Mnóstwo ciekawych kadrów. Sesja noworodkowa w Lesznie w ramach warsztatów była dla nas ogromnym zaskoczeniem. To jak Pani Fotograf profesjonalnie dba o rodziców jest niesamowite. W studiu jest wszystko, od pampersów po octanisept. Dziecko bez niepewności oddane w ręce p.Pauliny która ma w sobie tyle ciepła i spokoju, że maluszek od razu zrelaksowany zasypia. Galeria różnorodna, piękne zdjęcia. Szybki czas realizacji. Gorąco polecamy !

Karolina
Inne

Główne zastrzeżenie to kontakt, a raczej jego brak. Przed sesją nie otrzymałam żadnych informacji dot przygotowania się do zdjęć, a nawet miejsce i godzina sesji nie była mi znana do dnia sesji. Na samej sesji czułam się poganiania i aby szybko, bo kolejne osoby już czekają. Brak informacji podczas sesji np. Jak się ustawić, jakieś niestandardowe rozwiązania. Po sesji szybko otrzymaliśmy zdjęcia.

Nieulotne
Inne
 Pytanie
@Karolina

Witam Pani Karolino. Jeśli mogę spytać kiedy była Pani u nas na sesji ? Wszyscy Klienci otrzymują od Nas PDF ze wskazówkami jak przebiega sesja i w jaki sposób mogą się przygotować. Na sesji zawsze zwracamy uwagę na to jakie ustawienia są korzystne dla Klienta :) Każdy pakiet ma swoj określony czas, wiec jeśli nie został przekroczony z powodu spóźnienia lub dodatkowych rzeczy które wyniknęły w trakcie sesji to nie wydaje mi się aby ktokolwiek był popędzany :)

Karolina
Inne

Paulina jest bardzo ciepłą osobą. Bardzo cieszę się, ze trafiliśmy na jej studio bo dawno nie widziałam kogoś tak wypełnionego spokojem i cierpliwością. To w jaki sposób zajmuje się tymi kilkudniowymi maluszkami jest wprost niebywały! Nasza córeczka po wyjściu ze szpitala przez kilka nocy bardzo mocno dawała nam w kość, spaliśmy tyle co nic. Na sesję udałam się z przeświadczeniem że na pewno nic z tego nie wyjdzie i tylko zmarnujemy czas. To co się tam wydarzyło jest dla mnie magia po dzisiejszy dzień! To co się tam wydarzyło jest dla mnie magią po dzisiejszy dzień. Dzięki temu że zaufałam i oddałam się Paulinie w całości mamy najwspanialszą pamiątka jaką mogłam sobie wymarzyć. Na pewno wrócimy ! Polecam

Joanna
Inne

Bardzo dobra organizacja miejsca pracy, ciągła dezynfekcja i dbanie o środki ostrożności oraz czystości. Studio piękne, duże i schludne. Profesjonalne podejście do dziecka i wzorowy serwis. Zdjęcia oczywiście zdobią już nasze ściany choć od sesji minęły dopiero 2 tygodnie. Gorąco polecamy !

Kasia
Inne

Super sesja ciążowa, równie zadowolona jestem z noworodkowej. Fachowe oko, subtelny dobór kolorów i dodatków. Szybka edycja i niezbyt wygórowana cena. Luźna atmosfera w studio. Ogólnie polecam ! Widać pomysłowość inną od reszty przeciętnych fotografów.

Angelika

Korzystam z usług fotograficznych często. Pierwsza sesje ciążową robiłam u kogoś innego, dziecięcą również i tak w przypadku kolejnych dwóch ciąż. Niewiele razy spotkałam się z takim profesjonalizmem jak u Pani Pauliny. W tej ostatniej ciąży stwierdziłam ze tyle razy już byłam na sesji ze tym razem nie jest mi potrzebna i bardzo się cieszę ze koleżanka która również była w Nieulotne mnie namówiła i poszłam. To są jedyne fotografie którymi z chęcią się chwale, dopieszczone w każdym calu. Pani Paulina jest dużą perfekcjonistką, zwracała nam uwagę nawet na źle odwrócony guzik czy przekrzywioną stopę :) Widać, ze w swoją prace wkłada Naprawdę dużo serca i stara się zadowolić każdego. Oczywiście wiemy ze jest to ciężki kawałek chleba przy pracy z rozchwianymi emocjonalnie Paniami w ciszy ale po zgłoszeniu dwóch poprawek bezproblemowo nam je za darmo wykonała. Sesja noworodkowa przed nami. Mam nadzieje ze pójdzie równie fantastycznie jak w przypadku sesji ciążowej. Na marginesie mamy już obrobione zdjęcia, otrzymaliśmy je po tygodniu! Bardzo polecam

Maki
@Angelika

Chyba jest pani wyjątkiem, bo ja takich odczuć nie miałam, poprawki... chyba pani zartuje. Kompletny brak profesjonalizmu, pierwszy i ostatni raz u tej pani. Nie polecam, dziewczyny uważajcie, mysle ze pozytywy pisze sama pani paulina badz jej manager...

2
Angelika
@Maki

Skoro uważa Pani w ten sposób to być może mierzy Pani wszystkich swoją miarą. Tak jak Pani ciężko uwierzyć ze jestem zadowolona tak mnie ciężko uwierzyć ze Pani nie jest. Wniosek jest jeden - gdyby wszyscy byli niezadowoleni to firma już by nie istniała a jednak Pani Paulina ma sporo pracy :)

.
@Angelika

A może firma działa dlatego że wciąż ma nowych klientów (robi naprawdę ładne zdjęcia) ale potem pani fotograf robi ich w konia - biorąc kase a niedostarczając zdjęć i innych rzeczy z oferty? Ja miałam taka sytuacje. Oczywiście komentarza na fanpage nie można dodać bo jest to zablokowane a te negatywne pod zdjęciami są usuwane:/

2
Angelika
@.

Czyli rozumiem ze zapłaciła Pani i totalnie nic nie otrzymała ? Sama pracuje w usługach i wiem jak często Klienci wyolbrzymiają pewne kwestie, mając do czynienia z obsługa wiem ze wszystko można załatwić. Trzeba tylko chcieć :)

Angelika
Inne
@Angelika

Brak odpowiedzi myślę o czymś świadczy.... Napisać negatywny komentarz anonimowo potrafi każdy. Uargumentować problem już nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak - Wschowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak
4.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Boczna 7 lok. 5
    67-400 Wschowa
  • NIP: 4970079139 REGON: 367634708
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak
Przejdź do nowych opinii