Opinie o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak w Wschowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak w Wschowa

Obja

Nie polecam, zdjęcia robione w napiętej atmosferze, w studio jest nieprzyjemny zapach, a podłoga nie widziała mopa już wieki. Cena nie adekwatna do jakości. Pani fotograf powinna zadbać o wygląd i higiene w studio bo przecież są tak malutkie dzieci, często wcześniaki... NIE POLECAM. jak ktos bierze taka kase za sesje to chociazby zadbal o czystosc

Ciekawa
@Obja

Kiedy była Pani na sesji ?

Klientka

Szczerze nie polecam. Pani Paulina jest (usunięte przez administratora), bardzo nieprzyjemna osoba

Barbara

Czy firma zawiera współpracę z operatorami kamer z doświadczeniem? Chętnie się dowiem.

Tradycja

Szybciej se przełączysz na foto :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Monia

Mieliśmy jakiś czas temu sesje dziecięcą. Nie była to łatwa sesja, nasz Piotruś nie chciał współpracować, był niesforny, płakał, uciekał Pani Paulinie z tła. Było naprawdę ciężko, sesja trwała z 2,5 godziny mimo ze w pakiecie było 1,5, ale nie przewidzieliśmy z mężem takiego zachowania syna. Fotografka okazała niebywałe zrozumienie już od początku czekając aż maluch się przyzwyczai do nowego miejsca, nie pożegnała nas po pakietowymi czasie tylko dalej robiła zdjęcia zabawiając Piotrusia. Wyszliśmy zadowoleni ale z nastawieniem ze nic z tego nie wyszło. Ogromnym zdziwieniem było dla nas otrzymanie galerii, przepięknej! Mały co prawda nie miał na wszystkich zdjęciach uśmiechu od ucha do ucha ale na żadnym tez nie widać płaczu, ucieczek i tego jak naprawdę ta sesja wyglądała od kuchni. Mamy fantastyczna pamiątkę, podejście do dzieci ta Pani ma naprawdę cudowne. Polecamy i na pewno wrócimy !

Daria G.

Zdjęcia -przepiękne Obsługa -bez zarzutu, miła młoda sympatyczna dziewczyna Czas oczekiwania -czekaliśmy miesiąc, dla rodziców każdy dzień to będzie za długo ale warto było. Wszystko dopieszczone. Nasza mała miała buzie niestety pokryta rumieniem wiec Pani Paulina miała sporo pracy podejrzewam bo na zdjęciach nie było po nim śladu! Na dobry produkt trzeba poczekać i taka jest prawda. Mogłaby nam oddać zdjęcia po tygodniu w teczce przepuszczone przez jeden filtr. Dostaliśmy piękne opakowania z jeszcze piękniejsza pamiątka w środku. Dziękujemy i polecamy !

Natala

Bardzo ciepła i wrażliwa osoba, nie wiem ludzie co Wy piszecie za bzdury! Nie wydaje mi się żeby Pani Paulina miała rozdwojenie jaźni o takim stopniu żeby do jednych być niemiła a do innych tak sympatyczna. Logiczne jest, ze jeśli pracuje z dziećmi musi mieć do nich cierpliwość i zrozumienie. Zdjęcia mówią na szczęście same za siebie. Dużo siły Pani Paulino i trzymam kciuki żeby takich Klientów z pretensjami było jak najmniej. Jest Pani świetna i proszę to robić !

Kama

Witam, korzystałam z usług Pani Pauliny, zdjęcia wyszły naprawdę fajnie, niestety jeśli chodzi o kontakt z klientem, to nie jestem zachwycona. W trakcie sesji komentowała zachowania oraz wygląd fizyczny innych klientów, kpiąc i obrażając m.in wady fizyczne. To nie jest profesjonalne podejście. Wychodząc ze "studia" zastanawiałam się co ona o mnie musi mówić.... Nie tylko ta Pani robi ładne zdjęcia, no a atmosfera jest jak dla mnie bardzo ważna, więc warto poszukać czegoś innego

Nieulotne-Fotografia
@Kama

Witaj, może mi Pani powiedzieć kiedy korzystała Pani z moich usług i kiedy taka sytuacja miała miejsce ? Nigdy nie obrażałam swoich Klientów ani obecnych ani przeszłych, wiec nie wiem co ma Pani na myśli. Jedynie o czym rozmawiam to o przygotowaniu Klientów, ze nie zawsze jest ono stosowne do moich wytycznych i zdjęcia wychodzą wtedy kiepsko. Jeżeli inaczej mnie Pani zrozumiała to bardzo przepraszam . Aczkolwiek z chęcią się dowiem kiedy miałam przyjemność Panią poznać bo kiedy sięgam pamięcią w ostatnim czasie żadnej Kamili u mnie nie było :) Pozdrawiam

Magdalena

Korzystaliśmy z usług nieulotne 2 tygodnie temu, już mamy pliki cyfrowe i odbitki. Obsługa bez zastrzeżeń na sesji było bardzo miło, niczym nie musiałam się martwić. Makijaż umówiony przez Panią fotograf w niższej cenie niż normalnie, suknie zapewnione. Nawet zdjęcia mogliśmy sami sobie wybrać. Ceny nie są jakoś mocno wygórowane, wydaje mi się ze adekwatne do poziomu zdjęć, nie najniższe ale bez przesady. Bardzo fajna delikatna obróbka zdjęć, można dawać komentarze co do poprawy. Ogólnie zadowoleni !

Ola i Bartek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi od początku do końca. Pani Paulina jest niesamowicie ciepłą, pozytywna osoba , a przede wszystkim bardzo profesjonalną. Dzięki temu sesja z naszym maluszkiem przebiegła w świetnej atmosferze,bez stresu dla noworodka, co było dla nas podwójnie ważne. Nie jestem w stanie zrozumieć tych negatywnych opinii. My z calego serca polecamy Nieulotne Pozdrawiamy cieplutko Panią Paulinę, Ola, Bartek i Hania ????

Gośka

Przemiła obsługa, szybka realizacja, zdjęcia przeszywające dusze - na terenie Leszna jedna z najbardziej uzdolnionych fotografek noworodkowych. Bardzo duży szacunek za poziom i serce wkładane w swoją prace. Idźcie i zobaczcie co ta Pani potrafi i sami zobaczycie ze te wpisy tutaj to jakaś pomyłka. Pozdrawiam

Aga

Jak najbardziej jesteśmy zadowoleni zarówno z sesji jak i z obsługi. Miła atmosfera, wszystko dokładnie i szczegółowo wytłumaczone co jest ważne dla kogoś kto pierwszy raz korzysta z takich usług. Oferta bogata z możliwością poszerzenia, bez żadnych nacisków. Bez kupowania dodatkowych rzeczy zrobiona tak samo dobrze i z pasją. Mamy piękna pamiątkę i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Hania
@Aga

tak się składa, że namawia na dodatkowe usługi. Wygląda mi to na wpis pani Paulina albo członka jej zespołu. Nie ma to jak się podszywać pod wyimaginowanych klientów.... hmm

@Hania

Pani Haniu tak samo mogłabym powiedzieć o negatywnych wpisach. Tez można by pomyśleć ze to zagrywka konkurencji lub zawziętosci jednego Klienta. Pani wyraziła swoją opinie - ja swoją, mnie nikt na nic nie namawawial. Nie odczulam tego bynajmniej. Pani Paulina po prostu powiedziała nam jakie mamy opcje i moim zdaniem to na plus mieć bogata ofertę - nie na minus ....

Artur
@Aga

Każdy może mieć inne zdanie na temat usług, które realizuje to studio fotograficzne. Ja mam nieco inne pytanie. Chciałbym dowiedzieć się, średnio ile czasu należy czekać na otrzymanie zamawianego pakietu zdjęć?

@Artur

W umowie jest 45 dni roboczych z tego, co pamietam. My chcieliśmy sami wybierać kadry, zajęto nam to chwile wiec w sumie cały pakiet dostaliśmy po 1,5 miesiąca chyba ale wiadomo każdy wybiera dłużej lub krócej. Koleżanka z kolei czekała 2 miesiące bo trafiła na okres operacji Pani Pauliny ale tez nie miała o to pretensji bo różnie bywa. Oczywiście wersje elektroniczna miałyśmy obrobioną po niecałym tygodniu od wyboru wiec bardzo szybko.

Zdecydowanie na NIE!!!!

Uwaga, Uwaga na tą fotografke, oprócz tego że jest mega niemiłą osobą to jeszcze (usunięte przez administratora) ludzi, razem ze swoim mężulkiem stosują nepotyzm i (usunięte przez administratora) nastawieni jedynie na kase. Ale pamiętajcie jedno to do was wróci.... i to szybciej niż myślicie.

Tomasz Pilarczyk
@Zdecydowanie na NIE!!!!

Witam czy mieliśmy kiedykolwiek rozmawiać ? Nie zdarzyło się żebym miał kontakt z jakimkolwiek klientem mojej żony poza wizyta w szpitalu gdy była na L4. W razie wątpliwości służę pomocą w każdej chwili pod numerem telefonu 516 575 046 Pozdrawiam serdecznie Tomasz Pilarczyk

Hania

Trudno polecić tę firmę... Pani Paulina w kontakcie jest nieprzyjemna, niekulturalna, zdawkowa, sprawia wrażenie jakby zależało jej tylko na pieniądzach. Usilnie namawia na powiększenie pakietu i wydanie większej ilości pieniędzy. Dodatkowo opóźnienia w oddaniu zdjęć, trudności w kontakcie, arogancja. Zdjęcia ładne, jednak głównie za sprawą bogatej oferty gadżetów, dodatków- proste ujęcia wymagające umiejętności technicznych i "oka" wypadają blado. Myślę że konkurencja na rynku jest taka, że warto poszukać kogoś innego i zagwarantować sobie sesję w przyjemniejszej atmosferze i u pewnej osoby.

Barbara

Jestem mega rozczarowana, ta pani otrzymala ode mnie 1250 zl za sesje noworodkowa i nie ma z nia zadnego kontaktu. Nie wywiazala sie z umowy, nie wystawila fv od kilku miesiecy nie ma z nia zadnego kontaktu. Sprawa z pewnoscia trafi do sadu Ludzie uwazajcie!!!!

Po

Zachwycona stoną na fb zdecydowałam się wybrać tę Panią . Mój szał jednak minął... Mam wrażenie jakby Pani Paulina wybierała sobie klientów, ktorym zrobi sesję. Ciagle zmieniała mi tylko termin i ostatecznie nie zdążyła zrobić zdjęć... Minusem jest tez opcja makijażu, na ktory trzeba dojechać w inne miejsce. Brak szacunku dla nowych klientów. Faworyzuje stałych bywalców, chociazby przez zalozenie grupy, gdzie jasno zaznaczyła, ze przypadkowe osoby nie beda przyjmowane.

Stały bywalec
@Po

Każdy fotograf ma taka grupę i nawet jako facet to wiem. Raczej nie nazwałbym tego faworyzowaniem a nagradzaniem Klientów za stałe zlecenia. To normalne. Nazywa się to systemem motywacyjnym droga Pani i akurat u Pani Pauliny działa świetnie. Co do makijażu dostała Pani na pewno informacje ze trzeba dojechać to mogła Pani zrezygnować, sam wiozłem żonę na wilde i nie miała z tym problemu. Cieszyła się ze ma załatwione, umówione i jedzie na gotowe a makijaż świetny i zadowolona. Widzę ze dzisiaj im bardziej człowiekowi wchodzisz w tyłek tym gorzej bo tylko wymyślanie i wieczne niezadowolenie. Co do terminu to Pani zrezygnowała czy Pani Paulina odmówiła ? Bo jakoś ciężko mi wierzyć ze osoba która z tego żyje rezygnuje z pracy ???? łatwo się pisze negatywy a ciężko znaleźć tez cześć winy po swojej stronie. Proszę pamiętać ze dobra komunikacja to zasługa dwóch stron/ pozdrawiam

Mama Alicji
@Stały bywalec

Ooo pewnie wypowiedział się partner Pani Pauliny... bo nikt nie uwierzy że to mąż jakieś jej klientki :D haha

Stały bywalec
@Mama Alicji

Patrząc na Pani zaciętość w wypowiedziach tu widzę ze chyba nie znajdziemy wspólnego języka aczkolwiek stwierdzam ze musi się Pani mocno nudzić, proponuje znaleźć jakieś zajęcie. Nie mam problemu z tym żeby podać Pani numer do siebie i wypowiedzieć się przez telefon, bo nie jestem żadnym partnerem Pani Pauliny. Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą. Pozdrawiam

MK
@Stały bywalec

dziękujemy mężowi p.pauliny za wypowiedz, ha ha ha ...

Artur

Kto z was pracował w Studiu Fotograficznym Nieulotne? Dajcie znać jak wygląda rekrutacja. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma swoim pracownikom? Od dłuższego czasu cisza na forum.

Nieulotne
@Artur

Nie zatrudniam pracowników. Posiadam jedynie managera natomiast jest On bardziej traktowany jako część zespołu niż pracownik ;)

Tata Zosi

Widzę drugi tata w opiniach, wiec zwiększę statystyki. Zaczęło się od zaproszenia na sesje, które dostaliśmy od mojej siostry. Jak przystało na dobrego ojca postanowiłem sprawdzić, co to za studio z największego źródła jakim jak Facebook - zdjęcia mnie (nawet jako chłopa) zachwyciły. U wszystkich fotografów, których pokazywała mi żona widziałem to samo, wiec siostra się spisała. Później - opinie. Trafiłem tu i pierwsze co zrobiłem to zadzwoniłem do ofiarodawczyni dlaczego tego nie sprawdziła i już przez chwile chciałem powiedzieć żonie ze nigdzie nie idziemy, ale pomyślałem ze w razie w zawsze możemy wstać i wyjść jak będzie faktycznie tak zle. Przyszedł dzień sesji i jakie było moje zdziwienie kiedy drzwi otworzyła młoda uśmiechnięta dziewczyna,która z entuzjazmem od progu przejęła moją córeczkę. Zaproponowała kawe, chwile relaksu informując ze cała sesje to ona będzie opiekować się Zosią. Było to niezwykle doświadczenie bo odkąd mała się pojawiła nikt obcy jej nie brał na ręce. Sesja przebiegła lepiej niż myślałem, Pani Paulina zaproponowała nam dodatki przedstawiając cała ofertę i owszem nie jest ona najtańsza ale po tej sesji stanowczo stwierdzam jak najbardziej adekwatna do wykonanej pracy! Byliśmy w studiu łącznie ok 3,5 h, było ciepło, przyjemnie, dostaliśmy kawe, przekąski. Opieka bez zarzutów, fotografka pełna opanowania i pewności siebie. Zosia miała mnóstwo scenek, wzięliśmy wszystkie zdjęcia. Świetna pamiątka, fantastyczne przeżycie. Wybór studia jednak jest bardzo ważny, przy pierwszym dziecku nie mieliśmy tyle szczęścia i widzimy te przepaść w poziomie i podejściu do dziecka. Będziemy polecać i na pewno korzystać ! Kolejne spotkanie już na święta . Pozdrawiamy

Patrycja

Obserwuje od dawna! Zanim zaszłam w ciąże już wiedziałam u kogo to uwiecznię. Paulina ma świetne podejście, na sesji ciążowej wprowadza sympatyczną i luźna atmosferę dzięki czemu najbardziej zestresowana osoba jest w stanie się rozluźnić a zdjęcia wychodzą cudnie. Na sesji noworodkowej zaczarowała nasze maleństwo swoją cierpliwością i ciepłem ! Nie czuliśmy żadnych obaw oddając jej nasze największe szczęście. Kadry przepełnione magią i miłością . Ogromny talent. Gorąco polecam !

Mama Oskarka

Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji noworodkowej naszego syna. Pani Paulina ma świetne podejście do maluszków i mega cierpliwość. Napewno będziemy polecać ????

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak - Wschowa

Studio Fotograficzne Nieulotne Fotografia Paulina Górczak
4.2/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Boczna 7 lok. 5
    67-400 Wschowa