Opinie o KLS Księżopolski Laszczyk sp.j. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KLS Księżopolski Laszczyk sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KLS Księżopolski Laszczyk sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLS Księżopolski Laszczyk sp.j. w Bytom

nieznajoma

witam zbieramy ludzi ktorzy pracowali w kls oraz pracuja szczegolnie kobiety mam juz kilka osbo i podpisow zakladamy sprawe P.sylwii oraz Paulinie w sprawie (usunięte przez administratora) stosowanego przez nie mamy kilkanascie dowodow nagranych na telefonach sprawe zakladamy w maju,pracodawcy nie moga zakazac noszenia telefonow przy sobie oraz krzyki pauliny i sylwii na ludzi,meca=enaska mowi ze sprawa wygrana moze byc ze nawet obie panie dostana w zawiasach oraz odszkodowanie od kls,pisac na priv

Adikson

Człowiek pracuje nic się nie odzywa to jest fajny a jak coś nie tak i się człowiek postawi to debila z niego robią pan Czesiek Wróblewski brygadzista na pralni stosuje mobbing tak samo pani Sylwia ziemnicka firma do dupy nie polecam praca dla ludzi z zespołem Downa chyba bo normalni tam nie wytrzymują pan Czesiek Wróblewski lata tylko się ugania za innymi pracownicami nic nie robi każdy ma robić coś za niego bierze praczy na dzień próbny i zamiast ich uczyć to raz pokaże i idzie i go wgl nie ma nowy pracownik musi sobie sam radzić firma jest poprostu na dnie

Skoro tak to dla jasności jakie docelowe obowiązki mają pracze, czy one są wskazane jakoś jasno na umowie? i co przy tym wariancie, który opisujesz? Co dodatkowego trzeba robić? Wychodzą z tego nadgodziny? Jak płatne?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w KLS Księżopolski Laszczyk sp.j.? Przedstawicie swój typowy dzień (usunięte przez administratora)

Myślałam, że komentarz odnośnie oferty pracy się pojawił, jak wcześniej szukałam ofert w internecie to niczego nie było widać. Z jakich przyczyn nie można mieć tych telefonów przy sobie o których napisano? Coś jeszcze maja wprowadzić na dniach?

nieznajoma Nowy wpis

Firma ta to jakaś porażka stan maszyn masakryczny! Pracownicy nieodpowiednio ubrani do prac przy ubraniach spożywczych!

Doświadczony
@008

Byłem, widziałem. O których maszynach mówisz ? A co do ubrania pracownika - widziałem również co innego niż piszesz. Tu też zamiast opis o pracodawcy - opis niby procesu - co to ma wspólnego ze sobą - chyba, że to również pisze ktoś z branży ;)

@Doświadczony

A podasz konkrety tak dla jasności odnośnie tego co widziałeś? I kiedy to w ogóle było? widzę ze tamta opinia to już z ponad rok ma jakby nie patrzeć. Jaka jest teraz ta cala odzież? I czy rozwiniesz temat tych maszyn? znasz się na nich?

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Z odpowiedzią dla tej firmy dlaczego macie rozprawy w sądzie ? Dlaczego tak tyle ludzi podało was do PIPU ? Dlaczego macie najsłabszą opinie ? Ubrania przeworzone są w pojemnikach raz ubrania od pracowników co pracują przy rybach potem są wkładane sterylne od lekarzy stamatologi ? Ludzie obudźcie się!

@027

ta najsłabsza opinia to gdzie i w jakim zakresie? ciekawa jestem ewentualnego uzasadnienia. odnośnie przechowywania tych wspomnianych ubrań to skąd można mieć taka informację?

Doświadczony
@027

Uważam, że transport w pojemnikach tym bardziej chrodni odzież przed zabrudzeniem innego klienta. Co do odzieży sterylnej - czy jesteś pewny, że wiesz co to jest odzież sterylna ? Na portalu dla opini o pracodawcy piszesz o procesie transportu - coś mi tu pachnie chyba konkurencją ;)

Adikson

@Adikson

Potwierdzam Czesiek Wróblewski prowadzi (usunięte przez administratora) w firmie wykorzystuje praczy by robili za niego a sam ugania się za kobietami na hali, jest on bardzo bezczelny do innych pracowników a ta pralnia z nim to wielkie dno!

Nie polecam tej firmy żałosne mało płacą dużo wymagają zatrudniają ukrainców i ludzi na czarno tylko czekać aż coś się tam wydarzy. (usunięte przez administratora) Wszystkim którzy tam pracują polecam zmienić pracy

@pracownik

To dużo pracowników bez umowy? Sami chcą czy firma nie jest chętna dawać umowę? Jak już dają to jaką?

Dawid

Nie polecam pracowac w tej firmie jako kierowca. Ogòlny chaos i zerowe zainteresowanie pracownikiem. Dyrektor transpartu zero kompetencji o wszystko trzeba sie prosic. Samochody w oplakanym stanie na, ktorych nie da sie pracowac a jak zaczniesz o cos prosic to zaczyna byc nie milo ;) Pozdrawiam.

Jolanta

Ktoś spytał o zarobki w firmie ale zostało to przemilczane. Pewnie zależy to jeszcze od stanowiska? Widziałam w sieci jedno na produkcję ale zastanawiam się nad czymś specjalistycznym. jakie wszystkie tego typu opcje do obsadzenia tu mają? co z biurem?

Ile zarabia się w tej firmie?

Lata pracy w tej w firmie to była moja porażka! Szefostwo bezczelne Artur Laszyczyk, Marek Frączek, Mobbing codzienny przez brygadzistki jak i nowego brygadzistę pana Czesława Wróblewskiego emeryta! Jak najdalej od tej Firmy co nie spełnia swoich zasad w umowach! Składki nie są opłacane problem z ZuS i tak dalej.

@027

A co sprawiło, że jednak jak sam mówisz, pracowałes w firmie lata? Same minusy tutaj widzę, a co z plusami? Staż pracy jednak trochę mówi sam za siebie. Chyba musi być jakaś dobra strona pracy w firmie? Jesli jednak tak nie jest, zdradź chociaż na jakim stanowisku dane było ci pracować :)

@Honorata

Stanowisko najgorsze a wasze audyty to jedna wielka ściema czystości na hali!

@O27

I nikomu to nie przeszkadza? O ile oczywiście tak jest, nie było mnie jeszcze to nie widziałam. A piszesz, że stanowisko jest najgorsze... Doprecyzujesz czemu? I tak dla porównania, które byłoby potencjalnie najlepsze w razie czego?

@Jolanta

W tej pralni tylko szefostwo jest na dobrym stanowisku pracownicy są dla pracodawcy niczym i nie szanuje ich.

@O27

aha.. no dobra i jaki to ma konkretnie wpływ na ostateczny poziom rotacji? Zastanawia mnie to, że jeśli tak jak piszesz oferowano by tu dość słabe warunki to skąd braliby się stale chętni do pracy? Ile osób w sumie musi być, żeby dobrze wszystko działało?

@Jolanta

Jakie stałe chętne osoby do pracy ? Starczyzna siedzi na umowach a nowi nie mają niczego prace będą mieli na parę miesięcy i pracodawca podziękuję Haha.

@O27

Skąd ta pewność? To dokładnie za kazdym razem się zdarza, że tak piszesz? Z czego miałoby to wynikać tak właściwie? podasz konkret?

Łukasz

Hej, czy ktoś może pracował w tej firmie jako przedstawiciel, konkretniej w Rzeszowie i mógłby coś powiedzieć? Jestem umówiony w przyszłym tygodniu na rozmowę kwalifikacyjną.

Jesli firma to totalni dno, to dlaczego tak długo pracowałaś ?Jesli warunki Ci nie odpowiadaly to moglas krócej pracować

@007

Przed podjęciem się tej polemiki odnośnie stażu pracy to wiesz konkretnie o jaki okres chodzi, że piszesz, ze długo?

Łona...

Też tam byłam , miałam dostać etat . Szkoda się wkurzać.

Ta firma to jakaś porażka stan maszyn masakryczny! Firma nie pilnuje podstaw bhp jak i o normalna procedurę składania i wysyłania odzieży roboczej. Pracownicy nie są odpowiednio ubrani do składnia ubrań roboczych, tak jak przychodzą to pracują i zajadają smakołyki z pod stołu.

@007

A przeszkadza to pracownikom? Czy tam samo jak osoby nadzorujące prace w firmie nie przywiązują do tego uwagi?

Sandra

Byłam umówiona na rozmowę, po czym po udaniu się pod firmę po próbie kontaktu sms: "nie mogę teraz rozmawiać", człowiek czeka, zero informacji, zero odzewu. Tak się nie traktuje ludzi skoro się z kimś umawia a potem nie ma się czasu. Rozumiem, że coś mogło się "zdarzyć", ale od czego mam telefony. Człowiek nie potrzebnie marnuje swój czas...

@Sandra

No to słabo wyszło, ale co dalej w sumie? Zawinęłaś się do domu i potem jeszcze się skontaktowaliście czy jak?

Sandra
@Jolanta

Nie, facet się nie kontaktował ponownie..

@Sandra

No to bardzo kiepske zachowanie. Ja bym nawet jak się skontaktował, nie spotkała się.

@Sandra

Nie no aż ciekawa jestem czemu tak się stało. Jakie warianty obstawiasz?

Qc

Pracowałem tam ale po zmianie kierownika serwisu zwolniłem się. Bo to co się zaczęło dziać to masakra…Dyrektor serwisu tylko ryja drze. Panie na hali bardzo pomocne Szefostwo Ok

On.
@Qc

Kierownik serwisu to ten od dziewczyn?.

JA
@Qc

A CZY BYŁEŚ UCZCIWYM PRACOWNIKIEM? NIE MASZ SOBIE NIC DO ZARZUCENIA? KIEROWNIK WYMAGAŁ OD CIEBIE JAKO PRACOWNIKA SUMIENNEJ I RZETELNEJ PRACY!!! DYREKTOR NAPRAWIAŁ BŁĘDY, KTÓRE POPEŁNIAŁEŚ I TŁUMACZYŁ SIĘ PRZED KLIENTAMI Z TWOICH BŁĘDÓW WIĘC MIAŁ PRAWO ZWRACAĆ CI UWAGĘ!!! BYŁEŚ TYPEM PRACOWNIKA, KTÓRY CHCE ZARABIAĆ, ALE NIE CHCE MU SIĘ PRACOWAĆ!!!

NibyQc
@Qc

Ktoś się podszył pod moją osobę w tym poscie.

NibyQc
@JA

Ktoś się podszył tym postem pod moją osobę.

Olga
@Qc

A co się tam zaczęło dziać po zmianie kierownika serwisu?

Jacek

Przebieg rekrutacji Rozmowa przeprowadzona na ulicy, nie zaproszono mnie nawet do biura, pomimo że mam ukończone studia zasugerowano mi że nie mam kompetencji do pracy umysłowo fizycznej. Generalnie brak kultury, szkoda czasu. Pytania Zadawane pytania były osobiste które mogły wskazywać na dyskryminację. Lepiej uważać na tego pracodawcę. Poziom rozmowy żenujący. Kierownik bez kultury osobistej Poziom rozmowy: Rezultat: Nie dostałem pracy

Elf
@Jacek

pomyliły się studiac z kompetencjami...

@Elf

Proszę o czytanie ze zrozumieniem, dyplom Państwowej uczelni wyższej, jest potwierdzeniem umiejętności a co za tym idzie kompetencji. Jednak rozumie osoby bez wyższego wykształcenia, iż mają pewien kompleks na tej płaszczyźnie. Idąc do sedna, mierne finanse, powiew dyskryminacji, brak kultury rozmówcy.

Danuta
@@Jacek

No ale mógłbyś powiedzieć jakie to były pytania zakrawające o dyskryminację? Zaciekawiłeś mnie tym bardzo.

Cheritto
@@Jacek

Powiem więcej. Że jeszcze brygadzistki Pani Beaty nikt za (usunięte przez administratora) nie podał do sądu to tylko kwestia czasu

@Cheritto

No właśnie, skoro jest poważny problem to dlaczego nikt tego nie zgłasza? Może wynagrodzenie jest aż tak wysokie, że się nie opłaca ludziom. Czy o coś innego może chodzić?

@Danuta

Bardzo osobiste. Czułem się jak na przesłuchaniu.

Sylwia

Nie polecam ! Rozmowa rekrutacyjna.. dam znać do 14, telefon o 11 zapraszam jutro na 7 na okres próbny ( żadnej umowy) . Przepracowane 4 godziny, brygadzistka zadowolona. " proszę zadzwonić do Pana Marka co dalej " ... P. Marek " nie mogę rozmawiać oddzwonię " Po 4 godzinach .. " dam znać w poniedziałek " ... cisza.. Pytanie czy jest jakaś decyzja, cisza.. Wizyta w zakładzie po swoje rzeczy prywatne z dnia próbnego " a kim pani jest? "... (usunięte przez administratora) ! Zero kompentecji i poszanowania pracowników.

...
@Sylwia

Byłam dokładnie w tej samej sytuacji.

Olga
@...

Ale to koniec końców dostałaś tę pracę? Czy nadal takie zwodzenie, dezinformacja, że w sumie to nic nie wiadomo, jak to tam jest?

Mycha

Czy ktoś z pracownikow moglby powiedzieć coś o warunkach pracy?

Ona
@Mycha

Też jestem ciekawa jakie są warunki pracy

Dominika
@Ona

I ja;) A może już udało się zatrudnić? Wiesz coś więcej? Jaka umowa, wynagrodzenie?

Nbh

Pip na zakladzie. To o czymś świadczy.

Barbara
@Nbh

jaki był ostatecznie wynik kontroli, jakaś kara została nałozona czy bez problemu przeszła ?

Zostaw merytoryczną opinię o KLS Księżopolski Laszczyk sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w KLS Księżopolski Laszczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy KLS Księżopolski Laszczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLS Księżopolski Laszczyk sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KLS Księżopolski Laszczyk sp.j.?

Kandydaci do pracy w KLS Księżopolski Laszczyk sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KLS Księżopolski Laszczyk sp.j.
  • Musialika 53
    41-902 Bytom

KLS Księżopolski Laszczyk sp.j.