hewalex

Czechowice-Dziedzice

Opinie o hewalex

mirek24

Posiadam zestaw Hevalexa 4 płaskie panele + bojler 400l z dwiema wężownicami zestaw montowany w 2011r. W tym roku uszkodziła mi się dolna wężownica w bojlerze , (wypiliśmy wodę z glikolem). Nowy bojler z Hevalexa kosztuje 4500zł. Zestaw solarny miał mi się spłacić dopiero po 15-stu latach a tu już po 6-ściu latach użytkowania zestawu Hevalex mam wydatek rzędu 5-6tyś. zł. Czy to się opłaca? Ogrzewanie wody przez lato kosztuje mnie w tym wypadku ok 800zł. na rok. 

zenek

Firmie a raczej ludziom z dzialu reklamacji wydaje sie ze wiedza wszystko najlepiej!!!!! Oczywisce reklamacji na kolektory nie uznali bo najlepiej zgonic wszystko na mozterow. Montazu dokonala firma nie zwiazana z Hewalexem, dodam ze kolektory ujawnily wade po ok. 3latach pracy. No coz najwaznejsze aby sprzedac produkt a reszta to juz nie istotne. Ale na opinie sie pracuje dlugo lecz traci dobre imie szybko.

Jacek Rau

Moje doświadczenie z działem technicznym firmy Hewalex nie jest najlepsze. pan był niemiły, nierzeczowy. Dopytywał się o poszczególne elementy systemu a kiedy dowiedział się ze kolektory są innej firmy, dodam że pytanie dotyczyło systemu pompowego a nie solarów, zakończył rozmowę mówiąc ze jak nie kupuje całości systemu z firmy Hewalex to teraz muszę radzić sobie sam. Nigdy więcej już nic nie kupie co będzie miało cokolwiek wspólnego ze wspomnianą FIRMĄ.

mike

Najlepsza firma na polskim rynku. Dobry produkt. Pracowita i rzetelna kadra pracownicza, pomocna w wielu tematach, niekoniecznie dotycząca samej współpracy i sprzedaży. Kontakt z firmą bezproblemowy. Widać, że idea firmy nie ucierpiała. Polecam.

Kolon

realista - nie przesadzaj, parę projektów jest w toku i to także w międzynarodowych konsorcjach. To daje nową wiedzę na przyszłość i nowe rozwiązania. Perspektywy są obiecujące.

realista

Jeżeli chcesz się związać zawodowo na dłuższy czas z firmą Hewalex to daj sobie spokój. Na chwilę obecną mają rekordową sprzedaż a co za tym idzie produkcje kolektorów słonecznych. Związane to jest z dużą ilością zamówień z wygranych przetargów gminnych dofinansowanych przez UE. Za około 1,5 - 2 lat zamówienia zostaną zrealizowane - nowych już nie będzie ponieważ kolektory to już niestety przeżytek (odejdą do lamusa)- znaczna część ludzi z produkcji, magazynów i działów technicznych zostanie zwolniona. Co prawda w ofercie Hewalex ma pompy ciepła ale jest to import z Chin i co najwyżej będą potrzebowali do ich obsługi pakowaczy i magazynierów. Na chwilę obecną brak sensownych i realnie optymistycznych perspektyw na przyszłość. Prezes w porządku, kadra zarządzająca w porządku choć tak naprawdę bez kwalifikacji i doświadczenia (samouki) co też nie wróży na przyszłość za dobrze przy tak agresywnej konkurencji.

Błażej

Dysproporcje w wynagrodzeniu, wynikające z użycia akordowego lub godzinowego miernika wartości pracy, wśród szeregowych pracowników, są za duże. Również możliwości awansu są znikome. Reszta aspektów poprawna.

Tez

Taaaa, do tego każdy pracownik dostaje premię 10000 PLN co kwartał, 13-stki, 14-stki o talon na nowy samochód. A jak się zmęczysz przy klepaniu akordu to można się przespać u prezesa w pokoju.

tola

Pracowity, madry Szef. To samo dotyczy kadry zarządzającej w dziale technicznym, księgowym, handlowym, produkcji. Płaca przyzwoita. Polecam

Zostaw opinię o hewalex - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hewalex