Opinie o Fine Food Factory Irena Danielak w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fine Food Factory Irena Danielak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fine Food Factory Irena Danielak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fine Food Factory Irena Danielak w Olsztyn

Bogusia Nowy wpis

Hejka. Nie wiecie czasem jaki jest aktualnie najmniejszy dopuszczalny etat dla kelnerki? Teraz jak widziałam ofertę to wspominali, że występuje elastyczny grafik, układany zgodnie z dyspozycjami, na którym by mi zależało. Jednak nie jestem zawsze pewna ile godzin mogę przeznaczyć

Piotrek Nowy wpis

Dzień dobry Praca w jakich godzinach ?

jak niby praca bez umowy? Czy poważnie kiedyś tak było? wole się upewnić, ponieważ gdy prawie miejsca temu dodawana była oferta dla szefa kuchni to normalnie w treści uwzględniono umowę o pracę. czy na każdym stanowisku już normalnie występuje? I jeśli podane są widełki od 5 do 6 tysięcy to jak to jest z innymi stanowiskami?

Xxx

Tylko szef kuchni ma umowę o pracę ale też nie odrazu, reszta na zleceniowce.Z tym że ta umowa o pracę to też na najniższej krajowej , a resztę do łapy dostajesz

Klementyna Nowy wpis
@Xxx

A ta umowa o prace to z jakim okresem wypowiedzenia jest? czy ona na stałe? I mimo ze ludzie na zleceniu są to po ile średnio czasu pracują?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fine Food Factory Irena Danielak odbywa się również w języku angielskim?

001 Nowy wpis

szef kuchni mówi po angielsku. możesz poprosić go o rozmowę

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik sali restauracji w firmie Fine Food Factory Irena Danielak? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Prawy

Ogółem - postkomuna. Pseudoprywaciarze

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie

Maja
@.

To jaka umowa oferowana jest na start w Fine Food? Zlecenie? Czy po czasie można w ogóle liczyć na wspomnianą umowę o pracę czy raczej nie ma na to szans?

@Maja

żadna, bez umowy :)

Kinga

Działają na dowoz ?

Czy firma Fine Food Factory Irena Danielak w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

odpowiedż

Szkolenia? To chyba jakiś żart.Właściciel Na rogu czasu wie wszystko i umie wszystko.

Wojciech

Wiecie czy firma w tej sytuacji jaka aktualnie jest będzie prowadziła rekrutacje?

Julia

@Kropka a z czego ta nagła niechęć mogła wynikać? Czuli zagrożenie w nowym pracowniku ?

K
@Julia

Jak można czuć zagrożenie w nowym pracowniku? Wybacz ale bezsensu pytanie.

Kropka

Mam bardzo mieszane uczucia po pracy w restauracji Na rogu czasu. Początkowo wszystko zapowiadało się super... Szef i inni pracownicy wydawali się niezwykle kontaktowi. Po pewnym czasie sytuacja w restauracji zaczęła się zmieniać. Zauważyłam, że gdy tylko zaczęło przybywać gości, każdy diametralnie zmieniał do ciebie stosunek. Każdy, nawet najdrobniejszy błąd był mocno krytykowany i komentowany. Szef również okazał się osobą niezwykle przekonaną o doskonałości swojej oraz swojej restauracji- pokazywał to min. komentując twoją pracę oraz gości. Ludzie na kuchni są niezwykle mili! (usunięte przez administratora) Raczej nie polecam.

@Kropka

dokładnie, najpierw wszyscy bardzo mili a z czasem diametralnie zmieniają nastawienie do Ciebie(usunięte przez administratora)

Hanna
@były pracownik

To od razu na rozmowie powiedzieli Wam, że będziecie pracowali na czarno? Czy jak to wyszło? I jak nie ma umowy w Fine Food Factory to benefitów pewnie też nie ma?

Mr
@Hanna

W gastronomii nie oczekuj nigdzie benefitów. Ciężko dostać umowę o pracę a co dopiero benefity. Takich rzeczy nie spotkasz u prywaciarzy

Zuzia

Nie szanują pracowników i dlatego odchodzą .Co dwa tygodnie szukają ludzi do pracy to chyba jest coś nie tak.

Nie polecam, omijajcie z daleka restauracje na rogu czasu

Nixk
@.

Dlaczego?

@Nixk

specyficzny szef, ciagle patrzy ci się na ręce i mimo tego że na początku jest miły z czasem zmienia nastawienie, traktuje Cię z góry, szczególnie kobiety. Brak stałej ekipy pracowników też daje do zrozumienia. Brak umowy, problem z wypłatami, odradzam

Nie polecam pracy w resturacji. Byłam na dniu próbnym, wszystko ok, wszyscy niby bardzo mili. Po tygodniu odezwali się. 1 dzień pracy niby też, jednak szef pokazał prawdziwe oblicze pod koniec dnia. od 14 do 22 nie było zadnej przerwy, nie było mowy też o zadnej przerwie, o umowie też nic nie wspomniano. Zmiana niby do 22, ale ok 22:30 nadal było dużo sprzatania i o wyjściu nie było mowy. Gdy zapytałam się o wypłaty, bo wiedzialam, juz że nie chce tam pracować i chcialam zapytać o kwestie zapłaty za dzień próbny i kolejny przepracowany dzień szef nagle zmienił całkiem nastawienie, powiedział ,że dniowek nie ma i żebym lepiej wracała do sprzątania, że mogłam szybciej sprzątać to wyszlabym o 22. Po czym poinformowałam go że rezygnuje a on na to że w takim razie nie dostane pieniędzy, że jeśli ktoś nawala to nie dostaje pieniedzy( żadnej umowy nie podpisywalam, nie było nawet mowy o umowie) i że mam wracać do sprzątania. Końcowo powiedzial, że mam się zgłosić po pieniądze za przepracowany dzień w terminie wypłat, a za dzień próbny pieniędzy nie dostanę, bo jeśli ktoś rezygnuje to nie płacą za dzień próbny. Z tego co widzę od jakiegoś czasu ciągle poszukują pracowników, obecni również nie mają tam długiego stażu, więc ewidentnie coś tam jest nie tak. Podejrzewam, że z wypłaceniem pieniędzy za dzień przepracowany również będzie problem. Odradzam pracę w tej restauracji.

Marylka

Omijajcie z daleka tą firmę a zarazem Restaurację "Na Rogu Czasu". Na początku współpracy wszystko jest pięknie, szanują Ci, liczą się z Twoim zdaniem. P(usunięte przez administratora) Własciciel z początku do rany przyłó(usunięte przez administratora) bez przerwy patrzy Ci sie na ręce i mimo że robisz wszystko dobrze to z uśmiechem na ustach zacznie Cię gnoić. Psychiczny dramat. Na każdym kroku kombinowanie jak wycisnąć z pracownika to co najlepsze(usunięte przez administratora) Trzeba uważać co podpisujesz na umowie (jeśli się ją w ogóle dostanie). Nie wypłacalni. Wszystko co złe i najgorsze w gastronomii to właśnie oni są ich uosobieniem. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fine Food Factory Irena Danielak - Olsztyn

• Jak się pracuje w Fine Food Factory Irena Danielak?

Zobacz opinie na temat firmy Fine Food Factory Irena Danielak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fine Food Factory Irena Danielak
  • Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 6C lok. lok.213