Opinie o Za Rogiem PL Agnieszka Siwiec w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Za Rogiem PL Agnieszka Siwiec. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Za Rogiem PL Agnieszka Siwiec o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Za Rogiem PL Agnieszka Siwiec w Sucha Beskidzka

GRZEGORZ

Na portalu w internecie znalazłem ogłoszenie o pracę w Globi na ul. Wrzeciono 2. Poszedłem na pierwszy dzień próbny wszystko było ok pani kierowniczce podobała się moja praca i powiedziała że się do mnie odezwie. Dzień później napisała do mnie i umówiliśmy się na kolejny dzień próbny. Pojechałem na umówioną godzinę pełen nadziei że skoro pani kierowniczce podobała się moja praca to dostanę papiery żeby normalnie zacząć pracę. Ku mojemu zdziwieniu pani kierowniczka zaprosiła mnie od razu do swojego biura i powiedziała że po moim wygładzie widzi że nie nadaję się do tej pracy w takim razie ja się grzecznie pytam od kiedy to po wyglądzie stwierdza się czy człowiek nadaje się do pracy czy nie. Chyba najbardziej liczą się chęci i zaangażowanie tak mi się przynajmniej wydaję. Po za tym powiedziała że nawet jak nie przejdę dni próbnych to mi zapłaci za przepracowane godziny czego nie uczyniła co oznacza że jest oszustką. Nie wiem kogo ona szuka ale najwyraźniej jak nie masz postury co najmniej Herkulesa to nie zawracaj sobie głowy tym ogłoszeniem. Nie piszę tego po to żeby w jakiś sposób tej pani zaszkodzić(co nie byłoby złe bo się jej należy) ale dlatego że to prawda. Tak więc jeżeli natrafią państwo na ogłoszenie z Globi na ul. Wrzeciono 2 a nie mają państwo postawy Herkulesa albo w przypadku kobiet amazonki to jeśli nie chcą państwo tracić czasu to radziłbym to ogłoszenie ominą ponieważ pani kierowniczka na pewno państwa nie przyjmie do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Za Rogiem PL Agnieszka Siwiec - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Za Rogiem PL Agnieszka Siwiec?

Zobacz opinie na temat firmy Za Rogiem PL Agnieszka Siwiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Za Rogiem PL Agnieszka Siwiec
  • Smolikówka 18