Foto-Kontakt S.C.

Kartuzy

Opinie o Foto-Kontakt S.C.

Pani M

Odradzam zaczynania współpracy z nimi. Zaspamują skrzynkę email. A wypisanie ze sub nic nie daje. Do tego nie potrafią napisać poprawnie maila do klientów, robią błędy i brakuje im kultury. Odradzam.

byłam tam

zyśka kiedy tam pracowałaś w jakich latach ??? i skoro tak suuuuper ci sie współpracowało z ta firmą to dlaczego juz nie pracujesz tam ???? nie rozumiem, jeżeli fajny klimat jest w ft to wracaj tam, może w końcu zbiorą swój stały zespół ludzi :D

zyśka sz

eee... potwierdzam szkoda czasu na tę firmę. Lepiej szukać czegoś innego. Szkoda nerwów, a ta co niby pare ładnych lat pracowała to pewnie ktoś z rodziny bo oni najdłużej pracują.

zyśka

to całkowite przeciwieństwo z tym, z czym ja się spotkałam, a pracowałam kilka ładnych lat w Żukowie... ludzie nie wierzcie dopóki sami się nie przekonacie!

byłam tam

MASAKRA JAKAŚ ODRADZAM WIECZNE PRETENSJE I NIEZADOWOLENIE PANI MARZENY, NAWET GDYBYŚ TAŃCZYŁA NA RZĘSACH I TAK BĘDZIE ŹLE NIE DOGODZISZ, WREDNA OSOBA, NIBY MIŁA JAK WYŻEJ NAPISAŁY INNE OSOBY ALE GENERALNIE WIECZNIE MA BÓL!!!! KATASTROFA, GDYBY SZEF ZMIENIŁ PANIĄ MENADŻER TO MOŻE BYŁOBY LEPIEJ!!!! ZRESZTĄ ROTACJA LUDZI W TEJ FIRMIE MÓWI SAMA ZA SIEBIE.

aniulka

podobnie jak wczesniejsza wypowiedz, odradzam, odradzam, raz jeszcze odradzam, szkoda czasu, pani menadżer, która udaje milutka osobke, ale jak się ma proawdziwy problem, to radz sobie sama

strata czasu

odradzam, piorą mózg i są mili do czasu dopóki kogoś potrzebują. Jak coś im się nagle przestanie podobać - wylatujesz. Rotacja sama mówi za siebie.

Zostaw opinię o Foto-Kontakt S.C. - Kartuzy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foto-Kontakt S.C.