Opinie o Animus Sp. z o.o. w Borne Sulinowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Animus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Animus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animus Sp. z o.o. w Borne Sulinowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Animus Sp. z o.o.?

Nie polecam, na początku niby fajnie, a później wychodzi. Kierownik zna się na maszynach owszem, ale na ludziach kompletnie, (usunięte przez administratora). Nie można do nikogo odezwać się słowem przy pakowaniu(usunięte przez administratora)

Czy w Animus Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

przemo

Podobno mają być... zobaczymy bo w zeszłym roku było na prawdę nieźle ale wiadomo teraz przez coronę nic nie wiadomo....

@przemo

Nie wiem od kiedy pracujesz , na pewno nie pracowałeś w ubiegłym roku !

@Muzyk

... socjal zawsze tam jest dobry ...

@przemo

Tak, dali ci 2tys w kopercie ale ze przez caly rok doplacales do zniszczonej blachy to nic ???????????? powodzenia

Kiko
@Muzyk

Socjal? Ile na urlop dostajesz ? Hihihi tam nie wiedza co to socjal, rzuca tysiaka w kopercie na swieta, i buzie zamykaja. Szanujacy sie czlowiek nie bedzie tam pracowal

Muzyk Nowy wpis

... odpowiedzialność = lojalność . Życzę Ci powodzenia w nowej pracy. ...

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie Animus Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4800 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

marcin Nowy wpis

szukam pracy pracownik produkcyjny prosze o kom 531692470

Leszno
Paulina

Rok temu pisaliście, ze ekipa raczej stała. zmieniło się cos teraz? Nie ukrywam, że byłoby mi to na rękę, bo biję się z myślami czy nie podeśłac cv tutaj :) To jak to z ta rekrutacją? Co do pracy to opinie sa bardzo podzielone, ale to 2 tyś premii na świeta mnie przekonuje najbardziej :P

Kaszyna

Witam.Jak w tej firmie z zarobkami wygląda i atmosferą w pracy ? Myślę nad pracą w tej firmie i chciał bym cos więcej się dowiedzieć :D pozdrawiam

Robson

Jest OK .Pracuje narazie 3 miesiące, ciuchy bhp dostalem od razu pieniądze są na czas nie to co u Domańskiego...

Domański
@Robson

człowieku usuń to bo się spotkamy w sądzie

Dagmara

@MałaMi czyli choroba = zwolnienie?

MałaMi
@Dagmara

Posiedź sobie miesiąc na L.4. to zobaczysz jak Ci się będzie chciało wracać do roboty ???? ????

Adek

Stała ekipa jest raczej ?

@Adek

Ja robię 2 lata i powiedział bym że tak

Beata
@777

A ja słodka robię za długo abym się dał takim lalą wyśmiać w teraz :)

piter7

hahaha sialiście taki ferment że dziwne że was wcześniej nie wywalili haha ,,choroba'' to była ale chyba na muniu . co tam u was teraz kamilek dalej daje w beret??? ;o))))

@piter7

Nie znam Ciebie ' kolego' , odwiedź ul. Polną 24 . Fajny " ubaw ". !!!

daniel

praca jak praca

Jacek

Dla mnie w porządku czasem (usunięte przez administratora)ale bynajmniej hajs się zgadza , w Bornym da się żyć na luzie i odłożyć

piter7
@Jacek

dokładnie

szynka89

Mi pół roku zaraz stuknie jak na krawędziarce robię.Praca to praca,szanuje że mam,studiuje w weekendy i trochę boli brak czasu ale da rade

Prawda

@86677

co tam było napisane ???

przemo

OK

To jest czysta prawda

Czy pracownicy Animus Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Jakiej integracji hahaha

........

Najlepsza firma w bornym A zwłaszcza kierownik he żal....

Hdhsbshj

Dajcie se spokoj z ta firma

Zostaw merytoryczną opinię o Animus Sp. z o.o. - Borne Sulinowo

• Jak się pracuje w Animus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Animus Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animus Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Aleja Niepodległości 51
    78-449 Borne Sulinowo