Opinie o Juro Tech Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Juro Tech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Juro Tech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Juro Tech Sp. z o.o. w Opole

Bez znaczenia Nowy wpis

Atmosfera na linii firma - pracownik do kitu. Firma nie lubi dawać i oddawać za ubrania robocze, choć powinna dać od pierwszego dnia pracy. Mi niestety nie dali i nie oddali za zakupiony komplet. Przerwa całe 15-20 minut a i tak przyłażą na przerwie z papierami - wszystko ważne na tyle, że nie można poczekać aż się przerwa skończy. Przerwa jest dla firmy a nie dla pracownika. Pracownik się nie liczy. Nie można chorować. Chorujesz - polecisz, kończy ci się umowa - dowiesz się ostatniego dnia pracy. Na rozmowie o pracę jest gadka jak to ludzie w tej firmie dużo zarabiają... no nie, nie zarabiają dużo. Na rozmowie jest też jasna gadka o premii miesięcznej - co nigdy ale to nigdy nie ma miejsca.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Juro Tech Sp. z o.o.?

Adolf Cz Nowy wpis

Ja dostałem umowę na czas nieokreślony po około 2 miesiącach. Przy okazji tego pytania pragnę nadmienić, że stawka jaką zapisano na tej umowie była inna niż ta uzgodniona wcześniej podczas zatrudniania. Wprawdzie po podpisaniu byłem zapewniany o jej podniesieniu, ale i z tych obietnic właściciel nie raczył się wywiązać. Jednym słowem - zalecam daleko posuniętą ostrożność.

Adolf Cz Nowy wpis

Nie polecam. W firmie panuje chaos organizacyjny. Kierownictwo nie panuje nad tym co dzieje się w firmie. Wielokrotnie otrzymywałem przeczące sobie polecenia służbowe z ust poszczególnych kierowników. Potwierdzam też to co napisano w jednym z wcześniejszych wpisów. Nie istnieje coś takiego jak wprowadzanie nowych pracowników. Nie ma na to przestrzeni. Koniec końców doświadczeni pracownicy - fachowcy odchodzą, a w ich miejsce przychodzą młodociani których wprowadzenie to pasmo niedociągnięć. Wielokrotnie zresztą publicznie padały stwierdzenia, że tańszy = lepszy. Atmosfera braku elementarnego szacunku ze strony kierownictwa w stosunku do pracowników jak i klientów woła o pomstę do nieba. Kierownicy obrażają pracowników za ich plecami w obecności innych pracowników, obrażają klientów w obecności pracowników. Panuje nie przyjemna atmosfera. Parokrotnie byłem świadkiem tego, gdy właściciel tracił panowanie nad sobą. Podczas rozmów z pracownikami wydzierał się na pracowników używając wulgaryzmów.

Witam. Niestety moje doświadczenie z tą firmą nie są dobre. Bardzo nie miła atmosfera. Właściciel wyzywa pracowników. Jego synowie odpowiedzialni za prowadzenie prac też nie lepsi. Brak umiejętności w wprowadzeniu ludzi. Każdy z nowych pracowników nie ma przeszkolenia, tylko wymagają od razu. No nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Juro Tech Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Miły Pan

Nie polecam. Nie miłe szefostwo.

Praca dobra, miła atmosfera polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Juro Tech Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Juro Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Juro Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Juro Tech Sp. z o.o.?

Juro Tech Sp. z o.o.
  • Odrzańska 12