Opinie o Irex-Trans Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Irex-Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Irex-Trans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irex-Trans Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Artur

Popieram strajk MZK mądrzy kierowcy walczą o godną zapłatę za ciężką pracę w nominalnym czasie pracy a idioci jeżdżą po 300 godzin za grosze zamiast przyłączyć się do strajku nie sztuką jest zarobić 5000 zł w 300 godzin sztuką jest zarobić 5000zł w 160 godzin. Ja osobiście wolę żeby mnie wozili kierowcy wypoczęci wyspani a nie pracujący po 300 godzin zdewastowanymi autobusami do których strach wsiąść

Marzenka
@Artur

5tys zarobisz przy 200h w czasie strajku dużą premia za każdy dzień pracy ???? autobusy są jakie są sam byś tak samo robił na koniec kontraktu zrobić to co trzeba i tyle.

KL

Wczoraj po 17 tej z Plac Poznańskiego 56 w strone Belma ,nie działał kasownik aby kupić bilet czasowy . Dzis 8:32 linia 56 w strone błonia nie działa kasownik -tak samo ma napis zablokowany -numer autobusu A200. Znajoma wczoraj jechała 53 i wczoraj i dzis miała to samo ,jaki jest powód zablokowanych kasowników ,a u kierowcy nie można kupić . Prosze o odpowiedź.

KL
@KL

JESZCZE SPRAWA ,ZE NA AUTOBUSIE NIE JEST WYSWIETLANA LINIA , TYLKO ZA SZYBA KIEROWCY JEST WŁOZONA TABLICA ZAWIERAJACA NUMER 62 RAZEM Z 56....DEFAKTO PASAŻER NIE WIW DO JAKIEGO AUTOBUSU WSIADA SKORO NIE WYSWIETLA NA PRZEDZIE JAK PODJEŻDZA NA PRZYSTANEK -SRAWA DOTYCZY A200 Z PIJARÓW ODJAZD 8:32 DZIASIAJ.

Artur

Obejrzałem zbliżenia z 27 czerwca i jestem w mega szoku kto nie widział polecam obejrzeć na YouTubie nagranie jednego z pasażerów na którym widać jadący autobus z otwartymi drzwiami firmy Irex Trans. Jestem w mega szoku że taki debil jest kierowcą autobusu jak ty przeszedłeś badania psychotechniczne półgłówku bez wyobraźni Czy ty idioto pieprzony wiesz co by się stało gdyby wypadł ci pasażer przy tej prędkości na ulicę ???!!!! byś poszedł siedzieć a myślisz że Marzenka by cię z więzienia wyciągnęła kretynie?! tą firmą powinien zająć się prokurator. Zabrać wszystkie linie które obsługuje irex Trans i przekazać je w firmie MZK bo ja chcę być wożony bezpiecznie i moja rodzina a nie z takimi debilami którzy jeżdżą z otwartymi drzwiami.

Kierowca Mzk
@Artur

MZK to bagno nie szanuje nas kierowców. Wolę na bezrobociu już być niż w tym (usunięte przez administratora) pracować z tymi (usunięte przez administratora)

Ogłoszenie na Mechanik do Irex-Trans Sp. z o.o. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Agnieszka

Czemu?

Daj sobie spokój chyba że chcesz mieć działalność gospodarczą i zarabiać 20 zł za godzinę i nie mieć wolnych świąt i pracować po 12 godzin dziennie ;)

Zuzanna

Tylko 20 na rękę? A za jaką stawkę byłbyś skłonny stwierdzić, że nawet się opłaca?

Irex-Trans Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzątanie biura od 31.05 - Wrocław okolice Kwiska. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Anonymous

Niech już ten mobilis wejdzie za te szroty bo jest masakra.. jeżdżące brudne z zewnątrz i w środku już brak słów pudła.. na zjazdach stają pod domami z włączonymi silnikami i hasłas jest niesamowity.. okna latają od wibracji.. człowiek przyjdzie do domu po pracy chce iść spać lub wstać rano do pracy to musi się męczyć i czekać do zasranej 00:00 aż to ścierwo irexowe zjedzie żeby móc zasnąć. Firma to żart jak i dyrekcja + kierownik tej firmy.

Kierownik Mobilis
@Anonymous

Myślicie ze jak wejdzie mobilis to będzie lepiej. Pamiętajcie że 50% kierowców irex przejdzie do mobilis i to ta gorsza część więc miłego jeżdżenia

Irex
@Anonymous

Żart to Ty byś powinien mieć na drugie imię.

Anka
@Kierownik Mobilis

Dziś 5 lipiec godz 19:15 powinien jechać z 64 z przemysłowej a tu zong następny może za za 1h

Mama i dziecko

Do moich dwóch komentarzy wcześniejszych z dnia 4.07.2022 z godzin popołudniowych po godz. 17 chce dodać Pan który jechał z-4 i był na przystanku Zbożowy Rynek o 17.19 została mu zwrócona uwaga z strony Pasażer w czerwonej bluzce i czapeczce z daszkiem i widział że chce też wsiąść a ludzie nic zero reakcji mimo to że byłam z synem 1.5 rocznym w wózku.

Mama i dziecko

To jest Śmiechu warte o 17.39 na zbożowy Rynek przyjechał autobus z PKS-a gdzie nie ma miejsca żeby wsiąść dzieckiem w wózku i nie czekałam sama bo byli jeszcze Państwo którzy również czekali na Z-4 kierowce poprosiłam żeby przekazał i porozmawiał o tej sytuacji z przełożonymi i kierowcami państwo którzy byli razem ze mną też prosili żeby kierowcy zwracali na to uwagę jak są matki z dziećmi żeby również mogły wsiąść a nie że ludzie mają taką znieczulicę na matki z dziećmi w wózkach czy osoby niepełnosprawne które poruszają się na wózkach inwalidzkich.

Mama i dziecko

Te linie zastępcze masakra dojazd jechałam z synem w wózku z Ronda Grunwaldzkiego i na Zbożowym Rynku autobus zastępczy Z-4 się zepsuł i czekałam na następny Z-4 na Zbożowym Rynku jechał o 17.19 Ludzie zero empatii ja jadąc z dzieckiem w wózku na same kapuściska i nie mogłam wsiąść mimo tego że czekałam bo wcześniejszy się zepsuł Z-4 a Kierowca zero reakcji. Czekam na następny Z-4 o godzinie 17.39 mam nadzieję że nie będzie zapełniony.

Baba

Ta firma to jakieś nieporozumienie.Czekają tylko aby ukarać ,zabrać.Jak chcesz odejść to nie dostajesz pieniędzy za wykonaną pracę i czekasz miesiącami .To jest chore .....a ludzie się na to zgadzają i siedzą cicho .....w Tychach pracują ludzie odważniejsi mają odwagę opisać sytuacje na forum a tu cisza....

Gosia
@Baba

Masz rację tylko my w Bydgoszczy godzimy się na dokładanie firmie irex Trans do OC i AC po 60zł miesięcznie jak będą kazać dokładać po 100-200 zł to też się jelenie zgodzą z tego co wiem w żadnym innym mieście się na to nie godzą kierowcy!

Metallica
@Baba

Przyznaję tobie rację To znaczy nie wiem jak jest w Tychach ale tutaj kierowcy nie mają jaj jakby im obcięli stawkę godzinową o 2 zł to też by się zgodzili i jeździli by jeszcze więcej godzin żeby zarobić tyle samo co teraz. jakbyśmy raz nie wyjechali to od razu by się znalazł pieniądze na podwyżki i szacunek dla kierowców a tak to mają nas za szmaciarzy.

Solbus
@Gosia

A wiesz wogole po co placisz te 60zl to jest twoje dodatkowe ubezpieczenie jak z wlasnej glupoty lusterko uwalisz

@Solbus

Uwalić to ty możesz muchę w kiblu po to jest OC i AC od kolizji a te 60zl idzie na pączki i wycieczki dla dyrekcji chyba? Sam podsłyszałem rozmowę w której padły słowa "z czegoś musimy mieć na te wyjazdy" A (usunięte przez administratora) i głuchy nie jestem

pasazer

Ja sie dziwie jak tak beznadziejna firma trasportu pasazerskiego jeszcze istnieje w takim miescie jak bdgoszcz kto stoi za ta firmą co ma z tego bruski ze ich toleruje jak komunalnika standart uslug w tej firmie jest na poziomie bangladeszu autobusy powinny byc juz na złomie i tu pytanie do stacji djagnostyczne ktora podbija przeglad techniczny gdzie jest itd forama zatrudnienia kierowcy ktory wozi ludzi na umowe zlecenie lub samozatrudnienie cos tu niegra

@pasazer

I to jest bardzo dobre pytanie ! Dlaczego ta firmą jeszcze świadczy usługi kto na to pozwala i dlaczego???

Pasażer

Fatalna firma. Autobusy NIGDY nie przyjeżdżają na czas.

kierowca
@Pasażer

są jeszcze taxówki sprubój na pewno ci się spodobają

Zmęczony pasażer
@kierowca

Nie dziwię się, że ta firma schodzi na psy skoro kierowca nie potrafi dodać chociaż jednego komentarza bez byka ortograficznego(mając obecnie korekty w telefonach...): "Sprubój, łep, opużniony, pasażerą"... Nie czepiam się, ale to po prostu tylko świadczy o bardzo niskim poziomie edukacji tych całych kierowców... A to skutkuje niestety brakiem myślenia i kultury... Jazda w taki sposób, że pasażerowie, w szczególności starsi się przewracają... Zero myślenia i empatii... Może warto dokonywać lepszej selekcji przy zatrudnianiu a nie brać byle co... Pasażer zmęczony bylejakością pozdrawia

@Zmęczony pasażer

Kierowcy nie są źli, tylko mają czasy bardzo wyżyłowane - chore i dlatego zapieprzają na łeb na szyję żeby być na czas. Przejedź się osobówką z błonia na tatrzańskie policz ile masz po drodze sygnalizacji i przystanków 37 chyba (na każdym odczekaj 1-2 minuty aż ludzie wysiądą I wsiądą) i jest 23km i masz na to 52 minuty chore spróbuj zmienisz zdanie o kierowcach to wina dyrekcji a kierowcy głupi że nie protestują.

Agulek

Dziś tzn 13.01.2020 około godziny 16:50 nr boczny 202. na wysokości Zielonych Arkad kierowca owej firmy jechał jak jakaś,, oferma,, mało powiedziane! Za co on ma. Prawo jazdy! To ja nie wiem! Wymusza, wbija się perfidnie, gna na łeb na szyję! Nie reaguje na dluuuuugi klakson! Patologia!

kierowca
@Agulek

a no widzisz się spieszymy na łep na szyję a i tak się spóżniamy i ludzią nie pasuje bo autobus jest opużniony , za szybko ale na czas to też nie dobrze. Ludzie zdecydujcie się jak mamy prowadzić.

Kierowca Autobusu
@kierowca

Jak to jak? Zgodnie z przepisami, a wszystkie opóźnienia na końcowym powyżej 5min wpisywać w kartę. Na niektórych liniach łapie się takie opóźnienia że nie opłaca się jechać tylko czekać na następne kółko. Za godziny Ci płacą, a nie za kilometry!

@kierowca

Debilu gnaj na łeb na szyję aż ludzi pozabijasz! Jak by ci zrobili czas 40 minut na przejechanie trasy 69 z błonia na tatrzańskie to byś nie protestował tylko gnał no dlatego w tej firmie większość z was to debile. Łosie

@Kierowca Autobusu

Nie tłumacz bo tłumoki jeżdżą jak Marzenka każe

@kierowca

Ty się ośle pytasz, "jak mamy prowadzić" ????? !!!!! BEZPIECZNIE tłuku jeden, przecież jak ludzi pozabijasz to jak się będziesz tłumaczył w sądzie? Wysoki Sądzie zapieprzałem na łeb na szyję bo mi Marzenka kazała bo mam taką minutówke że muszę w 45 minut przejechać z błonia na tatrzańskie oż kur...a ty jesteś kierowcą i ty odpowiadasz za życie ludzi których wieziesz i nie ma co gnać miej w dupie czasy jeździj bezpiecznie i przepisowo nie badź debilem.. Marzenka Cię z więzienia nie wyciagnie.

Pasażer

Klimatyzacja to chyba w żadnym trupie nie działa,nawala coś na środku pod podłogą, Co na to zdmikp.Przecierz to jest kpina jak mogą takie autobusy wozić ludzi.

Dla mnie to firma to jakiś totalny błąd. Jaka firma takie autobusy, jeśli dostają jakiekolwiek pieniądze za przewóz osób to powinni naprawiać te trupy. W przeciągu miesiąca 3 razy musiałem czekać na inny autobus bo ten padł..... 69 , 53 oznaczenia A212,213,223 .a nawet 2 dni temu 2 razy po zatrzymaniu niemogl ruszyć i pasował silnik, no i odgłosy z pod , nie raz się zastanawiałem czy coś nie odpadnie po drodze. Niech już wejdzie inny przewoźnik bo ten od początku ma chyba wszystko w(usunięte przez administratora)

Padażer

Od dwóch tygodni o godz.15 nie jedzie autobus w kierunku Błonia. Czas oczekiwania 37 minut. Skandal.

Ktoś Napewno

Firma nie do opisania ,prawdziwy dziad-trans.Autobusy zdezolowane strach jeździć.Przeglady nie wiadomo jak przechodzą.

@Ktoś Napewno

A tak właściwie to u kogo te przeglądy właśnie robią?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Irex-Trans Sp. z o.o.?

Tadik

Zrob sobie sam prawko bo bedziesz musial prawojazdy oddac 3 razy bo na dwa lata umowy daja taka niska stawke a nie bedziesz sie mogl zwolnic

Wacek

Czy dasz radę pracować po 260 godzin miesięcznie

@Wacek

Ej to gratuluję, bo w takim razie tak zadeklarowałeś się, skoro tu pracujesz. ;) A jakieś inne pytania jeszcze? Takie poważniejsze może?

Franek

Slyszalem ze przyjmujac sie jako kierowca zarobki szału nie robia. Przewoznik wszedł na rynek Grudziadzki.i chciałbym dowiedziec sie od kierowcow nowo zatrudnionych lub byłych zatrudnionech opinie o tej firmie.

Leszek
@Franek

Ja tez chętnie dowiedziałbym się więcej o zatrudnieniu. Te zarobki bez szału o których słyszałeś to ile mniej więcej? Bo może dla mnie będą ok.

młody
@Leszek

Jak masz nieduże wymagania to bedzie ok

Irex2022
@Leszek

8tys na rękę za 1msc pracy

Agnieszka
@młody

Czyli jeśli piszesz o niedużym wymaganiu to trzeba się spodziewać zarobków w okolicach najniższej krajowej?

Gragam

Część,Czy mogę liczyć na zatrudnienie do pracy jako kierowca autobusu?mam 18 lat

XXX
@Gragam

Żeby prowadzić autobus trzeba mieć prawo jazdy kat. D, a aby je zdobyć trzeba mieć minimum 21 lat.

Bydgoszczanin
@Gragam

Musisz mieć 24 lata żeby zrobić prawko kat. D ZEBY ZOSTAĆ KIEROWCĄ AUTOBUSU

Bydgoszczanin

Autobusy linii 69 nie jeżdżą według rozkładu nieraz potrafią się spóźnić po 10min

Zostaw merytoryczną opinię o Irex-Trans Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Irex-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Irex-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Irex-Trans Sp. z o.o.?

Irex-Trans Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Mokra 3
    85-834 Bydgoszcz